Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/)
-   -   çok kötüyüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/500556-cok-kotuyum.html)

naz78 19-04-2010 09:49 AM

Cevap: çok kötüyüm

herkeze çok teşekürler arkadaşlar bu gün annemin filimleri çekiliyor ve sonuç bugün beli olacak inş. güzel haberini alacağım ve burdan sizlere duyuracağım beklemedeyim ve çok tedirginim olumsuz düşünmek istemiyorum ama kendimide bir türlü alamıyorum hala dualarınızı bekliyorum sizleri seviyorum iyiki varsınız

Sultan 19-04-2010 09:54 AM

canım benim çok geçmiş olsun.
dualarım seninle.....y789

berilhazan 19-04-2010 11:37 AM

geçmiş olsun, sağlık ve sıhhatle uzun yıllar anneciğinle olursunuz inşallah...

Seni Seviyorum
Lütfen Beni Affet
Özür Dilerim
Teşekkür Ederim

O0

naz78 26-04-2010 09:11 AM

bugün bugün diyorum hep uzuyor filimler tetkikler falan filan işte bugün sanırım belirlenecek biraz parça almaya falan karar verilirse patolojiye gönderilecek ve buda biraz zaman alacak inş iyi huylu çıksında sorun yaşammasın dualarınızı eksik etmeeyin melekler iyiki varsınız

naz78 27-04-2010 08:46 AM

ağla2malesef kesinleşti kitle olduğu hemde büyükmüş kitle perşembe günü hastahaneye yatıracaklar mayıs 5 te parça alacaklarmış allahım inş iyi huylu çıkar inş bunuda atlatır yine mutlu oluruz bunu da başardı deriz çünkü o çok güclü bir kadın çok zorluklara göğüs gerdi bunuda yenecektir hepimizinde dualarıyla ağla2

sudem8 03-05-2010 03:45 AM

geçmiş olsun nazcım allah şifalar versin annene... üzüntülü ve kötü olmanı anlıyorum ama şu başlığı değiştirde mutluluk şifa gelsin olumlu ve güzel şeylerin mucizelerin gelmesine izin ver.mutlu olmaya izin veriyorum de ne olur.kötülüğe hem de çok kötüyüm demekle enerji yüklemiş oluyorsun.birde bunu yazarak daha etkili hale getirme.bak göreceksin bu kadar insanın sinerjisi ile anneciğinin hiç birşeyi kalmayacak eskisinden daha sağlıklı yaşamına kaldığı yerden devam edecek korkularını iptal et.endişelerinle daha kötü durumlara meydan verme.ben de gereken duaları ve iki nokta yaptım.sen merak etme birazda allaha tevekkel ol.canım allah şifa versin sağlıklı günler çok yakında...sevgiyle kal...

prenses1 03-05-2010 09:48 AM

geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

bayşegül 03-05-2010 12:14 PM

canım çok geçmiş olsun anneciğinin güzel haberlerini alacagın günü hep birlikte bekliyoruz
Rabbim acil şifalar versin dualarımız seninle...
sevgi ve ışıkla.....

naz78 04-05-2010 09:14 AM

Cevap: canım annem

Alıntı:

sudem8 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 709252)
geçmiş olsun nazcım allah şifalar versin annene... üzüntülü ve kötü olmanı anlıyorum ama şu başlığı değiştirde mutluluk şifa gelsin olumlu ve güzel şeylerin mucizelerin gelmesine izin ver.mutlu olmaya izin veriyorum de ne olur.kötülüğe hem de çok kötüyüm demekle enerji yüklemiş oluyorsun.birde bunu yazarak daha etkili hale getirme.bak göreceksin bu kadar insanın sinerjisi ile anneciğinin hiç birşeyi kalmayacak eskisinden daha sağlıklı yaşamına kaldığı yerden devam edecek korkularını iptal et.endişelerinle daha kötü durumlara meydan verme.ben de gereken duaları ve iki nokta yaptım.sen merak etme birazda allaha tevekkel ol.canım allah şifa versin sağlıklı günler çok yakında...sevgiyle kal...

çok haklısın canım aslında farkında olmadan kendime çekmiş oluyorum değiştireyim ayrıca çok teşekür ederim dua ediyorum sürekli başka bir sitede onlardanda allah razı olsun salavatü tefriciye çektik annem için inş herkezin duası benimkide kabul olur iyiki varsınız ailemden uzaktayım ama sizlerle kendimi yanlız hissetmiyorum ya şükürler olsun ki int var ve bende bu siteleri bulmuşum allah hepimizin dualarını kabul eylesin amin

Müşfik 04-05-2010 10:38 AM

bende çok kötüyüm bu lys yi napıcaamm:(

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:38 AM.