Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   HAYATIM DEĞİŞEMİYOR LÜTFEN YARDIM (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/371839-hayatim-degisemiyor-lutfen-yardim.html)

hünerli 25-05-2009 09:49 AM

HAYATIM DEĞİŞEMİYOR LÜTFEN YARDIM

dün aksam bu siteyi bulduğumda kalbim yerinden fırlayacaktı çektiğim birçok problemin çözümü varmış üye oldum hemen telkin almak istedim ilk dinlemede daha etkisini görecektim çünkü ama malesef hiçbir telkin inmiyor bir sayfadan öbürüne geçerken şifre istiyor indirebildiğim tek şey su sesi oldu zaten bircok konu baslıgı altında sadece bu var ücretsiz olması o kadar heyecanlandırdıkı beni çünkü psikoloğa gidecek param yok ama olmadı hayallerim kırılıyor lütfen yardım baska bilgisayardanda denedim aynı hiç birisi inmiyor yada açılmak için beklerken birden kayboluyor

sanemce 25-05-2009 10:09 AM

Cevap: HAYATIM DEĞİŞEMİYOR LÜTFEN YARDIM

merhaba hünerli

hoşgeldiniz yanımıza..

siteye giriş yaparken, kullanıcı adınızı yazdığınız yerdeki "beni hatırla" hücresini tıklarsanız,tekrar tekrar şifre istemez..

telkinler subliminal yöntemle hazırlandığı için, sadece su sesi duyuyorsunuz..

onda bir sorun yok.

Nasıl Dinleyebilirim - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Telkinleri Duyulmuyor Sadece Müzik mi Var - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

yukarıdaki linkleri incelerseniz, bir çok sorunuza cevap bulacaksınız..

sevgiler actionsmile

olsun 25-05-2009 10:25 AM

Sesli telkini indirebilene kadar öncelikle 'yazı içeriğini ' çokça oku.Anlamını hissederek ve isteyerek.
Kendini yeterince hırpalamış sın y789 belli.Şimdi dünya ya meydan oku ve 'ARTIK KENDİME ZAMAN AYIRIYORUM' de.Ve gerçekten 'değişmek'istiyorsan 'BÜTÜN BAHANELERE CESARETLE GÖĞÜS GER'.OMUZLARINI DİKLEŞTİR.s456956k
DÜNYA SENİN hpm2

Kolay gelsin,nurten

dejaa 25-05-2009 10:30 AM

garibime giden bir durum var... aramıza yeni katılan bu arkadaş yardım istemiş bir problem belirtmiş... tecrübeli üyelerde buna teşekkür etmiş.. acaba nesine teşekkür ettiniz... ? çok merak ettim gerçekten...

sayın hünerli, hoşgeldin... az önce denedim mp3 ler indiriliyor ... sadece su sesini indirebiliyorsan onlardı dinle zaten belirli bir telkin için 3-4 adet müzik çeşidi var ama telkin metinleri aynıdır değişen birşey yok...

sanemce 25-05-2009 10:53 AM

merhaba dejaa

yeni katılan ve paylaşımda bulunan üyelere, paylaşımda bulundukları için teşekkür ediyoruz..

yeni konular ekleyen üyelerimize, konu ekledikleri için teşekkür ediyoruz..

size de teşekkür edeceğim, böyle bir soruyu sorarak sizin gibi düşünen varsa onlara da tercüman oldunuz diye..

sevgiler actionsmile

Alıntı:

dejaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463614)
garibime giden bir durum var... aramıza yeni katılan bu arkadaş yardım istemiş bir problem belirtmiş... tecrübeli üyelerde buna teşekkür etmiş.. acaba nesine teşekkür ettiniz... ? çok merak ettim gerçekten...

sayın hünerli, hoşgeldin... az önce denedim mp3 ler indiriliyor ... sadece su sesini indirebiliyorsan onlardı dinle zaten belirli bir telkin için 3-4 adet müzik çeşidi var ama telkin metinleri aynıdır değişen birşey yok...

olsun 25-05-2009 11:37 AM

TEŞEKKÜR ve ŞÜKRAN duygusu nun olumluluğunu keşfetmek güzeldir.
HAYATA TEŞEKKÜR bir tür MERHABA ve KABUL EDİŞTİR.sapkal89
Ayrıca duygu ve düşünceleri cesaretle açıklayabilmek yardım istemek(kişiye göre)çok önemli ve bazende cesurca bir açıklamadır.

sevgiyle,nurten

olsun 25-05-2009 11:56 AM

sevgili dejaa,
hayatta karşılaştığımız her şey bizim için.(karşımıza çıkan,ya da ilgimizi çeken)Bunlara ne kadar çabuk veya çok cevap verebilirsk kendimizi o kadar çabuk geliştiririz.(daha çok geliştiririz)
Eğer bir kişinin tavır ,davranış veya düşüncesi benim ilgimi çekmiş se veya ilgi alanıma girmiş se muhakkak ben de de o konu ile ilgili bir bilgi,geçmiş veya gelecek vardır.
Her an o kadar çok şeyle karşılaşıyoruz fakat sadece yetişebildiklerimiz veya yetebildiklerimizle ilgilenebiliyoruz.Buna da FARKINDALIK (yani fark edebildiklerimiz) deniyor.
Ben senin yazına cevap veriyorsam bir tepki gösteriyorum.
Tepki:olumlu olursa teşekkür ediyorumdur.
olumsuz ise agresiv ve sinirli cevaplar verilir.(bu da korku yani kendini yeterli görmemekle ilgili)

Bir başkasıyla ilgilenmek aslında kendinle ilgilidir.(geçmişteki sen veya bir döngü oluşturacaksa gelecekteki sen)
Senin bu konuya bu şekilde cevap vermen (ki aynı şekile ben)bir tepki dir.
TEŞEKKÜR KONUSU incelenmelismil56

sevgiyle,olsun

olsun 25-05-2009 12:16 PM

Öncelikle var olduğumuz için teşekkür ediyoruz.
sonra da bizim için var edilmişlere teşekkür ediyoruz.
Bizim için var edilmiş her şey bizim istek ve düşüncelerimiz ise biz de yaratıyoruz (bizim istek ,düşüncelerimiz var ediyor) demektir.
bir başka deyişle bizden çıkıp bize geri gelen herşeyi biz yaratıyoruz.
Büyük oluşuma baktığımızda da bizim varlığımız bir başka nitelikte istek ve düşüncelerin neticeleridir.

'YUKARIDA NE İSE AŞAĞIDA DA ODUR'.

Eğlenceli , bilmeceli ,bulmacalı hpm1hpm2

Sonuçta Teşekkür etmek doğal bir kelime actionsmile

sevgiyle,nurten

dejaa 25-05-2009 12:45 PM

sanırım yanlış anlaşılma oldu daha doğrusu ben bilmiyordum cevap yazılınca hemen gösteriliyor sanıyordum fakat cevaplar önce mod lar tarafından incelenip ondan sonra ekleniyormuş :)

teşekkür etmek güzel birşey tabi ki benim demek istediğim teşekkür ettikten sonra birde cevap verilseydi demek istemiştim :D ama meğer cevap verilmiş ve incelemeden sonra gösteriliyormuş...

öğrendim :D

rimdeng 05-06-2009 10:49 PM

t.ş.kler...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:42 AM.