Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Neden Tenis?

Sağlıklı Zihin Sağlıklı Beden Cd'leri ve  Daha İyi Tenis   Neden Tenis? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Neden Tenis? Neden Tenis?(Alıntı) • Tenisi, her yaşta başlayıp, öğrenebilirsiniz. Üstelik üç kuşak bir arada. • Artık her yerde oynayabilirsiniz, zannettiğiniz kadar pahalı değil. • ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Neden Tenis? telkin cd indir izle İstanbul Neden Tenis? nerededir kimdir Neden Tenis? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Neden Tenis? hipnoz Neden Tenis?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Neden Tenis? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Neden Tenis? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Daha İyi Tenis Daha İyi Tenis

Reklam Alanı

Neden Tenis?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 23-12-2006, 06:39 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,848
3,131 Mesajinıza toplam 17,379 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Neden Tenis?

Neden Tenis?(Alıntı)
Neden Tenis? • Tenisi, her yaşta başlayıp, öğrenebilirsiniz. Üstelik üç kuşak bir arada. Neden Tenis?
• Artık her yerde oynayabilirsiniz, zannettiğiniz kadar pahalı değil. Neden Tenis?
• Bayan ve erkek beraberce oynanabileceği gibi, ferdi ve grup olarak da oynayabilirsiniz. Neden Tenis? Neden Tenis?
• Tenisin gelenekleri ve kuralları size sporun neler verebileceğini gösterir. Neden Tenis?
• Tüm kaslarınız ve beyniniz koordineli olarak çalışır. Neden Tenis?
• Sakatlanma riskiniz neredeyse sıfır. Neden Tenis?
• Formda kalırsınız, çünkü yağ ve kalori yakımını maksimuma çıkarır. Neden Tenis?
• Biz değil, oynayan herkes stresini tenis oynayarak attığını söylüyor. wave
• Sosyalitesi yüksektir. Yeni sporcu arkadaşlar edinirsiniz. Neden Tenis?
• Nefis kolleksiyonları ve aksesuarlarıyla kortlarda defile yapabilirsiniz. super
• Kalp ve damar sisteminizi olumlu etkiler, atletik kondisyonunuzu yükseltir, iyi huylu kolestrol üretimini sağlarsınız. Neden Tenis?
• Kendinize güveniniz ve disiplininiz artar, sinirleriniz güçlenir. Neden Tenis?
• Yaşam tarzınız, tutkunuz olur. Spor çantanız ve raketiniz bagajdaki sabit arkadaşınız olur. 44
• Sigaradan uzak kalabilmek için harika bir fırsat. Eminiz tenis sizi bu illetten kurtaracak. Neden Tenis?
• Bugüne kadar tenis oynamayarak kendinize nasıl haksızlık etmiş olduğunuzu öğrenirsiniz. Neden Tenis?
• Su içmenin keyfini, akşamları rahat uyumanın sırrını çözmüş olursunuz. Neden Tenis?
• Sporun tüm faydalarının ne olduğunu, tenis oynarken fazlasıyla hissedersiniz. Neden Tenis?
• Bir bay tenisçinin ne kadar centilmen, bir bayan tenisçinin ne kadar şık ve zarif olduğunu, sporlar içerisinde tenis oynarken göreceğiniz kuşkusuz. Neden Tenis?
• Yaşlandığınızda genç kalabilmenin sırrı ne zannediyorsunuz dusun
Neden Tenis?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 05-02-2010, 03:46 PM   #2 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: Neden Tenis?

Tenis kesinlikle harika bir spor.Göründüğü kadar kolay olmadığı bilinmesi gereken bir gerçek:) Ama kısa bir sürede temellerini öğrenip kendinizi geliştirmeniz de zor değil.Kilo verip formda kalmak isteyenler tenisle tanışmalı imkanları varsa.Neredeyse bütün vücudu çalıştırıyor çünkü.
Okunmamış 05-02-2010, 04:16 PM   #3 (permalink)
Elektra
Guest

Evet gerçektende harika bir spor. Ben badmintonla başlamıştım ordan tenise merak sardım. Hafiften ağıra gidince öğrenmem daha kolay oldu. Şimdi çok güzel oynayabiliyorum...
Teşekkür Edenler
Okunmamış 05-02-2010, 04:29 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

bencede çok güzel bi spor... bende 3-5 dersten sonra kaptım hareketleri .. sonra duvarda tekbaşıma çalıştım epey.. çok eğlenceli.. hemde bir bayana çok yakışan bi spor bence... :)

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 05-02-2010, 06:14 PM   #5 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Kesinlikle bayanlara çok yakışıyor ama erkekleri de acayip karizma gösteriyor bence:P Sanırım yapmaktan en çok hoşlandığım şeylerden biri şu hayatta.İnanılmaz keyif veren bir uğraş.Ben oynarken kendimi unutuyorum:) Şu aralar oynayamıyorum gerçi ama.. Böyle aralıklardan sonra yapamadığım şeyleri oturtmuş,artık yapabiliyo olduğumu gördüm sizde de oluyor mu acaba bu?Belki öğrenmenin doğasında olan bişeydir??

Bookmarks

Seçenekler
Stil