Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dalgalanma Hissi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/)
-   -   hiç bir gelişme yok (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/9935-hic-bir-gelisme-yok.html)

kübrayigit 16-06-2008 08:06 PM

hiç bir gelişme yok

ya canım çok sıkkın. 88a ego ve suçluluk telkinlerini dinlerken inanılmaz değişimler yaşadım. 96 25 gün kadar sonra kendine güven ve egoyla değiştirdim listemi.ama o kadar boş hissediyorumki,hiç gelişme yok. bad45 olanlarda gerilermi diye korkmaya başladım şimdi. dusun bomboş hissediyorum,bi tuhaf oldum anlatılmaz, dingin,sakin,bomboş yani.bana noluyor arkadaşlar? 88a telkinmi değiştirsem,napsam acaba?aynı yerde sayıp duruyorum sanki. blook

kübrayigit 16-06-2008 08:10 PM

Ynt: hiç bir gelişme yok

diğer olumlu etkiler kaybolacak diye korkuyorum.oysa ne güzel başlamıştım değişmeye ya oooooofffff oooofffffffff.karamsarlığa düşmek üzereyim.bir aydır kendimi hiç depresif hissetmemiştim ama bu gün şöyle bir yokladı beni.yüz vermedim tabii.alt ettim onu.ama ya bi daha olur ve baskın çıkarsa diye endişeleniyorum nolur akıl verin.

Belgin ∞ 16-06-2008 08:26 PM

Kyiğit bu kadar olumsuz düşünme lütfen.Bunlar geçici etkiler.Çoğumuz yaşadı bunları hatta ben çok yoğun geçirmiştim.Dalgalanmaların seni olumluya götürdüğünü düşünsene bir kere.Suçluluk telkinini çıkartmasaydın keşke.Yeniden koy listene istersen.Değişimin devam ediyor ama olumlamalarla desteklersen senin için daha kolay atlatılır hale gelebilir bu süreç.
Sen yüz vermemeye devam et.Sallayıp sallayıp geçer o.Ama yüz bulamayınca görüceksin bir daha çalmaz kapını.Yüreğini ferah tut olur mu?
Sevgiler.

birmutluluk 16-06-2008 08:38 PM

merhaba kyiğit endişelenmene gerek yok geçici dalgalanma hisleri yaşıyorsun iyi ve kötünün mücadelesi olarak gör eski kalıplar yerlerinde kalmak için son çırpınış mücadelelerini veriyorlar geri dönüş yok bunuda hiç unutma olurmu sevdiğin şeylere yoğunlaşmanı öneririm bu gibi durumlar bende de oldu senin gibi benzer daha kötülerini yaşadım ama şimdi çok iyiyim tekrar dalgalanma yaşarmıyım evet yaşarım ama eskiye dönmem bunu biliyorum artık geri dönüş yok bunu şöyle örnekleyebiliriz yokuş üstü rampada bir süre kalıp tekrar yoluna devam ettiğini düşünebilirsin

birmutluluk 16-06-2008 08:45 PM

bildiğim kadarıyla suçluluk onbeş gün sonra çıkartılıp ara ara haftada bir kaç saatlik dinlemeyle yeterli oluyor ben son bir kaç haftadır dinlemeyi bıraktım düzenli dinlemiyorum yanlışmı yapyorum acaba

ametist 16-06-2008 08:59 PM

Alıntı:

kyigit Nickli Üyeden Alıntı
diğer olumlu etkiler kaybolacak diye korkuyorum.oysa ne güzel başlamıştım değişmeye ya oooooofffff oooofffffffff.karamsarlığa düşmek üzereyim.bir aydır kendimi hiç depresif hissetmemiştim ama bu gün şöyle bir yokladı beni.yüz vermedim tabii.alt ettim onu.ama ya bi daha olur ve baskın çıkarsa diye endişeleniyorum nolur akıl verin.

merhaba kyiğit ,bu tarz gel-gitler yaşanıcak normal,biraz sabırlı ol ve sanırım telkinleri hayatının merkezine aldın ve büyük değişimler bekledin çok kısa sürede,böyle bi iksir yok maalesef hayatta.tamam telkinlere alışma safhandı ,geçmek üzere.kendini koşullama telkinlere ama ihmal de etme sakın.zaten şartlamadığında,daha kolay gelişicek .telkinler çalarken kendi kendine sürsün hayat ve bak o zaman asıl gelişme neymiş anlıcaksın.ben de 7-8 ay kadar böyle bi duruma geldim ve hem siteyi hem de telkinleri bıraktım,sen de bunu yapma .bak yine dönüp dolaşacağın yer burası olur benim gibi girlhaha.
sağlıcakla kal smiliyface

kübrayigit 16-06-2008 10:26 PM

hepiniz sağolun arkadaşlar.çok iyi geldiniz bana 96 moral oldu. smiliyface .bu sitedenin en güzel yanıda bu zaten.insan kendini sanal bi ortamda değilde gayet rahat bi ev ortamında gibi hissediyor. kiss3 sanki ben odamdan;abla mavi hırkamı gördünmü? diye sesleniyorumda hemen salondan cevap geliyor gibi. uy897 benim siteyle ilgili hissettiğim tamamen bu şekilde gerçekten hepinizi sevdim,kardeş gibi içten. mlk34 burda okuduklarım bana acabamı dedirtmiyor.güven duyuyorum. tekrar teşekkür ederim hepinize arkadaşlar hismiley

kübrayigit 17-06-2008 03:33 PM

atakan bey kendimi bu kadar güzel (bakınız avatar) hissedebileceğim bir telkininiz varmı acaba 88a blook

Renton_co 15-07-2008 01:59 PM

ya bendede oluyo bunlar duruyo gibi oluyo herşey bide yorgunluk gel git durumlar. 1 ay ı geçti bide bnm iyi olcağına inanıyorum ama herşeyin

umuda_yolculuk 15-07-2008 02:41 PM

Bende 28 günden beri günde 10 saat dinliyorum ama bariz bir etki hissedemedim, dalgalanmada yaşamadım sabırla dinlemeye devam ediyorum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:06 PM.