Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Diğer Bilinmeyenler

Uyarılar

o falı keske baktırmasaydım:(

Gizemli Konular ve Diğer Bilinmeyenler o falı keske baktırmasaydım:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Elektra Nickli Üyeden Alıntı Geleceğin ne olacağını hiç kimse bilemez. O yüzden bunu düşünmemenizde kafanızı boş yere yormamanızda yarar var. haklısıınn çok sagol gençliğin verdiği cahillikle merakla oluyo hatamı anlamamda bi fırsat oldu belkide....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Bilinmeyenler telkin cd indir izle İstanbul Diğer Bilinmeyenler nerededir kimdir Diğer Bilinmeyenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Bilinmeyenler hipnoz Diğer Bilinmeyenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Bilinmeyenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Bilinmeyenler kuantum düşünce kitap haberi

o falı keske baktırmasaydım:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-05-2010, 09:48 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
87 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umutluluk is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: o falı keske baktırmasaydım:(

Alıntı:
Elektra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geleceğin ne olacağını hiç kimse bilemez. O yüzden bunu düşünmemenizde kafanızı boş yere yormamanızda yarar var.

haklısıınn çok sagol gençliğin verdiği cahillikle merakla oluyo hatamı anlamamda bi fırsat oldu belkide.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

umutluluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2010, 05:20 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 450
25 Mesajinıza toplam 148 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simka is an unknown quantity at this point

Her şerde bir hayır vardır, size söylenen o iç karartan sözler ve cümleleri duymanız gerekiyordu ki bir daha Yüce Yaratıcı'nın kesinlikle sevmediği bu batıllara kanmayasınız, yönelmeyesiniz. Bakın, ne hayırlı bir insansınız ki Mevla, hakkınızda hayır nasip etmiş ve bu yaptığınızdan rahatsız olup kurtulmak istemişsiniz, üzülmeyin artık, sıkılmak inançlı kişiye yakışmaz :-)
simka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2010, 10:28 PM   #13 (permalink)
Teğmen

87 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

haklısınızz gerçekten.tövbee ettimm aslaa öyle şeylere bulaşmıcam.Allah hepimiz için hayırlısını verir inşallah
Alt 04-05-2010, 11:18 PM   #14 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Falcıya neden gittiniz önce onu bi düşünmek lazım. Mutlaka, kafanızdaki soru işaretleriyle sizi meşgul eden bir konu olmalı.İkilemde kalmış olmalısınız.Bir de beklenti olmalı buun içinde.

Bunlarla gittiğinizi düşündüğünüzde, zaten cevabı bulmak için gittiğinizi, söylenenlere de inanacak halde, kabul edecek tarzda oraya oturduğunuzu düşünelim.

Bundan sonra falcının her söylediği, sizin kaderiniz olacaktır. O bildiği ya da öyle söylediği için değil de, siz ona inandığınız için olacaktır.

Sonra bu söylenenler, sizin diğer algı ve korkularınızla direkt bağlantıya geçecek, ve zaten hali hazırda sizde bulunan korkuları ortaya çıkaracak, siz de bunlara yenilerini ekleyeceksiniz.

Bütün bu zincirlemelerle, hayatınızın geri kalanının bir kabus olması da bunu beraberinde getirecektir.

Bunlar, tabi ki benim kendi tespitlerim. Basit bir fal baktırma, aslında o kadar da basi değil.Eğlencesine baktırılır tabi.Ama, inanırsanız işte o pek hayırlı olmaz.Fala göre yaşayanlar, işlerini ona göre ayıranlar tanıdım :)

Bir falcının, hocanın diyeceği şeylerden şu olasılıklar mutlaka vardır.

Sizde büyü var, 3 harfli var, Yakınınız (aranızı da bozar bu kişiyle) size muska vs yapmış, eşiniz sevgiliniz sizi aldatıyor (o garibin de bununla alakası yoktur muhtemelen), yol görünüyor, kısmet var, bi arkadaşın aslında seni kıskanıyor sana düşman, nazara gelmişin. vs.vs.vs.Liste uzar gider.

Bunlardan en az birini söylemeyen ne bir falcı ne de bir hoca vardır şu dünyada.

Her şeyi bilirler.Ama polis baskınından haberleri olmaz :) Baktıkları fal ücretine bağlıdırlar. O faldan kazanırlar. Ya da parayla ayet yazar, dua okurlar ! O da olmasa açlar. Sorarsanız bu onlara Allah tarafından verilen bir yetenektir. Onlar başkadır :)

Fala İNANMAYIN falsız kalmayın. Eğlencesine
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2010, 11:28 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
umutluluk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haklısınızz gerçekten.tövbee ettimm aslaa öyle şeylere bulaşmıcam.Allah hepimiz için hayırlısını verir inşallah
korkmayın bir şey olmaz,fal bakan insanlar size sadece kendi içlerinde olan korkuları hayata bakıs acılarını yansıtırlar,ne kötümser biriymiş yazık
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2010, 11:43 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
MehmeT ÇakmaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Falcıya neden gittiniz önce onu bi düşünmek lazım. Mutlaka, kafanızdaki soru işaretleriyle sizi meşgul eden bir konu olmalı.İkilemde kalmış olmalısınız.Bir de beklenti olmalı buun içinde.

Bunlarla gittiğinizi düşündüğünüzde, zaten cevabı bulmak için gittiğinizi, söylenenlere de inanacak halde, kabul edecek tarzda oraya oturduğunuzu düşünelim.

Bundan sonra falcının her söylediği, sizin kaderiniz olacaktır. O bildiği ya da öyle söylediği için değil de, siz ona inandığınız için olacaktır.

Sonra bu söylenenler, sizin diğer algı ve korkularınızla direkt bağlantıya geçecek, ve zaten hali hazırda sizde bulunan korkuları ortaya çıkaracak, siz de bunlara yenilerini ekleyeceksiniz.

Bütün bu zincirlemelerle, hayatınızın geri kalanının bir kabus olması da bunu beraberinde getirecektir.

Bunlar, tabi ki benim kendi tespitlerim. Basit bir fal baktırma, aslında o kadar da basi değil.Eğlencesine baktırılır tabi.Ama, inanırsanız işte o pek hayırlı olmaz.Fala göre yaşayanlar, işlerini ona göre ayıranlar tanıdım :)

Bir falcının, hocanın diyeceği şeylerden şu olasılıklar mutlaka vardır.

Sizde büyü var, 3 harfli var, Yakınınız (aranızı da bozar bu kişiyle) size muska vs yapmış, eşiniz sevgiliniz sizi aldatıyor (o garibin de bununla alakası yoktur muhtemelen), yol görünüyor, kısmet var, bi arkadaşın aslında seni kıskanıyor sana düşman, nazara gelmişin. vs.vs.vs.Liste uzar gider.

Bunlardan en az birini söylemeyen ne bir falcı ne de bir hoca vardır şu dünyada.

Her şeyi bilirler.Ama polis baskınından haberleri olmaz :) Baktıkları fal ücretine bağlıdırlar. O faldan kazanırlar. Ya da parayla ayet yazar, dua okurlar ! O da olmasa açlar. Sorarsanız bu onlara Allah tarafından verilen bir yetenektir. Onlar başkadır :)

Fala İNANMAYIN falsız kalmayın. Eğlencesine

hayatımda kötü birşey yotu çk şükür.daha yolun basındayım arkadas sayesinde merakına gittimm böyle bişeyler olacagı aklımın ucundan geçmezdi..sölediklerin çok dogru .geleceği bildiklerine inanmıyorum ama bu olay benni çok etkiledi yapımda zaten böyle şeylerden etkilenmeye baya müsaitt ..karanlıktann tek kalmaktan korkmayan hiç korkmayan ben korkar oldum..tedirginlik duyuyorum..paranoyak oldumm..Allah'a güvenim sonsuz ama insan bazen düşüncelerini kontrol edemiyor..gündüz kendme geliyorum aksama dogruu yinnee korku sarıyor ağlmaklı olmaya başşladımm..bi arkdasın sölediği gibi inançlı insana sıkılmak yakışmaz Allaha güvenim sonsuz ama insan kendnde kötü izler bırakan olayları kolay unutamıyor buda beni baya etkilediiii..inşşallah geçici birşeydiirrr...off annem geldi biraz öncee normal bi şekilde,sıçradımmm Allahım yardımm et....
Alt 05-05-2010, 12:13 AM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende fal baktırttım bir kaç defa. eğer dedikleri çıksaydı,şimdi aranızda yoktum... yaşadığıma göre. inanmamak gerek. zannımca ve tecrübelerime dayanarak, takmamalısınız.

Katılıyorum

Rahat ooool. Bi dua oku bak anlamını düşünerek nasıl rahatlıyosun...
Olmayacak hiçbişi, ya kendisi uydurdu ya da ona söyleyen ne ise o huzursuz olmanı istedi.
"Gaybın bilgisi onun katında mıymış acaba!", bugüne kadar öleceği günü bilen ve o gün ölen 1 kişi göster :) Hiç duymadık böyle bir haber. Ferah tut içini. Vesveseye izin verme. Şeytanın vesvesesinden Allah'a sığınırım de.
Şimdilik tam dindiremesen de geçer 1 - 2 güne merak etme ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2010, 07:13 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road

arkadaşım falcı öleceksin dince ölmezsin merak etme ölüm onun iradesine değildir ,ben 2.sınıftayken falcının biri de bana 23 yaşında öleceksin demişti.hatta okadar kesin konuştu ki şu son bir yıl içinde kimseyi kırmamaya çalış,dargın olduklarının gönlünü al okumaymış falan da uğraşma zamanını iyi değerlendir demişti şuan 25 yaşındaym.onun için fazla takılma hayatım

Bookmarks