Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Telkinler ve inançlar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/5848-telkinler-ve-inanclar.html)

AmEdL!! 25-06-2009 07:11 PM

Cevap: Telkinler ve inançlar

YHA NE KADARDA ACAYİP Bİ TOPLUMUZ BENDE 4 GÜN BOYUNCA DİNLEDİM ....BEN HEP TELEFONUN KULAKLIĞIYLAN DİNLEDİM ..BABAM ÇIKAR DEDİ ŞU KULAKLARI NE DELİMİSİN OLM .. BENDE ANLATIYIM DEDİM DURUMU ANLATTIM SAÇMALIK DEDİ OLM BUNLAR OLURMU ÖLE ŞEY ÇEVREMDEKİ İNSANLARA ANLATIOM HERKESE SAÇMALIK GELİO... BEN ETKİSİNİ GÖRDÜM ... BAŞKALARI BENİ İLGİLENDİRMEZ ARTIK BU SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN .... HERKESE SONSUZ T.Ş.KLER

DeLiTaY21 24-04-2010 10:20 AM

Dini inanç olarak soruyorsan hiç bir sakıncası yok bence o yüzden rahat ol...

debü 03-11-2011 03:48 AM

geçtiğimz ramazan ayında keşfettim bu yöntemi.sahur vakti kendime reiki uyguluyodum,o esnada tv de kuran okunduğunu duydum sesini açtım ve uygulamaya devam ettim.2 yıldır öyle verimli bi an yaşamamıştım.sonra kanalları açık bırakıp kuran dinleyerek yatmaya başladım.uyumak diyemiyorum 11 yıldır insomnia sorunuyla yaşıyorum neyse.sürekli yaptığım reiki ve beraberindeki olumlamalarla kendi adıma yol katettim emekleyerek de olsa,kişisel gelişim,farkındalık ve şifadan bahsediyorum.Kuran dinlerken o zamana kadar nasıl düşünemedim diye hayıflandım kendi kendime.bilinç altına Allah ın kelamını yüklüyosun ve bunun sonsuzluğunu düşünemiyosun bile.ertesinde nette aramaya başladım telkin yöntemlerini bu siteyi ve bana ihtiyacım olan herşeyi verebilecek subliminal teknikle hazırlanmış Kuran cdlerini.Üst bilince ait kelamların enerjileri çok yüksek ve saf ve etkisi de olağan üstü.beraberinde burdaki mp3leri de dinliyorum.4 ana duygu var insanda.korku,üzüntü,öfke ve sevgi.bu zamana kadar aldığımz yanlış kalıplarla sevgi bilinçaltımızda kaybolup gidiyo ve beraberinde yaşadığımız olumsuz deneyimleri getiriyo.arınma süreci hayat boyu bitmiyo ve bu sebeple kendiniz için telkinleri dinleyin sürekli,yaşantınıza cümlelerinize yansıtın olumlamaları.zor evet ama bunu kendimiz için yapıyosak şikayet etmeninde faydası yok.devam ettikçe keyfin büyüyo,farkındalığında,insanlığında.telkinler ve inançlar...saf sevgiyle yapılan her ne varsa sonucu muhteşem.çok şükür Rabbime.

azraist_24 18-11-2012 04:13 PM

Alıntı:

AmEdL!! Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468539)
YHA NE KADARDA ACAYİP Bİ TOPLUMUZ BENDE 4 GÜN BOYUNCA DİNLEDİM ....BEN HEP TELEFONUN KULAKLIĞIYLAN DİNLEDİM ..BABAM ÇIKAR DEDİ ŞU KULAKLARI NE DELİMİSİN OLM .. BENDE ANLATIYIM DEDİM DURUMU ANLATTIM SAÇMALIK DEDİ OLM BUNLAR OLURMU ÖLE ŞEY ÇEVREMDEKİ İNSANLARA ANLATIOM HERKESE SAÇMALIK GELİO... BEN ETKİSİNİ GÖRDÜM ... BAŞKALARI BENİ İLGİLENDİRMEZ ARTIK BU SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN .... HERKESE SONSUZ T.Ş.KLER

Sevgili Arkadasim,

Telkin dinlemek bir sanattir ve herkese gore ya anlamsiz ya da hayatinin donum noktasi olmasi gorecelidir bunu da yadirgamamak gerek ama denemeden onyargi ile yaklasanlari bir sozum var : Hanginiz baslamadan bir isin sonucunu gorebildiniz ki?y789

YESHAPPY 16-02-2013 03:03 PM

Dini inaçla alakası olsaydı ben dinlemeden önce de namaz kılıyodum dinlediğimde de kılıyodum. Olsa bana olurdu...

seniha. 16-02-2013 05:39 PM

her harfin bir enerji boyutu var ve kişiyi etkiliyor. peygamberimiz çocuklarınıza güzel isimler koyun demiş. Kuran ayetinde kuran şifadır diyor.namaz kılarken sureleri kendi duyacağımız şekiilde okursak aurayı etkiliyor.ama şimdiye kadar bunları duymadık , belki de zamanı değildi. saçma gelirdi. aura konuları yeni gündeme gelen şeyler. ben kuran okumanın ,Allahtan isteyerek çalışmaları yapmanın etkili olacağını düşünüyorum. ben esmaül hüsna çalışması yapıyorum. bu çalışma esnasında esniyorum. bu negatif enerjinin atılmasıymış. gece uykumu aldığım halde bugün esmaül hüsna çalışması yaparken üstüme öyle bir ağırlık geldi ki uyumamak için kendimi zor tuttum. ben de şu sıralar telkinler erteleme konusunda etkili. demek ki diğer konularda direnç gösteriyorum.tam istediğim durumda değilim. değişiklikler var tabi ki. benim görüşlerim böyle.

arayışçı 29-05-2015 11:14 PM

Merhabalar,
Telkinlerle ilgili benim bir sorum olacak. Siteyle yeni tanışmıyorum. Daha önce suçluluk ve ego telkinlerini dinledim. Faydasını gördüm. Şu aralar erken uyanma konusunda sıkıntılarım var. Kişisel gelişimle ilgilenen bir arkadaş edindim. Ona iş bulma konusunda sıkıntılarım olduğundan bahsettim. O da subliminal CD hazırlayabileceğini söyledi. Ben sizin sitenizden bahsettim. Bana ingilizceden çeviri yaptığınız için bazı şeylerin bilinçaltı tarafından anlaşılmamasından mütevellit sizin telkinleri dinleyenlerin bilinçaltı bulanıklığına sebep olduğu için kötü rüyalar gördüğünden bahsetti. Bu konu ile ilgili bana açıklama yapabilir misiniz? Herkese iyi geceler dilerim. Sağlıklar ve mutluluklar dileklerimle:)

Dusunsel 29-05-2015 11:35 PM

Telkin metinler ingilizceden türkçeye çevriliyor ve türkçe kayıt yapılıyor telkin içeriklerinde ise verilmek istenen mesaj açık olarak anlatılıyor , kötü rüyaların sebebi bilinçaltındaki negatif inançların değişirken direnç göstermesidir kötü değil iyiye bile işarettir tabiki hiç kabus görmedim yıllardır dinlememe rağmen fakat günlüklerde görülen etkileri okumakta mümkün

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:22 AM.