Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Deja-Vu

Uyarılar

bütün gece rüya görmeyi nasıl beceriyorum?

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Deja-Vu bütün gece rüya görmeyi nasıl beceriyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çocukluğumdan beri sürekli yaşadığım birşeydir.Uyku sanki sadece sinemaya gidip sabaha kadar süren filmleri seyretmem için beni çağırır.İlginç tarafı doğrudan değil sürekli sembollerle mesajlar gelir.Hatta bazen görüntü yok ses var tarzında konuşmalar.Uyanıp o mesajları yazarım bazen ,hatta bir ara rüyalarımı yazdığım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Deja-Vu telkin cd indir izle İstanbul Deja-Vu nerededir kimdir Deja-Vu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Deja-Vu hipnoz Deja-Vu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Deja-Vu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Deja-Vu kuantum düşünce kitap haberi

bütün gece rüya görmeyi nasıl beceriyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-04-2011, 11:26 PM   #1 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about
Standart bütün gece rüya görmeyi nasıl beceriyorum?

Çocukluğumdan beri sürekli yaşadığım birşeydir.Uyku sanki sadece sinemaya gidip sabaha kadar süren filmleri seyretmem için beni çağırır.İlginç tarafı doğrudan değil sürekli sembollerle mesajlar gelir.Hatta bazen görüntü yok ses var tarzında konuşmalar.Uyanıp o mesajları yazarım bazen ,hatta bir ara rüyalarımı yazdığım rüya günlüğüm bile vardı.Uyandığımda inanılmaz bir yorgunluk.Sanki gördüğüm o yerlerin hepsine gitmiş ve geri dönmüş gibi oluyorum.
Bana sıradan gelen,rüya görürken ne hissettiğim.Anlam,o zaman anlam kazanıyor.Çin de meydana gelen depremi ,depremden 15 gün önce (deprem olarak değil sanki savaş olmuş bir ülke olarak ) gördüğümde anlattığım insanlara canımızın çok yanmayacağını söylemiştim.Önceki rüyalarımı bilenler,(arkadaşımızın cenazesinden önceki, mabette suyun içinde iki ölü ritüeli yapılırken görmüştüm birine çok üzülüp diğerine sadece üzüleceğimizi söylediğim ve diğer rüyalarımı bildiklerinden-2 arkadaşımızı ardarda kaybetmiştik.) daha makul yaklaşıyorlar.Ancak birinin yanından geçerken onu ailesi ile ilgili durum karşısında acı çekeceğini ağladığını ve kalabalık olduğunu gördüğümü söyleyerek uyarmak istediğimde vereceği tepkiden rahatsız olyorum.Gerçi beni çok bağladığını söyleyemeyeciğim.Direk kişiye olmasa da bana yakın birilerine söylüyorum.
Bazen insanların yanından geçerken yada konuşurken sanki bir efekt beliriyor beynimde o kişinin yaşayabileceği sahneler dökülüveriyor ağzımdan.Hatta boş bir odaya girdiğimde o odanın sahibinin durumu bile.
Daha netlik kazansın istiyorum,geliştirmek ve toparlayabilmek olanları.
Bir yol istiyorum , rüyalarımı,enejilerinde gördüklerimi daha da netleştirmek ve neler olduğunu öğrenmek...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2011, 12:06 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: bütün gece rüya görmeyi nasıl beceriyorum?

Alıntı:
toz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çocukluğumdan beri sürekli yaşadığım birşeydir.Uyku sanki sadece sinemaya gidip sabaha kadar süren filmleri seyretmem için beni çağırır.İlginç tarafı doğrudan değil sürekli sembollerle mesajlar gelir.Hatta bazen görüntü yok ses var tarzında konuşmalar.Uyanıp o mesajları yazarım bazen ,hatta bir ara rüyalarımı yazdığım rüya günlüğüm bile vardı.Uyandığımda inanılmaz bir yorgunluk.Sanki gördüğüm o yerlerin hepsine gitmiş ve geri dönmüş gibi oluyorum.
Bana sıradan gelen,rüya görürken ne hissettiğim.Anlam,o zaman anlam kazanıyor.Çin de meydana gelen depremi ,depremden 15 gün önce (deprem olarak değil sanki savaş olmuş bir ülke olarak ) gördüğümde anlattığım insanlara canımızın çok yanmayacağını söylemiştim.Önceki rüyalarımı bilenler,(arkadaşımızın cenazesinden önceki, mabette suyun içinde iki ölü ritüeli yapılırken görmüştüm birine çok üzülüp diğerine sadece üzüleceğimizi söylediğim ve diğer rüyalarımı bildiklerinden-2 arkadaşımızı ardarda kaybetmiştik.) daha makul yaklaşıyorlar.Ancak birinin yanından geçerken onu ailesi ile ilgili durum karşısında acı çekeceğini ağladığını ve kalabalık olduğunu gördüğümü söyleyerek uyarmak istediğimde vereceği tepkiden rahatsız olyorum.Gerçi beni çok bağladığını söyleyemeyeciğim.Direk kişiye olmasa da bana yakın birilerine söylüyorum.
Bazen insanların yanından geçerken yada konuşurken sanki bir efekt beliriyor beynimde o kişinin yaşayabileceği sahneler dökülüveriyor ağzımdan.Hatta boş bir odaya girdiğimde o odanın sahibinin durumu bile.
Daha netlik kazansın istiyorum,geliştirmek ve toparlayabilmek olanları.
Bir yol istiyorum , rüyalarımı,enejilerinde gördüklerimi daha da netleştirmek ve neler olduğunu öğrenmek...
Öncelikle süpersinnnn!yanında olmak ve bana neler olacağını (kendi hakkımda ) söylemeni isterdim her neyse bu senin durumuna duru görü deniyor rüyalar yoluyla haber alma, 6 hissin hatta 7. hissin kendiliğinden kuvvetli bu konu hakkında sana Mirzakarim Norbekov'un Haddini Bilmezin Annesinin Nikahı nerede kıyıldı isimli kitabını öneririm ordaki çoğu taktiğin alt metninden senin gibi yeteneklere nasıl sahip olunacağı onları nasıl muhafaza edeceğimiz ve onları nasıl kontrol edeceğimiz bilgileri var..Mirzakarim'in kendisindede var bu yetenek hatt o bunu 7.his olarak tanımlıyor.verdiği oktav egzersizleri ile bu yeteneği dengelemek mümkün, ayrıca farkına varıp bu durum hakkında çalışma yapmak istemen güzel eğer tam bir kontrol sağlarsan müthiş deneyimler yaşayabilirsin zaten yaşamışsında...umarım bir faydası dokunur sevgiler
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2011, 08:41 AM   #3 (permalink)
toz
Teğmen

66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.Sahip olduğum herşey için sonsuz şükürler olsun.Yaşamımızı farklılaştıran bir sürü şey olduğunu, olgunlaştıkça öğreniyorsunuz. Şanslıyım,Mutluyum, bunları farkına varacak sağlığa sahibim.Allahım bugünlerimizi aratmasın.Bu konuda cevap almayı başarabilmek için uzun yıllar bekledim. Gençlik yıllarımda ,16-17 yaşlarımda araştırmaya başladım kısıtlı olanaklarla ve çevre ile.Malum milletçek fal merakımızı yenemediğimizden olayın nelere bağlandığını düşünebilirsiniz ki bu konuda da inanılmaz yeteneksizim.En azından sağlam bir kaynaktan bilgi aldığım için kendimi daha iyi hissediyorum tekrar teşekkür ederim.
Alt 13-04-2011, 03:04 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 114
108 Mesajinıza toplam 276 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asideniz will become famous soon enoughasideniz will become famous soon enough

ilginçmiş ya ne güzel :))
asideniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2011, 09:02 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 4
7 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
değişken_nght is an unknown quantity at this point

ÇOK İLGİNÇMİŞ
değişken_nght isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2011, 10:19 PM   #6 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

hisseetmek çok güzeldir.herkes hisseder başlangıçta yani herkesin hissetmekten vazgeçtiği bir rüya vardır. yada bir olay. biz korkar ve rüya görmekten, hissetmekten vazgeçeriz. o yüzden yeteneklerin için şükür et ve unutma sen vazgeçene kadar bu yeteneğin devam edecektir.

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2011, 11:32 PM   #7 (permalink)
toz
Teğmen

rüyalarım benim kıymetlimdir.Hatta eğer anlatacaksam birine ,hiçbir detayı atlatmamaya çalışırım.Çünkü onun ne kadar özel olduğunu biliyorum.Ama eğer söylediklerim birnin hoşuna gitmeyip tepki verirse bir daha ona asla anlatmıyorum.Allahın lütfedip bana verdiği her nitelik için şükürler olsun.Rüyalarımı seviyorum.

Bookmarks