Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/)
-   -   Merhabalar :)) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dikkat-mp3leri-buradan-yukleyiniz/623662-merhabalar.html)

Ali1 04-11-2013 08:54 PM

Merhabalar :))

öncelikle foruma yeni üye oldum ve çok faydalı bilgi ve içerikler var :) telkinlere başlıyorum bu günden itibaren , fakat bi kaç sorum var . şimdi ego ve suçluluğu dinlicem ama nekadar bu sitede 2 hafta yazıyo , ama bakıyorum internette araştırıyorum böyle telkinlerin 21 gün dinlenmesi gerekiyomuş , yada bi olumlama yapılcaksa 21 gün yapılması gerekiyomuş. bende bu ikisini 21 gün dinlesem bi sakınca olurmu ? ikinci sorumda şu , ego ve suçluluğun eski ve yeni versiyonu var , hangisini dinlememi tavsiye edersiniz , size hangisi daha etkili oldu ?

sweeet 04-11-2013 09:36 PM

Cevap: Merhabalar :))

Hoş geldiniz.

İki hafta dinledikten sonra başka telkinler ekleyebiliyorsunuz. 21 gün değil yıllarca dinleseniz bile bir zararı olmaz. Faydasını gören çok. 21 gün davranış değişikliği kazanmak için belirlenmiş bir süre. Tabi önerilen saatler kadar da dinlemelisiniz. 8-10 saat günde. Rehber bölümünü incelerseniz sorularınıza fazlasıyla cevap bulabilirsiniz.

Mutlu paylaşımlar.

sweeet 04-11-2013 09:37 PM

Yeni versiyonu tavsiye ederim. Yenisi varken eskisini tercih etmem.

tuna123 04-11-2013 09:46 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 847611)
Hoş geldiniz.

İki hafta dinledikten sonra başka telkinler ekleyebiliyorsunuz. 21 gün değil yıllarca dinleseniz bile bir zararı olmaz. Faydasını gören çok. 21 gün davranış değişikliği kazanmak için belirlenmiş bir süre. Tabi önerilen saatler kadar da dinlemelisiniz. 8-10 saat günde. Rehber bölümünü incelerseniz sorularınıza fazlasıyla cevap bulabilirsiniz.

Mutlu paylaşımlar.

her iki cevabın içinde teşekkürler . Aradım ama bulamadım rehber bölümünde , telefona atıp kulaklıkla dinlesem olurmu.

sweeet 04-11-2013 10:55 PM

Kulaklıkla da dinlediğim bir dönem oldu. En son hopörlörden dinlemeyi tercih ettim. Telefon hopörlörü kullandığım zaman da diğerlerinde de kulağıma gelecek en düşük sese ayarlayıp dinliyordum. Yolda giderken tabi sadece kulaklıkla dinleyebilirsiniz.

Ali1 05-11-2013 12:23 AM

bende aynı soruyu sorucaktım , gerçekten ben sadece kulaklıkla dinleyebilirim telefondan , haporlörü açma gibi bi imkanım yok , nolcak peki bu durumda , anlamadığım kulaklıkla dinleyince faydası olmuyomu yani haporlörle ne farkı var

delioglan 05-11-2013 01:06 AM

Farketmez kulaklıkla da dinlenebilir sadece gece uyuduğunuz esnada kulaklıkla dinlemek pek konforlu olmaz.

Sadece kulaklıkla dinlenen telkinler de var ancak bildiğim kadarıyla Atakan Beyin hazırladıkları bunlardan değil.

Ali1 05-11-2013 06:00 PM

Alıntı:

delioglan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 847634)
Farketmez kulaklıkla da dinlenebilir sadece gece uyuduğunuz esnada kulaklıkla dinlemek pek konforlu olmaz.

Sadece kulaklıkla dinlenen telkinler de var ancak bildiğim kadarıyla Atakan Beyin hazırladıkları bunlardan değil.

evet doğru ya gece dinlerken zor uyuyorum müziğin sesinden dolayı , kısıyorum böyle duyabilceğim seviyede açıyorum. hemde kulağımda ayrı yapıyo kulaklık sabaha kadar takılı kaldığı için . ama aklıma bişey geldi mesela kulaklığın sesini duyabilceğim kadar açıcam ama takmıcam kulaklığı yastığın içine koycam nasıl olsa sesi duyarım sorun olmaz heralde.

delioglan 05-11-2013 11:58 PM

Bana kalırsa da sorun olmaz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:28 AM.