Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Evlilikle ilgili Cekim YAsasi Kullananlar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/620007-evlilikle-ilgili-cekim-yasasi-kullananlar.html)

azraist_24 09-11-2011 09:34 PM

Cevap: Evlilikle ilgili Cekim YAsasi Kullananlar

Deneyelim bakalımguitar

""Ruh eşim bana dogru geliyor
Beni seviyor ben de onu seviyorum...
Mutluyum ve onun için hayatımda yer açıyorum....""guitar

güven87 09-11-2011 10:02 PM

Alıntı:

juger Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810557)
Aslında bu da doğru. Ama 21 gün kuralı daha çok bilinçaltı ile ilgili konularda yapılır. Yani olumlamalar, telkinler gibi konularda. İnsanın doğası gereği, başkalığa alışma süreci 20 gündür ve 21. gün artık sen o başkalaşım ile iç içe geçmişsindir (tabii herkeste 21 gün değil bu kişiden kişiye değişir. 21 gün süresi ortalama bir süredir) Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak bu değişimi tamamen kabul etmişsindir. Ama dediğim gibi bu olumlamalar telkinler vs. geçerli. Mektup olayına gelince; o bir niyettir. Niyet ise en içten, yani kalpten gelen bir dilek ile evrene mesaj yollamaktır. Bir kere niyet edersin, sonra unutursun. İsteyenler mektubu 21 gün tekrar edebilir, öyle daha etkili olacağına inanıyorlar ise yapsınlar.

Benim naçizane tavsiyem, niyet edip unutmaktır. Herkesin en yüksek hayrına olsun :)

Merhaba ;
Açıklayıcı cevabın için teşekkür ederim..
Benim bildiğimde niyetler yapılır ve unutulur

Sevgilerimle

kutayhun 10-11-2011 12:26 AM

Alıntı:

juger Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810551)
imgelemeyi herkes bilir. gözlerini kapat ve hayal et. istediğin şeyleri zihninde canlandır. mesela bir villada mı oturmak istiyorsun? o villada o an oturduğunu hayal et. ama en ince ayrıntısına kadar hayal et. bu bilinçaltına imgelemenin daha gerçekçi olduğu mesajını yollar.

olumlama: içsel seslerimiz bazen olumludur bazen olumsuzdur. bu çekirdek inançlarımızla ilgili. olumsuz bir kalıp "ben yapamam" "ben iş hayatında başarısızım." ya da "ben beceriksizim" gibi. içsel sesleriniz ne diyorsa siz o kadarsınızdır. ama bunu değiştirmenin yolu var. bu da olumlama. olumsuz olan tüm içsel seslerinizi olumluya çevirin. ben iş hayatında başarısızım yerine "ben iş hayatında başarılıyım" ya da ben beceriksizim yerine "ben becerikliyim" gibi olumlu hale çevirin. olumlama yaparken seçtiğiniz her kelime olumlu olsun. mesela "nefret duygularımdan arınıyorum" yerine "huzura kavuşuyorum" daha iyidir. unutmayın ki kelimelerin de enerjileri vardır. siz nefreti düşünür, söylerseniz ona enerji verirsiniz. siz huzura odaklanın. borçlarım bitiyor değil, para bana her yoldan geliyor deyin. sürekli iyi şeylere odaklanın. seçtiğiniz kelimeler ve oluşturduğunuz cümlenin anlamı tamamen olumlu olmalı.

mektup yazmak çok kolay. imgeleme ve olumlamaları bol bol kullanarak basit, kısa ve net içerikli bir mektup yazın. eğer isteğiniz bir villa ise; ben bir villa istiyorum diye başlayın. evi hayalinizde dayayın döşeyin. yaratıcı olun. imgeleme ve olumlamalardan bol bol yararlanın. ama dikkat etmeniz gereken bir nokta var; tüm bunları yazarken bunlar zaten varmış gibi düşünün, öyle imgeleyin. sonra yazdığınız mektubu katlayıp bir kenara koyun ve o mektubu unutun. yazdıklarınız ve imgeledikleriniz birer enerjiye dönüştü ve kuantum noktasında yerini buldu. bunları yaparken ne kadar inandıysanız, gerçekleşme ihtimali o kadar artar. burada dikkat edilmesi gereken nokta; mektubu yazıp bitirdikten sonra onu unutmaktır. enerjiyi serbest bırakın ki, gideceği yeri bulsun. siz sürekli bunu düşünür, aklınıza getirirseniz enerjiyi bloke edersiniz ve yönünü şaşırır. hayal et, imgele, yarat, olumla, inan ve unut. bu kadar basit.

BOL ŞANSLAR :)

peki juger yukarıdaki yazdığın şeyler hayırlı mıdır.. bunun bir garantisi var mıdır.. yoksa direk villa istiyorum ama hayırlısı olsun demek gerekmez mi?

:)

y789partysmileygirlhahau859actionsmilemusic45khkh5 6guitar

kutayhun 10-11-2011 12:53 AM

Alıntı:

juger Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810551)
imgelemeyi herkes bilir. gözlerini kapat ve hayal et. istediğin şeyleri zihninde canlandır. mesela bir villada mı oturmak istiyorsun? o villada o an oturduğunu hayal et. ama en ince ayrıntısına kadar hayal et. bu bilinçaltına imgelemenin daha gerçekçi olduğu mesajını yollar.

olumlama: içsel seslerimiz bazen olumludur bazen olumsuzdur. bu çekirdek inançlarımızla ilgili. olumsuz bir kalıp "ben yapamam" "ben iş hayatında başarısızım." ya da "ben beceriksizim" gibi. içsel sesleriniz ne diyorsa siz o kadarsınızdır. ama bunu değiştirmenin yolu var. bu da olumlama. olumsuz olan tüm içsel seslerinizi olumluya çevirin. ben iş hayatında başarısızım yerine "ben iş hayatında başarılıyım" ya da ben beceriksizim yerine "ben becerikliyim" gibi olumlu hale çevirin. olumlama yaparken seçtiğiniz her kelime olumlu olsun. mesela "nefret duygularımdan arınıyorum" yerine "huzura kavuşuyorum" daha iyidir. unutmayın ki kelimelerin de enerjileri vardır. siz nefreti düşünür, söylerseniz ona enerji verirsiniz. siz huzura odaklanın. borçlarım bitiyor değil, para bana her yoldan geliyor deyin. sürekli iyi şeylere odaklanın. seçtiğiniz kelimeler ve oluşturduğunuz cümlenin anlamı tamamen olumlu olmalı.

mektup yazmak çok kolay. imgeleme ve olumlamaları bol bol kullanarak basit, kısa ve net içerikli bir mektup yazın. eğer isteğiniz bir villa ise; ben bir villa istiyorum diye başlayın. evi hayalinizde dayayın döşeyin. yaratıcı olun. imgeleme ve olumlamalardan bol bol yararlanın. ama dikkat etmeniz gereken bir nokta var; tüm bunları yazarken bunlar zaten varmış gibi düşünün, öyle imgeleyin. sonra yazdığınız mektubu katlayıp bir kenara koyun ve o mektubu unutun. yazdıklarınız ve imgeledikleriniz birer enerjiye dönüştü ve kuantum noktasında yerini buldu. bunları yaparken ne kadar inandıysanız, gerçekleşme ihtimali o kadar artar. burada dikkat edilmesi gereken nokta; mektubu yazıp bitirdikten sonra onu unutmaktır. enerjiyi serbest bırakın ki, gideceği yeri bulsun. siz sürekli bunu düşünür, aklınıza getirirseniz enerjiyi bloke edersiniz ve yönünü şaşırır. hayal et, imgele, yarat, olumla, inan ve unut. bu kadar basit.

BOL ŞANSLAR :)

Alıntı:

kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810531)
Aykut Oğut kitaplarında bu konuya güzelce değinmiş..

Aykut yazmış listeye..

örnek veriyorum ben konuşmayı severim çok konuşsun karşına çıkan kadın hiç susmadan konuşan bir tip çıldırtmış..
Az konuşan biri demiş ağzından lafı cımbızla alınan bir tip düşünün..
Cinselliği yok saymış hiç cinsellik yaşamadığı bir hatun çıkmış yapamamış
Cinsellik eklemiş karşısına çıkan hatun adamı perişan etmişy789
Alkol alsın demiş alkolik çıkmış
Almasın demiş aşırı muhafazakar bir tip...

Sonra dozunda diye eklemiş her maddeye
Ondan sonrasınıda net hatırlayamıyorum elinizde varsa karıştırın biraz bende ki 3(2si evrenden torpilim var) kitapta birilerinde bakamıyorumactionsmile

eheuheuheuhuehuhe çok hoşuma gitti.. o zaman jager ın dediği gibi hayırlısı olsun....

kutayhun 10-11-2011 01:32 AM

kızlar bana bayılıyor.... :) hepsi bana hasta

guitarguitarguitarguitarguitarguitarguitarguitargu itarguitarguitarguitarguitarguitarguitarguitarguit arguitarguitarguitarguitarguitarguitarguitarguitar guitarguitarguitarguitarguitarguitarguitarguitargu itarguitarguitar

olumlamanın imgelemenin kralını yaptım....

kutayhun 10-11-2011 01:53 AM

Alıntı:

kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810529)
Benim yazdığım bir olumlama var onu yapabilirsin.
Ruh eşinizi bulun cdsi yine ama senin liste bu aralar epey kalabalıky789
Ama en önemlisi kendinde ve çevrende güzel şeyler görmeye çalış.
İyi ilişkileri olan insanlara amaaan biter yada yalan dolan gerçek aşk yok gibi değilde..
Ne kadar güzel bir aşk yaşıyorlar gözüyle bak.
Derinleştir, bir sürü imajinasyonlar yap çoluk çocuk aklına ne gelirse..

Dün yaşanan aşk bugünde yaşanabilir hatta bugün yaşanan aşk dün ki aşkı yalan bile kılabilir.O0

kuzey güney teşekkür ederim...

azraist_24 10-11-2011 02:42 PM

Hayırlısını isteyelim bakalm

azraist_24 10-11-2011 04:34 PM

vazgeçiyorum... ve kabulleniyorum ben gibi biri daha yok hayatta.. sadece kendimi oyalıyorummm.. Bunu bugün farkettim ve uyanıyorum...Ruh eşi diye de bişi yok...yalan...

kuzeygüney 10-11-2011 05:33 PM

Azra sen Çekim yasası ile ilgili bir kitap okudun mu?
Yoksa kabaca mı biliyorsun?actionsmile

juger 10-11-2011 05:51 PM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810586)
peki juger yukarıdaki yazdığın şeyler hayırlı mıdır.. bunun bir garantisi var mıdır.. yoksa direk villa istiyorum ama hayırlısı olsun demek gerekmez mi?

:)

y789partysmileygirlhahau859actionsmilemusic45khkh5 6guitar

kutayhun yazını yeni gördüm. bu hayırlı mı hayırsız mı diye düşünme, sen burada evrenin bolluk-bereketinden faydalanıyorsun. e bolluk-bereket de hayırsız bir iş olacak değil ya :D hayırsız iş yalan dolan, hırsızlık, yolsuzluk, iftira gibi işlerde olur. sen doğru yolunda gittiğin sürece yaptığın iş hayırlıdır. kimsenin hakkına göz koymuyorsun. evrende her şeyden bol bol var. teklik yasasını unutma, her şey bir. sende evrenin bir parçasının, bende. inancımız, görüşümüz ne olursa olsun, aynı yerden geldiğimizi ve aynı yere gittiğimizi çok iyi bil. ayrıca bolluk-bereketi sadece para olarak, ya da bir villa olarak görme. ha şöyle bir şey var; para senin için değerli olsun. ama bir a4 kağıdı da senin için değerli olsun. paraya takılma. ya da ne biliyim bir altını, bir taştan değerli görme. ikisine de aynı değeri ver. yürüyebiliyorsan, görebiliyorsan, duyabiliyorsan, hissedebiliyorsan, aklın varsa zaten zenginsindir. geriye sadece istemen kalıyor.

Ne kadar inanabilirim, ne garantisi var diyorsan; o da senin inancına kalıyor. Ben naçizane tavsiyemi belirtiyorum, top artık sende. Bol şanslar :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:24 PM.