Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

benim dileklerimi bonusuyla gerçekleştiren 7 kural

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası benim dileklerimi bonusuyla gerçekleştiren 7 kural Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1.Kural hemen başlayın 2.Kural doğru formüle etmek. 3.kural teşekkür etmek. doğru istemenin turbosu 4.kural aklı inandırmak. 5.kural endişelenmek yerine güvenmek. 6.kural tesadüflere açık olmak. 7.kural gerçek büyük istekleri tespit etmek. alıntı benim hayat felsefem olan kurallardır bunlar.istediğim herşey ama her ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

benim dileklerimi bonusuyla gerçekleştiren 7 kural

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-01-2010, 04:29 PM   #1 (permalink)
Sultan
Guest

Smile benim dileklerimi bonusuyla gerçekleştiren 7 kural

1.Kural
hemen başlayın
2.Kural
doğru formüle etmek.
3.kural
teşekkür etmek. doğru istemenin turbosu
4.kural
aklı inandırmak.
5.kural
endişelenmek yerine güvenmek.
6.kural
tesadüflere açık olmak.
7.kural
gerçek büyük istekleri tespit etmek.
alıntı
benim hayat felsefem olan kurallardır bunlar.istediğim herşey ama her şey bonusuyla geliyor.bu gün birinci kuralı açıklıyorum.sevgiyle hep mutlu kalın iyi ki varsınız

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-01-2010, 04:30 PM   #2 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: benim dileklerimi bosnusuyla gerçekleştiren 7 kural

1.kural
Hemen başlayın doğru istemeyi öğrenmenin en iyi yolu,hemen başlamaktadır.kolay alıştırmalarla.ilk başarılarımızı çabucak görmeyi isteriz.
Küçük isteklerle.
Neden küçüklerle..
Küçük isteklerde daha kolay oyun oynar gibi ve önyargısız taleplerde bulunabiliriz.kişinin fazla önem vermediği şeylerde korku da azdır.bunları gözümüzde canlandırabilir ve sonra tekrar unutabiliriz yani serbest bırakabilir zamanda bir yolculuğa gönderebiliriz.önemsiz konularda isteklerimizin yerine geleceğine daha çok inanırız,zira bunlara fazla anlam yüklemeyiz.başarıya inanmak başarıyı getirir.
Buna karşılık aklımız mantıklı açıklamalar ister ve bu yüzden,bütün bunların olmayacağı konusunda bizi ikna etmeye çalışır.bir şeyin olmasına izin veren veya buna engel olan hep bizim düşüncelerimizdir.ilk küçük mucizeden sonra bir küçük mucize için cesaretimizi toplayabiliriz.ve beklide bu artık mucize değil bizim siparişimizin evren tarafından yerine getirilmesidir.ve aklımız artık kendisinin açıklayamayacağı bir şeyler olduğu gerçeğini kabul eder.bu durumu kabullenip yeni bir konsept hazırlar.ve birdenbire yeni dünyayı kabul etmeye başlar.bu yüzden küçük test sürecine başlarız.zira ihtiyacımız olan aklımıza gösterebileceğimiz başarı öyküsüdür.gör bak oluyor.alıntı
bir süre sonra mucizeler kapınızı çalıyor...
Alt 30-01-2010, 04:43 PM   #3 (permalink)
Teğmen

ankhca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 445
42 Mesajinıza toplam 368 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ankhca will become famous soon enoughankhca will become famous soon enough

Zevkle takip edeceğim emeğinize sağlık.
ankhca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2010, 05:21 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

ben de takip ediyorum bengusu iyi ki varsın...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2010, 05:34 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 209
86 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
appetite for destruction will become famous soon enoughappetite for destruction will become famous soon enough

sabırsızlıkla devamını bekliyoruz
appetite for destruction isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2010, 06:44 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

bende devamını sabırsızlıkla bekliyorum.evrene dileğimi gönderdim bonusuyla geldiyide takip ediyorum sevgiyle
iyi ki varsın bengusu
Alt 30-01-2010, 10:35 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough

canım bengusum iyiki varsın.. ilgiyle bekliyorum..

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-01-2010, 01:47 AM   #8 (permalink)

Nesira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 284
143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nesira will become famous soon enoughNesira will become famous soon enough

"Zamanda yolculuğa göndermek"
Çok etkileyici bir anlatım olmuş..
Ben mi çok seviyorum bilim kurguyu ya..
Çok teşekkürler bengusu.. İyi ki varsın ve buradasın..
Alt 31-01-2010, 10:51 PM   #9 (permalink)
Sultan
Guest

2.kural
doğru formüle etmek
ben....im prensibi

istekte bulunurken tekrar tekrar yapılan en büyük yanlış seçilen kelimeler yüzünden niyet edilenden çok farklı bir isteğin evrene gönderilmesidir.çok iyi niyetli olunsada amaca yaklaşılamamaktadır.hatta tam tersi olur.genellikle istekler öyle formüle edilirki içinde bulunan durum iyice sabitlenir.
mesela çok para istenildiğinde,"ben zengin olmak istiyorum"şeklindeki bir emir cümlesi kurmakçok yanlıştır.o zaman elde edilen şey "ben zengin olmak istiyorum"durumudur.bu durum birşey istemek ve sahip olmamak"tır.bu şekilde sadece eksikliklerimizi güçlendiririz.
"bir şeyi istemeyi"değil
"bir şey olmayı"seçin.
bu nedenle doğru formül şöyle olabilir."hayatımda zenginliğe hazırım"veya ben zengin ve mutluyum."veya"benim için ayrılmış bir para zaten var ve hayatıma gelmek üzere yolda."
her zaman ,şimdiki zamanı kullanarak dileyin;gelecek zamanı değil..
isteğinizi yazın.
böylece isteğiniz güçlenir.isteğiniz ilk defa fiziksel olarak bedeninizden çıkmış olur sadece bu yüzden bile güç kazanır.
isteğinizi net.kısa ve doğru biçimlendirmekle başarı kaçınılmazdır.alıntı
özellikle herkesin istediği para konusuyla verdiğimiz örneği istediğiniz her şey için değiştirebilirsiniz.
sevgiyle mutlu kalın.iyi ki varım iyi ki varsın iyi ki varız
Alt 31-01-2010, 10:55 PM   #10 (permalink)
Sultan
Guest

Alıntı:
ankhca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zevkle takip edeceğim emeğinize sağlık.
Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de takip ediyorum bengusu iyi ki varsın...
Alıntı:
appetite for destruction Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sabırsızlıkla devamını bekliyoruz
Alıntı:
aybükem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende devamını sabırsızlıkla bekliyorum.evrene dileğimi gönderdim bonusuyla geldiyide takip ediyorum sevgiyle
iyi ki varsın bengusu
Alıntı:
dmlglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım bengusum iyiki varsın.. ilgiyle bekliyorum..
Alıntı:
Nesira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Zamanda yolculuğa göndermek"
Çok etkileyici bir anlatım olmuş..
Ben mi çok seviyorum bilim kurguyu ya..
Çok teşekkürler bengusu.. İyi ki varsın ve buradasın..
hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.sevgiyle mutlu kalasınız

Bookmarks