Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Güzellik Bakım > Cilt Güzelliği

Uyarılar

Cilt Güzelliği bitkilerle cilt güzelliği, bitkisel cilt güzelliği, doğal cilt güzelliği, cilt güzelliği için, cilt güzellik, cilt güzelliği, limonla cilt güzelliği, cilt güzelliği sırları, cilt güzelliği için öneriler, cilt güzelliği için şifalı bitkiler, cilt güzelliği için bitkiler, cilt güzelliği için maskeler, cilt güzelliği için doğal yöntemler, cilt güzelliği için beslenme, cilt güzelliği için yapılması gerekenler, cilt bakımı ve güzelliği, cilt güzelliği için ne yapılmalı, cilt güzellik maskesi, cilt ve güzellik, cilt için güzellik sırları, cilt bakım ve güzellik, cilt bakimi ve güzellik, cilt güzellik sırları, cilt bakimi güzellik, cilt bakım güzellik, cilt güzellik maskeleri, cilt bakımı ve güzellik sırları

güzellik halleri

Güzellik Bakım ve Cilt Güzelliği güzellik halleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız http://www.youtube.com/watch?v=RQa_V2xXU5o http://www.youtube.com/watch?v=WG43Q...eature=related biraz gerçek biraz photoshop bazen hafif bir makyajla kendimi dünya güzeli sanırım... bu kadarını yapsam evrende benden güzeli yok diye dolanırım heralde ortalıkta ego telkni fazla geldi haralde bu gün...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Cilt Güzelliği telkin cd indir izle İstanbul Cilt Güzelliği nerededir kimdir Cilt Güzelliği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Cilt Güzelliği hipnoz Cilt Güzelliği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Cilt Güzelliği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Cilt Güzelliği kuantum düşünce kitap haberi

güzellik halleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-11-2007, 08:03 PM   #31 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: güzellik halleri

biraz gerçek biraz photoshop bazen hafif bir makyajla kendimi dünya güzeli sanırım... bu kadarını yapsam evrende benden güzeli yok diye dolanırım heralde ortalıkta

ego telkni fazla geldi haralde bu gün

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-11-2007, 08:09 PM   #32 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
duru79 Nickli Üyeden Alıntı

Göz torbaları için formül bilen var mı?kozmetik kullandım ama işe yaramıyor tiroid sorunum vardı o yüzden olmuş bir sürü krem kullandım ama işe yaramadı?Hülyacım sen belki bilirsin var mı doğal bir formül.?
güzellik uzmanlarımız bu konuyu daha iyi bilirler ama ben patates dilimlerinin iyi geldiğini biliyorum... kalın patates dilimleri ile kür yap..
bir de yeşil çay içtikten sonra kalan çay yapraklarını soğumaya bırak bununla hafif sulu şekilde göz kopresi yap... ayrıca soğuk göz maskeleri vardır.. bunlardan alıp kullan..

birde nette böyle bir bilgi buldum ama uygulama yapan birisini tanımıyorum ... fikirler güzel gibi..

2 çay fincanı kaynar suya 2 çorba kaşığı fındık yaprağı ekleyip 15 dakika bekletin. süzüp buzdolabında soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın ve göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin. 10 dakika bekletip yüzünüzü yıkayın.

bir bardak kaynatılmış rezene çayını soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza yerleştirin ve 15 dakika bekleyin.

sevgiler
Alt 28-11-2007, 08:15 PM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

teşekkür ederim shamanicciğim..çok güzel bilgiler..bende durucumun sorusunu şimdi gördüm..defterimi alıp geldim hemencecik yazayım bakalım bu güzel bilgileri..

göz altı şişlikleri için 1 çaykaşığı türk kahvesini,,yumurtanın akıyla çırpıp göz altlarında bir müddet bekletilmesi çok iyi gelir..benim sıkça yaptığım birşey..birde kendim denemeden bir başkasına önermeyi sevmediğim için..genelde denediklerimi ve iyi sonuç aldıklarımı yazmaya gayret edicem..gözaltı şişlerime en iyi geleni buydu..sevgilerimle..
Alt 28-11-2007, 08:19 PM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

önce bizi tuzladı şimdi de mayaladı diyeceksiniz ama..bence deneyin farkı görün..
cildi gerdirmek ve kırışıklar için işte size bir sır daha...

bir yaş maya ve mayanın büyüklüğünde süt kaba konarak karıştırılır..cilde sürülür 20 dak. bekletilip ılık suyla yıkanır..işte bu kadaaaar...hadi gerdirin kendinizi..ardından nemlendiricinizi sürmeyi unutmayın ama...
Alt 28-11-2007, 08:20 PM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Bilgiler için sağol suzzy peki ela gözleree hangi renk far yakışır ela göz ve beyaz ten?

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı
Renk önerileri

Yanlış veya doğru renk yoktur. Göz renginiz ne olursa olsun deney yapmaktan korkmayın.

Karşıt renkler göz rengini ortaya çıkarır.
Az ve öz kuralını unutmayın. Rengi azar azar ekleyin ve iyi karıştırın. Farınız az geldiğinde eklemek kolaydır, ama fazla geldiğinde silmek çok zordur.

Mavi gözlere en çok gri, leylak ve pembe tonları yakışır. Alt kirpiklerde eflatun renkli bir çizgi çok çarpıcı görünecektir. Açık renkli gözlerle koyu renkli makyaj çok güzel bir karşıtlık oluşturur.

Kahverengiler mavi gözleri vurgular.

Koyu renkli gözler, kahverengi, siyah, badem ve şeftali gibi doğal tonlarla daha iyi görünür. Siyah veya kahverengiyle krem renkleri arasındaki karşıtlık, ister çok delici, ister ağırbaşlı ve sakin gözler yaratmanız için size geniş bir aralık sunar.

Eğer koyu renkli far kullanıyorsanız, elmacık kemiklerinize düşebilecek renk parçacıklarını tutması için gözünüzün hemen altına ışık geçiren bir pudra sürün. Bu parçacıkların fondöteni bozmadan silinmesi kolaydır.

Yaşlı ciltlerde, cildin dokusunu vurgulayan koyu farlardan uzak durun. Uçuk ve parlak renkler gözleri daha iyi gösterir

duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2007, 08:21 PM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

buda siyah noktalar için..
1 kaşık yoğurt ve yarımlimon suyu..karıştırın ve cildinizde 15 dak..bekletip ılık suyla yıkayın...hem zamanla noktalar gidiyor..hemde cildinizde ışıltının farkına varıyorsunuz..nasıl ama wave
Alt 28-11-2007, 08:30 PM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Sevgili shamanic çok sağol rezeneyi deniyecem patates dilimlerini duyup yapmıştım sanırım sürekli yapmadığım için işe yaramadı.Rezene dedin aklıma geldi bugün tv de bir estetisyen rezene maskesi verdi ama yetişemedim.Rezene yüz metobolizmasını hızlandırıyormuş yumurtanın akı da yüzümüz de ki sarkmaları topluyormuş.

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı:

Göz torbaları için formül bilen var mı?kozmetik kullandım ama işe yaramıyor tiroid sorunum vardı o yüzden olmuş bir sürü krem kullandım ama işe yaramadı?Hülyacım sen belki bilirsin var mı doğal bir formül.?
güzellik uzmanlarımız bu konuyu daha iyi bilirler ama ben patates dilimlerinin iyi geldiğini biliyorum... kalın patates dilimleri ile kür yap..
bir de yeşil çay içtikten sonra kalan çay yapraklarını soğumaya bırak bununla hafif sulu şekilde göz kopresi yap... ayrıca soğuk göz maskeleri vardır.. bunlardan alıp kullan..

birde nette böyle bir bilgi buldum ama uygulama yapan birisini tanımıyorum ... fikirler güzel gibi..

2 çay fincanı kaynar suya 2 çorba kaşığı fındık yaprağı ekleyip 15 dakika bekletin. süzüp buzdolabında soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın ve göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin. 10 dakika bekletip yüzünüzü yıkayın.

bir bardak kaynatılmış rezene çayını soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza yerleştirin ve 15 dakika bekleyin.

sevgiler
Alt 28-11-2007, 08:32 PM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

çok teşekkür ederim hülyacım sağol bunuda deniyecem

Alıntı:
hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
teşekkür ederim shamanicciğim..çok güzel bilgiler..bende durucumun sorusunu şimdi gördüm..defterimi alıp geldim hemencecik yazayım bakalım bu güzel bilgileri..

göz altı şişlikleri için 1 çaykaşığı türk kahvesini,,yumurtanın akıyla çırpıp göz altlarında bir müddet bekletilmesi çok iyi gelir..benim sıkça yaptığım birşey..birde kendim denemeden bir başkasına önermeyi sevmediğim için..genelde denediklerimi ve iyi sonuç aldıklarımı yazmaya gayret edicem..gözaltı şişlerime en iyi geleni buydu..sevgilerimle..
Alt 28-11-2007, 08:36 PM   #39 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Alıntı:
önce bizi tuzladı şimdi de mayaladı diyeceksiniz ama..bence deneyin farkı görün..
cildi gerdirmek ve kırışıklar için işte size bir sır daha...

bir yaş maya ve mayanın büyüklüğünde süt kaba konarak karıştırılır..cilde sürülür 20 dak. bekletilip ılık suyla yıkanır..işte bu kadaaaar...hadi gerdirin kendinizi..ardından nemlendiricinizi sürmeyi unutmayın ama...

Alıntı:
buda siyah noktalar için..
1 kaşık yoğurt ve yarımlimon suyu..karıştırın ve cildinizde 15 dak..bekletip ılık suyla yıkayın...hem zamanla noktalar gidiyor..hemde cildinizde ışıltının farkına varıyorsunuz..nasıl ama wave
a bak bu işime yarayacak galiba.. burnumun üstünde var bu arkadaşlardan.. bakınca fazla belli olmuyor.. sıkıncada çıkmıyor.. güzellik uzmanları derinde olduğu ve az olduğu için problem olarak görmüyo ama ayna ile yakın temas halinde olunca sinir oluyodum du bi deneyeyim..

Alt 29-11-2007, 06:32 AM   #40 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
Bilgiler için sağol suzzy peki ela gözleree hangi renk far yakışır ela göz ve beyaz ten?

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı
Renk önerileri

Yanlış veya doğru renk yoktur. Göz renginiz ne olursa olsun deney yapmaktan korkmayın.

Karşıt renkler göz rengini ortaya çıkarır.
Az ve öz kuralını unutmayın. Rengi azar azar ekleyin ve iyi karıştırın. Farınız az geldiğinde eklemek kolaydır, ama fazla geldiğinde silmek çok zordur.

Mavi gözlere en çok gri, leylak ve pembe tonları yakışır. Alt kirpiklerde eflatun renkli bir çizgi çok çarpıcı görünecektir. Açık renkli gözlerle koyu renkli makyaj çok güzel bir karşıtlık oluşturur.

Kahverengiler mavi gözleri vurgular.

Koyu renkli gözler, kahverengi, siyah, badem ve şeftali gibi doğal tonlarla daha iyi görünür. Siyah veya kahverengiyle krem renkleri arasındaki karşıtlık, ister çok delici, ister ağırbaşlı ve sakin gözler yaratmanız için size geniş bir aralık sunar.

Eğer koyu renkli far kullanıyorsanız, elmacık kemiklerinize düşebilecek renk parçacıklarını tutması için gözünüzün hemen altına ışık geçiren bir pudra sürün. Bu parçacıkların fondöteni bozmadan silinmesi kolaydır.

Yaşlı ciltlerde, cildin dokusunu vurgulayan koyu farlardan uzak durun. Uçuk ve parlak renkler gözleri daha iyi gösterir

meraba durucuğum ....haklısın canım ela yı atlamışım....

genellikle ela gözlere uçuk tonlar öneririz....çünkü açık renkli göz sınıfına girdiği için koyu renkler çarpıcı olabilir....

açık kahve,taba renkleri,uçuk hardal tonları ve yeşille toprak tonlarını birleştirebilirsin...

ama ela ya göz makyajı da müthiş oluyor canım....

Bookmarks