Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   bebekler için telkin yardım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/622232-bebekler-icin-telkin-yardim.html)

fatmaunalender 15-11-2012 09:59 AM

bebekler için telkin yardım

merhaba arkadaşlar beni bi arkadaşım telkinleri dinlemeye başlayacak yalnız 10 aylık bir bebeği var acaba kendisi dinlese çocuğa zararı olur mu ya da kaçıncı aydan itibaren başlasın yardıcı olursanız sevinirim:)

dromos 15-11-2012 06:02 PM

Cevap: bebekler için telkin yardım

Bu sorunun yanıtını bende merak ediyorum.Benim de 2.5 yaşında bir kızım var.Bilgisayardan dinlediğim için o da duyuyor. Telkinlerin ona zararı olur mu? Özellikle de suçluluk duyguları ve depresyon ile ilgili telkinler onu kötü yönde etkiler mi?

ceko_25 16-11-2012 01:51 AM

birey 5 yaşına geldiginde bilinçaltı karakter yapısını tamamlar ve davam eden yıllarda o kalıplara uygun yeni bilgileri kabul ettigine göre bence faydası olur ama sen genede bu işi ustalardan bi ören küçük olaylar büyük sonuçlar dogurur aslını örenmeden bence çocugun yanında dinlememelisin

fatmaunalender 16-11-2012 08:45 AM

bir an önce bi cevap gelirse sevineceğim arkadaşım sabırsızlıkla bekliyor bendeki değişiklikleri görünce o da istedi tabiy789

fatmaunalender 16-11-2012 02:57 PM

KİMSENİN YARDIMCI OLMAYA NİYETİ YOK MU?sad456

bumbada 16-11-2012 04:46 PM

olumlu etkisi olur mu bilmem belki sakinleştirmeye yarayadabilir , fakat olumsuz olacağını hiç sanmıyorum zaten uzmanlar klasik müzik dinletin diyorlar . hem kötü bir şey olursa dinlemeyi kesersiniz dinleyip katil olacak hali yok .

bluegirlx 16-11-2012 11:30 PM

benimde 11 aylık bebeğim ..suçluluk dinlemiyorum onun yanında birde bildiğim kadarıyla sıgarayı bırakma dinlenmiyor..mutluluk ego güçlendirici dinlenebilir..ben meditasyon dinliyorum. hamileykende suçluluk dinlemedim.bebeğim uyumlu ve mutlu bir bebek..

bumbada 17-11-2012 01:05 AM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833358)
benimde 11 aylık bebeğim ..suçluluk dinlemiyorum onun yanında birde bildiğim kadarıyla sıgarayı bırakma dinlenmiyor..mutluluk ego güçlendirici dinlenebilir..ben meditasyon dinliyorum. hamileykende suçluluk dinlemedim.bebeğim uyumlu ve mutlu bir bebek..

ben onu 3 yaşında görürürm uyumluyu :D

bluegirlx 17-11-2012 10:06 PM

sanırım sizin bebeğiniz 11 aylık iken uyumluydu ve 3 yaşına gelince uyumu bozuldu..bebeklerin uyumunu biz bozarız..uyumu biz yaratacağız onlar bize misafir geldiler..evimizin kurallarını birlikte belirlersek ve onların zekasına uyum sağlarsak onlarda bize uyum sağlayabilir.yada sağlamaya bilir tabi..y789

Her halukarda onu birey olarak kabul edeceğim..Umarım şimdi henüz konuşamıyorken bile onu dinliyorsam o zamanda onu dinlemeye çalışacağım..
birlikte büyüyeceğimizi hatalarımın olduğunu olacağını kabul etmekle rahatlıyorum..

bumbada 18-11-2012 12:00 AM

bahsettiğim velet kardeşim :D

ön ergenlik 3 yaş sendromu , sorun ebeveynde olmuyor her ne kadar iyi olursa olsun tripe giriyor bebeler :D

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:22 AM.