Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Tüyler ile ilgili.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/622240-tuyler-ile-ilgili.html)

maximum90 18-11-2012 11:24 AM

Tüyler ile ilgili..

Herkese merhaba. benım bir soum olacaktı yardımcı olursanız çok sevinirim. sivilce tedavisi için kullandıgım ilaç vücudumun her yerinde tüylenme yaptı maalesef.. ve bu durumdan çok mutsuzum hergün pişmanlıklar yaşıyorum neden kullandım diye.. ve telkin ile boyunu uzatanlar , göğüs büyütmek için kullananları gördüm ve biraz ümitlendim açıkçası. düzgün hazırlanmış bir telkin ile vücudumuzdaki bütün tüylerden kurtulmak mümkün müdür acaba? telkin ile fiziksel değişim de sağlanabilir mi? yardımlarınız için çok teşekkürler şimdiden.. :)

ßyKuS 18-11-2012 03:01 PM

Cevap: Tüyler ile ilgili..

neden olmasın onunda bir çaresi vardır. Azraist'inde dediği gibi eğer ilacı doktor tavsiye ettiyse doktora durumu anlatmalısın.. Sivilceler'den de kurtulmak istiyorsan bununla ilgili bir sürü konu var forumda örnek veriyim yemek karbonatını bir kaseye dök karıştır daha sonra bir pamuğu karbonatlı su ile ıslatarak hafif bir şekilde yüzündeki sivilcelere gezdir. Bu yöntemi kullanan birisi tavsiye etmişti ve bende ne zamandır kullanıcaktım bu yöntemi, bir başlayamadım. Tüylerden de iki şekilde kurtulabilirsiniz tabii telkinde işe yarayabilir, hamamotu yağı'da

maximum90 18-11-2012 08:44 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833419)
neden olmasın onunda bir çaresi vardır. Azraist'inde dediği gibi eğer ilacı doktor tavsiye ettiyse doktora durumu anlatmalısın.. Sivilceler'den de kurtulmak istiyorsan bununla ilgili bir sürü konu var forumda örnek veriyim yemek karbonatını bir kaseye dök karıştır daha sonra bir pamuğu karbonatlı su ile ıslatarak hafif bir şekilde yüzündeki sivilcelere gezdir. Bu yöntemi kullanan birisi tavsiye etmişti ve bende ne zamandır kullanıcaktım bu yöntemi, bir başlayamadım. Tüylerden de iki şekilde kurtulabilirsiniz tabii telkinde işe yarayabilir, hamamotu yağı'da

Merhaba cevabın ve yardımların için çok teşekkür ederim :) sivilce sorunum kalmadı ama onun üstüne maalesef ki bütün vücudumun her yerinde kıl ve tüy çıktı.. sence gerçekten doğru hazırlanan bir telkinli müzik ile vücuttaki tüm tüyler ve kıllardan kurtulunabilir mi? telkinin fiziksel değişim yapma ihtimali var mıdır?? çok teşekkürler :)

ceko_25 18-11-2012 09:04 PM

günde 10 15 kere sabunla yıkayüzünü 15 güne hepsi geçer

maximum90 18-11-2012 09:22 PM

Alıntı:

ceko_25 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833461)
günde 10 15 kere sabunla yıkayüzünü 15 güne hepsi geçer

sivilce sorun değil benim için artık ilaç ile ondan kurtuldum ama maalesef ki bütün vücudumda tüyler ve kıllar çıktı.. sence düzgün hazırlanan bir telkin ile fiziksel değişim sağlanılabilir mi?? tüylerden kurtulmak gibi..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:51 PM.