Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

HO'OP ARINMA HATTI

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı HO'OP ARINMA HATTI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese Merhaba.. Sanırsam Siteden Kaynaklanan Bir Sebep İle Önceki Mesajlarım Silinmiş .. OLsun Ziyanı Yok.. Şimdi Size Ho'oponopono Hakkında Birşey Paylaşmak İstiyorum.. Bildiğiniz Gibi Bizi Bu Yöntemle Tanıştıran Joe Vitale.. Heralde Bu Arınma Konusunda Kafaların Karıştığını Düşünmüş Ve Bir Kitap ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

HO'OP ARINMA HATTI

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-09-2009, 07:33 PM   #871 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about
Standart Cevap: HO'OP ARINMA HATTI

Herkese Merhaba..

Sanırsam Siteden Kaynaklanan Bir Sebep İle Önceki Mesajlarım Silinmiş .. OLsun Ziyanı Yok.. Şimdi Size Ho'oponopono Hakkında Birşey Paylaşmak İstiyorum.. Bildiğiniz Gibi Bizi Bu Yöntemle Tanıştıran Joe Vitale.. Heralde Bu Arınma Konusunda Kafaların Karıştığını Düşünmüş Ve Bir Kitap Daha Yazmış.. Kitap Şu Anda İngilizce Lakin Çevirebilen OLursa Çok Minnettar Kalacağım.. Link Aşağıda..

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

SevgiLer..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-09-2009, 05:10 PM   #872 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Alıntı:

Ho'oponopono'yu duydunuz mu? Arınmaya ve 0 noktasına ulaşmaya hazır mısınız? Bu mp3 size hediyemiz. Sadece linke sağ klikleyerek hedefi farklı kaydete basın ve ürünü indirin.
Bu ürünün dinleme sınırı yok. Gün boyu dinleyebilirsiniz. Arınmanın getireceklerine hazır olun. Mp3'ün giriş kısmında sözleri duyacaksınız, devamında da çok kısık, subliminal düzeyde Ho'oponopono'nun sihirli 4 cümlesi size sesleniyor olacak. Sadece dinlemekle kalmayın, siz de sürekli tekrar edin.

Senden özür dilerim.
Beni affet.
Seni seviyorum.
Teşekkür ederim.

Ho'oponopono ile arınmanın felsefesini anlamak için Zero Limit kitabını okuyabilirsiniz. Yazarı The Secret'ta yer alan hocalardan Joe Vitale...

Tüm insanlığın özündeki saf çocuğa ulaşabilmesi dileğiyle...
Hepinizi seviyoruz...

İşte hediye mp3'ün linki:

/transfer/hooponopono.mp3

Sağ klikleyip hedefi farklı kaydete tıklayın.

Şu Anda Bu Mp3'ü Dinlemekteyim Ve Gerçekten Güzel Bir Huzur Dalgası Kapladı Beni.. Güzel Bir Paylaşım OLacağını Düşündüğüm İçin Buraya Koyuyorum.. Böylece Her An Arınabilirsiniz ..
Hem de Türkçe OLması Çok Daha Büyük Bir Avantaj.. Keyifli Dinlemeler Ve İyi Arınmalar.. :)

SevgiLer..

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-09-2009, 10:05 PM   #873 (permalink)

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about

İçeriğiyle alakalı tedirginlik yaşamıyor musunuz?
Tam anlamıyla içeriğinin ne olduğunu biliyor musunuz?
Bilinçaltı bu şakaya gelmez...
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2009, 04:54 AM   #874 (permalink)

Tesekkür: 78
20 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdemmm1977 will become famous soon enoughcigdemmm1977 will become famous soon enough

Merhaba arkadaşlar,

Ben aranıza forumlarda katılmasamda, belirli bir konu üzerinde olmasada ara ara arınma yaparım. Geçenlerde arınma yaparken (aslında arınma amaçlı değil dua amaçlıydı girişimim) birşeyi farkettim. Her kelimeyi söylerken sanki benden gökyüzüne doğru, benide içine alan bir enerji yükseliyor. Daha sonra ben kelimesini , biz olarak tekrarlamaya başladım. Ve bu enerji alanı çooookkk daha büyüdü. Her biz dediğimde gözümde sankii yüzlerce kişi özür dileriz, lütfen bizi affet, teşekkür ederiz, seni seviyoruz diyormuşta hepimizden pozitif enerji göge yükseliyormuş gibi canlanmaya başladı. Konuyu şimdi tam olarak toparlayamıyorum ama biz demek bana çok daha iyi gelmeye başladı. Birde biz olarak deneyip , yorumlar yaparsanız sevinirim.

İyi geceler...
cigdemmm1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2009, 01:07 AM   #875 (permalink)

kurbaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 216
16 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kurbaga is an unknown quantity at this point

merhaba !
deerli arkadaşlarım,burayı uzun zamandır ziyaret edememiştim.son yazılara bakmak için açtığımda aynı benim gibi diğer arkadaşlarımında eylül ayından bu yana paylaşımda bulunmadıklarını gördüm.hadi tekrardan başlamaya ne dersiniz?
şu anda gündemimdeki sorunum için 2 hafta hooponopono uygulamaya karar verdim.O büyülü cümleleri tekrarlamaya...Desteklerinizi ve tezahüratlarınızı bekliyorum.Teşekkür ediyorum.Ve de saygıyla selamlıyorum....Ss,Öd,Lba,Te
not:bu bir davettir.
kurbaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-12-2009, 04:44 PM   #876 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 7 kez İyi ki varsın denildi
demonofhell is an unknown quantity at this point

Herkese merhaba,

Ben bu arınma tekniğini yaklaşık olarak 15 gündür deniyorum (zero limit kitabını okuduktan sonra) işimde yada aile içi ilişkilerimde bizzat yararını hissettim ve gördüm aynı anda yapılmasının büyük bir sinerji yaratacağı kanaatindeyim yani sizinle aynı fikirdeyim.Bundan sonraki belirlenecek zamanlarda elimden geldiğince sizinle birlikte arınmak isterim.

Sevgilerimle.
demonofhell isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2009, 01:48 PM   #877 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

comRad3 ün yiğeni emrenin kafasının büyümesine sebep olan geçmiş yaşantılarda ben yada atalarımda bu hastalığa her ne sebepler var ise lütfen beni affet. bu hastalığının düzelmesi emrenin kafasının normal'e dönmesi çin tüm sorumluluğu üzerime alıyorum. seni seviyorum özürdilerim lütfen beni affet teşekkür ederim.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2009, 01:59 PM   #878 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

ben verdiğiniz linke giremedim hata mesajı veriyor
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2009, 02:14 PM   #879 (permalink)
spestnaz
Guest

arkadaşlar link koyamadım bende denedim ama gözükmüyor. . google a hooponopono yazın ilk sayfa da üstden 6. linkde var bu müzik. .
Alt 19-12-2009, 04:53 PM   #880 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

linki koydum teşekkürler dinlemeyde başladım sevgiyle kalın....
derya88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
arinma, dayanismali, hatti, ho'oponopono