Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: fatamorgana Nickli Üyeden Alıntı Piyasada "düşün ve istediğini elde et "tarzında pek çok kitap, yazı ve açıklama var.Fakat çekim yasası bunlardan farklı. Muhammed Bey'in yazısında belirttiği gibi bedavadan, emek harcamadan birşeyler elde etmiyorsun. Özellikle maddi konularda direkt isteğe ulaşma ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-03-2010, 10:32 PM   #561 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
10 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Heyecanlıyım is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Alıntı:
fatamorgana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Piyasada "düşün ve istediğini elde et "tarzında pek çok kitap, yazı ve açıklama var.Fakat çekim yasası bunlardan farklı. Muhammed Bey'in yazısında belirttiği gibi bedavadan, emek harcamadan birşeyler elde etmiyorsun. Özellikle maddi konularda direkt isteğe ulaşma değil de vesilelerle karşılaşıyorsun.
1. Karamsar olunca çevresindeki fırsatları görmüyor insan.Hiçbir girişimde bulunmuyorsun. Ama çekim yasasıyla her geçen gün daha pozitif oluyorsun.Girişkenliğin artıyor. Çevrendeki fırsatları görüyorsun. Buna farkındalık diyebiliriz.
2. Ben çekim yasasıyla durduk yerde eline milyarlar gelen insan görmedim, duymadım zaten.
Örneğin birisinin bir ev hayali vardır. O kişiye bedavadan, lotodan para çıkmıyor. Mesela acilen evini satması gereken birisiyle karşılaşıyor. Yarı fiyatına alıyor. Başka bir örnek küs olduğun biriyle barışmak istiyorsun. Durup dururken o kişi beni affet barışalım diye sana gelmiyor. Sen zaten o kişyle ilgili kızgınlığını atmış oluyorsun, o kişiyle igili günlerce iyi şeyler düşünüyorsun.Kalbin temiz duygularla doluyor.Örnekleri çoğaltabiliriz.
Burada yapılan; dediğiniz gibi farkındalığın artması ve TEVEKKÜL inancı. Bir isteğe ulaşmak için gereken herşeyi yapıp, Allah'tan tamama ermesini istemek..
Ustam çok iyi açıklamışsın teşekkürler. Mesela iki nokta uygulanan bi bi olayın yorumlanması vardı ben onun üstüne konuşmak istiyorum

Öncelikli olarak bi arkadaş dedi ki ben şimdi bankaya gidiyorum iki nokta uyguladım işte zamanın çarçabuk geçeceğini ve sıra beklememek istediğini istemiş. Ve gidiyor bankaya bi süre sonra bi teyze mi artık biri numarasını veriyordu veya bi yerden numara buluyo ve hemencecik işini halledip çıkıyor. İki durumdada sizin mesela numara buldu. Adamın zaten algıları açık zamanın hızlı geçmesini istiyor ve her durumu kolluyo derken gişe yerinde numarayı buluyor. İkinci durumda karamsar olan birisi geliyor koltuguna nasıl olsa beklemek zorunda ve bekliyor oradaki numarayı görmüyo. İkinci durumda teyze ona numarayı vermiş. Mesela teyze niye onu seçti ? Belki zamanın çabuk geçmesini istediği için beden diliyle aceleci oldugunu yansıttı teyze onu seçti , karamsar olsa otursa koltugunda gelip ona numara verilir miydi ?

İkincisi başka bir arkadaş özellikle bu çok dikkatimi çekmişti. Dedi ki gittim oraya çok sıra vardı ama 10dakikada hemen geçti gişeler hızlı çalıştı acaba ? Burada görmek istenilen şey hızlı olması 6 gişe varsa hızlı olanı görürsün eğer sen sıranın gelmeyecek oldugunu dusunseydin o gişelerden biri belki bi adam kitlenmiş numara kitlenmiş onu görecektin ve zaman senin için geçmeyecekti.

Arkadaşlar ben bunların bi çoğunun kişinin algılama şekli olduğunu düşünüyorum. Dünyayı nasıl görüyorsan senin için öyledir. Bilmiyorum arkadaşlar yanılıyor muyum ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Heyecanlıyım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 12:11 AM   #562 (permalink)
Teğmen

mine2408 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,063
46 Mesajinıza toplam 214 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mine2408 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar bir süredir Kuantum ve Çekim yasası ile ilgileniyorum.. Bu arada MEVLANA ve Mevlevilik de okumaya çalışıyorum.. Kendimce şöyle bi tesbitte bulundum.. Mevlana biliyoruzki tüm dinlere hitab eden ve tartışmasız tüm dünyada kabul görmüş önemli bir düşünür.. Ben kuantum öğretisinde Mevlanadan başka bişey görmüyorum.. Mevlananın öğretisi Çekim yasası adı altında tüm dünyaya işleniyor diye düşünüyorum.. Bu yüzden bu durumdan rahatsızlık duymamakla birlikte olumlamalarımı dua kabul edip Allahın büyüklüğünü ve gücünü kabul edip o şekilde yapıyorum...
Alt 23-03-2010, 10:52 AM   #563 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
10 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Heyecanlıyım is an unknown quantity at this point

Mine arkadaşım sana katılıyorum. Mevlana Gül düşünür gülistan olursun. Diken düşünür dikenlik olursun demiştir. Bu konuda #(Ne Biliyoruz ki? - What The Bleep Do We Know) belgesel tarzında filmi durumu iyi açıklayanlardan bir tanesi.
Heyecanlıyım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 11:19 AM   #564 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 58
16 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
basak_cigdem is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar size katılıyorum bende, kuantumla ilgilenen herkeze, kuantumla ilgili kitapların yanı sıra mutlaka Mevlana ve onu felsefesiyle ilgili kitaplarıda okumalarını öneriyorum
basak_cigdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 11:39 AM   #565 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
basak_cigdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar size katılıyorum bende, kuantumla ilgilenen herkeze, kuantumla ilgili kitapların yanı sıra mutlaka Mevlana ve onu felsefesiyle ilgili kitaplarıda okumalarını öneriyorum
Kesinlikle harika bir öneri
Alt 24-03-2010, 06:49 PM   #566 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

Alıntı:
mine2408 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bir süredir Kuantum ve Çekim yasası ile ilgileniyorum.. Bu arada MEVLANA ve Mevlevilik de okumaya çalışıyorum.. Kendimce şöyle bi tesbitte bulundum.. Mevlana biliyoruzki tüm dinlere hitab eden ve tartışmasız tüm dünyada kabul görmüş önemli bir düşünür.. Ben kuantum öğretisinde Mevlanadan başka bişey görmüyorum.. Mevlananın öğretisi Çekim yasası adı altında tüm dünyaya işleniyor diye düşünüyorum.. Bu yüzden bu durumdan rahatsızlık duymamakla birlikte olumlamalarımı dua kabul edip Allahın büyüklüğünü ve gücünü kabul edip o şekilde yapıyorum...
kitab ismi yazabilirmisin
teşekkürler

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2010, 11:00 AM   #567 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point

"Heyecanlıyım" arkadaşımın eklediği Dr. Muhammed Bozdağ'ın yazısı için tşk ederim. yazılan bazı konulara katılmakla birlikte katılmadığım biçoğu tanımda var tabiki.
Çekim yasasını : sperm ve yumurtayla insan yaratmak , ciğerlerdeki kılcallarını düşüncelerle yaratmak vs.. kadar geniş olarak hiçkimsenin ele aldığını zannetmiyorum. İtiraf ediyorumki The secret kitabında gerçekten fazla abartılı, caçma bulduğum konularda yok değil. Fakat bizde az çok sahip olduğumuz dini ilmimiz gereği neyi ne kadar yapabileceğimizi (tabiki oda Allah ın izniyle) kavrayabilecek beyine sahibiz. bu konuyu bu kadar derin olarak hiçkimse gerçekleştirmeye çalışmaz bende dahil. evet doğru, The secret ve benzer kitapları okuyor ve birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz.hem inancımıza hemde ahlaki değerlerimize uygun olanları çekip çıkartıyoruz içinden ve kendi çapımızda uygulamaya çalışıyoruz.
Kişisel gelişim felsefesinin doğduğu ABD nin yaşadığı vahim durum ele alınmış , onların içinde bulunduğu sosya,kültürel,ahlaki çöküntünün sebebi olarakda direk bu yasanın ilişkilendirilmesi ne kadar doğru? günlerce tartışabilirim.

Yazar çekim yasasıyla ilgili biçok olumsuzluktan bahsetmiş, düşüncelerini yazmış saygı duyarım. Ama tartışılmaz bi gerçekde varki kötü, bencil, olumsuz düşündüğümüzde işlerimizde, hayatımızda hiç yolunda gitmiyor. Neyi ne kadar güzel , iyi olarak düşünürsek hayatımız da o yolda hep güzelleşiyor. Diğer arkadaşlarımında yazdığı o güzel sözü tekrarlamak istiyorum. Gül düşünür gülistan olursun. Diken düşünür dikenlik olursun - Mevlana
Genel olarak söyleyebilrim ki Kişisel gelişim kitaplarının olsun, bu sitenin olsun başlıca mesajı; insanların kendine güvenmelerini, hayata daha olumlu bakmalarını, sahip olduğumuz şeylerin değerini fark etmemizdir. En azından benim aldığım mesaj budur.

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2010, 03:35 PM   #568 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Alıntı:
Heyecanlıyım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ustam kendinden emin konuşmussun. Bildiğin oldugunu düşünüyorum. Bu konuda bilgi edinmek isterim. Allah katında bu yasa var diyorsun, Bu yasaya işaret eden neler var Kur'an olsun Peygamber efendimiz olsun
Gerçekleştiği için kesin konuşuyorum. Kuranla bağlantısını bilemem
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2010, 03:38 PM   #569 (permalink)

425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Heyecanlıyım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle Merhaba kardeşim

Hocam çekim yasasını kendi hayatına Allah'a şükretmek olarak yorumlamışsın. Mesela islamda hüsnü zan etmek , süni zan etmek diye kavramlar var. Bir hocamız bize bir arkadaşınızı barda elinde içki şişesiyle dahi görseniz onun içki içtiğine kanaat getirmemiz gerekir , belki ona bi arkadaşı tutması için vermiştir diye düşünmek islamda dogru olandır. Ve başka bir insan hakkında dinimiz bunu uygun görüyorsa tabikide kendi adına düşüncelerinde de bunu gözetmeni ister. Benim çoğu insanda hissettiğim çekim yasası vs derken özümüzdeki şeyleri uyandırıyor ve bizi esas etkileyen bu oluyo..

Mesela çekim yasasında yap serbest bırak işte , olmayacagını düşünme tarzı şeyler yok mu ? işte evrenden iste ve benzeri şeyler var. Bir hadisi şerifte şöyle der Allah'a karşılık vereceğine kesin inanarak dua edin. Şunu dabilin ki , Allah kendisinden gafil ve başka meşgul bir kalbin duasını kabul etmez. Hocam çekim yasasını iyi algılamak lazım yav =)
Ben sizin Türkçe'nizden birşey anlayamadım Dini terimlerle igili bilgim çok az Halk diliyle yazarsanız sevinirim.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2010, 03:41 PM   #570 (permalink)

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çekim yasası var kesin ve bu Allahın bir lütfu zaten. Evrenin bütün yasalarını o yapmış bunu da kabul edin. Evrenin bir sürü yasası var çekim yasasıda onlardan biri ve çok keyifli.
Bunu şu nedenle yazdım. Allah herşeyi yarattığına göre! çekim yasasını da o yarattı demektir öyle değil mi? İşte bunun için öyle kesin emin bir şekilde yazdım. Yoksa Kuranda belirtir mi belirtmez mi bilmem ki.

Bookmarks