Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Soru Bombardımanı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/625398-soru-bombardimani.html)

thereman 12-10-2015 01:14 PM

Soru Bombardımanı

1- Gece dinleyemiyorum, gündüz 8-10 saat arası dinliyorum gece dinlememenin zararı olur mu?

2- 21 Gün dinlendiğinde kalıcı oluyormuş ama Atakan bey 21 günden bahsetmemiş acaba yanlış bilgi mi?

3- Ego-Suçluluk sürekli playlistte bulunacak mı?

4- Dinlemeyi bıraktıktan sonra etkileri kaybolur mu?(21 gün meselesi)

Cevaplarsanız cok yardımcı olursunuz mutlu günlerr :)

mutluhayatim 12-10-2015 02:09 PM

Cevap: Soru Bombardımanı

Merhaba :)
1. Bir zararı olmaz önemli olan o saati doldurman.
2. 21 günün espirisi alışkanlıklar 21 günde kazanılır. Bilinç altınında telkinlerin etkilerini alışkanlık haline getirebilmesi için 21 güne ihtiyacı vardır. Yani doğru bilgi.
3. Ego diğer tüm telkinlerin temeli her zaman bulunsa iyi olur. Etkisini hissedersin. Suçluluğu sürekli dinlemene gerek yok. Suçluluk duygularından özgürleştiğinde bırakabilirsin.
4. Dinlemeyi bırakma zamanına bağlı. Eğer sen tam etki etmeden bırakırsan bilinç altın bocalar ne yapacağım diye ve eskiye dönmen daha kolay olur. Ama sen gerçekten etki ettiğini düşünüyorsan bir süre daha dinleyip bırakabilirsin hiç bir sakınca yok ve kalıcı olur. Yalnız 21 günde hemen bırakamayabilirsin bazı telkinleri çünkü belkide daha 21 günde etkileri anca ortaya çıkacak belkide çıkamayacak. 21 güne çok takılma derim ben o bir minimum nokta gibi bişey :)

sosmivida 12-10-2015 10:18 PM

Re: Soru Bombardımanı

Cok beklentiye girme derim 2 ay dinledim bana gram etki etmedi biraktim insallah sana faydalu olur

mutluhayatim 13-10-2015 02:42 PM

Cevap: Re: Soru Bombardımanı

Alıntı:

sosmivida Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856248)
Cok beklentiye girme derim 2 ay dinledim bana gram etki etmedi biraktim insallah sana faydalu olur

Sosmivida kaç yaşında olduğunu düşün şuana kadar yaşadıklarını düşün. Koca hayatına karşılık 2 ayda değişim gerçekten mucize olurdu değil mi?
Bence pes etmemeliydin devam etmeliydin. Bende bayadır dinliyorum ama etkilerini alıyorum. Bilemezsin belkide bilinç altının inadı daha kırılmamıştır ve sana uzun vadede etki edecektir. Burada umut var. Denemekten ne çıkar ki?
Sonuç olarak bişey yapmıyoruz sadece dinliyoruz. Bir çaba göstermiyoruz. Telkinleri dinleyince sanmayın ki muhteşem, mükemmel bir insan olacağız. Alakası yok. Sosmivida 2 ay dinlemene rağmen hiç bir etki yok. Hiç mi yaprak kıpırdamadı?

sosmivida 13-10-2015 05:14 PM

Re: Cevap: Re: Soru Bombardımanı

Alıntı:

mutluhayatim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856252)
Sosmivida kaç yaşında olduğunu düşün şuana kadar yaşadıklarını düşün. Koca hayatına karşılık 2 ayda değişim gerçekten mucize olurdu değil mi?
Bence pes etmemeliydin devam etmeliydin. Bende bayadır dinliyorum ama etkilerini alıyorum. Bilemezsin belkide bilinç altının inadı daha kırılmamıştır ve sana uzun vadede etki edecektir. Burada umut var. Denemekten ne çıkar ki?
Sonuç olarak bişey yapmıyoruz sadece dinliyoruz. Bir çaba göstermiyoruz. Telkinleri dinleyince sanmayın ki muhteşem, mükemmel bir insan olacağız. Alakası yok. Sosmivida 2 ay dinlemene rağmen hiç bir etki yok. Hiç mi yaprak kıpırdamadı?

1 senedir var olan bir sorundu, bir gram bile etki etseydi devam ederdim sarilip, inanin hic ama hic hislerimde dusuncelerimde degisim yok ama bu sozunuzle inanin listemi actim ve dinlemek icin sans verdim. Atakan beye attigim maillere gelen cevaplardaki ilgisizlik de beni bu umutsuzluga suruklemisti. Dinlemeye devam edeyim pekala.

mutluhayatim 14-10-2015 10:43 AM

Cevap: Re: Cevap: Re: Soru Bombardımanı

Alıntı:

sosmivida Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856256)
1 senedir var olan bir sorundu, bir gram bile etki etseydi devam ederdim sarilip, inanin hic ama hic hislerimde dusuncelerimde degisim yok ama bu sozunuzle inanin listemi actim ve dinlemek icin sans verdim. Atakan beye attigim maillere gelen cevaplardaki ilgisizlik de beni bu umutsuzluga suruklemisti. Dinlemeye devam edeyim pekala.

Lütfen insanlara takılmayın. Belki o an meşguldür vs bir çok şey olabilir ama unutmayın bunu siz kendiniz için yapıyorsunuz. İşte o yüzden vazgeçmemelisiniz. Bu şekilde yaşamaya devam etmek zorunda değilsiniz. Değişimi kabullenin ve yanında isterseniz birde olumlama yapın. Etkisini daha da hızlandıracaktır.

thereman 14-10-2015 08:06 PM

Yorumun icin tesekkur ederım mutluhayatım. ben gayet güzel etki alıyorum 2 hafta olacak neredeyse ben baya değiştiğimi farkediyorum bakalım devam ettirelim ne kadar değişebilicez :P

mutluhayatim 14-10-2015 10:05 PM

Alıntı:

thereman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856271)
Yorumun icin tesekkur ederım mutluhayatım. ben gayet güzel etki alıyorum 2 hafta olacak neredeyse ben baya değiştiğimi farkediyorum bakalım devam ettirelim ne kadar değişebilicez :P

Rica ederim. Çok güzel bir haber bu çok sevindim :) Ne gibi etkileri oldu biraz anlatır mısınız? :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:25 PM.