Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Evlilikle ilgili Cekim YAsasi Kullananlar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/620007-evlilikle-ilgili-cekim-yasasi-kullananlar.html)

azraist_24 07-11-2011 09:17 AM

Evlilikle ilgili Cekim YAsasi Kullananlar

partysmiley Arkadaslar evlilikle ilgili hayatina ruh esini cekme olumlamalari yapiyorum bunun disinda imgeleme olarak bir gelin fotosunu duvarima astim :))))

Ise yarar mi bilmiyorum ama haliz hazirda buna emek harcayan arkadaslarimiz var mi aramizda cok merak ettim:)

kutayhun 07-11-2011 01:05 PM

Cevap: Evlilikle ilgili Cekim YAsasi Kullananlar

ben hergün ruh eşimi kendime çekiyorum diyorum....

katree 07-11-2011 01:14 PM

kutayhun ne kadar değişik bir imzan var ! krz56

azraist_24 07-11-2011 01:18 PM

Alıntı:

katree Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810357)

Sevgili Katree,

Kutayhun`un imzasindan ziyade bu konu ile ilgili bir fikrin olup actigim konu basligi altinda bunu paylasiyor olmani tercih ederdim...

kutayhun 07-11-2011 01:24 PM

ya da ruh eşim bana yaklaşıyor onu çok seviyorum diyorum.. bir de ben de mi gelin resmi assam duvarıma...

azraist_24 07-11-2011 01:34 PM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810359)
ya da ruh eşim bana yaklaşıyor onu çok seviyorum diyorum.. bir de ben mi gelin resmi assam duvarıma...

ooo67Sen bence ``Damat`` resmi asmalisin sevgili Kutayhuny789

katree 07-11-2011 01:36 PM

Alıntı:

azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810358)
Sevgili Katree,

Kutayhun`un imzasindan ziyade bu konu ile ilgili bir fikrin olup actigim konu basligi altinda bunu paylasiyor olmani tercih ederdim...

Sevgili azraist ne düşünüyorsam onu söylerim kimse beni bundan alıkoyamaz ...8977

konuya gelince şöyle yardımcı olayım :

Ruh Eşini çekmek için olumlama

Ruh eşimi yaratmaya hazırım.
Yüksek güçler sana yol gösteriyor.
Ruh eşim için alan yaratıyorum.
Duygularımla gurur duyuyorum.
Şimdi ruh eşimi çekiyorum.
Hayatımdaki insanlara değer vermeyi seviyorum.
Mükemmel bir ruh eşiyim.
Hayatımdaki değişiklikleri not ediyorum.
Çekim yasasına inanıyorum.
Güçlü bir yaratıcıyım.
Ruh eşimle birlikte olmayı seviyorum.
Hayatım mucizelerle dolu.
Düşlerim gerçekleşiyor.
Ruh eşim beni seviyor.

azraist_24 07-11-2011 01:46 PM

[quote=katree;810361]Sevgili azraist ne düşünüyorsam onu söylerim kimse beni bundan alıkoyamaz ...8977

konuya gelince şöyle yardımcı olayım :

Katree,

Tabi ki ne dusunuyorsan soylebilirsin ama lutfen benim konumun altina gereksiz dusuncelerini yazma bunu rica edebilirim cunku bu da benim istegim ve bunu hakediyorum, kendisine ozelden yazabilirsin...

kutayhun 07-11-2011 02:02 PM

öyledir katree

kutayhun 07-11-2011 02:04 PM

Sen bence ``Damat`` resmi asmalisin sevgili Kutayhun

ben kadınlardan hoşlanıyorum y789

azraist_24 07-11-2011 02:40 PM

Ben bu resim asma olayini ``secret`` da gormustum, yasanilan bir evlilik oncesi bir adamin duvarina astigi birbirine sarilan 1 cift resmi uzerinden giderek 2 ay icinde evlenmisti..girlhahagirlhahagirlhaha.

Olumlama cumlesi ise aynen soyle:

`` Ruh esimi seviyor ve seviliyorum....
Ruh esimi hakediyorum....
Ona yer aciyorum....12389

kutayhun 07-11-2011 03:56 PM

benim bilgisayarda naomi campell resmi var masaüstü olarak o da olur mu

guitar

azraist_24 07-11-2011 07:03 PM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810369)
benim bilgisayarda naomi campell resmi var masaüstü olarak o da olur mu

guitar

O biras zor sankikhkh56khkh56

kuzeygüney 07-11-2011 08:02 PM

Kutayhun Naomi de olur yalnız oldukça esmer yada zenci biri çıkabilir karşına..y789

Azracım forumda bulup not aldığım şu olumlamayı yapabilirsin;
Mutlu bir evlilik yapmayı eşimle uyum ve denge içinde yaşamayı
seçiyorum. Eşimi mutlu ettiğim gibi kendimi ve sevdiklerimi de mutlu
etmeyi kabul ediyorum. Bütün kalbimle ve beynimle evet diyeceğim
evleneceğim kişinin hayatıma girmesi için şimdi güçlü bir şekilde
niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun
için teşekkür ediyorum."
Ayrıca Ruh eşinizi bulun cdsini de dinleyebilirsin..

Sevgiler..

azraist_24 07-11-2011 08:36 PM

Alıntı:

kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810384)
Kutayhun Naomi de olur yalnız oldukça esmer yada zenci biri çıkabilir karşına..y789

Azracım forumda bulup not aldığım şu olumlamayı yapabilirsin;
Mutlu bir evlilik yapmayı eşimle uyum ve denge içinde yaşamayı
seçiyorum. Eşimi mutlu ettiğim gibi kendimi ve sevdiklerimi de mutlu
etmeyi kabul ediyorum. Bütün kalbimle ve beynimle evet diyeceğim
evleneceğim kişinin hayatıma girmesi için şimdi güçlü bir şekilde
niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun
için teşekkür ediyorum."
Ayrıca Ruh eşinizi bulun cdsini de dinleyebilirsin..

Sevgiler..

""Ruh eşinizi bulun ""CD si nerdeblissy

kutayhun 07-11-2011 09:30 PM

ruh eşi cdsi ücretli.. telkincd.comdan satın alabiliyorsun

herdaimmutlukız 07-11-2011 10:32 PM

Sanırım bu sitede okumuştum. Bildiğim 2 yöntem var. 1.si bir kağıda evlenmek istediğin kişinin özelliklerini, nasıl bir evlilik istediğini yazıyosun. Ama sanki olmuş gibi. Örneğin, eşimle şu şekilde tanıştık. Düğünümüz şöyle oldu böyle oldu gibi. 21 gün okuyosun. Zaten 1 haftadan sonra ezberlersin sevincli
2. ise sitede Yurdahal paylaşmıştı. Her gece yatmadan "Ben derin ve tamamlanmış bir sevgiyi hayatıma almaya hazırım. Eş ruhum beni mutlu etmek için bütün hazırlıklarını tamamladı. Ben de onu mutlu etmek için bütün hazırlıklarımı tamamladım. Ona hoşgeldin diyorum." bunları söyleyip yatıyorsun.

scouter 08-11-2011 12:04 AM

Merhaba Arkadaşlar;

Ben Mayıs ayı sonuna kadar 70 Kg.lık, 42 bedenden 44 bedene doğru yol alan biriydim. Bu sitedeki olumlamalar ile ilgili bölümde bir sahip olmak istediklerimiz ile ilgili resimlerden oluşan bir pano hazırlamanın, şartlanmak için faydalı olduğunu okumuştum. Gerçekten yatağımın tam karşısına böyle bir pano hazırladım ve yapıştırdım. Çok geçmeden inançlı ve kararlı bir şekilde rejime başladım.Şu anda 61 kg. ve 40 bedenim. Ben bu şekilde şartlanmanın çok faydasını gördüm. Bu nedenle gelinlik fotoğrafına bakarak inançlı olumlama yapmanın faydası olabilir bence :-)

kutayhun 08-11-2011 12:09 AM

scouter, hem kilo vermek hem de evlilik ile ilgili şu imgelemeyi ve panoyu biraz daha açımlayabilir misin.. sevgilerle...

kutayhun 08-11-2011 12:12 AM

Alıntı:

herdaimmutlukız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810402)
Sanırım bu sitede okumuştum. Bildiğim 2 yöntem var. 1.si bir kağıda evlenmek istediğin kişinin özelliklerini, nasıl bir evlilik istediğini yazıyosun. Ama sanki olmuş gibi. Örneğin, eşimle şu şekilde tanıştık. Düğünümüz şöyle oldu böyle oldu gibi. 21 gün okuyosun. Zaten 1 haftadan sonra ezberlersin sevincli
2. ise sitede Yurdahal paylaşmıştı. Her gece yatmadan "Ben derin ve tamamlanmış bir sevgiyi hayatıma almaya hazırım. Eş ruhum beni mutlu etmek için bütün hazırlıklarını tamamladı. Ben de onu mutlu etmek için bütün hazırlıklarımı tamamladım. Ona hoşgeldin diyorum." bunları söyleyip yatıyorsun.

herdaimmutlukız... önerini gerçekleştirmeye çalışcağım.. önerin için teşekkür ederim.. bu olumlamadır, imgelemedir ben ilk defa bu sitede duydum.. ve kafam yattı.. son iki 3 haftadır.. da sürekli kendimle ilgili olumlu cümleler kuruyorum... bir kere daha teşekkürler..

azraist_24 08-11-2011 09:06 AM

partysmiley Astik bakalim panomuza, sevgiyle ruh esimi bekliyorumy789

kutayhun 08-11-2011 04:52 PM

şimdi kafamızdaki kişiyi karşımıza çıkarmak için şöyle mi yapmam gerekiyor.. esmer kara kaşlı kara gözlü, ince zeki kültürlü ve insanı seven bir insanı hayal edeceğim.. ve bunu bir yere yazacağım peki ben bunun resmini nasıl bulacağım... karakalemle mi çizmem gerekiyor.... şu an ruh eşim bana doğru yaklaşıyor ve ben ruh eşimi seviyorum.. birlikte olmamız için hergün uygun buyursun gelsin... diyorum kendime doğru olumlama ve imgeleme yapmış mı oluyorum....

juger 08-11-2011 05:15 PM

evet çekim yasasıyla istediğiniz karakterlerde, istediğiniz şekilde istediğiniz boyutta istediğiniz kaş göz renkli insanı hayatına çekmeniz mümkün. ama bir düşünün bakalım; bu sizin istediğiniz insan acaba sizin için uygun olan insan mı? sizi gerçek anlamda tamamlayacak olan sizin diğer yarınız mı? yoksa bir anlık arzularınız ile yarattığınız bir fanteziniz mi? önce buna karar verin. benim size tavsiyem; sizin için en hayırlı olanı istemenizdir. aksi takdirde hep daha fazlasını ister durursunuz...

azraist_24 08-11-2011 06:25 PM

Alıntı:

juger Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810451)
evet çekim yasasıyla istediğiniz karakterlerde, istediğiniz şekilde istediğiniz boyutta istediğiniz kaş göz renkli insanı hayatına çekmeniz mümkün. ama bir düşünün bakalım; bu sizin istediğiniz insan acaba sizin için uygun olan insan mı? sizi gerçek anlamda tamamlayacak olan sizin diğer yarınız mı? yoksa bir anlık arzularınız ile yarattığınız bir fanteziniz mi? önce buna karar verin. benim size tavsiyem; sizin için en hayırlı olanı istemenizdir. aksi takdirde hep daha fazlasını ister durursunuz...

Sevgili Juger,

kesinlikle haklısın... Bir insanın kaşından gözünden ziyade hayırlısı olmasını tüm kalbimizle dilememiz daha önemli.... 12389

Janer 08-11-2011 07:24 PM

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ilmalarim.html

bunu okumanı öneririrm ..

kutayhun 08-11-2011 07:24 PM

hy789
madem hayırlısını isteyeceğiz çekim yasası neden var.. yıllardır zaten allah hayırlısını versin diyoruz....ben şimdi bu işi zerre anlamadım...hayırlısını ya da hayırlısı olsun ifadesini çekim yasası içerisinde nasıl kullanıyoruz... yok zaten hayırlısı olsun demek çekim yasası ise.. o zaman neden çekim yasası için başlık açıyoruz.. hayırlısı olsun konu başlığı açalım :)

idea3

juger 08-11-2011 07:33 PM

iyi de kutayhun; zaten ettiğin her dua çekim yasası ile çalışır :) yüce yaratıcının eşsiz sanatı böyle çalışıyor işte. ister çekim yasasıyla, ister başka bir şey ile sana gelecek olan her şey Allah'tan geliyor zaten. çekim yasası ve benzeri şeyler sadece aracı oluyor. sen istemeye devam et. ister niyet et ister dua et, hepsi aynı kapıya çıkıyor. ben sana diyorum ki; her şeyin hayırlısını iste. en güzel dua, en güzel niyet budur. çekim yasası en iyi bu şekilde çalışır. hadi bakalım :)

kutayhun 08-11-2011 07:43 PM

tamam ben de diyorum ki o zaman neden imgeleyin tüm ayrıntıyı verin bolca ayrıntılandırın diye her yere yazmış millet, yani senin yazdıklarında önerdiklerinde bile var... böyle bir açıklama sonrası neden hayırlısını isteyin diyorsunuz. bu manada biz de madem ki ayrıntılandıracağız zaten iyi güzel bizi seven bir bebek yapacağız bilmem resmini çizeceğiz.. yani bizim çizdiğimiz kadın resmi neden birden fazlasını istemek oldu anlayamadım... yani ben de şöyle yapmıyacağım zaten bir resim çizdim sonra allahım bu resimdeki gibi olsun inanılmaz yalancı olsun saygısı sevgisi olmasın. yani cidden çözemedim.. bu işi....madem de çekim yasasının o kadar lafı edilmiş... hayırlısı olsun allahım.. herkes için hayırlısı olsun... çekim yasası olmasın.

juger 08-11-2011 07:57 PM

dikkat et her şeyi kendin karıştırıyorsun :D arkadaşlar tavsiye etmiş elini yüzünü çizin istediğiniz şekillerde boyutlarda kişiyi hayatınıza çekin diye. bende dedim ki bırakın şeklini şemalini, hayırlısını isteyin. bunun neresi karışık anlamadım :D

kutayhun 08-11-2011 08:12 PM

sevinclisiz hayırlısı olsun adlı bir başlık açın hep birlikte altına gidip hayırlısı olsun yazalım... ayrıca sanırım konu başlığı evlenmek için çekim yasasını kullananlardı.... hatta konuyu açan arkadaş da size hak vermiş.. çok mutlu oldum... hayırlısı olsun... :)sevincli.. güzel ülkem....

123894897idea32600

juger 08-11-2011 08:25 PM

önemli olan bana hak vermek değil ya da söylediğimi yapmak değil, herkes nasıl uygun görüyorsa onu yapsın. sen nasıl uygun görüyorsan onu yap mesela. ben sadece düşüncemi belirttim. bana göre de en etkili yol o. ama şunu bil ki, çekim yasası her an çalışır. senin bir düşüncen, ettiğin bir söz, yaptığın bir davranış; çekim yasasını, titreşim yasasını, dönüşüm yasası gibi bir çok şeyi harekete geçirir. o yüzden düşüncenin sözlerin ve kelimelerin nasıl çıktığı çok önemli. hakkımızda hayırlısı diyelim :D

kutayhun 08-11-2011 08:49 PM

hayırlısı olsun....... yıllardır olmuyor zaten.... hayırlısı olsun..... çekim yasası falan derken şuan kendime kahkaha ile gülüyorum... aman yarabbim... ya aslında herşey çok komik.............

güven87 08-11-2011 11:17 PM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810473)
hayırlısı olsun....... yıllardır olmuyor zaten.... hayırlısı olsun..... çekim yasası falan derken şuan kendime kahkaha ile gülüyorum... aman yarabbim... ya aslında herşey çok komik.............

Merhaba Kutayhun ;

Çekim yasası da senin bu dediğine ciğerden gülüyor biliyorsun değil mi :)sevincli

nurbanu25 08-11-2011 11:27 PM

düş panosunu en kısa zamanada uygulucam inş.........

kuzeygüney 09-11-2011 12:24 AM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810473)

Bu sebepten olabilir mi olmayışı..
Bundan sonrada olmaz gibi bir aktif enerjin olabilir.

Sevgiler..actionsmile

herdaimmutlukız 09-11-2011 01:52 AM

Pano olayı isteklerimize ulaşmada hızlandırıcı etki yaratabilir. Ama ben yapamıyorumagl34
Eve pano yapıp isteklerime uygun bişiler assam her gören sorar bu ne diye. Ben de açıklarım. Bu defa o kişilerden negatif tepkiler gelirse, "ya olmaz uğraşma böyle şeylerle gibi" enerji alt üst olur. Çekim yasasında dileklerimizi başkalarıyla paylaşmamak gerektiğini, çünkü o kişlerin olumsuz düşüncelerinden etkileneceğini duymuştum. Nası yapsam ki ben

herdaimmutlukız 09-11-2011 01:58 AM

Bu arada ben bi önceki sayfada bahsettiğim yöntemleri uygulamıştım. Yani olumlamalar yaptım. Olmuş gibi mektup yazdım. Ama 21 gün okumadım. Unuttum.10 gün okumuşumdur.Yazıya döktüğüm şekilde biriyle tanıştım. Düğüne 2 hafta kala ayrıldım sevincli Yani yazdıklarımı yarısı tuttu. Düğüne kadar olan kısım sevincli

kutayhun 09-11-2011 04:58 AM

Alıntı:

kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810494)
Bu sebepten olabilir mi olmayışı..
Bundan sonrada olmaz gibi bir aktif enerjin olabilir.

Sevgiler..actionsmile

doğru nedense artık olmaz ya da tüm güzel aşklar geride kaldı diye inanışım var... sanırım bunu değiştirmeliyim...

yardım yardım bunun için olumlama yapacak arkadaş...

kuzeygüney 09-11-2011 02:53 PM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810512)
doğru nedense artık olmaz ya da tüm güzel aşklar geride kaldı diye inanışım var... sanırım bunu değiştirmeliyim...

yardım yardım bunun için olumlama yapacak arkadaş...

Benim yazdığım bir olumlama var onu yapabilirsin.
Ruh eşinizi bulun cdsi yine ama senin liste bu aralar epey kalabalıky789
Ama en önemlisi kendinde ve çevrende güzel şeyler görmeye çalış.
İyi ilişkileri olan insanlara amaaan biter yada yalan dolan gerçek aşk yok gibi değilde..
Ne kadar güzel bir aşk yaşıyorlar gözüyle bak.
Derinleştir, bir sürü imajinasyonlar yap çoluk çocuk aklına ne gelirse..

Dün yaşanan aşk bugünde yaşanabilir hatta bugün yaşanan aşk dün ki aşkı yalan bile kılabilir.O0

kuzeygüney 09-11-2011 03:03 PM

Alıntı:

herdaimmutlukız Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810507)
Bu arada ben bi önceki sayfada bahsettiğim yöntemleri uygulamıştım. Yani olumlamalar yaptım. Olmuş gibi mektup yazdım. Ama 21 gün okumadım. Unuttum.10 gün okumuşumdur.Yazıya döktüğüm şekilde biriyle tanıştım. Düğüne 2 hafta kala ayrıldım sevincli Yani yazdıklarımı yarısı tuttu. Düğüne kadar olan kısım sevincli

Aykut Oğut kitaplarında bu konuya güzelce değinmiş..

Aykut yazmış listeye..

örnek veriyorum ben konuşmayı severim çok konuşsun karşına çıkan kadın hiç susmadan konuşan bir tip çıldırtmış..
Az konuşan biri demiş ağzından lafı cımbızla alınan bir tip düşünün..
Cinselliği yok saymış hiç cinsellik yaşamadığı bir hatun çıkmış yapamamış
Cinsellik eklemiş karşısına çıkan hatun adamı perişan etmişy789
Alkol alsın demiş alkolik çıkmış
Almasın demiş aşırı muhafazakar bir tip...

Sonra dozunda diye eklemiş her maddeye
Ondan sonrasınıda net hatırlayamıyorum elinizde varsa karıştırın biraz bende ki 3(2si evrenden torpilim var) kitapta birilerinde bakamıyorumactionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:06 PM.