Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız öncelikle böyle bir aktivite için çok teşekkür ederim. ben istediklerimi yarım sayfa ''var'' mış gibi yazdım.yani sonlarına sahipmişim gibi ekledim.ama bunlar genel şeyler hemen olacak gibi değil.(evren ne yapsın. ) ama olabilir de. şimdi bunları hergün tekrar yazmam mı gerekiyor.yoksa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-01-2009, 04:58 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 92
36 Mesajinıza toplam 273 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu44 will become famous soon enoughburcu44 will become famous soon enough

öncelikle böyle bir aktivite için çok teşekkür ederim.

ben istediklerimi yarım sayfa ''var'' mış gibi yazdım.yani sonlarına sahipmişim gibi ekledim.ama bunlar genel şeyler hemen olacak gibi değil.(evren ne yapsın. ) ama olabilir de.

şimdi bunları hergün tekrar yazmam mı gerekiyor.yoksa sadece okuyup inanmak mı?

perşembe akşamı görüşmek üzere.wave

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 05:14 PM   #52 (permalink)
Üsteğmen

yurdahal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 652
235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Alıntı :"Sevgili Işıkk,

Öncelikle şu anda sevdiğin, çok mutlu olduğun bir işte çalıştığını varsayalım. arkadaşların sana " İşler nasıl Işık? Her şey yolunda mı?" şeklinde bir soru sorsalar nasıl cevap verirdin?

- İşimden çok menunum, herşey yolunda!
şekilnde bir cevap mı verirdin. Yoksa işinin detaylarını mı anlatırdın?

Bence olumlamanı belirlerken bu kriterleri göz önünde bulundurmak gerekli. İşten beklentilerin ne?

- huzur, yaratıcılık, bol kazanç, mutluluk? eminim hepsini istersin.

Fakat seni hangi işin, hangi ortamın bu aradıklarına götüreceğini her zaman bilmen mümkün değil. Bizler kavramları 5 duyumuzla algılayabildiğimiz ve tarif edebildiğimiz kadar açıklayabiliyoruz ancak. Oysa yukarıda saydıklarımızı bize verebilecek tanımadığımız bir çok olanak var. bu yüzden ben sana şöyle bir olumlama tavsiye etmek istiyorum.

"Ben çalıştığım işte çok mutlu ve başarılıyım. İşim bana bolluk ve bereket getiriyor. İşimde yaratıcılığımı ve becerilerimi dilediğimce kullanabiliyorum"

Yukarıdaki olumlama bir örnek. Mümkünse olumlamaları 4-5 cümleden uzun tutmayın. İnanın detaylandırmak bilmediğimiz meziyetlerimizi devreye sokmamamıza neden oluyor.

Bu arada bu olumlama ihtiyacı olan tüm arkadaşlar içindir. İsteyen dilediği gibi kullanabilir:)))"

Daha önceki açıklamalarımdan yukarıda bir alıntı yaptım. Sorunun cevabını orada bulabilirsin.

Sevgiler

www.astroistanbul.com
www.astroistanbul.blogspot.com
www.oldubil.blogspot.com
yurdahal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 05:26 PM   #53 (permalink)
Üsteğmen

235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Bu arada birşey daha hatırlatmak istiyorum. Bu çalışmayı her hafta yapacağımızı unutmayın. Her perşembe gecesi bir dilekte bulunacağız. Bu yüzden herşeyi bir kereye sığdırmaya çalışmayalım.:)))

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 04-01-2009, 07:00 PM   #54 (permalink)

Tesekkür: 27
14 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarıgül will become famous soon enoughsarıgül will become famous soon enough

Bende katılıyorum ve perşembeyi sabırsızlıkla bekliyorumç
harika olacağından eminim
Teşekkürlerrrrrrrrrrr
sarıgül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 08:24 PM   #55 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Alıntı:
burcu44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öncelikle böyle bir aktivite için çok teşekkür ederim.

ben istediklerimi yarım sayfa ''var'' mış gibi yazdım.yani sonlarına sahipmişim gibi ekledim.ama bunlar genel şeyler hemen olacak gibi değil.(evren ne yapsın. ) ama olabilir de.

şimdi bunları hergün tekrar yazmam mı gerekiyor.yoksa sadece okuyup inanmak mı?

perşembe akşamı görüşmek üzere.wave
Burcucum, ben genelde defter sayfsına yazıp 1,2,3 diye numaralandırıp yapıyorum.sonra onu ya defterimin arasına koyuyorum.ya da kutunun içine.(sihirli kutu diyorum ona ben:).orda yazıpta yazdığımı unuttuğum o anda hayal gibi görünen çok dileğim gerçekleşti inan.hemde hemen olanlarda var.sonra yazdıklarıma baktım dileğim orda yazıyor aynen.zaman sınırlaması koyma,evrene gönderebileceğin enerji o kadar sınırsız ki.bunu kullan.inan evrenin zaman kavramı yok.bir bakmışsın sabah dilediğin akşam oluvermiş.ben yaşadım.unutmayalım, duygularımız paralel olmalı dileklerimizle.nasıl mı?şüphe duymayarak, hemen olamaz bu zmaan alır demeyerek, evrene en başta güvenerek.ne olursa olsun hemde.bazen önümüze dileğimizle alakasız şeyler çıkabilir,tam zıt.ama evrenin öyle bir planı vardır ki sizi dileğinizle yüzyüze getiriverir.bizzat yaşanmıştır.tecrübe edilmiştir.:)

sevgiler.
ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 08:54 PM   #56 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
41 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nidanem is an unknown quantity at this point

perşembe gecesi kardeşimle bende sizlerleyiz. sabırsızlıkla bekliyoruz. görüşmek üzere. hoşcakalın.
nidanem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 10:09 PM   #57 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

dilek kutusu yapmaya bende kalkıştım bir defa ama bu kezde dileklerimi nasıl yazmalıyım kısa bir cümlemi olmalı yoksa her ayrıntıyı tek tek yazmalımıyım diye düşündüm.çok ayrıntılı olmayan bir kutu oluşturdum ama sonra yanlış bir şey yaptımmı acaba diye düşündüm durdum.yani hazırladığım kutu beni iyi hissettirmeyince vazgeçtim.acaba doğrusu nasıl olmalı sevgili ışık biraz ayrıntılı olarak bahsedebilirmisin dilek kutundan.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 12:12 AM   #58 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 19
36 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selero is an unknown quantity at this point
Smile

Sevgili Yurdahal,
sitemizin yeni yıldızı !!! yıldız diyorum cünkü yıldız olup ışıgını bizimle paylaşan o kadar cok arkadasımız varki . . . .
sen de bu güzel paylasımınla bizi bilgine,deneyimine ortak ettin,cok teşekkürler.

Perşembe akşamları görüşmek üzere,
selero isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 12:29 AM   #59 (permalink)
Üsteğmen

Teşekkürler Selero,

Burada olmak gerçekten çok güzel. Ben bu forumda yıldızlarla ışıl ışıl parlayan bir gök kubbe görüyorum. Perşembe gecesi ise gökyüzünde hep birlikte göz kırpacağız;)

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 05-01-2009, 12:46 AM   #60 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of
Thumbs up

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dilek kutusu yapmaya bende kalkıştım bir defa ama bu kezde dileklerimi nasıl yazmalıyım kısa bir cümlemi olmalı yoksa her ayrıntıyı tek tek yazmalımıyım diye düşündüm.çok ayrıntılı olmayan bir kutu oluşturdum ama sonra yanlış bir şey yaptımmı acaba diye düşündüm durdum.yani hazırladığım kutu beni iyi hissettirmeyince vazgeçtim.acaba doğrusu nasıl olmalı sevgili ışık biraz ayrıntılı olarak bahsedebilirmisin dilek kutundan.
aslında ben bunu bilmeyerek yaptım.yani secret adlı kitapta dileklerinizi yazın,şükredin,olmuş gibi yazıp şükredin diyordu.ben de bir kağıda içimden nasıl geliyorsa en çok neleri istiyorum sıraladım,içimden nasıl geliyorsa.araya hayatımda olan güzel olaylarıda yazıp şükrettim, böylece hepsi harmanlandı.olanlar ve olmayanlar..sanki hepsi şuan hayatımda gibi oldu.sonra kağıdı nereye koyayım dedim.odama bakındım,karşıda kadifeden büyük kare takı toka kutum vardı:) içini bile boşaltmadan oraya koydum.sadece saklama amaçlıydı yani kutu yapayım dilek kutum olsun demedim.bazen fazla beklenti içine girersek şüphelerimizde çoğalır ve telaşa kapılırız.böylece dileklerimize blokajlar oluştururuz.aklımız olacak olmasına kilitlenir.bu da evrene senden şüphe duyuyorum mesajını yollar.karışık frekanslar alırız vs...

özetle sevgili arkadaşım, seni ne iyi hissettiriyorsa onu izle.demişsin ki kutu olayı beni iyi hissettirmedi.o halde sezgilerini anlık duygularını izle,evren zaten bize yol gösterir.metod :dilemek,istemek. yöntem:evrene güvenmek,iyi hissetmek...

yardımcı olabilmişimdir umarım kendimce.

Perşembe gecesi büyük enerjiyle burdayız.teşekkürler Yurdahal.

sevgiler.
ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks