Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Telkinlerde kullanılan Frekans HZ değerleri nasıl oluyor? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/625899-telkinlerde-kullanilan-frekans-hz-degerleri-nasil-oluyor.html)

Harkareme 18-09-2016 01:43 AM

Telkinlerde kullanılan Frekans HZ değerleri nasıl oluyor?

Merhaba arkadaşlar,

Telkinlerde kullanılan, Frekans HZ değerlerini ben Reaper adı altında bir programda ayarlamayı düşünüyordum, ancak bir kaç sorum var. Alfa Frekans değerlerini ayarlayabilmem için, bir kaç sorum var;

Ben şimdi, kendim Telkinleri hazırlamak istiyorum. Bunun hakkında bayaa bir makale vb. okudum, iyi bildiğimi sanıyorum. Sadece, kayıt işlemini sesleri kayıt işlemini nasıl yapacağız? başta da dediğim üzere Repaer adı altında ki program da bu HZ - Alfa Frekans değerlerini vb. ayarlamaya çalışıyorum ancak, HZ alanını bulamadım. Ayrıca, DB değeri ne olacak? varsa başka, sizin kullandığınız Programlarda olabilir. Tek yapmak istediğim, kendi sesim ile oluşturmuş bulunduğum Telkinlerimi yapabilmek. Bunun için neler yapabilirim?

Özellikle sesleri karıştırma, demek istediğim; Sağ kulaktan fazla ses gelirken, diğer kulaktan az ses gelmesini nasıl yapabilirim?

Ayrıca, arka planda bulunan binoral ses olan Alfa Dalga boyları için: 8-12 HZ arası diyorlar. Bunu nasıl yapabilirim?

Ayrıca, Telkinlerimi tersten okutacağım bir program da söyleyebilir misiniz?
Ve yine hızlandırılmış Telkinlerin daha iyi olduğunu söylüyorlar. Hızlandırılmıştan kasıtları nedir? nasıl hızlandırabilirim?

Arkadaşlar, bana bunları açıklayabilir misiniz? hakikaten, çok minnettar kalacağım...

Harkareme 18-09-2016 01:48 AM

Cevap: Telkinlerde kullanılan Frekans HZ değerleri nasıl oluyor?

Arkadaşlar, bilenlere sesleniyorum. Rica ediyorum, beni mahrum etmeyin. Lütfen, bana bildiklerinizi anlatın her ne olursa olsun, bilgi - bilgidir arkadaşlar. Paylaştıkça büyür. Lütfen, rica ediyorum...

Harkareme 19-09-2016 01:08 AM

Güncel! arkadaşlar, bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca, bende araştıracağım, anahtar kelimelerim zaten belli bende araştırmalarım sonucunda bu konu hakkında bir güncelleme yapacağım...

MuminOKAN 19-09-2016 06:52 AM

Merhaba. Her işin bir inceliği vardır.
Bu işin inceliği de işte o kayıt kısmı.
Kendi şahsıma konuşmak gerekirse; siteye bir kaçgün önce kayıt olup böyle birtakım soru soruyor olmanız, benim size cevap vermemem için en büyük sebep.
Hoş, ben telkin hazırlamıyorum.
Ancak yıllar önce telkinleri ve müzik seslerini ayırmıştım.

Harkareme 19-09-2016 08:03 PM

Güncel, arkadaşlar ! !

MuminOKAN 19-09-2016 08:31 PM

Cevabımda güncel...

Harkareme 19-09-2016 09:56 PM

Alıntı:

MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 859379)
Cevabımda güncel...

Bir sorum olacak size, acaba kendi telkinlerimi yapmak yerine, dinlemem daha mı mantıklı olur acaba?

Bu Forumda ki her telkinin olumlu olduğunu söyleyebilir misiniz, yani güvenilir midir?

Teşekkürler.

MuminOKAN 20-09-2016 08:45 AM

Üyelerin Değişim Günlükleri - Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri
Biraz vaktinizi alacak, ancak yılların deneyimleri orada var. Bunca insan yalan/yanlış yazıyor olabilir mi?

Fonksiyonel_Terapist 10-11-2016 03:39 PM

Bende hepsi ses olarak var hatta kişiye özel frekans sa yapıyorum ama nature sound gibi bir programın altına atamıyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:25 PM.