Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2009, 11:11 PM   #32 (permalink)
Yilmaz
Teğmen

Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 41
66 Mesajinıza toplam 439 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Yilmaz is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bembeyaz dişler

Disler icin kabartma tozunu duyan varmi? Ben haftada sadece bir yada iki kere kabartma tozu ile fircaliyorum mükemmel diyebilirim, dislerdeki tartarlarin bile sökülmesine sebep oluyor. Kullanim simdi verecegim recete ile deneyin. Bir cay bardagina iki yada üc tatli kasigi kabartma tozu koyun ve icerisine iki yada üc tatli kasigi su koyup dis firsaci ile dislerinizi fircalayin, daha sonra normal dis macunu ile fircalayin. Bir deney veriyorum size. Bir aksam annenizin yada kendinizin hazirlamis oldugu caydan koyu olmak sarti ile üc dört bardak icin, icmeden önceki haline ve icitikten sonraki haline iyi bakin. Cay sefasi bittikten sonra recetesini bermis oldugum kabartma tozu dis beyazlastirma formülünü deneyin ve kendiniz bu deney ile kabartma tozunun diseler üzerindeki etkisini görün. Bir uyarim olacak, günde iki kere yada kabartma tozu ile bir dakidan fazla yapmanizi önermem bu benim kendi tecrübelerime dayanarak vermis oldugum bir bilgidir. Sebebi kabartma tozu dilinizin etrafindaki bakteri ve yapismis olan cay yada her neyse onlari temizlerken cok fazle dil üzerinde bekler ise dilde tahris yapabiliyor. Siz deneyler ile kendiniz bu ayari güzelce yapabilirsiniz. Deneyip memnun olanlar olursa paylassinlar ve herkes doktora bosuna dis beyazlastirmak icin para harcamasin bu ekonomik dar bogazda.

Selamlar.
Yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla