Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herşey imgelemede bitiyor aslında ben dün bana mesaj atmasını istediğim biri vardı ona odaklandım ben odada tamamen farklı bişiyle oyalanırken bu kişi bana mesaj atıyor o an nasıl heyecanlancağımı dizlerimin titreyeceğini soluk alışverişimin hızlanacağını düşündüm ve düşünürken bunları yaşadım yavaş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-11-2012, 02:59 AM   #791 (permalink)
Teğmen

Vaveylaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 141
94 Mesajinıza toplam 198 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Vaveylaaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

herşey imgelemede bitiyor aslında ben dün bana mesaj atmasını istediğim biri vardı ona odaklandım ben odada tamamen farklı bişiyle oyalanırken bu kişi bana mesaj atıyor o an nasıl heyecanlancağımı dizlerimin titreyeceğini soluk alışverişimin hızlanacağını düşündüm ve düşünürken bunları yaşadım yavaş yavaş ve bunu hiç ummadığım bi saatte olarak düşündüm.
ve geldik bugüne biraz önce yani saat gece 3 te mesaj geldi tabi duymak istediğim şeyler değildi sıradan bi mesajdı ama ben konuya değil mesaja odaklanmıştım zaten hayatta hiçbişey tesadüf değil şu an şu dakika herkes olması gereken yerde santim şaşmadan ben çok mutluyum şu an inşallah daha da güzel şeyler yazarım buraya ,sizlerinkide okurum sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-11-2012, 08:27 AM   #792 (permalink)
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about

uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım vardı.onu özlemiştim.buraya geldiğini onunla sohbet ettiğimi imgeldim.aradan bir gün geçti bu hafta sonu müsaitmisin seni görmeye geleceğim diye aradı.süper.bütün istediklerini hayatına çeken dev bir mıknatısım ben :) sevgiyle bol bonuslu güzel günlere...
Alt 02-03-2013, 12:33 AM   #793 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
alyanur is an unknown quantity at this point

kaç gündür bende bu sayfayı takip ediyorum çekim yasasına sonuna kadar inanıyorum çok şükür benimde dileklerim gerçekleşti bunları okurken bnde küçük şeyden başladım bugün çilek istedi canım markete gittim ama almadım başka bi yerden gelmesini istedim hergün takıldığımız bi cafeye gittik her zaman yediğimiz tatlıdan istedik normalde meyve koymazlardı yanına ama bugün şık dursun diye çilek koymuşlardı :) çekim yasası iştee :))))
alyanur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2013, 11:18 AM   #794 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeytin85 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar aslında bu konuyla alakalı yeni konu açmak istedim ama konu açma kısmını bulamadım bu sefer kaybolmuş.yine bir hüsran günümdeyim 1.5 yıldır her ay aynı hüsranı yaşadığım gündeyim.hamile kalamıyorum.1,f yıl önce düşük yaşadım sonrasında tekrar hamile kalamdım denemediğim yöntem kalmadı aşılama iğne ilaç hiç bir sorun yok ama olmuyor doktorum en son istersen tüp bebek yapalım dedi ama biz bi sorun olmadığı için beklemeye karar verdik.hiçbişeyden zevk alamaz oldum çevremde olup biten onca güzel şeyi görmezden gelip sadece bebeğe odaklanmış durumdayım.Allahım beni affetsin dua bile etmek gelmiyo içimden buda beni dahada kötü duygulara itiyor.çevremde hep hamile ve bebekler.her ay aynı olumsuz sonuçla karşılaştığım gün o günü zehir ediyorum kendimede eşimede.ne yapsam hangi yolu denesemde olmadı telkinler yaptım olmadı.doktorum düşünme olur diyo ama zaman geçtikçe kafamdan atmak yerine tarsm tersi dahada saplantılı bir şekilde takıyorum bu konuya.sanki bidaha hiç çocuğum olmucakmış hissine kapılıp boğuluyorum resmen.yakın zamanda bi tanıdığımın çok ileri bir yaşta istemeden hamile kaldığını duydum ve 2 çocuğuda var ağlayıp duruyo istemiyo bebeği.diyorum ben bu kadar isterken istemeyen insanlar hamile kalıyo Allahm beni affetsin isyan etmiş gibi oluyorum rüyalarımda bebeğimin olduğunu hamile kaldığımı görüyorum sonra sabah uyandığımda inanılmaz üzülüyorum hepsi rüyayı diye.arkadaşlar ne yapıcağımı bilemiyorum biliyorum vakti zamanı gelmeden olmaz hiçbişey ama ben b bekleme zamanında sanki kendimide beklemeye almış gibiyim.kusura bakmayın bu kadar uzun yazdım ama eşimle bile konuşamıyorum artık bu konuyu çünkü üzülüyo ve kafama tatktığım için çok sinirleniyo.benim gibi olupta bebeğine kavuşan varmı yada bunun kısa sürede olmaı için bi formülü varmı?yani falcıya falan gidiyim diyyorum artık belki kafam rahatlar diye.
zeytin85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2013, 01:47 AM   #795 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

arkadaşım merhaba..evet bende senin hissettiklerine benzer şeyler hissettim yaşadım.çok fazla yoğunlaşabiliyor insan.birde çevreden soranlar varsa hala bişi yokmu diye insanı iyice strese sokarlar..bunun çetelesini tutan teyzeler vardır.kim bekar kim evlendi kimin çocuğu yok neden;)lütfen tatlı canını sıkma.sende yazmışsın vakti zamanı var diye.olmadı tüp bebek denersiniz..teknoloji okadar ilerlediki..ama rabbim nasip ettikten sonra oluyo.çokk şükür allahıma..dünyanın en güzel şeyleri.şimdi sen sosyalliğini yaşa gez toz.bu sinema senin şu tiyatro benim..uykunu al kitap oku..akşam eşimle dolaş falan filan.çünkü bebişin olunca gece beşik sallayıp gündüzde koşturacaksın..sonrada bu yazdıklarımızı okur tebessüm edersin artıkınn:)
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2013, 08:26 AM   #796 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Bu kişiye özel telkinler bölümünde hamilelikle ilgili telkin var. Acaba onu mu deneseniz. Merak ettim kaç yıllık evlisiniz? ben 17, 18 yıl sonra çocuğu olan insanlar duydum. İmtihan işte bu da sizin imtihanınız. O çocuk istemeden çocuğu olan insanın da öyle bir imtihanı var. Hikmetinden sual olunmaz derdi lisede ki edebiyat hocam. Çok severdim bu sözünü. Allah yardımcınız olsun. Bir de zikirlere baş vurabilirsin. Yıllar öncesinde bir arkadaşım vardı. Çocuğu olmuyordu. Öyle ki tüp bebekleri bile olmuyordu. Benim bir tanıdığım vardı. Adına hacıanne diyorlardı. Ona götürdüm onu. O da arkadaşıma bir sürü dua ve sureler verdi kurandan bunu okuyacaksınız dedi. Sonra eşin şöyle bir yere gidiyor, oraya gitmesin kötü oranın enerjisi felan dedi. Arkadaşım 40 gün sonra aradı beni " Hamileyim Allah senden razı olsun " deyince ben çok şaşırdım. Neden ki? dedim.Meğer okutmuş dualarını.Fakat her hocaya güven olmaz çok iyi araştırın. Etraf şarlatan dolu. Kolay gelsin. Allah gönlünüze göre versin.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2013, 09:13 AM   #797 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough

Konu çok hoş. Ben de yazayım :D

Yaşım 21. Okulmuş, dersmiş, sınavmış iyice bıkmıştım ama yaz tatilinin ortasında oturup KPSS çalışmaya başlamıştım. Çalışırken bir ara başımı kaldırmış ve penceren dışarıda tam karşımda, gökyüzünde süzülen bir uçurtma görmüştüm. Aklıma kendi çocukluğum gelmişti, hayatım boyunca hiç uçurtma uçurmamıştım, kendimi bildim bileli evde kitaplarım başında okuyup duruyordum. Gözlerim dolmuştu, tarifi imkansız bir ruh hali içinde başımı önüme eğip ders çalışmaya devam etmeye çalıştım ama aklım hala uçurtmadaydı. Ancak duruma hiç takılmadım, yani "Lanet olsun, ben böyle şeyler hiç yaşayamadım, berbat bir çocukluğum oldu." gibi şeyler söylemedim. Ertesi gün cep telefonuma inanılmaz alakasız ve gerçek olamayacak kadar garip bir anda bir arkadaşımdan şu mesaj geldi: "Kanka uçurtma aldım gel uçuralım : )" :D

İnsan böyle anlarda içinizde en gizli yerlerde olanları dahi bilen ve sizi sürekli seven bir yaratıcının olduğuna daha çok inanıyor.

UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2013, 09:28 AM   #798 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough
Talking Cevap: dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Alıntı:
zeytin85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar aslında bu konuyla alakalı yeni konu açmak istedim ama konu açma kısmını bulamadım bu sefer kaybolmuş.yine bir hüsran günümdeyim 1.5 yıldır her ay aynı hüsranı yaşadığım gündeyim.hamile kalamıyorum.1,f yıl önce düşük yaşadım sonrasında tekrar hamile kalamdım denemediğim yöntem kalmadı aşılama iğne ilaç hiç bir sorun yok ama olmuyor doktorum en son istersen tüp bebek yapalım dedi ama biz bi sorun olmadığı için beklemeye karar verdik.hiçbişeyden zevk alamaz oldum çevremde olup biten onca güzel şeyi görmezden gelip sadece bebeğe odaklanmış durumdayım.Allahım beni affetsin dua bile etmek gelmiyo içimden buda beni dahada kötü duygulara itiyor.çevremde hep hamile ve bebekler.her ay aynı olumsuz sonuçla karşılaştığım gün o günü zehir ediyorum kendimede eşimede.ne yapsam hangi yolu denesemde olmadı telkinler yaptım olmadı.doktorum düşünme olur diyo ama zaman geçtikçe kafamdan atmak yerine tarsm tersi dahada saplantılı bir şekilde takıyorum bu konuya.sanki bidaha hiç çocuğum olmucakmış hissine kapılıp boğuluyorum resmen.yakın zamanda bi tanıdığımın çok ileri bir yaşta istemeden hamile kaldığını duydum ve 2 çocuğuda var ağlayıp duruyo istemiyo bebeği.diyorum ben bu kadar isterken istemeyen insanlar hamile kalıyo Allahm beni affetsin isyan etmiş gibi oluyorum rüyalarımda bebeğimin olduğunu hamile kaldığımı görüyorum sonra sabah uyandığımda inanılmaz üzülüyorum hepsi rüyayı diye.arkadaşlar ne yapıcağımı bilemiyorum biliyorum vakti zamanı gelmeden olmaz hiçbişey ama ben b bekleme zamanında sanki kendimide beklemeye almış gibiyim.kusura bakmayın bu kadar uzun yazdım ama eşimle bile konuşamıyorum artık bu konuyu çünkü üzülüyo ve kafama tatktığım için çok sinirleniyo.benim gibi olupta bebeğine kavuşan varmı yada bunun kısa sürede olmaı için bi formülü varmı?yani falcıya falan gidiyim diyyorum artık belki kafam rahatlar diye.
Benim annem genç yaşta kalp, babam ise varikosel ameliyatı olmuş.
3 farklı doktora gitmişler üçü de sizin çocuğunuz olmaz demiş.
SONUÇ: Önce ABLAM sonra da BEN :D Hem de tüp müp falan değiliz, tamamen doğal :D (Benden önce bir çocuk da düşük yapmış üstelik.) Yani bu tamamen takdir-i ilahi.
Annem doktorlar olmaz diyince falcıya, büyücüye gitmiş. Kadın önünde diz çöktürmüş ve "Senin için hazırladığım elmayı ye, sonra tekrar gel." demiş.
Annem elmayı almış ve eve dönmüş. Gece rüyasında sürekli kustuğunu ve "Sen kime diz çöküyorsun?" gibisinden şeyler duyduğunu görmüş. Uyandığında çok pişman olmuş ve tekrar çağırdığı halde kadına gitmemiş. Babamla namaz kılıp dua etmeye başlamışlar ve....

UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 02:07 PM   #799 (permalink)
Teğmen

39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım merhaba..evet bende senin hissettiklerine benzer şeyler hissettim yaşadım.çok fazla yoğunlaşabiliyor insan.birde çevreden soranlar varsa hala bişi yokmu diye insanı iyice strese sokarlar..bunun çetelesini tutan teyzeler vardır.kim bekar kim evlendi kimin çocuğu yok neden;)lütfen tatlı canını sıkma.sende yazmışsın vakti zamanı var diye.olmadı tüp bebek denersiniz..teknoloji okadar ilerlediki..ama rabbim nasip ettikten sonra oluyo.çokk şükür allahıma..dünyanın en güzel şeyleri.şimdi sen sosyalliğini yaşa gez toz.bu sinema senin şu tiyatro benim..uykunu al kitap oku..akşam eşimle dolaş falan filan.çünkü bebişin olunca gece beşik sallayıp gündüzde koşturacaksın..sonrada bu yazdıklarımızı okur tebessüm edersin artıkınn:)
evet canım çok ama çok haklısın insallah birgün burdan bu mutlu haberimi sizlerle paylaşmak isterim eminimki o uykusuz gecelerde baya gülerek okucam bunları.soranların faktörüde çok önemli zaten niye olmuyor olsun bitane vb. bazen yoruluyorum ama gerçekten tek tek açıklama yapmaya.çok teşekkür ederim sevgilerimle.
Alt 11-03-2013, 02:19 PM   #800 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kişiye özel telkinler bölümünde hamilelikle ilgili telkin var. Acaba onu mu deneseniz. Merak ettim kaç yıllık evlisiniz? ben 17, 18 yıl sonra çocuğu olan insanlar duydum. İmtihan işte bu da sizin imtihanınız. O çocuk istemeden çocuğu olan insanın da öyle bir imtihanı var. Hikmetinden sual olunmaz derdi lisede ki edebiyat hocam. Çok severdim bu sözünü. Allah yardımcınız olsun. Bir de zikirlere baş vurabilirsin. Yıllar öncesinde bir arkadaşım vardı. Çocuğu olmuyordu. Öyle ki tüp bebekleri bile olmuyordu. Benim bir tanıdığım vardı. Adına hacıanne diyorlardı. Ona götürdüm onu. O da arkadaşıma bir sürü dua ve sureler verdi kurandan bunu okuyacaksınız dedi. Sonra eşin şöyle bir yere gidiyor, oraya gitmesin kötü oranın enerjisi felan dedi. Arkadaşım 40 gün sonra aradı beni " Hamileyim Allah senden razı olsun " deyince ben çok şaşırdım. Neden ki? dedim.Meğer okutmuş dualarını.Fakat her hocaya güven olmaz çok iyi araştırın. Etraf şarlatan dolu. Kolay gelsin. Allah gönlünüze göre versin.
Hikmetinden sual olunmaz.çok güzel bi cümle gerçekten.iki buçuk yıllık evliyim evlendikten 10 ay sonra hamile kaldım ama maaalesef düşük yaptım sonrasında olmadı bu zamana kadar doktora gittim kanımda pıhtılaşma olduğunu öğrendim düşük ondan olmuş.ilaç tedavisi ve aşılama oldum ancak yine olumsuz oldu şuan bıraktık kendi haline bekliyoruz bebişimizin kendiliğinden gelmesini.hiçbir sıkıntımız yok engel olucak sadece eşimde çok ufak bir oda sorun yaratmıcak kadar sayı problemi var onunda ciddi engel teşkil etmiceğini söyledi doktor ama bakalım.kafamdan atmam gerektiğini söylüyo doktor ondan olmuyo diyo belkide telkinleri denemeliyim.bikaçtane bildiğim zikir ve dua vardı onlarıda okudum bir dönem şimdi dua etmektende uzaklaştım bunada üzülüyorum yani istemeden Allah affetsin umutsuzlıktan okumak gelmiyo içimden.o istek ve heyecanımı yeniden kazanmalıyım.çok teşekkür ederim.sevgilerle

Bookmarks