Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Alfa Erkek Telkini (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/625677-alfa-erkek-telkini.html)

tlpar 10-04-2016 04:55 PM

Alfa Erkek Telkini

Ben isme özel ücretli alfa erkek telkini almıştım bikaç gündür dinliyorum yanında kendine güven suclulk ve ego güçlendiricide geldi.Soruma gelirsek ben uyurken dinlediğim için hepsinin doğa versiyonunu dinliyorum ve alfa erkek telkininin müzik sesi daha kısık diğerlerine göre.Haliyle az duyabiliyorum müziği.Sesi açarsamda bu sefer diğerlerinin sesi çok çıkıyor yani azcık bi müzik sesini duysam bile tesir eder mi?

İkinci sorumda bunların yanına sosyallik artırıcı ekledim sizce bu 4 telkin birbirini destekler mi yoksa birbirini nötrleyen var mıdır içinde?

DaybyDay 12-04-2016 04:00 PM

Cevap: Alfa Erkek Telkini

Selam, öncelikle hoşgeldin.
İlk defa dinleyeceksen öncelikle ego+suçluluk ile başlamalısın. Forumda yazıyor şimdi hatırlayamadım, 14 gün boyunca günde 6-8 saat gibi bir süre.
Daha sonra diğerlerini ekleyebilirsin listene.

Diğer sorun için ise sesi duyman yeterlidir.

Çapkınlık yolunda sana başarılar :)

KıpçakBeyi 12-04-2016 07:01 PM

Hoş geldin;

Alfa erkek son zamanda neredeyse geyik seviyesine getirildi.Özellikle erkek dergileri ile vs. Alfa erkek isteği kızı alır , yalnız gezmez vs bir yığın efsanesi türedi ama temelde alfa erkek baskın , lider erkekleri tanımlamak için kullanılıyor hani bir nevi Kadir İnanır , Cüneyt Arkın gibi.

Örnek telkinlerden bayanlarla alakalı bir kaç cümle vardı.

Bir de son dönemim vampirli kurt adamlı dizilerinde birinin ısırılarak dönüşen insan beta oluyor hatta kimseyi ısırarak çeviremiyor.Isıran ise doğuştan böyle olduğundan alfa oluyor.Böyle bir geyik var hoş bu dizileri çok izlemiyorum ama mesaj alfa olunmaz alfa doğulur.

Betalarda işte yancı erkekler , ezik birinin altında duran yükselemeyen.

Telkin tanıtım yazısı benim ilgimi çekti.Ben de bu internet geyiklerinden ibaret biliyordum bu işi.

tlpar 12-04-2016 08:37 PM

Öncelikle teşekkürler suçluluk ve egoyu 1 hafta dinledim.Sonrasında dayanamayıp suclulugu cıkarttım ve bu 4 telkini dinliyorum.Yaklasık 5 gun oldu ve belki kendimi şartladıgımdan mı bilemiyorum ama kızların gözü beni daha çok kesiyor gibi.Hatta ve hatta gecen gün otobusde baya uzun süre bakıstıgım kızla aynı yolda 2 3 dk yurudukten sonra(kız bana iş atıyordu belirgin) en son cesaretımı toplayıp soru bahanesıyle tanıştım kızla ayaküstü kısa bir sohbet sonrası elini sıktım ve görüşürüz dedik.Tekrar denk gelıcez muhtemelen aynı durakta.Şimdilik böyle sadece dinlemekle olmuyo tabi pratiğe dökmeden olmaz diye düşünüyorum :)

ava 14-04-2016 11:07 AM

Selamlar alfa erkeği telkinini kadınların yanında dinlemenin sakıncası var mı?

DaybyDay 28-04-2016 01:16 PM

Selam TLPAR,

Suçluluk telkinine neden dayanamadın, ne gibi etkilerini hissettin ?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:44 PM.