Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/)
-   -   Şifa ve Korunma-Arınma Gizli Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/624224-sifa-ve-korunma-arinma-gizli-telkini.html)

icazet 07-07-2014 07:02 PM

Şifa ve Korunma-Arınma Gizli Telkini

Arkadaşlar telkini kendim yaptım. İlk 3-4 gün içerisinde ciddi geri dönüş alacağınıza inanıyorum. İçerik için mesaj atabilirsiniz. Aslında şahsıma yaptım ama değişimi görmek adına sizlerinde denemesini istedim. Olumsuz hiçbir kalıp yoktur. Şimdiden bütünün hayrına olsun. actionsmile Rüyalarınızı paylaşın. Etkilerini hep bilelim.

Linkler: Korunma
korunma.mp3
Şifa
şifa.mp3

elisya 07-07-2014 08:39 PM

Cevap: Şifa ve Korunma-Arınma Gizli Telkini

Alıntı:

icazet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 850751)
Arkadaşlar telkini kendim yaptım. İlk 3-4 gün içerisinde ciddi geri dönüş alacağınıza inanıyorum. İçerik için mesaj atabilirsiniz. Aslında şahsıma yaptım ama değişimi görmek adına sizlerinde denemesini istedim. Olumsuz hiçbir kalıp yoktur. Şimdiden bütünün hayrına olsun. actionsmile Rüyalarınızı paylaşın. Etkilerini hep bilelim.

korunma.mp3
Şifa
şifa.mp3

Ellerine Sağlık.. Ama açıkcası ben anlamadım. Korunma-Arınma ikisi farklı şeyler. Neyden arınma, neyden korunma?.. Şifa ise sağlıklı kalmak ile mi ilgili?. Biraz daha detaylı yazarsan sevinirim. Birde içinde geçen sözlerden bir kaç tanesini paylaşırsan daha iyi olur gibi anlaşılması açısından..

icazet 07-07-2014 09:59 PM

Alıntı:

elisya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 850752)
Ellerine Sağlık.. Ama açıkcası ben anlamadım. Korunma-Arınma ikisi farklı şeyler. Neyden arınma, neyden korunma?.. Şifa ise sağlıklı kalmak ile mi ilgili?. Biraz daha detaylı yazarsan sevinirim. Birde içinde geçen sözlerden bir kaç tanesini paylaşırsan daha iyi olur gibi anlaşılması açısından..

Anlayışın için teşekkür ederim. Arınma beraberinde bir arınıklık boşluğu meydana getirir. Nasıl ki bir çiftçi hasadı kaldırır ve tarla yeni mahsul vermeye hazır hale gelir aynen arınmışlıkta beraberinde bu arınıklığı koruma kuramını getirir. Söz gelimi sen bilinçaltını-tarlanı temizledin ve yeni mahsuller vermeye hazır hale getirdin. Güzel. Hatta yeni güzel tohumları da ektin. Ama ilaçlamazsan yahut bakmazsan bu tarla talan olur. Şu anda bile uydudan şurdan burdan trilyınlarca dalgaya maruz kalıyoruz. İşte korunma burda gerekli. Temizlenmiş tarlayı korumak için. Ardından nedir bu zarar vericiler? Neyden arınacağız? Öncelikle zanlarımızdan, varsayımlarımızdan, sınırlarımızdan ve en önemlisi bunların farkına varmamızı engelleyen herşeyden. Bu süreç sancılı olabilir... Deli gibi önyargılayan zihnimizden arınacağız. Çevremizden, enerji vampirlerinden, koladan mesela bunlardan korunacağız. Şifa bunların tamamının kozmikle uyumlu olmasıdır. Şifa bir nesne değildir. Oluştur, simyadır. İlerleyen zamanlarda sorulara paralel olarak bir çok şey açıklanabilir. Mesajımda içeriği aktarayım sana. Sonuçta emek var. Göründüğü gibi kolay değil bence.

icazet 07-07-2014 10:09 PM

korunma.mp3
Şifa
şifa.mp3

Dinleme usulü olarak uyumadan önce dinleyin arkadaşlar. Açık kalsın yada en azından uykuya dalmadan hemen önce dinlemiş olun ki bilinçaltı bu duyguyu-telkini işleyebilsin. Ayrıca dileyenler meditasyon eşliğinde harmanlayabilirler. Müzikler tasavvuf müziğidir ve uyku için idealdir. Sorularınıza göre ve dahi yorumlara, deneyimlere göre daha da ilerletilmiş bir telkin hazırlayabilirim.

icazet 13-10-2014 02:26 PM

Dileyenlere alternatif olarak sınırlı konuda frekans destekli çalışmalar hazırlanır. Ücretsiz tabiki :) frekanslar ile daha önce çalışmadım yeni başladım. Dediğim gibi dileyenlere sınırlı konularda (cilt sorunları, hazımsızlık ) vb. mesaj atmanız yeterli.

aaysegul07 13-10-2014 03:40 PM

Arkadaşım çok yararlı bir çalışma bence ama dosyalar açılmıyor yardımcı olurmusun lütfen.Şifa konusunda olanı çocuğum için kullanmayı istiyorum,şimdiden teşekkürler

aaysegul07 16-10-2014 12:56 PM

Ayrıca dosyalar açılmıyor,nasıl açılır acaba

icazet 02-11-2014 09:57 AM

Alıntı:

aaysegul07 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851931)
Ayrıca dosyalar açılmıyor,nasıl açılır acaba

Özel mesajınızı gönderdim. Ayrıca dosyaları bilerek yuklemedim. Isteyen olursa ozelden mesaj atabilir. Emeği boca etmek kimsenin hakkı olmamalı.
Ayrıca ek bir bilgi;
Subliminal mesajlar eterik bedene, bedeni misale yapışır. Ve çıkmadan, fiziğie dönüşmek için zemin arar ve o zemine çekilir veya çeker. Kuran, dualar vb, bir nevi telkindir. Inancınız, düşünceleriniz size yaşadığınız cevreyi hazırlar. Sen vazifeni yap Rızayı ilahiye karışma.

aragorn35 12-07-2015 11:20 PM

linkler ölü

oaksoye09 06-12-2015 01:14 AM

linkler ölü

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:03 PM.