Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Diğer Bilinmeyenler

Uyarılar

mekanların enerjisel temizliği

Gizemli Konular ve Diğer Bilinmeyenler mekanların enerjisel temizliği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız mekanların enerjisel temizliği (chi dergisi, mart 2007) ilkbahar temizliği baharla birlikte büyük temizlik gelenektir. ısınan havalarla kıyı kenar temizliği bazıları için bir yaşam sevinci bazıları içinse sıkıcı bir iştir. hoşa gitsin veya gitmesin boyalar cilalar bu mevsimde yapılır, perdeler halılar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Bilinmeyenler telkin cd indir izle İstanbul Diğer Bilinmeyenler nerededir kimdir Diğer Bilinmeyenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Bilinmeyenler hipnoz Diğer Bilinmeyenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Bilinmeyenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Bilinmeyenler kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-05-2008, 10:53 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart mekanların enerjisel temizliği

(chi dergisi, mart 2007)

ilkbahar temizliği

baharla birlikte büyük temizlik gelenektir. ısınan havalarla kıyı kenar temizliği bazıları için bir yaşam sevinci bazıları içinse sıkıcı bir iştir.
hoşa gitsin veya gitmesin boyalar cilalar bu mevsimde yapılır, perdeler halılar elden geçirilir.

temizlik çokça önem verdiğimiz bir konudur; eller sıklıkla yıkanır, çamaşırlar mutfağımız, banyomuz ter temiz olmalı,
yiyecekler mikropsuz, hastaneler steril olmalı.

bütün bunları yaparak tertemiz olduğumuzu sandık yıllarca!
bütün steril ve hijyenik temizlik kuralları çok gerekli olup yetersizdir..

çünkü bedenimiz için yaptığımız bir hatayı çevremiz içinde yapmaktayızdır.
nasıl fizik beden için yaptığımız iyi ve dengeli beslenme, uyku , spor ve diğerleri gerekli ancak yeterli değilse
çevremiz için yaptığımız temizlikte yeterli değildir..

çevremizde bir enerjidir ve enerji temizliğine ihtiyacı vardır.

tozların biriktiği köşelerde, olumlu olmayan enerjilerde birikir. yatak kanepe gibi altlarına kolayca ulaşılamayan yerlerde
durağan enerjiler toplanır. odalarda yapılan tartışma ve kırıcı hatta şiddetin titreşimi gidip duvarlara, mobilyalara yapışır,
daha doğrusu her şey çevresinde olup biteni bir cd kaydı gibi kaydeder hem de yüzyıllarda kalacak şeklide….

hani eski büyükler der ya “ şunun bir dili olsa da konuşsa” diye…

zaten büyük anneler babalar bazı bilgilerin kırıntılarını hatırlıyordu!
bugün “batıl” dediğimiz her olgu irdelendiğinde çok altlarından “kozmik bilgilerin” olağan kabul edildiği dönemlerin masalımsı mirası,
biraz özünden kaybetmiş olsa da atalar boyunca özellikle de türklerin şamanik geçmişidir.

safranbolu’da adeta bir feng shui harikası olan evler,
ne işe yardığını tam bilemediğimiz ama evlerimize hediye gelen gümüş ters aynalar,
mavi boncuklar , artık unutulmuş enerji biliminin izleridir.

şöyle bir çevrenize bakın, şimdi bulunduğunuz odada daha önce kimler yaşadı? neler yaptılar? eşyalar yenimi?
nerden geldiler? hele antikalar?? başucunuzda elektrik kabloları ve prizler var mı? bunların enerji alanlarımıza büyük etkisi vardır.

evimiz, iş yerimiz veya enerjisini temizlemek istediğimiz mekanda adaçayı tütsüsü ile başlamak en iyisidir.
adaçayı titreşimi çok yüksek bir bitkidir. fesleğen, kekik , okaliptüs, nane gibi şifacılıkta kullanılır.

yüksek titreşimi nedeniyle bulunduğu yerdeki düşük titreşimi uzaklaştırır.
adaçayı yapraklarını ateşe dayanıklı bir kapta yakın, biraz zor yanar ancak alev alması gerekmez.
alev aldıktan sonra söndürün ve tütmeye başladıktan sonra evinizde isterseniz uygunsa iş yerinizde de yapabilirsiniz.

özellikle ilk taşınılan yerde yapılması tavsiyedir, daha önce orda yaşanmış, etrafta kalmış olumlu olmayan enerjilerin temizlenmesi için.
tozların biriktiği yerler pusulanız olsun; odaların köşeleri, yatakların altı ve hatta dolapların içi..

bir sonraki önerim reiki bilenler içindir; reiki 2 seviyesindekiler odaların köşelerine reiki güç sembolünü çizerek reiki enerjisi verebilirler.
yatağınızın üstüne, kristal ve ametist taşlarınıza reiki güç sembolünü çizin reiki yi evin her alanında kullanabilirsiniz.

taşlardan söz etmişken, taşlar özel bir bilgi gerektirir.

kristallerle iyice bilgilendikten sonra çalışın, ancak ametist her evde bulunması faydalı, olumlu olmayan enerjileri toplayan bir taştır.
ancak bir çok kişi taşları temizlemeyi unutmaktadır. hiçbir taşı temizlemeden üzerinizde taşımayın evinizde bulundurmayın.
ametist olumlu olmayan enerjileri toplar, toplar ve doygunluk noktasına gelince bu enerjisi yaymaya başlar ve taşlar hasta edici olabilirler.

bir taşı satın aldığınızda içinde kaya tuzu katılmış su bulunan bir kapla taşıyın, tuzlu su onu temizler ve götüreceğiniz yere kadar izole eder.
taşlar için en garantili temizlik onları 24 saat toprağa gömmektir, toprak altında kalan taş üstündeki enerjiyi boşaltır.
toprak bulamadığınız bir yerde ise taş o kadar süre kaya tuzlu suda kalsın ve daha sonra adaçayı ile tütsüleyin.
yakın çevremizde temiz bir ametist bize yardımcı olur ancak sıklıkla temizlenmek şartıyla…

olumlu olmayan enerjileri toplamak için küçük bir kap içinde tuz da işe yarar,
yatak baş ucu veya yatağın altındaki bir kap tuz, hareket etmeden uzun süre kaldığımız yatağımızda,
üzerimizdeki ve çevremizdeki olumlu olmayan enerjiyi emer, tabi yine sıkça değiştirilmek şartıyla.

söz yataklardan açılmışken, yatakların altının boş, chi enerjisinin serbestçe akabileceği şekilde olması gerekir.
yatak altına doldurulmuş eşyalar, özellikle eski eşyalar bütün gece yayın yaparlar, savunmasız uykudaki vücudun
enerji alanı sürekli bu enerjilerle boğuşur, ertesi gün bize gerekli olan depolanacak enerji yatakla savaşmak için harcanır.

yatak ne kadar hafif ve sade ise bizde o kadar rahat uyuruz.
enerjisi arındırılmamış antika yataklar geçmişle bir tangodur, hem de başkalarının hayatı..

düşük titreşimler olumlu olmayandır; korku, endişe, kin , nefret..bunlar bizim insani düşük titreşimlerimizdir.
diğer düşük titreşimlere manyetik alan oluşturur

yüksek titreşim dinginlik, hoşgörü ve neşedir, diğer yüksek titreşimleri barındırır.

mekanda su ile yapılan temizliğe sirke karıştırmak, yine büyük annelerden eski bir gelenek, faydalı bir arındırmadır.

evdeki kuru çiçekleri , artık yaşam enerjisi taşımadıkları, ölü bir enerji taşıdıkları için atmak gerektiğini biliyoruz.
ölü olan her şey durağan bir enerjiyle çevrilidir. bunu ilk öğrendiğimde atmak zorunda olduğum kurutulmuş ortancalar çok üzülmüştüm..

evde , ofiste kullanılmayan ve ne zaman kullanacağımızı bilmediğimiz her şey durağan enerji tutar. ..
atabilir veya başkasına verebilirisiniz. japonların ne kadar sade evleri olduğunu biliriz.
ne kadar az eşya o kadar az kafa karışıklığı…

gazeteler, birikmiş dergiler, fi tarihinden kalmış işe yaramaz her çer çöp…atın gitsin…zihnimizdeki ağırlıkta onlarla birlikte gitsin..
henüz enerjilerini ölçemediğiniz objeler, majik kitap ve garip bilinmeyen konularla ilgili malzemeleri evinize sokmayın…
evinizde tartışma yapmayın, şiddet içeren filmleri seyretmeyin, olan biten, söylenen her şeyin enerjisinin evinize kaydolduğunu unutmayın…

mekanlarda spritüel olarak yapılabilecek en çok sevdiğim çalışma ise başmelek mikael’i davet etmektir.
bir çok insan korunma ve arınma için başmelek enerjisi ile çalışıyor..
ben her gün evime başmelek mikaeli çağırıp kendi sözlerimle şöyle diyorum;
“ulu yaradanın izni ve ismiyle başmelek mikaeli davet ediyorum”
başmelek mikaeli devamlı çağıranlar onu zaman içinde hisseder ancak bir şey hissetmeniz gerekmez, güvenmek yeterlidir.
“bütünün ve benim en yüksek hayrıma olacak şekilde lütfen ‘odamı’ ‘ evimi’ olumlu olmayan enerjilerden arındırmanı rica ediyorum.
lütfen yatağımı ve beni koru”
bunu yaptığın için teşekkür ederim

bu sembolik cümleye saygı çerçevesinde diğer arınma dileklerinizi de katılabilir.

mum ışığını hiç unutmayın. mum ışığı sadece romantik bir ışık değil enerji temizleyen hoş bir ışıktır.
evinizde her akşam havalandırmaya dikkat ederek bir mum yakabilirsiniz .
yanında hoş kokulu bir tütsü hoş olmayanları kaçırır. müzikte enerjiyi temizler, özellikle lir sesi meleksi bir titreşim olarak kabul edilir.

alışık olduğunuz , güvendiğiniz dualarda yüksek titreşimli olduklarından , özellikle yüksek sesle olduğunda alçak titreşimli olan enerjiyi uzaklaştırır.

eviniz için daha fazlasını yapmak isterseniz bir uzmana başvurun.
bazı mekanlarda jeopatik etkiler olabilir.bunların enerji yükseltici yağların ve bazen de minerallerle dengelenmesi gerekebilir.

bütün bu saydıklarımdan anlaşılacağı gibi her şey titreşir. bazıları yüksek, bazıları düşük.

enerji yasası; yüksek titreşim alçak titreşimi iter.
titreşimini yüksek olduğunu bildiğimiz her şeyi düşük titreşimi uzaklaştırmak için kullanabiliriz.

bildiğimiz ve güvendiğimiz şekilde amatörce yapılabilen mekan temizliğinden sonra yine isteyenlere “altın ışık “ tarifimi veriyorum.
ben evimi altın ışıkla yüklüyorum. isteyenler şu şekilde yapabilir

sol elimi açıyorum, gökyüzüne dönük.
“ulu yaradanın izni ve ismiyle, altın ışık enerjisini istiyorum!

sol elime gök yüzünden altın bir ışık iniyor, imgeliyorum.
“hoş geldin altın ışık” selamlıyorum.

altın ışık avuç içimden içeri giriyor, kolumdan dirseğime doğru ve oradan sol omzuma sırtımdan dolaşıp sağ koluma
ve sağ elimin avucuna içine geliyor ; bir altın ışık huzmesi olarak çıkıyor.

sol elim gökten bir alıcı sağ elim verici gibi avucumdan çıkan altın ışığı yönlendiriyorum
odaların köşelerine “altın ışık buraya ak”
yatağıma “ altın ışık yatağımı altın ışıkla doldur”
odalara “ altın ışık bu odayı doldur”

mekanın her yerini altın ışıkla dolduruyorum.
imgeledim, altın ışık her yere geldi.

altın ışığı yaralara destekleyici bir şifa olarak da kullanıyorum..

bu kadar kolay olması size inandırıcı gelmiyorsa “zor” olanı seçmeye devam edebilirsiniz.
einstein’in ünlü “imgeleme gücü bilgiden daha önemlidir” sözü bana her zaman rehberdir.

seçeneklerle dolu hür iradenin var olduğu bir boyutta yaşıyoruz.
ne olacağını, nerde yaşayacağımızı biz seçiyoruz. patron biziz!
bu bilgilerde kolay ve altın ışıklı olanı seçenler için.

ra-sheeba enerjisi violet flame karuna enerjileri de güçlü enerjilerdir ve özellikle olumlu olmayan ağır enerjilere etkin olduğu için tavsiye de ederim.
sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 14-05-2008, 03:31 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
56 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sonbahar is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: mekanların enerjisel temizliği

“ulu yaradanın izni ve ismiyle başmelek mikaeli davet ediyorum”
başmelek mikaeli devamlı çağıranlar onu zaman içinde hisseder ancak bir şey hissetmeniz gerekmez, güvenmek yeterlidir.
“bütünün ve benim en yüksek hayrıma olacak şekilde lütfen ‘odamı’ ‘ evimi’ olumlu olmayan enerjilerden arındırmanı rica ediyorum.
lütfen yatağımı ve beni koru”
bunu yaptığın için teşekkür ederim

bu güzel rehberligin icin tesekkürler sevgili shamanic bende bunu yapacagim bundan sonra eellerine emegine saglik
sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2008, 04:41 PM   #3 (permalink)
Teğmen

TATAR AKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
52 Mesajinıza toplam 196 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TATAR AKAY is an unknown quantity at this point

çok teşekkürler ancak mikail(a.s.) ı çağırıpta ondan istemek yerine Allah'tan direk olarak istesek dinen daha caiz olmaz mı?
Alt 20-05-2008, 01:42 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar tatar akay..

buradaki çalışma meleklerle yapılmakta.. elbette yaradan dan da isteyerek yapabiliriz..

mikail a.s da aynı yaradan dan olduğuna göre hepsi bir.. önemli olan niyet ve çalışmanın gücünü imgeleyerek gerçekleştirebilmektir..

sevgiler..
Alt 25-05-2008, 10:38 AM   #5 (permalink)
Mustang
Guest

Shamanic'ciğim canım önerine uydum evdeki biçok biriktirdiklerimi attım.Kuru çiçekler,giyisiler,kitaplar,eşyalar gibi bazılarından ayrılmak zorda olsa kullanmadığım biçok şeyden vaz geçtim .Şimdi son birkezdaha üstünden geçip adaçayı tütsüsünü yapacağım .
Alt 25-05-2008, 05:18 PM   #6 (permalink)
Teğmen

52 Mesajinıza toplam 196 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ben bütün hepsini neredeyse yaptım.eşyalarımı attım,gazete ,dergi vs. hepsini bir poşete doldurdum ve kapı dışarı ettim.bi de ametist taşı alıcam.internetten baktım her türlü satılıyormuş taşlar.kolye ,bilezlik , cevher her türlü.ben neden salonda daha rahat uyuduğumu merak ediyordum.şimdi çaktım işi.bizim salonda fazla eşya yok ve sade bir görünüme sahip bu yüzden daha rahat oluyor orada uyumak.odamı da boşlttığımı söledim.odamda kardeşimle birlikte yatıyoruz.eşytaları boşaltmama rağmen çok az rahat uyuyorum sanırım bu kardeşimden kaynaklanıyor?merak ettim?
adaçayı tütsüsü y7aptım hertarafı dolandım . biraz ağır kokuyor ama olsun.yinede enerjileri kovduğunu hissedebiliyorum.bigün adaçayı tütsüsü yapıyorum , bi günde kekik diğer adı zahter onun tütsüsünü yapıyorum.adaçayı zahterle birleşince süper oluyor koku daha da hafifliyor ve kuvveti artıyor.zahteri annem annanemden öğrenmiş.biz küçükken ocakta yakar ve elleriyle dumanını dağıtırdı.ve şimdi ben bunların ne kadar faydalı olduğunu şimdi öğreniyorum.çok teşekkürler.
Alt 06-07-2008, 02:19 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

yazının tamamını okudum ve hayatıma katacak birçok şey buldum çok teşekkürler.. taşlar konusunda da yardımınızı bekliyorum
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2008, 12:37 PM   #8 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Gerçekten çok güzel bilgiler bunlar , yeni şeyler öğrendim sayende..

Teşekkürler shamanic
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2008, 02:47 PM   #9 (permalink)
Teğmen

taşların pek çoğunun isimlerini ezberledim yeşimtaşı ametist ay opal akik vb. yeşimtaşı ve ametist taşlarını yanımda taşıyorum.istanbul da oturanlar için eminönü mısır çarşısının az ilerisinde yol sağa ayrılıyor oradan girin ilerleyin orada kaşık tencere takımı satan bi bölge var o dükkanlara arkanızı dönün karşınızdaki yola ilerleyin orada çeşitli taşlar satan dükkanlar var...
Alt 06-02-2009, 04:47 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

peki kişilerin hayatlarımızdaki güzel şeyleri enerjileriyle bloke etmelerine ne gibi bir çözüm bulabiliriz sevgili shmanic'çim.hani mekan değilde kişiyle alakalı...bu arada biraz önce adaçayı yapraklarını yakıp tütsü gibi, evin odalarını dolaştım.tuzda koydum ama insanların kıskanç düşüncelerini ya da diğer düşüncelerini nasıl bloke edebiliriz??bu insan bizim evimize gelmeyen bir kişiyse mesela.teşekkürler.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks