Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Telkinlerin çocuklara herhangi bir olumsuz etkisi olabilir mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/6146-telkinlerin-cocuklara-herhangi-bir-olumsuz-etkisi-olabilir-mi.html)

Fidanbolu 21-04-2008 12:34 AM

Telkinlerin çocuklara herhangi bir olumsuz etkisi olabilir mi?

Merhabalar;

Telkinleri dinlemeye başlayalı 3 gün oldu. 1,5 yaşında bir oğlum var ve telkinlerin bir şekilde olumsuz etkiler yaratabileceği düşüncesiyle gündüzleri dinlemekten çekiniyorum. Forumu inceliyorum ama konuyla ilgili bir şeye rastlamadım henüz. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar... ttli3

cent 21-04-2008 01:57 PM

Ynt: Telkinlerin çocuklara herhangi bir olumsuz etkisi olabilir mi?

Alıntı:

Fidanbolu Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar;

Telkinleri dinlemeye başlayalı 3 gün oldu. 1,5 yaşında bir oğlum var ve telkinlerin bir şekilde olumsuz etkiler yaratabileceği düşüncesiyle gündüzleri dinlemekten çekiniyorum. Forumu inceliyorum ama konuyla ilgili bir şeye rastlamadım henüz. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar... ttli3

merhabalar öncelikle hoşgeldin sefalar getirdin s456 aynı tedirginligi bende yaşamıştım iki çocugum var 1 ilkokulagidiyor ikincisi 3yaşında happy6 atakan beyin tavdiyesiyle kilo verme ve sigarayı bırakma haricinde bütün telkinleri ailece dinliyoruz okula giden oglumdaki başarı artışını anlatamam süper diyim sadece yalnız şunu belirteyim zaten hareketli olan çocuklar dahada hareketli oldu bunu belirtiyim blissy

hareketli çocukların olması iyi tabi biz ebebeynler sabredebilirsek

ertelemeyi bırakla oglumla ders yap mucadelesi test yap mucadelesi kalmadı kızımdaki gözlemim birden dik durdugu halde dahada dik durmaya çalışmasıydı birçok işi yaparken dahada iyi yapma düşüncesinde oglumun ve kızımın artışını farkettim nasıl dersen kızımda bişeyi elde etmek için yaptıgı çalışmalarından birini yazayım dolap çekmecesini ben uyurken basarak yukarı tırmanıp makyaj malzemesiyle kendine ve bebegine makyaj yapması diyebilirim tıkırtıya uyandıgımda gözlerime inanamadım o kadar yuksege tırmanmış ama inmeyede hiç niyeti yok khkh56 yüzü gözü far ruj dolu bebegini hiç anlatmayayım bu olay birbuçuk aya önce oldu

oglumun ögretmeni ise önceki gibi girişken ve degişik sorularının oldugunu yalnız haddinden fazla hareketlendigini söyledi 25889

yaşadıgımız bazı olaylardan dolayı oglumun derslerinde düşüş vardı hatta okula bile gitmek istemezken hayata daha olumlu bakma ve herkonudaki yorumu cesareti arttı kendine güveni ve ben yaparım sözü ve başladıgı işi en iyi yaptıgını gözlemledim 3 sınıfta bir gerileme yaşamış olan ogluma nedenlerini bildigim halde yardımıcı olamamıştım şimdi umut deryasında hayata daha olumlu bakan bir aile oldugumuzu söyleyebilirim k8908
cırcır böcekleri gibi olan kuzularım dahada çok konuşur oldular sanki
acıkcası ben kendimde eşimde ve çocuklarımda bir zarar görmedim bunu net söyleyebilirim

atakan beye tekrar teşekkür ederim

fidancım yigenimiz çok küçük yinede daha bilgili arkadaşlarım sana detaylı bilgiler verirler

yigenimizi öptüm kiss3

inşallah hayattaki güzellikler sizide bulur

sevgiyle kal sapkal89

sevgiyle kal

heal 21-04-2008 02:31 PM

peki ya diğerleri, iş yerinde dinliyorum ve iş arkadaşlarım üzerinde de etkisi olacak mı?

cent 21-04-2008 04:06 PM

Alıntı:

agresif Nickli Üyeden Alıntı
peki ya diğerleri, iş yerinde dinliyorum ve iş arkadaşlarım üzerinde de etkisi olacak mı?

agresif etkisi olacagından eminim neden dersen yigenim bilmeden oglumla dinledi hiç söylemedim sınavlardan bir dersi çok korkuyordu geçenlerde msn yazıyor size geldim ugur geldi yahu diyor telkinlerden bahsettim biraz ön yargılı siteyi inceleyim dedi yani seninle dinleyen kişilerde etkilenir istersen kulaklıklada dinleyebilirsin

sevgiyle kal smileydance

Fidanbolu 21-04-2008 09:59 PM

Vay minik kuş vayy girlhaha Allahım büyüdüklerini görmeyi de nasip eder inşallah huzurla, mutlulukla...Bu arada hoşbulduk canım ben de öpüyorum kuzucuklarını. kiss3 içim biraz daha rahatladı sayenizde, araştırmaya devam edeceğim tecrübeli arkadaşlar paylaşırsa sevinirim dediğin gibi tender45

Hoşça ve sevgiyle kalın hismiley

cent 21-04-2008 11:16 PM

Alıntı:

Fidanbolu Nickli Üyeden Alıntı
Vay minik kuş vayy girlhaha Allahım büyüdüklerini görmeyi de nasip eder inşallah huzurla, mutlulukla...Bu arada hoşbulduk canım ben de öpüyorum kuzucuklarını. kiss3 içim biraz daha rahatladı sayenizde, araştırmaya devam edeceğim tecrübeli arkadaşlar paylaşırsa sevinirim dediğin gibi tender45

Hoşça ve sevgiyle kalın hismiley

sagolasın cancazım inşallah çocuklarımızın en iyi şekilde büyüdüklerini görürüz

sevgiyle kal kiss3

birmutluluk 22-04-2008 04:00 PM

merhaba fidanbolu hoş geldin ben de bir anneyim oğlum 14.ayına girdi ve ben de onunla dinliyorum ben de ilk başlarda senin gibi tedirgindim bu konu da oldukça ama daha önce gittiğim bir psikoloktan tlf açarak sordum hiçbir sakınca olmadığını hatta iyi bile olabileceğini söylemişti.için raha tolsun diyorum çünkü benim içim rahat inş.yardımcı olabilmişimdir kiss3 kiss3 hismiley hismiley

Fidanbolu 06-05-2008 01:21 PM

Cent Atakan bey in tavsiyesiyle,Sizde psikoloğunuza danışarak dinlediğinize göre bizde birlikte dinleyebiliriz demekkiii tender45 . Teşekkür ederim arkadaşlar. Gülüşlerinizi ve sizleri öpüyorum koccaman. kiss3

Sevgi ve huzur her daim sizinle olsun. t678

shamanic 06-05-2008 01:37 PM

merhabalar fidanbolu.. actionsmile

oğlun küçük alah bağışlasın..

onun için senin kadar yoğun bir şekilde dinlemesine gerek yok..
ona dinlettiğin telkinlerde daha seçici olman yararlı olur..

mesela sosyal fobi depresyon gibi hastalık isimlerinin geçtiği ve cent inde bahsettiği
kilo verme sigarayı bırakma gibi eylem gerektiren telkinleri dinlemesin..

ama haricindeki kendine güven topluluk karşısında konuşma sosyallik arttırıcı gibi telkinler yararlı olacaktır..

oğluna dinletemeyeceğin telkinleri listene eklediğinde gece uyurken de dinleyebilrisin..
uyurkende telkinleri bilinçaltımız duyar.. uykulusmile

sevgiler..

Fidanbolu 06-05-2008 01:52 PM

Sevgili **shamanic** ilginize teşekkür ederim kiss3 . Şu an sadece Suçluluk, ego ve ertelemeyi dinliyorum. Söylediğiniz telkinleri dinlerken daha dikkatli olacağım...Etkilerini görmeye başladığımı söyleyebilirim. En azından beni sürekli yeren içsesim daha olumlu mesajlar vermeye başladı çok şükür wave

Bize böyle bir imkanı sunarak hayatımı değiştirmek adına ilk adımlarıma katkıda bulunan Atakan Bey'e diğer emeği geçen tüm arkadaşlara, özellikle de siteyle tanışmamı sağlayan Karav Hocama teşekkür ederim.

ttli3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:45 AM.