Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Telekült Kardeşliği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/454180-telekult-kardesligi.html)

simre_suray 19-02-2012 11:29 PM

Cevap: Telekült Kardeşliği

arkadaşım, öncelikle kimler katılıyor, bunu belirleyelim derim ben..

gülsem 20-02-2012 09:56 AM

uygulama çok hoşuma gitti ama nedense devam etmemiş tekrar yapılırsa bende katılmak istiyorum. inşallah güzel organize oluruz

simre_suray 20-02-2012 01:42 PM

tamam. organizasyonu başlatıyorum.. hem takibat ve planlama açısından hemde motivasyon açısından haftabaşı(pazartesi) başlatmayı düşünüyorum.. katılımcı listesini belirlemek ve metni hazırlayabilmek adına 1 hafta süre ayırıyorum..yani 27 şubat ta telekült kardeşligimiz başlıyor..hayırlı ugurlu olsun..956k

sweeet 20-02-2012 10:48 PM

Beni de yazabilirsiniz listeye. Gerçi konu istemeye gelince öyle bir kaldım. İste deyince isteyemiyorum ki. Ben enerjinize enerji katmak istiyorum. Çok güzel bir çalışma olacağına inanıyorum. Metin konusu ne olacak kim yazacak herkes kendi metnini kendi mi yazacak? Telekült gücü kitabındaki metinlerden esinlenebiliriz. Hatta bazılarımız oradakilerin aynılarını bile kullanmak isteyebilir. 7 gün içinde katılan insanları belirleyelim gruba kişi sayısı koyalım mı? Çünkü çalışma uzayınca insanlar devamını getiremeyebiliyor. 8 kişi olsun mesela o zaman 2 aylık bir sürede çalışma biter. Her kişinin metnini bir hafta okuruz. Tabi biliyorum daha çok insan daha çok enerji ama bu tür çalışmalarda bazı arkadaşların devam getiremediğini görüyoruz. O nedenle böyle bir şey söyleme gereği hissettim. Kimse özel üzerine alınmasın. Eğer çok istek olursa aynı saatte çalışma yapılacak ikinci bir grup daha kurulur. Birlikte istemenin enerjisi çok güzel bence iki grubun aynı anda çalışması bile enerjilerine enerji katar. Çünkü hepimiz isteyeceklerin gerçek olacağına koşulsuz yürekten inanacağız. Sevgiler.

gülsem 21-02-2012 09:22 AM

bencede bir liste yapmak çok iyi olur. isteyen herkes metni okuyabilir ama kimin için okunacağı bir listeyle belirlense çok iyi olur.

simre_suray 21-02-2012 09:50 AM

evet, devamını getiremeyecegini düşünenler katılmasın lütfen.. metinleri kişinin ihtiyacına göre, telekült gücü kitabından alıntılayabiliriz, eklemeler çıkarmalar yapılır ve tabi son haline çalışılacak kişi karar verir... bir de metni burda yazmamamız gerekiyor, kitabın uyarısına göre.. katılan arkadaşlara özelden metni ve isimlerimizi göndeririz..

gülsem 21-02-2012 10:06 AM

Alıntı:

simree Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 820790)
evet, devamını getiremeyecegini düşünenler katılmasın lütfen.. metinleri kişinin ihtiyacına göre, telekült gücü kitabından alıntılayabiliriz, eklemeler çıkarmalar yapılır ve tabi son haline çalışılacak kişi karar verir... bir de metni burda yazmamamız gerekiyor, kitabın uyarısına göre.. katılan arkadaşlara özelden metni ve isimlerimizi göndeririz..

katılan arkadaşların çok çok istisna bir durum olmadıkça devam edeceklerini düşünüyorum. siz hazır olunca haber verin hep birlikte başlayalım allahın izniyle

sweeet 21-02-2012 12:11 PM

Şimdiden beş kişi olduk:

Sweeet
Lucid
Simree
Bluegirlx
Gülsem :))

simre_suray 21-02-2012 04:23 PM

dileklerimiz de hazırdır heralde :)) arkadaşlar şimdiden haftanın hangi saati uygulama yapacagımızı kararlaştırmaya çalışalım..hepimize uygun bi saat olmalı, aynı anda yapmamız gerekiyor çünkü..siz ne dersiniz kaç gibi olsun uygulamalar?

frezya 21-02-2012 04:46 PM

Ben de katılmak istiyorum.Beni de ekleyin lütfen.Metni kim hazırlayacak peki belli oldu mu?Akşam 23-23:30 gibi uygun olur mu?Ya da erken uyuyan varsa daha erken de olur.Hepimiz toplanabilsek bir konuşsak.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:38 PM.