Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Daha Çok Susama Etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/daha-cok-susama-etkisi/)
-   -   sürekli su ihtiyacı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/daha-cok-susama-etkisi/762-surekli-su-ihtiyaci.html)

dost78 27-07-2007 06:35 PM

Ynt: sürekli su ihtiyacı

Arkadaşlar bu yaz aylarında çok su içmek normal bence,ben kışın bile en az günde 8-10 bardak su içerim,yazın kaç bardak içtiğimin hesabını yapamıyorum kahvesmiley

eylo 27-07-2007 07:19 PM

Çok su içen biri olarak içemeyenlere bir tavsiyede benden.Suyu şişeyle için şişeyi sürekli yanınızda taşıyın böylece su içmeyi unutmazsınız.Ve şişeyle içtiğinde insan ne kadar içtiğini anlamadan bakıyorsunuz su bitmiş .Bardakla olunca okadar çok içemeyebiliyor insan tıkanıyor

YAZGÜLÜ_81 28-07-2007 04:18 AM

Telkinlere dinlemeya başladığımdan beri çok daha fazla su içiyorum normalde çok su içen biri değilim telkinlerden mi yoksa hava çok sıcak ondan mı ikisinin arasındaki farkı bulamadım henüz, suyun vucudumuza faydaları anlatmakla bitmez ben suyu çok içtiğimde cildimde etkisini gösteriyor hemen farkediyorum. 98569

25emel 28-07-2007 02:52 PM

ya benim en çok tükettiğim sıvı sudur.bende pek bi değişiklik olmadı. sapkal89

cnb 06-08-2007 09:05 AM

ben de normalde hiç su içmezdim ama
telkinleri dinleyemeye başladığımdan beri kesinlikle çok su içiyorum,
hatta bir haftadır mecburen telkinleri dinlemeyi bıraktım,
ve bu bir haftadır suyu aradığım yok
çok ilginç bir saptama ama evet doğru

pakguc 06-08-2007 09:27 AM

ben de çok su içerim, hele ki telkinlerden sonra günde 3 litreyi falan buluyorum..
hatta geceleri şişe baş ucumda bir şişe su bitiriyorum...
zaten zayıflamaya da yararı var ooohhhh ne gü,zel... cat3500

izmirli035 30-10-2007 08:39 PM

merhabalar,

bu su konusu cok iyi denk gemis bendebu aralar cok su ictigimi farkettim ayrica farkettigim baska bi sey daha var o da suyu icerken hic almadigim kadar zevk aliyorum.
eskiden beri suyu cok seven biriyim ama bu aralar su icmek ayri bir zevk oldu benim icin ozellikle de haif soguk olursa!!! girlhaha
neyse telkinlerin etkisi olabilecegi hic aklima gelmemisti gercekten olabilir mi??
ayrica 4 gundur kilo verme dinliyorum araliksiz( ego guc., kendine guven ve suclulukla birlikte)ve 2 aksamdir yemekten sonra abur cuburla midemi dolduran ben hic canim cekmiyor!!!! f678h
canim ne istiyor biliyor musunuz??? sadece bitki cayi istiyorum , deli gibi bitki ayi araniyorum v bir bardak icip oyle huzurlu bir sekilde yatiyorum super
hadi sizlere iyi gunler
ulku

farkvar 22-11-2007 06:24 PM

rüyamda bol tuzlu patates kızartması yedğimi gorduğumde kalktım ve dırek mutafa gıttım bol bol su içtim annem deedi ne yedin oğlum böle su içiyosun khkh56ya hiç sorma annem patates kızartması yedimm gulensmiley hismiley

hülyaa 23-11-2007 01:20 AM

suyu en fazla yazın tüketen.kışın fazla su içmeyen biri olarak kesinlikle arttı..ama akşam saatlerinde daha fazla içiyorum..uykumda bile ağzımın kuruduğunu fark ettim..neden su içmelerim fazlalaştı anlayabilmiş değilim..burayı görünce yazayım dedim.. 44
aslında suyun bedene faydalarını bilmeme rağmen,nedense kış aylarında hiç ihtiyaç duymuyorum suya..
ama şimdi kendimce fazlasıyla içiyorum..acaba neden? blook

shamanic 23-11-2007 01:04 PM

vücudumuzun yüzde 70-75 i su ve su arınmamız açısından en gerekli olan ihtiyaçlarımızdandır...
telkinleri gün boyu dinliyorsan akşam saatlerinde bilinçaltının verdiği arınma tepkisi olarak suya olan ihtiyacın artıyo olabilir...
bu konunun şu anda 2. sayfasındayız... 1. sayfada ayrıntılı olarak daha fazla bilgi mevcut...

sevgiler... actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:01 PM.