Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Daha İyi Futbol (http://www.hayatimdegisti.com/forum/daha-iyi-futbol/)
-   -   Süper kupayı kim alır sizce :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/daha-iyi-futbol/621423-super-kupayi-kim-alir-sizce.html)

suyahapsettim 09-08-2012 11:46 PM

Süper kupayı kim alır sizce :)

ben bir fanatik cimbomlu olarak tabiki galatasaray diyorum :)

suyahapsettim 10-08-2012 03:14 AM

Cevap: Süper kupayı kim alır sizce :)

aslında çok popüler bi konuya değindiğimi düşünmüştüm ama yanılmışım :( kimse takımlarla ilgilenmiyo galiba bu sitede :/

Mahalle Muhtarı 10-08-2012 09:17 AM

Derbilerin favorisi olmaz, her ikisi de çok ciddi transferler yaptılar. Ancak Fenerbahçe Vaslui karşısında tel tel döküldü. Vasat bir futbol oynuyorlar. Galatasaray kazanır gibi görünüyor. neseli56

sweeet 10-08-2012 12:13 PM

Hiç bir fikrim yok eskiden oturup zevk alarak maç izleeyn ben şimdi geçen yıl ki olaylardan sonra zaten futbolun tadının kaçtığını düşünüyorum. Hevesimi kırdılar. :) Şaka bir fanatik değilim. Spor zevk için izlenmeli. İyi oynayan iki takım varsa ortada izlenir ama her maçı kendi adıma dizi gibi (dizi de izlemiyorum ya hoş) takip emiyorum. :) İyi oynayan kazansın.

bumbada 10-08-2012 01:06 PM

FENERBAHÇE !

suyahapsettim 10-08-2012 01:20 PM

Alıntı:

Mahalle Muhtarı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 827566)
Derbilerin favorisi olmaz, her ikisi de çok ciddi transferler yaptılar. Ancak Fenerbahçe Vaslui karşısında tel tel döküldü. Vasat bir futbol oynuyorlar. Galatasaray kazanır gibi görünüyor. neseli56

fenerbahçe bizim maçlarımızı okadar önemsiyoki ölümüne oynuyolar bizim maçlarımızda ama nolursa olsun inanıyorum ki cimbom şampiyonluğunu bu kupayla taçlandıracak inşallah alıcaz bu maçı ve kupayı :D

suyahapsettim 10-08-2012 01:24 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 827572)
Hiç bir fikrim yok eskiden oturup zevk alarak maç izleeyn ben şimdi geçen yıl ki olaylardan sonra zaten futbolun tadının kaçtığını düşünüyorum. Hevesimi kırdılar. :) Şaka bir fanatik değilim. Spor zevk için izlenmeli. İyi oynayan iki takım varsa ortada izlenir ama her maçı kendi adıma dizi gibi (dizi de izlemiyorum ya hoş) takip emiyorum. :) İyi oynayan kazansın.

sırf bu konu yüzünden ailem tarafından dışlanıyorum =) yeter artık bukadar fanatik olma erkek çocuğu gibi diyolar ama bence hayata renk katan birşey fanatik olmak :D

sweeet 10-08-2012 01:33 PM

Kimseye zarar vermediğin sürece bir şeyi tutkuyla sevmek ve desteklemek güzel olur bence. Ama isterim ki desteklediğim taraflar da centilmence yarışsın yoksa eğlence olmuyor benim için. Kandırılmışlık hissi doğuyor tatlım. :) Seviyorsan sen boşver devam et. Kendin gibi bir eş bulursun birlikte maçlara gidersiniz. Benim öyle arkadaşlarım var. ;) Üniversiteden bir arkadaşımın sevgilisi kaç kez maç sürprizi yaptım bir bakıyoruz bunlar yine tribünde çok tatlılar ama. :D Lay lay lay lay lay lay lay lay laaaaa... :D

suyahapsettim 10-08-2012 01:41 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 827586)
Kimseye zarar vermediğin sürece bir şeyi tutkuyla sevmek ve desteklemek güzel olur bence. Ama isterim ki desteklediğim taraflar da centilmence yarışsın yoksa eğlence olmuyor benim için. Kandırılmışlık hissi doğuyor tatlım. :) Seviyorsan sen boşver devam et. Kendin gibi bir eş bulursun birlikte maçlara gidersiniz. Benim öyle arkadaşlarım var. ;) Üniversiteden bir arkadaşımın sevgilisi kaç kez maç sürprizi yaptım bir bakıyoruz bunlar yine tribünde çok tatlılar ama. :D Lay lay lay lay lay lay lay lay laaaaa... :D

ayyy inşallah :D

Janer 10-08-2012 04:23 PM

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...4Dw7nai9DpdROB

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:56 PM.