Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çekirdek inanç testini yaptırmadan önce kafamda onca soru vardı.O sıralar siteyi keşfetme aşamasındaydım henüz.Telefondan ne kadar etkili olabilir diye düşündüm önce.Bir de insanlarla sıkıntılarımı ve eksikliklerimi paylaşmaktan hep kaçındığım için ne anlatacağım,kendimi nasıl ifade ediceğim yönünde uzun uzun düşündüm.Aynı zamanda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-04-2011, 08:44 PM   #71 (permalink)
emy
Teğmen

emy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 38
54 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Çekirdek inanç testini yaptırmadan önce kafamda onca soru vardı.O sıralar siteyi keşfetme aşamasındaydım henüz.Telefondan ne kadar etkili olabilir diye düşündüm önce.Bir de insanlarla sıkıntılarımı ve eksikliklerimi paylaşmaktan hep kaçındığım için ne anlatacağım,kendimi nasıl ifade ediceğim yönünde uzun uzun düşündüm.Aynı zamanda çekirdek inanç testini yaptıranların yorumlarını okuyup kendimi türlü türlü harikalar diyarlarında yakalıyorum :) En sonunda dayanamadım aradım.30-40 dk konuştuk Abdullah beyle.Asla tahmin edemeyeceğim şeyler söyledi öyle bağlantılar kurdu ki inanıp inanmamak arasında kaldım.Telefonu tereddüt içinde kapadım sonra. Aradan en fazla 2 gün geçti öyle bir olay yaşadım ki oturup sakin kafayla düşündüğümde sanki Abdullah beyin biyerlerden beni görüp ben sana okadar dedim ama senin kalın kafana girmedi dediğini duyar gibi oldum :)
Değişimin ilk imarına kökten inşa ederek başlayacağız arkadaşlar..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

emy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2011, 08:56 PM   #72 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

Merhaba emy ..ne güzel senin yazdıklarını okuyunca iyice arama isteği uyandı bendede..aynı duyguları bende hissediyorum.nasıl ifade edebilirim falan..bide göz teması beden dili olmadan çok iyi anlaşılabilirmi diye tereddütlerim var..bilemiyorum hala karar aşamasındayım yani..bide ücretlendirme biraz çok gibi..yani ben şu sıralar ödeyebilirmiyim diye..keşke kampanyadan faydalanabilseydik..tekrar kampanya fiyatı uygulanabilir mii..belki uygulanır takip edelim bari..bide sen sendeki gelişmeleri yaz lütfen..iyi olur inşallah..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2011, 09:19 PM   #73 (permalink)
emy
Teğmen

54 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba emy ..ne güzel senin yazdıklarını okuyunca iyice arama isteği uyandı bendede..aynı duyguları bende hissediyorum.nasıl ifade edebilirim falan..bide göz teması beden dili olmadan çok iyi anlaşılabilirmi diye tereddütlerim var..bilemiyorum hala karar aşamasındayım yani..bide ücretlendirme biraz çok gibi..yani ben şu sıralar ödeyebilirmiyim diye..keşke kampanyadan faydalanabilseydik..tekrar kampanya fiyatı uygulanabilir mii..belki uygulanır takip edelim bari..bide sen sendeki gelişmeleri yaz lütfen..iyi olur inşallah..
Hoşgeldin gülücan :) Anlatacaklarım umarım yardımcı olacak nitelikte şeylerdir.Yaklaşık 2 sene öncesine kadar hiçbir sorunum yoktu gayet sosyal ve aktiftim,şimdiki gibi yerli yersiz korkularım da yoktu.Ama oynamaz sandığım taşlar sarsılınca hayatımın bütün düzeni allak bullak oldu.Meğer bilmeden herşeyi onun üzerine kurmuşum.Bu süreçten sonra;el ve baş titremesi,kendine güvensizlik,sürekli başkalarına ihtiyaç duyma isteği,başaramama korkusu en önemlisi de toplum için de yemek yiyememe durumu kendini gösterdi.Hayattan soğumuştum resmen dışarı çıksam rahat olamıyor herkesin beni izlediğini düşünüyordum, evde kaldığımda da bunalım geçirecek gibi oluyordum.Malum çekirdek inanç testini yaptırmaya mecburdum yani.Abdullah beyle konuşunca büyüme ve sorumluluk alma korkumu,öksüz ve yetim bir kişiliğe sahip olduğumu ve dışarıdan taş kalpli gözüküp aksine hislerimi fazlasıyla yoğun yaşadığımı ama bunu insanlara belli etmeye korktuğum için kendimi bambaşka bir insan gibi gösterdiğimi söyledi.Ve bunlar üzerinde çalıştıkları telkin cd mi aldım.Hiç aksatmadan dinliyorum.Olumlamalarla destek sağlıyorum.Başım artık titremiyor,yemek yerken daha sakinim ve iş yerinde rahatça yemekhaneye çıkıp önceki gibi aç kalma sıkıntısı yaşamıyorum.İnsanlarla konuşurken daha sakin ve güven doluyum.Ama bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum.Daha iyisini yapabilirim..
Alt 16-04-2011, 09:27 PM   #74 (permalink)
Üsteğmen

288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

harikaa..elbette başarabilirsin.karar vermek başarının yarısı değil mi:)çokk sevindim..bak güzel gelişmeleri yaz olurmu..adına sevindimm emyciimm..
Alt 16-04-2011, 11:56 PM   #75 (permalink)
emy
Teğmen

teşekkür ederim :) herşeyin yoluna girmeye başladığını hissediyorum..
Seninde güzel haberlerini almak dileğiyle
Alt 21-04-2011, 06:36 PM   #76 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çekirdek inanç çalışmasında telefona herhangi bir ücret yansımamaktadır.
Daha önce bu çalışmanın ücreti 150 tl idi..
Buna cd ve yapilan görüşme dahildi..
Çalışma ücreti yeni kayitlar için 240 tl dir.
Mayısta bende faydalanırım diyordum bu fiyattan. Kaçırdıkkk...
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2011, 06:41 PM   #77 (permalink)
Üsteğmen

Bende öyle düşünüyordum ama belki tekrar bir kampanya yapılır..biz sinerjimizi oluşturalımm:):)
Alt 21-04-2011, 07:38 PM   #78 (permalink)

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aycangul is an unknown quantity at this point

fiyat değişimine bende çok üzüldüm..
aslında yapılan çalışma bahsedildiği kadar etkili ve bu etki kalıcıysa fiyata çok demek ayıp olur asıl..
ancak şu var ki:burada olan herkes artık tıkanmış,yaşamak için tutunacak bir dal arayan kişiler..
bu noktaya gelen kişilerin de hayatında her şey çorap söküğü gibi ters gidiyor demektir..dolayısıyla maddi durumu da..
keşke "herşeyim vardı ama sevgi eksikti hayatımda" şeklinde cümle kurabilenlerden olsaydım diye düşünürüm zaman zaman..
çünkü herşeyiniz (paranız) varsa çözüm çok..sevgi probleminizi de çözebilirsiniz..
ama maddi yönden de tıkandıysanız çözüm size bakar, siz çözüme..bu daha da kötüdür..
aç olan birinin karşısında, kafes içinde enfes bir yemek gibidir çözüm..kokusunu alır,lezzetini tahmin edersiniz ama kafesin içindedir..
anahtarı bulana kadar açlıktan ölmemeyi diliyorum :)
umarım ihtiyacı olan herkes bu çalışmayı yaptırır..
bende dahil :)
aycangul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 08:26 PM   #79 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
İnsan is an unknown quantity at this point

Merhabalar ! Aranıza yeni katılıyorum .. Bende telefonla çekirdek inanç bulma çalışması yaptım , sorunumun ne olduğunu biliyordum ve bildiğim gibide çıktı baba desteği eksikliği , Abdullah Bey çekirdek inanç bulma konusunda uzman birisi..
Bana günlük yapmam gereken bir olumlama ve ideal babamın sırtıma dokunarak bana destek verdiğini hayal etmem gibi 2 ödev verdi, bunları günlük yapıyorum ve telkinlerimi dinliyorum. ilk hafta ego ve sucluluk telkinleri bana çok iyi geldi kendimi daha rahat huzurlu mutlu hissediyordum , babamla zaruret miktarı konuşan ben onunla muhabbet eder oldum kendime güvenim geldi konuşmam olaylara bakış açım değişti ( bunu söylemeden geçemiycem : R.şanalın Kuantum Sıçrama adlı kitabının da çekirdek inanç üzerine bilgi edinmeme ve bakış açımı değiştirmeme yardımcı oldu.. herkese bu kitabı alıp okumayı tavsiye ediyorum ) . Geçen hafta çarşamba günü ismime özel çekirdek inanç telkinlerim geldi ( bunlar : büyüme telkini, eril enerji, hayır demek ve otorite korkusu ) yeni gelen telkinlerimi dinlemeye başlamamla beraber ilk haftadaki hissetmiş olduğum o rahatlık ve huzur yavaş yavaş kaybolur gibi oldu babamla konuşmalarım sanki eski haline döndü yani soğuk durgun .. sanki geriye eski halime döner gibi oldum . Şu an dinlemeye devam ediyorum bunun geçici bir süreç olduğunu tahmin ediyorum sabrediyorum . Bu geçiş dönemini daha kolay ve hızlı atlatabilmem için bana bildiklerinizi tavsiye ederseniz cok mutlu olurum ...

sağlıcakla kalın .
var.
Bir ben varım deme, yoksan da olur...

"Mevlâna"
İnsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2011, 09:09 PM   #80 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Çekirdek inanç çalışması almak isteyip de maddi imkanlar dolayısıyla alamayan arkadaşlarımız Çekirdek İnanç Çalışması hediyeli forum aktivitemize katılabilirler.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...slamistir.html

Sevgilerimle.

Bookmarks