Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

dularınıza ihtiyacım var...

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı dularınıza ihtiyacım var... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız acil şifalar,dualarımız sizinle......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

dularınıza ihtiyacım var...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-11-2010, 08:35 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
56 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tnuhlar is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: dularınıza ihtiyacım var...

acil şifalar,dualarımız sizinle...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tnuhlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2010, 09:42 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 67
50 Mesajinıza toplam 150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşşil is an unknown quantity at this point

acil şifalar diliyorum.inanıyorum ki o minik beden vücudunu en iyi şekilde koruyacak ve sağlığına en kısa zamanda kavuşacaktır ...
Alt 14-11-2010, 09:49 PM   #23 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Alıntı:
blbck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dün 11 aylık yeğenime akut lösemi teşhisi konuldu.zorlu bir tedavi süreci bizi bekliyor. hepinizin dularını bekliyorum...
Allah Büyük ve acil şifalar versin.Canım benim ya inşallah o küçük bedeni bununla baş edecek.Allah yardım etsin.Dua edeceğim.
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2010, 11:01 PM   #24 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Minik yeğeniniz için ben de acil şifalar diliyorum..
Yarın önemli bir gün,gecesi de öyle..Onun için dilenen şifa dilekleri yerine ulaşacaktır..Kuşkunuz olmasın..
Toplu çalışma saatiniz ne zaman başlayıp bitiyor ?..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2010, 11:10 PM   #25 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

yeni bir hayat'cım son durumu kısaca özetleyeyim ben dilerseniz.

Yarın saat 23:00'de toplanıyoruz. bluegirlx şifa metni hazırlıyor. Katılacak arkadaşlarımıza metin gönderilecektir. Çalışma bir günlük bir çalışma olmayacak. Katılımda herhangi bir sınırlama yok. Katılmak isteyen herkes uygun olduğunda katılırsa sevinirim.

Bu tür çalışmalar çok uzun süren çalışmalar değildir zaten. Vakit ayırırsanız çok memnun oluruz.

Sevgilerimle.
Alt 14-11-2010, 11:11 PM   #26 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

yarın 11 gibi düşünüyoruz..bir metin hazırlamaya çalışıyorum ..elinde hazır metin olan varsa veya metin desteği vermek için msn grupdan yardımlarınızı bekliyorum..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2010, 12:40 AM   #27 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

metin hazırr.......şimdi hayatım değişti ne kadar kalabalık bir site görmek istiyoruz..okuyan herkese bir küçük kızla birlikte şifa gelecekkk..metni yarın sabah paylaşacağızz..katılmak isteyenler katılacaklarını buradan bildirsinler lütfen..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2010, 01:03 AM   #28 (permalink)
Teğmen

blbck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 320
74 Mesajinıza toplam 338 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blbck will become famous soon enoughblbck will become famous soon enough

çok teşekkürler süpersiniz. bu benim asla düşünemeyeceğim kadar büyük bir fikirdi.
Alt 15-11-2010, 01:23 AM   #29 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Arkadaşlar, bebeğimiz için şifa metnimiz hazırlandı. Yarın akşam çalışmaya başlıyoruz. Metni herkesin görmesi için burada paylaşıyorum. Metin üzerinde değişiklik olursa burada belirteceğiz. Metni hazırlayan bluegirlx'e ve yardımlarından dolayı yeni bir hayat'a teşekkürler...

Sevgilerimle.

Lütfen! Ecrin Beyza Kesgin,

Sağlığına kavuşsun. Vücudunun bütün işlevleri yeniden normal olsun. Vücudunun her kısmı doğanın iyileştirici güçleri tarafından yıkansın ve rahatlığına kavuşturulsun. Bizler şimdi tüm farkındalığımızla tüm dikkatimizi onun küçük bedenine yoğunlaştırıyoruz. O, bir sıcaklık hissederek tepki vermekte gecikmeyecek. Ecrin’in bedeninin en derinlerine iniyoruz. Doğrudan doğruya hayati iç merkezlerle konuşuyoruz, onlara yeniden güçlü olmaları buyruğunu veriyoruz. Tüm düşüncelerimizi, tüm duygularımızı ve tüm zihin enerjimizi bu parti üzerinde yoğunlaştırıyoruz.

Aldığı her nefeste ciğerlerine dolan hava ve Tanrı’nın sıcak soluğu, bedenini güçlendiren ve arıtan etkisiyle Ecrin’in bütün hücrelerine kadar etkisini göstersin. Ecrin, verdiği her nefeste arınıyor, temizleniyor, hastalıklı hücrelerin bedenini terk etmesine izin veriyor ve aldığı her nefeste hastalıklı hücrelerin boşaldığı en küçük bir yer bile sağlığına kavuşuyor, sevgiyle iyileşiyor.

Bu enerji artışıyla hasta kısmın neye ihtiyacı varsa büyük ölçüde geri geliyor. Kan, toksit atıkları götürmek, doğal bir şekilde tohumları ve virüsleri yemek ve boşaltmak için dengeli ve sağlıklı antikor getiriyor. Çok zengin olan bu kan, çok daha fazla miktarda oksijen, demir, kalsiyum, vitamin, mineral, enzim ve yaşayan hücrelerle, bu vücudu beslemek ve korumak için ihtiyaç duyulan diğer elementleri getiriyor. Doğada bunların hepsi mevcut… Vücut kendini tamir ediyor ve ilahi güç ve diğer gerekli iradeler buna yardım ediyor.

Her türlü acı ve rahatsızlık mucizevi bir şekilde yavaş yavaş kaybolsun ve Ecrin’in daha sağlıklı bir ifadesi olsun. Kendini hiçbir zaman olmadığı kadar iyi hatta yaşamlarının ilkbaharındaki birçok insandan daha iyi hissetsin. Çok geçmeden her bir kasının, organının ve bezlerinin sağlığına yeniden kavuştuğunu hissetsin. Ve Ecrin yalnızca sağlam bir fiziğin sağlayacağı tüm derin güveni yeniden bularak gençliğini ve güzelliğini tekrar kazanmaktan mutluluk duyacaktır.

Ecrin geçmişin tüm kısıtlamalarını aşıp şimdinin, şu anın özgürlüğünü yaşasın. Kendisi olmaktan hoşnut olsun. Bu hastalığa neden olan her neyse artık onun için bir blokaj oluşturmayacak. Geçmişteki tüm yanlış inançlarını iptal edip yepyeni bir hayata başlıyor. Bu hastalığa sebep olan yanlış inancı her neyse artık o inancını iptal edip yerine kendi deneyimlerini yaşayacağı hayatta kalmayı seçiyor. Bu sevgi ve güven içinde oluyor.

Her türlü acısının ve vücudundaki aksaklığın yok olduğunu bildiğimiz için şükür ediyoruz ve Ecrin fiziksel sağlığının yanında mutlu bir hayata adım atıyor ve biz buna sevgiyle tanıklık yapıyoruz.

Yaratıcı enerjinin gücüyle bu böyle olsun.

Teşekkür ederiz.
Alt 15-11-2010, 09:40 AM   #30 (permalink)
Teğmen

blbck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 320
74 Mesajinıza toplam 338 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blbck will become famous soon enoughblbck will become famous soon enough

Ecrin Allahın izni, bizlerinde sonsuz inancımız ile yaptığımız dular ve pozitif enerjimiz sayesinde mükemmel ve sonsuz şifaya adım adım yaklaşıyor.

Bookmarks