Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   bilinç (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/463745-bilinc.html)

commonbabyss 09-02-2010 12:05 PM

bilinç

telkinler uyku haricinde etki eder mi?yani bilinçaltına direk ulaşması gereken telkinler bunlar galiba,bilinç açıkken etkisi olur mu?bence olsa bile az etkisi olur

Elektra 09-02-2010 12:07 PM

Cevap: bilinç

Alıntı:

commonbabyss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583721)
telkinler uyku haricinde etki eder mi?yani bilinçaltına direk ulaşması gereken telkinler bunlar galiba,bilinç açıkken etkisi olur mu?bence olsa bile az etkisi olur

Tabiki de etkili olur.

commonbabyss 10-02-2010 10:10 AM

tabi olurda bu telkinler bilinçaltına direk gitmesi gereken mesajlardır.bilinç gün içerisinde başka işlerle ilgilendiği için meşgul olur,bu durumda telkinlerin bilinçaltına geçmesi zorlaşır bence.ama uykuda %100 giriyor bilinç kapalı olduğu için

Elektra 10-02-2010 11:39 AM

Alıntı:

commonbabyss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 583906)
tabi olurda bu telkinler bilinçaltına direk gitmesi gereken mesajlardır.bilinç gün içerisinde başka işlerle ilgilendiği için meşgul olur,bu durumda telkinlerin bilinçaltına geçmesi zorlaşır bence.ama uykuda %100 giriyor bilinç kapalı olduğu için

Şimdi sana uzun uzun nedenini anlatmak isterdim ama halim yok.girlhaha Soruna verdiğim cevabın doğru olduğunu bil yeter. İkna olmadıysan gece uyuduğunda dinlersin. Kişisel tercihin müdahale edemem. Sevgiler...

commonbabyss 11-02-2010 04:45 PM

bunu ben sölemiyorum ki sitede okuduğum bi yazıdan ilham alarak söyledim yani bi uzman söylüyor bunu,gün içinde telkinin bilinçin engellemesi olmaksızın bilinçaltına gitmesi zordur diyor.zaten ben bu yazıyı okuduktan sonra sadece uyurken dinliyorum.zaten gün içerisinde insan içindeyken hoş olmuyo kulaklıkla müzik dinlemek,saygısızlık olarak algılanıyo.

Elektra 11-02-2010 06:06 PM

Alıntı:

commonbabyss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 584150)
bunu ben sölemiyorum ki sitede okuduğum bi yazıdan ilham alarak söyledim yani bi uzman söylüyor bunu,gün içinde telkinin bilinçin engellemesi olmaksızın bilinçaltına gitmesi zordur diyor.zaten ben bu yazıyı okuduktan sonra sadece uyurken dinliyorum.zaten gün içerisinde insan içindeyken hoş olmuyo kulaklıkla müzik dinlemek,saygısızlık olarak algılanıyo.

Senin tercihin sen bilirsin. Ama kulaklıkla müzik dinlemek saygısızlık değil. Kişisel saygı ve terbiye çerçevesinde nasıl dinlemen gerektiğini bilirsen sorun olmaz.Hayır yani benim anlamadığım şu, merak ettiğin için soruyorsun yanıt veriyoruz itiraz edip kendi düşüncelerini söylüyorsun. Madem ne yapacağını biliyorsun ve okuduğunu okuyup öğreneceğini öğrenmişsin neden hala soruyorsun?yu89

commonbabyss 11-02-2010 08:42 PM

aslında ben bu konuda çalışmalar yapmış,uzmanlardan falan cevap almak istiyorum.onların onayına ve ek bilgilerine ihtiyacım var tabiki bende araştırıyorum önceden bilgi edinmek için

commonbabyss 11-02-2010 10:26 PM

he tmm ona sorarız

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:45 AM.