Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Deja-Vu

Uyarılar

3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Deja-Vu 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 3. goz.. yada alın chakrası olarak tabir edilen iki kaşımızın ortasının az üstündeki enerji giriş kapısı/chakrası...diğerleriyle uyumlu tam bir açıklık seviyesinde gorecek ve gosterecek cok seyi olan bi göz... deneyimlerimden biliyorum evet, bilinçaltı temizlik çalışmaları, dolayısıyla bu gorevi yapan telkinler/olumlamalar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Deja-Vu telkin cd indir izle İstanbul Deja-Vu nerededir kimdir Deja-Vu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Deja-Vu hipnoz Deja-Vu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Deja-Vu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Deja-Vu kuantum düşünce kitap haberi

3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-11-2007, 08:51 PM   #11 (permalink)
sedam
Guest

Standart Ynt: 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

3. goz.. yada alın chakrası olarak tabir edilen iki kaşımızın ortasının az üstündeki enerji giriş kapısı/chakrası...diğerleriyle uyumlu tam bir açıklık seviyesinde gorecek ve gosterecek cok seyi olan bi göz...
deneyimlerimden biliyorum evet, bilinçaltı temizlik çalışmaları, dolayısıyla bu gorevi yapan telkinler/olumlamalar , bilinçaltı duzeyinde zihinsel sınırlamaları ve kalıpları yavas yavas kaldırıyorlar.. bilinçaltımızdaki değişim, haliyle tum chakralarımızda ve enerji bedenimizde de vuku buluyor.. 3. gozde bundan etkileniyor, blokajları cözüldükçe işini daha düzgün yapıyor ve biz bunu sezgilerimizde artış olarak deneyimliyoruz..

bu donem kişinin hayatına ışık tutacak bir dönem.. ve sezgilerimizle elbette seçimlerimizi yönlendireceğiz.. insanlarda buna dahil...ancak belirtmek isterimki "gereksiz insan" yoktur. hayatımıza giren , çıkan ,görevini tamamlamış, bize ayna olmuş, değişimimize ve kendimizi ve isteklerimiz farkına varmamıza yardımcı olmuş insanlar vardır.. ve olacaktır.. zira bir insanın varlığından almamız gereken dersi almamışsak, benzer özellikte bir insanın daha hayatımıza girmesi çok uzak bi ihtimal değildir.. bu evrensel bi yasadır..

nacizane tavsiyem şudur ki , her ne yapmış olursa olsun ,neden varoldugunu cozebilmeyi ve her bir insanın varlıgına sükran duyabilmeyi bir kez olsun denemeliyiz..
sevgiyle,

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-03-2008, 08:17 PM   #12 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

eh telkinlerden sonra bazı insanlara sizi kullandıklarını fark ettiğiniz için kızabilirsiniz
ve niyetlerini şak diye fark edersiniz
kızmayin siz bilinçaltınızda bu ennerjiyi yaydığınız için onlarda bilinçaltı olarak sizi manipule ediyorlar
ama artık telkinlerle ben güçlüyüm enerjisini yayarak onların sizi daha da dinlediğini fark edebilrsiniz ?

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2008, 05:15 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

Bende bu günlerde insanların yüzünü farkılı görmeye başladım ,eneji düzeylerini hisseder oldum artık negatif enerji ilemi pozitif enerji ilemi dolu olduklarını hissediyorum .Çekindiğim birçok insanın yüzü bana çok basit gelmeye başladı ,basit derken kötü manada değil okdarda haşmetli olmadıklarını anladım.Eskiden beni çeken insanların peşinde onlar tarafından onaylamayı ve kabul edilmeyi beklerken artık benim çektiğim insanlarla birlikte olup beğenilmenin ve takdir edilmenin zevkini çıkarıyorum. yani sevilmek ve beğenilmekten çok hoşlanıyorum.İnsanlara hayranlık duymuyorum.
Alt 04-10-2008, 01:29 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
66 Mesajinıza toplam 228 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gül sultan is an unknown quantity at this point

insnaların ne olduğunu ne düşündüğünü anlmak bazen pek hoş olmuyorrrr gizlşi kalmak isteyen insnalar olabilirrrrrr... çok şey biliyorum tahmin edemiceniz kadarrr çookkkkk..bu 3. gözmü oluyor hismii ..ne buuu ...yada ne.. dusun
gül sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2009, 10:39 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

ne güzel söylemişsiniz.aynısı bendede oluyor.kendime çok güveniyorum ve kimseye muhtaç değilim artık.kararlı bir yapım oluştu.insanların yüzünü daha iyi görür oldum.rahat davranıyorumartık her ortamda patronumla bile rahat rahat konuşuyorum ve istegim yerde gülebiliyorum.
Alt 24-06-2009, 07:07 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
64 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OzynS is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 3. Göz Açılması Gönül Gözü Yada Siz Ne Derseniz?

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tabii ki buna ne derseniz diyin.İsterseniz 3. Göz diyin isterseniz empati yeteneği diyin.Gönül gözü diyin...

Telkinler ilk etapta çevrenizi farklı bir göz ile görmenizi sağlar.Önceden doğal karşıladığınız şeyler artık doğal gelmemye başlar.

İşte belki bir arkadaşınız sizin yaptığınız işleri sanki kendi yapıyormuş gibi göstermiştir seneler boyunca.Oysa artık bunu doğal karşılamazsınız.
Yada çevrenizde ki insanların maskeleri teker teker düşmeye başlar.Bir an için görmediğiniz yüzleri görürsünüz.

Ego güçlendirici ve suçluluk sayesinde önceden her şey için kendiniz suçlarken şimdi etrafınıda ne var ne yok görürsünüz.

-Doğal olarak bu gerçeklerden rahatsız olur tepki gösterirsiniz...

İşte bu gibi durumlarda...

-"Aman sen ne kadar alıngan oldun her şeyden alınıyorsun" gibi tepkiler alabilirsiniz.

Oysa bu alıngan olmak değildir.Sadece değişimin bir sonucudur.

Zamanla tepkileriniz farkındalığa dönüşür.Yani ilk etapta insanların daha önce görmediğiniz yüzlerini görünce kızsanız üzülseniz de daha sonra kızmaktan üzülmekten vazgeçer ve sadece bu farkındalığı yaşarsınız.

Bu durum normal bir süreçtir...
Atakan bey merhaba

bir yanlışınız var 3. göz ile empatinin doğrudan bir alakası yoktur... Yani hem vardır hem yoktur ama özellikle 3. göz adı üstünde görülmeyen şeyleri görmek ile alakalıdır, siz bunu biliyorsunuz ama sanırım biraz karıştırdınız... iyi günler
OzynS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2009, 09:05 PM   #17 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

biz insanların sadece iki gözü vardır...3.gözün açılması terimi o kadar komik geldi ki sanki 2 kaşımızın arasında yeşil renkli devasa büyüklükte bir göz varmış da kapalıymış gibi geldi ve biz de insan üstü varlıklarmışız gibi geldi...Açıkçası güldüm.
ama sezgilere birazcık da olsa inanırım...aslında sezgi dediğimiz şeyler belki de bilinçaltına itilmiş saklı, unutlmuş bilgilerin ortaya çıkmasından başka bir şey değil.Beyin boş zamanlarda belki bilgiyi sentezliyor ve yeni bilgiler ilham gibi ortaya çıkıyor buna da sezgi deniliyor.
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2009, 09:58 PM   #18 (permalink)
Teğmen

64 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
pofuduk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biz insanların sadece iki gözü vardır...3.gözün açılması terimi o kadar komik geldi ki sanki 2 kaşımızın arasında yeşil renkli devasa büyüklükte bir göz varmış da kapalıymış gibi geldi ve biz de insan üstü varlıklarmışız gibi geldi...Açıkçası güldüm.
ama sezgilere birazcık da olsa inanırım...aslında sezgi dediğimiz şeyler belki de bilinçaltına itilmiş saklı, unutlmuş bilgilerin ortaya çıkmasından başka bir şey değil.Beyin boş zamanlarda belki bilgiyi sentezliyor ve yeni bilgiler ilham gibi ortaya çıkıyor buna da sezgi deniliyor.
pofuduk sen muhalifmisin yahu??
Alt 24-06-2009, 10:46 PM   #19 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

fikirlemi söylüyorum ve komik geliyorsa komik geliyordur...
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2009, 11:47 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
pofuduk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
fikirlemi söylüyorum ve komik geliyorsa komik geliyordur...
her görüşe saygılıyım ama sizinkiler bazı şeylere uymuyor... yani eğer ruhsallık ile ilgili tabularınız varsa olanları veya arayıştakilere yorumlarınızla yanlış yön vermeyin.

Bookmarks