Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/)
-   -   çok kötüyüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/500556-cok-kotuyum.html)

naz78 12-04-2010 07:16 PM

çok kötüyüm

şuan öyle kötüyüm ki anlatamam annem 5 yıl önce rahim kanseri olmuştu şükür atlattı kemoterapi aldı moral ve motivasyonla yendi ve bugün akciğerrinde birşeyler görünmüş ve ameliyat yada kemoteapi falan uygulanacakmış bilemiyorum tam olarak üzülmeyelim diye doğru dürüst bişey söylemediler ankaradalar şuan yarın netleşecek sanırım uzatmayayım sizlerden dualarınızı şifa göndermenizi istiyorum arkadaşlar lütfennn yarın na kadar bütün iyi enerjinizi annem için kulanırmısınız? buna çok ihtiyacı var kendini çok kötü hissediyor eminim ve uzaktayım yanında olup annem diye sarılmak istiyorumm erken yaşta evlendim hep uzak kaldım anacımdan doyamadım anneme ona doyamadan kaybetmek istemiyorummmmmmmmsad456

Belgin ∞ 12-04-2010 07:22 PM

Cevap: çok kötüyüm

Naz'cım üzülme olur mu? Büyük geçmişler olsun anneciğine. Bu akşam annen için hepimiz varız..

melis_88 12-04-2010 07:28 PM

Alıntı:

naz78 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 630786)
şuan öyle kötüyüm ki anlatamam annem 5 yıl önce rahim kanseri olmuştu şükür atlattı kemoterapi aldı moral ve motivasyonla yendi ve bugün akciğerrinde birşeyler görünmüş ve ameliyat yada kemoteapi falan uygulanacakmış bilemiyorum tam olarak üzülmeyelim diye doğru dürüst bişey söylemediler ankaradalar şuan yarın netleşecek sanırım uzatmayayım sizlerden dualarınızı şifa göndermenizi istiyorum arkadaşlar lütfennn yarın na kadar bütün iyi enerjinizi annem için kulanırmısınız? buna çok ihtiyacı var kendini çok kötü hissediyor eminim ve uzaktayım yanında olup annem diye sarılmak istiyorumm erken yaşta evlendim hep uzak kaldım anacımdan doyamadım anneme ona doyamadan kaybetmek istemiyorummmmmmmmsad456

Arkadaşım şimdiden başladım dua etmeye allah acil şifalar versin inşallah...

kinetix 12-04-2010 07:35 PM

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
Benim de uzak bir yakınım kemoterapi 2. seans tedavisi gördü. Onun ve herkes için ben her akşam toplayabildiğim kadar arkadaş toplayıp bir çalışma yapıyorum. Saat 23.30 24.00 arasında. Annenizi de haberdar ederek dahil edebilirsiniz.

the desert 12-04-2010 08:01 PM

çok gecmış olsun.......dualarımız annenle....

maviinci 12-04-2010 10:01 PM

Dualarımız, tüm iyi dileklerimiz siz ve ailenizle. .

cymbella 12-04-2010 10:15 PM

Alıntı:

Net Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 630942)
Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
Benim de uzak bir yakınım kemoterapi 2. seans tedavisi gördü. Onun ve herkes için ben her akşam toplayabildiğim kadar arkadaş toplayıp bir çalışma yapıyorum. Saat 23.30 24.00 arasında. Annenizi de haberdar ederek dahil edebilirsiniz.

ewet net çok haklısın bu gece naz'ın annesi için de herzaman ki yerimizde olalım.ve yarın naz'ın ve ailesinin aldığı olumlu sonuçla sevinçten havalara uçtuğunu imgeleyelim

blbck 12-04-2010 10:23 PM

Alıntı:

naz78 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 630786)

kıyamam sana kötü şeyler düşünme. annen bir kere yendiyse bu hastalığı neden ikinci kez yenemesin ki? hem daha ne olduğu bile belli değilmiş.
bu günlerde geçecek.. Rabbim tüm şifa bekleyen kullarına içinde de annene şafi ismiyle şifa verir inşallah.

muraturkom 12-04-2010 10:24 PM

. Annenize tüm pozitif duygularımızı gönderdiğimize göre onun sağlığına kavuşması daha kısa zamanda olacaktır.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:D...m/buket_18.jpg
Onun yanında olamamanız sizi iki kat kaygılandırdığı ortada. Annenizin bu durumu belki de çok ağır olmasa da sizin üzüntünüzün çok olduğu apaçık ortada. Çok sevdiğiniz insanın bu durumu kişiyi gerçekten aşırı derecede duygusallaştırıyor.

Acil şifalar diliyorum.

yeni bir hayat 13-04-2010 12:35 AM

Naz'cığım,annen için acil şifalar diliyorum..
Bu akşamki çalışmamızda ben de yanınızdaydım..En kısa sürede tekrar sağlığına kavuşmasını diliyorum..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:02 AM.