Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Işıklı Yol aynen katılıyorum benim düşündüklerimi güzel örneklerle farklı bir şekilde dile getirmişşin.İlgilendiğin için teşekkür ederim sevgimle kal. Cimcik benim burda uygulamadan kastım düzenli olarak esmaları zikretmek.Esmaların faziletlerini heryerde bulabilirsin.Ne kadar çok esma zikredersen okadar iyide istersen anlamlarına bakarak ihtiyacın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-12-2014, 12:13 AM   #821 (permalink)
Teğmen

Janit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 64
51 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janit is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Işıklı Yol aynen katılıyorum benim düşündüklerimi güzel örneklerle farklı bir şekilde dile getirmişşin.İlgilendiğin için teşekkür ederim sevgimle kal.

Cimcik benim burda uygulamadan kastım düzenli olarak esmaları zikretmek.Esmaların faziletlerini heryerde bulabilirsin.Ne kadar çok esma zikredersen okadar iyide istersen anlamlarına bakarak ihtiyacın olanlarıda zikredebilirsin.Mesela insanlar arasında sevilmek için Ya Vedud,yükselmek için Ya Mukaddim,Şifa için Ya Şafi gibi.Birde bunların ebced denilen sayı değerleri var o sayı değerleriyle çekersen daha faydalı olur Allahın izniyle.Mesela Ya Vedud(20),Ya Mukaddim(184) gibi.Bu konu hakkında netten çokça bilgi bulabilirsin.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Janit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2015, 02:39 PM   #822 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
kado6863 is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim bu imgeleme dediğiniz sadece hayalmi kutluyoruz size zahmet açıklar mısınız?
kado6863 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2015, 12:41 AM   #823 (permalink)
Teğmen

Şanaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 102
25 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Şanaa is an unknown quantity at this point

Epeydir hiç elbise almadığımı fark ettim.Hep jean pantolon alıyordum.sonra günlük giyeceğim rahat cepli bir elbise bakmaya başladım.ama benim istediğim gibi değildi hiç biri..sonra oturdum tam istediğim elbiseyi beynimde tasarladım ve hiç çarşıya çıkmayı düşünmediğim halde evden çıktım.Dolaştım aradığım elbiseyi bulamadım(( vazgeçtim sırf vakit geçirmek için bi mağzaya girdim Aaa bi baktım benim istediği elbise karşımda kısa kollu cepli uzun rahat bişi.aldım rengini siyah istemiyordum tam benim dediğim renkte idi laci..eve gitmeye karar vermiştim ki, bi ayakkabı gördüm düz bişi lacivert onuda aldım..

Sonra Lacivert v yaka bir tişörte ihtiyacım var keşke öyle bişi denk gelse dediğimde rast gele bi mağzaya girmiştim zaten tişört reyonuna yaklaştım v yaka lacivert gögsünde mini cepli bir tişört ,tam benim aradığım tarz..ucuzdu ve hop aldım ayakkabı ve tişört bonusu oldu..

İstediğim elbiseyi ayakkabıya ve tişörte bulup alınca, öyle mutlu olmuştum ki sanki tek taş pırlantaya yüzük almış kadar oldum...

.
Şanaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2015, 01:53 PM   #824 (permalink)
Teğmen

Janit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 64
51 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janit is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben yeniyim bu imgeleme dediğiniz sadece hayalmi kutluyoruz size zahmet açıklar mısınız?
Birşeyi kafanda canlandırmak imgeleme olur.Mesela diyelimki gözlerini kapayarak veya kapatmadan gözünde bir kırmızı araba canlandırdın.Heyer imgeleme nekadar net,detaylı ve gerçekçi olursa okadar fayda görürsün bu tarz çalışmalarda.
Janit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2015, 11:23 AM   #825 (permalink)
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about

düşünce gücüyle 6 kilo verdim.Çok sevdiğim gömleğim biraz bol gelmeye başladı.Aynada arkadan biraz tutup baktım.böyle olsa daha iyi olurdu dedim.Giyinip çıktım.Kuaförde oje sürerken ,oje üzerime döküldü.Kuaforun sahibi bu çıkmaz.Mağzadan fiyatını öğrenin alalım dedi.Mağzaya gittim.O gömlekten kalmamıştı.Mağza fiyatını karta yazıp bana verdi.Kuaföre götürdüm.Parasını verdiler.Dolaşırken bir başka mağzada o gömleğin küçük bedenini gördüm.giyip baktığımda,görüntü sabah aynada baktığım görüntüydü.Dilekler hayatıma bol bonusuyla gelmeye devam etsin.
Alt 08-01-2016, 12:04 AM   #826 (permalink)
Teğmen

tengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 26
34 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tengin is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar merhaba;
Ben size çekim yasası ile deneyimleri paylaşmak istiyorum,bu konuda kitabını okudum araştırdım ve denemeye kara verdim,araba sahibi olmak istiyordum ama imkanlarım kısıtlı idi,iş yerinde ve evdeki bilgisayarıma beyaz bir renault araba resmi koydum,herzaman bu araba gözüme çarpıyor onun hayalinini kuruyordum,taki içinde dinlediğim müziğe kadar ve diyordum ki bu müziği arabamda dinleyeceğim vede aradan 1 sene geçmedi beyaz bir renault spring sahibi oldum ve o müziği arabamda dinledim evet bunu hayatımaben çekmiştim,siz sadece isteyin sizinmiş gibi sahiplenin sartlar olusuyor,o arabayaalacak param yoktu,3.500 ,00 tl vardı arabanın değeri 6000 tl idi benden çıkan sadece 3500 tl idi :) sonra doğan sahin almayı çok istiyordum imgeledim ve oldu,klimalı bir arabam olsun istiyordum oda oldu,ıphone telefon istiyordum hediye geldi,en kötüsü ise nedir biliyormusunuz arkadaslar korktugunuz şeyi çekmeniz :( eşimi kaybetmek istemiyordum bakın burada bir olumsuz düşünce var ve kaybettim ayrıyız :( o yüzden düşüncelerinize dikkat edin,düşünceleriniz geleceğinizi etkiliyor nasıl mı? geçmisini sorgulayın evliliğinizi,iş yaşantınızı vs.ben sorguladım ve geçmişteki düsüncelerim hayatıma yön vermiş eşime kadar işime kadar,beyin hep negatif düşünüyor, olumlu düşüncelere sahip olun,şimdi çekirdek inanç çalısması yaptırdım,çünkü aynı döngüleri yaşıyorum hep hayatımda,9 kişi size birşeyi yaparsınız der motive olursunuz inancınız artar,bilinçaltınızı inadırmaya çaışırsınız olumlu cümleler kurulmuştur evet yaparım dersiniz ama 1 kişi size yapamazsın deyince dedimya beyin negatif ağılıklıdır bilinç altı onay verir evet yapamazsın sende biliyordun ve inandığını hayatına çeker,önce bilin altımızdaki olumsuzlukları temizlemmiz gerekir,buı yüzden çekirdek inanç çalışması yaptırıyorum,deneyimlerim olursa sizlerle paylaşacağım,çekim yasasına gelince daha deneyimlerim var :) sizlerinde olursa fikir alış verişi yapmak isterim,atladığım konular olabilir.
tengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2016, 12:22 AM   #827 (permalink)
Teğmen

34 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
karmam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar selam, bu imgeleme olayını nasıl yapıyoruz? Mesela çok istediğimiz biri var, onu nasıl görmek için imgeleme yapmalıyız? Neler telkin etmeliyiz?
birişi var diyorsunuz ve onu hayatınıza çekmek isiyorsunuz yanılmıyorsam öyle anladım o birisini zaten hayatınıza çekmişinizdir, oda sizi çekmiştir, ama bu o kişi değildir veya odur size bir örnek vereyim bu yasayı kullandım istediğim arabaları aldım,evliyim söyle geçmisime bir baktım evlendiğim kişiyi ben çekmişim hayatımanasıl mı ben alkol kullanan biriyim hayel ederdim evlenmeden önce eşimde içki içsin oturalım beraber içip dertleşerim evlendim eşim kapalı içkiyi sevmez içmemi istemez çünkü oda içki içmeyen bir eşim olsun istiyordu geçmişteki düşüncesinde ne oldu düşünçelerimiz ile birbirimizi çektik,çünkü düşüncede kaygı vardı endişe vardı korku vardı bu düşünçeler bizi birbirimize çekti ne düşündüğüne dikkat etmen lazım en ayrıntısına kadar korku yok endişe yok kaygı yok,ama beyin hep olumsuz çalısır ben böyle birini olmasını istemiyorum dersin ama zaten sen öyle olmasını istemisindir ve senin hayatına çeker bunu:)

not: arabalarımı imgeleyerek aldım nasılmı 83.sayfada biraz daha ayrıntılı :)
Alt 08-01-2016, 12:40 AM   #828 (permalink)
Teğmen

arkadaşlar hepimiz bu konu ileilgileniyoruz merak etiklerimiz var deneyeimlerimiz var zaten burada olmamızın amacı hepimiz aynı düşünceler sahip olmamız bu düşünce bizi birbirimize cekiyor :)
Bilinç altı çok önemli;
ben hayatıma bolluk bereket çekmek istiyorum olumlamalar yapıyorum hayel ediyorum imgeliyorum olmuyor çünkü bilinç altıma cocukken kodlanmış babam işçi idi ay sonuna parayı zor denkleştirirdi ve benim bilinç altıma söyle kodlanmıştı hayat hep borçlarla sürüyor ve babamdan aldığım bu inaç benim hayatımı etkiliyor çünkü kalıblaşmış bir inanç var kölenmiş önce bu inancın temizlenmesi lazım Atakan beyin bunula ilgili bir çalışması var atalardan özgürleş ben çekirdek inanç çalışması yaptırdım devam ediyorum bir gelişme olursa sizlerle paylaşmaktan büyük zevk alırım.
Alt 08-01-2016, 09:46 PM   #829 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point

Korkuları bonusuyla gerçekleşenler..
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2016, 03:08 PM   #830 (permalink)
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about

Gerçekleşmesini istediklerinize odaklanıp enerjiyle doldurup serbest bıraktığınızda dilekler gerçekleşiyor.

Bookmarks