Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   oofff (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/618688-oofff.html)

Mutluluk Perisii 20-05-2011 02:08 PM

oofff

öncelikler merhabalar.aranıza yeni katıldım.bi süre takip ettim tabi üye olmadan :) benim bir derdim var aslında bir çok varda bu brz daha farklı :S.erkek arkdaşm askerde gelmesine çok az kaldı gelir gelmez ailesiyle tanıştırmak istiyor fakat bn çok korkuyorum ya hç istemiyorum.acayip cekiniyorum utanıyorum biliyrm çok kasılıcam yanlarında sıkılıcam kızarıcam bozarıcam sırf bu yzden 4 snedir birlikyz okadar çağırmasına rağmen ailesinin görüşemedim.kendimi çok kötü hissediyrm baskı altındaa gibiyim.inanın gelmesini bile sırf bu yzden 4 gözle bekleyemiyorum..çoook utanıyorummm yaa napıcm bn :(

acayip çekingen bi insanım.dans etmeyi sevmeme rağmen sırf utandığım için edemiyrm düğünlerde fln kasılıyrm off.sinirliyim agrasifim asosyalim panik atağım.stresliyim herşeyi strs yapıyrm stres yapınca midem kasılıyor bi anda şişiyor ve midem bulanıyor kusuyrm fln .ooff ne ararsan var yani :( gencecik yaşımda eve tıkalı kaldım hç arkadşımda yok okul bitince hçbirly bağlantım kalmadı...durumum çok mu vahim arkşlr ya :'(

Mutluluk Perisii 22-05-2011 12:27 PM

Cevap: oofff

aşk olsun bakıyorsunuz ama cvp vermiyorsnuz

himmel 22-05-2011 05:04 PM

merhaba öncellikle hoşgeldin demek istiyorum..telknileri dinliyor musunn ?

Mutluluk Perisii 22-05-2011 07:59 PM

Hoşbulduk.3 gndür dinliyorum ama acayip sinirli oldum ztn sinirliydim nden böyle oldu :/

MarEspEraNZa 22-05-2011 08:04 PM

hoşgeldiniz tekrar
telkinlerin geçici etkilerinden biri bu
bi çeşit geçiş gibi birşeyde diyebiliriz
sinirli olma- iştah açılma gibi etkiler oluyormuş :)

Mutluluk Perisii 22-05-2011 08:22 PM

sinirli olma olayı doğruda iştahım artmadı azaldı üff ztn çok zayfım bittim ben :)

MarEspEraNZa 22-05-2011 08:42 PM

dinlediğiniz telkin forumundaki başlıkları incelemenizi öneririm
ya da kendiniz farkettiğiniz değişiklikleri sorabilirsiniz

yelda_k 22-05-2011 09:18 PM

hoşgeldniz:)

telkinleri dinlemeye devam ettiğinizde sonuç süper olacak.

Mutluluk Perisii 23-05-2011 01:11 PM

hepinize tek tek tşk ederim ..ilgilendiğiniz için.iNşşallah değişicem inanıyorum yapablirim

bigokyanus 23-05-2011 05:00 PM

Hoş geldin , inanmak başarmanın yarısı . Demek ki yolun yarısına kadar katetmişsin , erkek arkadaşın da iyi bir ayrıca demek ki seninle gönül eğlendirmiyor.
Anı yaşa benim tavsiyem gelecek kaygısı yüzünden bu canım günlerini mahvetme sakın . Her şey çok güzel olacak sadece inan ve bu yolda çaba sarfet. Her şey gönlünce olsun , gülekal emi :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:09 PM.