Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İsteklerimiz için kullanabileceğimiz iki olumlama: Partner için: Ben derin ve tamamlanmış bir sevgiyi hayatıma almak için hazırım. Partnerimin kendisini benim hayatımda mutlu hissetmesi için gerekli tüm hazırlıkları yaptım. O da beni hayatına almak için benim gibi hazırlandı. Ona “hoş geldin” ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-01-2009, 03:04 PM   #141 (permalink)
Üsteğmen

yurdahal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 652
235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough
Standart İsteklerimiz için kullanabileceğimiz iki olumlama

İsteklerimiz için kullanabileceğimiz iki olumlama:

Partner için:
Ben derin ve tamamlanmış bir sevgiyi hayatıma almak için hazırım. Partnerimin kendisini benim hayatımda mutlu hissetmesi için gerekli tüm hazırlıkları yaptım. O da beni hayatına almak için benim gibi hazırlandı. Ona “hoş geldin” diyorum.

Para için:
Hayatımda para, bolluk ve bereket için yer açtım. Zenginliğin mükemmel enerjisi ile dolup taşmaya hazırım. Para benim hayatımda hayat enerjimin akmasını sağlayan bir araç ve ben ona sahibim. Para benim için yemek, içmek kadar doğal ve ben bu enerjimi dilediğim gibi kullanıyorum.

Sevgiler
Yurdahal

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

www.astroistanbul.com
www.astroistanbul.blogspot.com
www.oldubil.blogspot.com
yurdahal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2009, 07:48 PM   #142 (permalink)
Teğmen

spiritangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 346
65 Mesajinıza toplam 517 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spiritangel is an unknown quantity at this point

Yarın yine saat 00:00 da birlikteyiz dimi arkadaşlar?
spiritangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2009, 08:41 PM   #143 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
asya26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim o gece üzerimde inanılmaz bi agırlık vardı uyumamak icin direndim, tam 00:00 da dilegimi imgelemeye calısırken icim gecmis.. bunu otururak mı yapmak gerekiyor acaba.. ben imgeleme sorunu yasayanlardanım bu yüzdn yatarken daha iyi yapabileceğimi düsünmüstüm.. neyse uyandığımda saat 00:30 du ve yine kolumu bile kıpırdatamıycak kadar ağırlık vardı üzerimde yani pek bisey anlamadım..

Pamukcum sen bunu cok iyi yapanlardandansın anladığım kadarıyla nasıl bir yol izledin, bana yardımcı olurmusun

canım benim öncelikle çok teşekkür ederim güzel sözlerin için :)

tatlım benim naçizane vereceğim tavsiyenin özünde diyebilirim ki "yaptıkça alışılan kolaylaşan ve tecrübe kazanacağın " bir şey bu imgeleme durumu..bazen ben mesela kendime bile şaşırırım Allah Allah neler görüyorum film gibi derim bazen de düşünceler kafamdan gitmez ve konsantre olamam..Aslında konsantre olmak da çok doğru birşey değil..Yapmamız gerelen kendimizi imgeleme yapmadan önce mutlaka serbest ,gevşek bırakmak,canım kendine zaman tanı ve kafaya takma yapamıyorum diye ve ne yap biliyormusun aslında her akşam yapsan daha güzel bir alıştıma olur,her akşam oturarak(ben oturuyorum ve sırtımı da yaslıyorum) önce bir kendini 5 dakika serbest bırak,kapat gözlerini ..düşüncelerin kendiliğinden seni terketmesine izin ver.zorlamana hiç gerek yok ,eğer zihin olarak yorgunsan ,kafan doluysa o an imgeleme yapmak için zorlama ,biraz rahatlat kendini kafanı dağıt ,güzel müzikler dinle ,su sesli telkinlerimizi dinle ,neşeli birşeylerle uğraş,sonra hazır hissettiğinde kendini yine "illa konsantre olacağım "diye zorlamadan önce 5 dk dediğm gibi serbest bıraktıktan sonra kendini gözünün önüne neler gelecek takip et ,istediğin hedefinle ilgili..Ben aslında imgeleme yapmaya başlamadan bazen planlarım yani şunları bunları görselleyebilirim diye,ve sırasını belirlerim yani isteklerime enerji verdiğimi düşünüp ellerimden,sonra kendi enerjimle isteklerimin enerjisini sarmalar taç çakradan(kafamızın tepesi ) evrene yükseklere gönderirim ,sonra içimden tekrarlarım " arzumun gerçekleşmşmesi için gereken herşey bana sevgi ve uyumla geliyor ,bunları veya daha iyilerini kabul ediyorum,ben hazırım,ben alıcıyım ve ben müteşekirim ,öyle olsun " gibi bir cümle olabilir söylerim ve sonra evrende ortak bilinçte birleşen enerjimizin ışık yağmuru gibi üzerime yağdığını düşünürüm ,mesela bu plan dahilinde evrene kendi ve isteklerinin enerjisini beraner gönderirken bu noktada kendini o isteğini yaşarken imgele ve öyle gönder o da çok güzel olur bence..:)

Canım bir de söylemek istediğim bir konu vardı ,Shamancığmızın "Yaratıcı imgeleme " kitabından ekleme konusu vardı,onu mutlaka oku cok faydalanacaksın tatlım ,linki bulunca ekleyeceğim :)

Hemen ekliyorum :

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-imgeleme.html

Kusura bakma canım fazla ve karışık yazdıysam,umarım yardımcı oldum sana asyacığım

Cok sevgilerimle
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2009, 08:56 PM   #144 (permalink)
Üsteğmen

235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

tabii ki! hep birlikteyiz yine

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 14-01-2009, 09:19 PM   #145 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 376
31 Mesajinıza toplam 234 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
H.E.M.R.A.Z will become famous soon enoughH.E.M.R.A.Z will become famous soon enough

Bende katılıyorummm.Daha yeni ögrendim.Bende yanınızda olucammm.

Özür Dilerim

Lütfen Beni Affet

Teşekkür Ederim
H.E.M.R.A.Z isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2009, 09:38 PM   #146 (permalink)
Üsteğmen

Arkadaşlar;

Bu arada

oldubil.blogspot.com

adında bir blog açtım. Adı üstünde "Oldu Bil", dileklerimizi yazıp evrene kaydeceğimiz bir sayfayı kullanıma açtım.

Sevgiler

Yurdahal

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 14-01-2009, 09:51 PM   #147 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili Asya imgelemede sıkıntı yaşıyormuşsun belkibu yardımcı olur.bu da bir kitaptan adını bulursam yazıcam sadece bunu not almışım

''imgelemeye başladığınızda kendiniz bizzat olayın içinde olun...kendinizi bir filmde izliyormuş gibi uzaktan izlemeyin...
imgelerken bir aynaya bakmadığınız sürece yüzünüzü görmeyin...bir çok imgeleme öğretisi kendinizi bir filmde görüyormuş gibi imgelemenizi öğretir ...
bu ise ağır işe yarar ve nadiren etkili olur...tıpkı günlük yaşamın içindeymişçesine hayal etmelisiniz...sokakta kendinizi yürürken imgeliyorsanız yüzünüzü, başınızı ve sırtınızı görmezsiniz...aşağıya bakıp bacaklarınızı, kollarınızı, ve tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi göğsünüzü görebilirsiniz''

sevgiler.
okuduğum bu bilgilere bakılırsa imgelemede hata yapıyorum o zaman.. Ben genelde kendim olayın içindeyken dışardan kendimi gözlemliyorum..Genelde de yüksek bir yerden.. Shamanic'in Bolluk Bereket Meditasyonunda da ısrarla aynı görüntüler gözümün önüne gelmişti..Bazen rüyalarım da bu şekilde oluyor..bunun önüne nasıl geçebilirim.
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2009, 10:12 PM   #148 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili Arkadaşlar,

Yıllar önce ilk bu konularla tanıştığımda ( sanıyorum 95 yılıydı), adı henüz çekim yasası olmayan , pozitif düşünce gücünü anlatan tek bir kitap vardı, sadece bir kitap. Ben kendim dahil, birçok arkadaşım, uygulamada hiç bir zorluk yaşamamıştık. Evirip çevirip aynı kitabı okuyorduk ve uygulaması çok kolaydı. İnancımız sağlamdı. Bunu ne yazık ki söylemek zorundayım ama, kişisel bilgi kirliliğine maruz kalmamıştık. Bir tek kitap vardı, içinde belli sayıda yöntem... kafayı karıştıracak başka hiç bir kaynak yoktu.

O zamanlar Rei ki Türkiye'ye yeni gelmiş. Rei ki 2 den öte gitmiyor du. Rei ki 2 alan master oluyordu. O da değişti.

Bazen bilgi bolluğu kirlilik mi yaratıyor diye soruyorum kendi kendime. Birçok kaynak, bir çok yöntem. Oyuncakçıdan o oyuncaktan diğerine koşturmaktan başı dönmüş çocuklar gibiyiz. Günümüzde bu kadar çok yöntem olmasına rağmen, başarı oranı o kadarda çok değil sanki...neyse bilemiyorum..

Arkadaşlar kendi düşüncelerimi sesli ifade etmek istedim.

Sizden ricam, bir yöntem seçin; size kendinizi iyi hissettirecek bir yöntem. Ve onu uygulayın! Uygulamaya başladıktan sonra, bence dileklerinizi gerçekleştirmeyi öğrenene kadar diğer yöntemlere kulak tıkayın ve bu konuda kitaplar okumayın. Başardıktan sonra kendinizi tüm kaynaklara açabilirsiniz.
Tüm bunlar kişisel fikrim.

Paylaşmak istedim

Sevgiler

Yurdahal

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 14-01-2009, 10:29 PM   #149 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
yurdahal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Arkadaşlar,

Yıllar önce ilk bu konularla tanıştığımda ( sanıyorum 95 yılıydı), adı henüz çekim yasası olmayan , pozitif düşünce gücünü anlatan tek bir kitap vardı, sadece bir kitap. Ben kendim dahil, birçok arkadaşım, uygulamada hiç bir zorluk yaşamamıştık. Evirip çevirip aynı kitabı okuyorduk ve uygulaması çok kolaydı. İnancımız sağlamdı. Bunu ne yazık ki söylemek zorundayım ama, kişisel bilgi kirliliğine maruz kalmamıştık. Bir tek kitap vardı, içinde belli sayıda yöntem... kafayı karıştıracak başka hiç bir kaynak yoktu.

O zamanlar Rei ki Türkiye'ye yeni gelmiş. Rei ki 2 den öte gitmiyor du. Rei ki 2 alan master oluyordu. O da değişti.

Bazen bilgi bolluğu kirlilik mi yaratıyor diye soruyorum kendi kendime. Birçok kaynak, bir çok yöntem. Oyuncakçıdan o oyuncaktan diğerine koşturmaktan başı dönmüş çocuklar gibiyiz. Günümüzde bu kadar çok yöntem olmasına rağmen, başarı oranı o kadarda çok değil sanki...neyse bilemiyorum..

Arkadaşlar kendi düşüncelerimi sesli ifade etmek istedim.

Sizden ricam, bir yöntem seçin; size kendinizi iyi hissettirecek bir yöntem. Ve onu uygulayın! Uygulamaya başladıktan sonra, bence dileklerinizi gerçekleştirmeyi öğrenene kadar diğer yöntemlere kulak tıkayın ve bu konuda kitaplar okumayın. Başardıktan sonra kendinizi tüm kaynaklara açabilirsiniz.
Tüm bunlar kişisel fikrim.

Paylaşmak istedim

Sevgiler

Yurdahal
benimde sık düsündügüm konulardan biridir bu ama farklı biçimde mesela okuma yazması olmayan köyde mahrumıyet hayatı yasayan brını ele alalım ne eft ne nlp hiçbirinden haberi yok gerci burda devreye zaten o insanın cok sorunu yoktur dogal yasam tezi oraya atılabılır,ama benim kısaca söylemek istedigim niyet ve pozitif düsünce zaten temelı olusturuyor.eee sevgide herseyin özüyse bu kadar karısmamak karıstırmamak gerekıyor.
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2009, 10:45 PM   #150 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

yurdahal hanım paylaşımınız çok açıklayıcı olmuş ama benim merak ettiğim bir şey daha var umarım bunu da paylaşırsınız.
ben sizin nasıl bir yöntem kullandığınızı merak ettim.
anlatmak istediğinizi çok iyi anladım belki ben yolun çok başındayım ama bana kendimi iyi hisettirecek inancımı kırmayacak doğru yöntemi bulamadım henüz.yani pek fazla umutsuzluğa kapılmıyorum ama yinede farklı şeyler deneyerek doğruyu bulmak isteklerime bu şekilde kavuşmak daha iyi olur diye düşünüyorum.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil