Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gülücan Nickli Üyeden Alıntı merhaba arkadaşlar.ben de bu siteyi bir süredir severek takip ediyorum.telkinleri dinliyor siz değerli arkadaşlarımın yorumlarına göz gezdiriyorum vakit buldukça.yazlnız kafama takılan birşey oldu.yanlış anlaşılmakta istemem ama.bu konunun başlığı çekti ilgimi dileğimi evrene gönderiyorum.yani bizler inaçlı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-04-2011, 09:41 PM   #571 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar.ben de bu siteyi bir süredir severek takip ediyorum.telkinleri dinliyor siz değerli arkadaşlarımın yorumlarına göz gezdiriyorum vakit buldukça.yazlnız kafama takılan birşey oldu.yanlış anlaşılmakta istemem ama.bu konunun başlığı çekti ilgimi dileğimi evrene gönderiyorum.yani bizler inaçlı insanlarız.tabi kimse kimsenin inançlarını sorgulayamaz ama..hani bizler bir istekte bulunurken isteğimiz dualarımız allahadır.ondan diler onun adını anarız.gerçi zaten bütün kapılar ona açılırya..ama telkinlerde diğer yazılarda da buna rastlamadım.burdada evrene gönderiyorum şeklinde okuyunca.sizlerinde samimiyetine inanarak bunu paylaşmak istedm..yorumlarınızı yazarsanız beide duymuş olduğum bu şüphe yada rahatsız olma durumundan kurtarmış olursunuz.umarım doğru ifadeler kullanabilmişimdir..doştça kalın dostlar..
Çekinecek bir şey yok bende başlarda bocaldım senin gibi acaba günaha giriyormuyum? Allah'a evren diye başka bir mecradan dilekte bulunarak şirk mi koşuyorum diye ama aslında öyle değil, buarda evren diye bahsedilen şeyde dolaylı yoldan anlatılmakta ama Tanrı yani evreni yaratan o, bize seçme hakkı verende o, biz bir dilekte bulunur ve onunla aynı frekansada yaşarsak bu dilek bize geri döner burda vurgulanmak istenen şey bu, bunada sembolik olarak "evren" denilmiş elbette verende istenende Allah'dır için rahat olsun, sonuçta bu evrende onun evreni...Sonuç itibari ile şöyle düşün sen el açıp Allah'ım ne olur bana şunu ver bana bunu ver diyosun dimi? ve verileceğinden emin olarak "amin" diyosun işte buda aynısı gene dilek diliyoruz emin oluyoruz ve evrene teşekkür ediyoruz her iki durumdada düşünce frekansını olumluya döndürüyosun, yani evrenden istemekte Allah'dan istemek onu hiçe saymak değil asla için rhat olsun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2011, 10:00 PM   #572 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

House çook teşekkür ederim.açıklaman için saol..ama hala neden allah yerine evren dediğiğmizi anlayabilmiş değilim.benden beni anarak isteyin demiyormu yaratan..içime çok sinmiyo onun adını anmadan isteyince..ondan istiyorum ama onun istediği şekilde değil..telkin içeriklerindede öyle..üzgünüm ama böyle hissediyorum..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-04-2011, 10:04 PM   #573 (permalink)
Üsteğmen

288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

İnsanların duymaktan en çok hoşlandıkları kelime kendi isimleriymiş..kaldıki bu şekilde hitap etmemizi isteyen yaratan..
Alt 21-04-2011, 11:56 PM   #574 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point

ben de dun gece olumlama yaparken Evrenden istiyoruz ya acaba dedim biz yanlis birsey mi yapiyoruz. Cunku herseyin sahibi rabbim, ben ancak ne dilersem ondan dilerim. Rabbim dedim eger bilmiyerek bir hata yapiyorsam beni affet. Ve olumlamalarimda Tanri kelimesini kullanmam Rabbim veya Allahim diye soylerim. Tabii ki bu kisisel tercih isteyen diledigi sekilde soyleyebilir.
Sevgiyle kalin
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2011, 12:27 AM   #575 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
House çook teşekkür ederim.açıklaman için saol..ama hala neden allah yerine evren dediğiğmizi anlayabilmiş değilim.benden beni anarak isteyin demiyormu yaratan..içime çok sinmiyo onun adını anmadan isteyince..ondan istiyorum ama onun istediği şekilde değil..telkin içeriklerindede öyle..üzgünüm ama böyle hissediyorum..
valla benim açıklamam bu kadar aslında hal veriyorum sana, ama dini birşey değil ya kişisel gelişim sonuçta bide dileklerimiz evrende yankılanıp uygun frekansı bulunca dönüyo ya bize, belkide o yüzden Allah'ım demiyoruzda evrene uzaya yolladığımız için yani şöle düşünün hani einstein diyo ya sölediğimiz her söz uzaya yayılır ve bize geri döner burda evrene dileğimi yolladım demek Allah yerine evrenden istiyorum demek değil, sen evrene yolluyosun o ordan Allah'a ulaşıyor bence bu kadar basit sonuçta Allah'ı haşa hiçe saymak diye bişey yok rahat ol eğer böle düşünürsen rahat edersin buarada Allah yerine Tanrı demek bence kötü değil 2side sonuıçta aynı kapıya çıkıyor sevgiler
Alt 22-04-2011, 02:06 PM   #576 (permalink)
Üsteğmen

Dostlar söylediklerinize ben de katılıyorum.kalpten geçen niyet yaratıcıya hitap etmek ise bunun şekli ve ismi önemli değildir ama yinede yaratan kuranı kerimde kendisine nasıl hitap edilmesini istiyorsa o şekilde hitap etmekte fayda var..siziznle paylaşınca dahada rahatladım.ben artık olumlamalarımda allahın ismini anarak daha mutlu bir şekilde yapıcam.yoksa içim rahat etmiyor..telkinlerin çoğu yabancı yazarlardan çeviri ama birebir uymak zorunda değiliz ki.kendimize uyarlamamaızda fayda var bence..sevgiyle kalın gönül dostlarımm.
Alt 22-04-2011, 06:26 PM   #577 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point

Kendini nasil mutlu hissediyorsan o sekilde yapmani oneririm. herseyin sahibi yuce rabbim tabii ki EVREN' i yaratan O.
Allahu Teala Kuran'i kerimde bir ayetinde soyle buyuruyor
Hasbiyallahu la ilahe illa Hu, aleyhi tevekkeltu ve huve Rabbul arsil aziym.

Allah'a guvendim. O bana yeter.. TANRI yoktur O vardir. Ben ona baglanip, isimi O'na biraktim.. Ki O ars'in Azim Rabbidir.

Burada TANRI ile EVREN'in farkini aciklamaya calistim. Isteyen istedigi gibi soyler bu yorumumu kimseye ithaf etmek amaciyla soylemiyorum bunu ozellikle belirtmek istedim.

Sevgiyle kalin. Rabbim hepimizin arzu ve isteklerini cok cabuk yerine getirsin insallah. Bol olumlamali gunler
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2011, 04:18 PM   #578 (permalink)
Yüzbaşı

Offff bu konu çok karışık ya, yine başka bi yerde karşıma çıktı bende en iyisi, olumlama yaparken yada dilekte bulunurken Rabbimin adını anmak olduğuna karar verdim zaten ilgnçtir ben pek evren lafıda kullanmazdım sadece yukarı bakardım çaktırmadan teşekkür ederim derdim tüm olumlamalarımı çıkarıp tekrar baktım bunu farkettim yani ben hemen hemen hiç isim vermemişim ......... sahibim ya da .......sevgiyle bana geliyor şükürler olsun deyip orda bırakmışım demekki içten içe evren demek bilinçaltımda benide rahatsız etmiş olacakki kullanmamışım bir iki tanesinde var, neyse ben bu sisteme devam edeceğim sonuçta biz evren diyosak kalkıp yatırlara gidip dilekde bulunan insanlar da var gene veren Allah mezarda yatan zat değilki, her insan bazen dilekleri olabilsin diye türlü yollara başvurur bence yürekler temizse günaha girilmez bakınız hepimiz hemfikiriz herşeyi Allah'ın vereceğine ozman telaşlanacak bişey yok O bize şah damarımızdan daha yakındır kalbimizin içini görür ona şirk koşma niyetinde olup olmadığımızı hemen anlar zaten...Ben bazen düşünürdüm ilk duyduğumda yani evren ne ki acaba diye? geniş çapta tahayyül edince her yanı kaplayan herşeyi içine alan sonsuz bir kudret olarak çizdim onu yani kısaca Yaradan....Bence kişisel gelişimi ortaya atan kişilerde evren'i Allah olarak düşünmüşlerdir sadece dini bir yöne çekilir kaygısı duydular herhalde adına evren, cosmos vs dediler.Herneyse çok uzatmadan şunu söylemek isterimki temiz kalple ve şükürle yapılan her iş Allah katında iyi sayılır,onun merhameti ve hoş görüsü kimsede yoktur,biz evren derken aslında onu andığımızı bilir :)))) neyse bundan sonra demeyiveririz olur biter maksat gönüller ferah olsun bende böyle yapacağım sevgiler herkese
Alt 24-04-2011, 04:41 PM   #579 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 64
60 Mesajinıza toplam 215 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
badee is an unknown quantity at this point

ben her gece yatarken imgeleyip öyle uyuyorum ve evrene verdiğim isim SİMİT:)önce rabbim sana şükürler olsun diyorum ve gülümseyerek simit senide unutmuyorum diyorum:D
sanırım çekimlere başladım geçen gün kampüsten çıkarken çağla badem gördüm alsammı diye düşündüm almadm 2 gün sonra arkadaşıma gttim annesi çağla badem getirdi:)
ve yine canım çok çikolata istemişti yine sonra alırım diye geçiştirdim bi kaçgün sonra arkadaşm yanıma geldi ve çikoloata tanıtımı yaptığını söyledi bir poşet çikolata verdi:)
ve bi yerden alacağım vardı keşke şuaralar verse lazım dedim ve ertesi gün arkadaşım vereceğini söyledi:)
mümin sekmanın kitbını alıcaktım kararsız kalmıştım araştırdım falan yarın sipariş vereyim dedim ama mümin sekmanıda merak ediyordum ve o akşam beyaz showa konuk oldu:)....şunuda öğrendim ama gerçekten istemek önemli öyle olunca mutlaka oluyor...yaşamıma çektiklerim için mutluyum devam edelimm:D
RABBİM sana şükürler olsun.. SİMİT senide unutmuyorum:))
badee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2011, 06:38 PM   #580 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

hiç tanımadığım birinden bir konuda yardım istedim hem yardım geldi , hemde beni bugün bir seminere davet etti..isteğim ve kafamdaki sorular karşılandı..şükürler olsun..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks