Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Çekim formülü rica ediyorum:) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/227067-cekim-formulu-rica-ediyorum.html)

yaprakk 05-02-2009 09:40 AM

Çekim formülü rica ediyorum:)

Bu sene kpss ye gireceğiz. Yüksek bir puan almayı istiyorum.(ve nedense telekomda çalışmak istiyorum.)

2. isteğim ise,Beni çok seven,düzgün,görgülü,karakteri düzgün bir sevgili istiyorum.

Ya ben olumlu düşünüyorum ama,hayatımın isteklerim doğrultusunda gitmediğini görünce de üzülüyorum :(( sıkılıyorum.

Ne yapacağımı bilemiyorum :S

Acaba bu konularda çekim yasasını nasıl kullanabilirim ?

sanemce 05-02-2009 11:09 AM

merhaba yaprak

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-1-bolum.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-2-bolum.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...son-bolum.html

linklerdeki çalışmaları yapabilirsin..

her şeyden önce başaracağından şüphe duymamalısın..

sevgiler actionsmile

new_way 05-02-2009 11:15 AM

Yaprakçım merhaba,

Ben telekomda çalışıyorum. Ama Telekoma kpss ile girmedik biz. Telekom özelleşti biliyorsundur belki.

Başvuru için Telekomun sitesine gir.Aşağıdaki linke.

İş Başvuruları | İşe Alım | Türk Telekom

Genel başvuru formunu doldur. Bir ara İdari bölümlere genel başvuru ile çok kişi aldıklarını duymuştum.

Bol şanslar.

CeM 05-02-2009 03:31 PM

Yaprakk vazgeçmeden devam et bende sürekli bişeyleri imgeliyordum düşünüyordum fakat hiç bişey olmuyordu...şimdi ise düşünebildiğim herşey belli bir zaman tamponundan sonra gerçekleşiyor veya sahip oluyorum çok zevkli gerçekten :) mesela en son yaşadığım olayı paylaşayım 2 gün önce ki akşam yemeği menüsünü 2 hafta önceden tasarlardım ve anneme hiç birşey söylemediğim halde aklımdan geçenleri ona yaptırdım :) yapabileceğim öneri bilgi hazineni geliştirmelisin ve kesilikle diğer insanlar ne yapar diye düşünme... ve şunu kesinlikle unutma aklına gelebilecek herşey aynı zorluk veya kolaylıktadır...Elinle klavyendeki tuşlara basmak da aynı kolaylıkdadır dünyanın en iyi okulunda okumak da aynı kolaylıktadır araya zor kavramını sokan şey 1-şartlar oluşmamıştır 2-buna bağlı olarak insanların bize öğrettiği gerçek olmayan düşünce tarzlarıdır...2.maddeye örnek amaçlı şunu söylemek istiyorum,sence ben anneme bu yemeği aslında sen yapmadın ben yaptım deseydim bana ne derdi? :) Sevgiler...

MuminOKAN 05-02-2009 03:50 PM

sadece ve katıksız olarak inanın

yasal06 05-02-2009 11:31 PM

Alıntı:

CeM Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308616)
Yaprakk vazgeçmeden devam et bende sürekli bişeyleri imgeliyordum düşünüyordum fakat hiç bişey olmuyordu...şimdi ise düşünebildiğim herşey belli bir zaman tamponundan sonra gerçekleşiyor veya sahip oluyorum çok zevkli gerçekten :) mesela en son yaşadığım olayı paylaşayım 2 gün önce ki akşam yemeği menüsünü 2 hafta önceden tasarlardım ve anneme hiç birşey söylemediğim halde aklımdan geçenleri ona yaptırdım :) yapabileceğim öneri bilgi hazineni geliştirmelisin ve kesilikle diğer insanlar ne yapar diye düşünme... ve şunu kesinlikle unutma aklına gelebilecek herşey aynı zorluk veya kolaylıktadır...Elinle klavyendeki tuşlara basmak da aynı kolaylıkdadır dünyanın en iyi okulunda okumak da aynı kolaylıktadır araya zor kavramını sokan şey 1-şartlar oluşmamıştır 2-buna bağlı olarak insanların bize öğrettiği gerçek olmayan düşünce tarzlarıdır...2.maddeye örnek amaçlı şunu söylemek istiyorum,sence ben anneme bu yemeği aslında sen yapmadın ben yaptım deseydim bana ne derdi? :) Sevgiler...

cem harikasın ya beni çok güldürdün:) aynı şeyi bazen ben de diyorum, bi arkadaşla görüşmeyi düşünüyorum, karşılaşıyoruz, aa ne tesadüf falan diyo, ben de hadi ordan ne tesadüfü seni ben çektim demek isstiyorum ama:) diyemiyorum tabi.. ama bunu içten içe bilmek de harika..

bu arada yaprakcım, çekim yasasını uygulamak için önce onu anlamak gerekir ve bu bir süreçtir, bu süreçte başarılı olman için de çabalaman, inanman ve vazgeçmemen gerekiyo..sevgilerle

teoman_ 06-02-2009 01:36 AM

sınavı atlamak zorunda olduğun bir basamak olarak değil geleceğini şekillendireceğin yüzlerce seçenekten sadece bir tanesi olarak düşün. açacağın her kapı senin iyiliğin için olacak, sınavdan istemediğin bir puan almış olmak bile...
ben kpss'ye geçen yıl girmiştim, hep sınavın son şansım olduğunu düşünerek hazırlandım. zorunluluk hissi sınavda performans düşüklüğüne neden oldu. sınav günü atlamam gereken bu basamak benim için çok büyümüştü veya ben çok küçülmüştüm. sonuçta deneme sınavlarında yaptığımdan daha az net yaptım.
ama şimdi sınavın benim son şansım olmadığını, önümde onlarca kapının açılmayı beklediğini farkettim.
telekomda çalışma isteğine gelince, adamlar bir ay tatil yapmalarına rağmen maaş almışlardı belki ondan kaynaklanıyordur :)

ışıkk 06-02-2009 02:25 PM

Yaprak ben de çekim yasası formülümü vereyim.:)çok işe yarıyor.dileklerini maddeler halinde yaz.mesela 1-kpss yi kazandım. 2-tam bana uygun,karakterli,görgülü bir sevgilim var....diye yaz ama aralara da sahip olduklarını da yaz hepsi harmanlansın.mesela 3. maddede şuanda şükrettiğin sahip olduğun birşey olsun.sonra o kağıdı biryere koy ve unut.belirli bir zaman sonra kağıdına baktığında herşeyin teker teker gerçekleştiğini görüceksin:)bende öyle oldu.ve şaşkınlıkla listeye bakıcaksın.ama yasal06 arkadaşımın dediği gibi çekim yasasının ayrıntılarınıda hayatına empoze etmen gerekir.yaşam tarzını buna göre ayarlaman gerekir.

ayrıca arkadaşlar bende 2 yıl oldu iş arıyorum.bir eksiklik yapıyorum ama ne bulamıyorum.bütün herşeyi gerçekleştirdim ama bu nedense olmuyor.tavsiyesi olan varsa ne olur yazsın iş konusunda.yardımlarınızı bekliyorum.olumlamalarımı yapıyorum,güveniyorum inanıyorum ama....:(

sevgiler.

yasal06 06-02-2009 11:42 PM

Alıntı:

ışıkk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308696)
Yaprak ben de çekim yasası formülümü vereyim.:)çok işe yarıyor.dileklerini maddeler halinde yaz.mesela 1-kpss yi kazandım. 2-tam bana uygun,karakterli,görgülü bir sevgilim var....diye yaz ama aralara da sahip olduklarını da yaz hepsi harmanlansın.mesela 3. maddede şuanda şükrettiğin sahip olduğun birşey olsun.sonra o kağıdı biryere koy ve unut.belirli bir zaman sonra kağıdına baktığında herşeyin teker teker gerçekleştiğini görüceksin:)bende öyle oldu.ve şaşkınlıkla listeye bakıcaksın.ama yasal06 arkadaşımın dediği gibi çekim yasasının ayrıntılarınıda hayatına empoze etmen gerekir.yaşam tarzını buna göre ayarlaman gerekir.

ayrıca arkadaşlar bende 2 yıl oldu iş arıyorum.bir eksiklik yapıyorum ama ne bulamıyorum.bütün herşeyi gerçekleştirdim ama bu nedense olmuyor.tavsiyesi olan varsa ne olur yazsın iş konusunda.yardımlarınızı bekliyorum.olumlamalarımı yapıyorum,güveniyorum inanıyorum ama....:(

sevgiler.

merhaba ışık.. öncelikle bu isim ve avatar resmin çok güzel.. ben çekim yasasını daha yeni içime sindirmeye başladım ama anladığım kadarıyla sen çok daha önceden biliyorsun bunu.. iş için doğru zaman değildir denilebilir. yani doğru şartlar ve doğru zaman gerçekleşmemiş olabilir, bu en görünen nedenlerimizden biri.. bir diğeri mesajının sonunu ama ile bitirmişsin:( aslında güvenmediğini gösteriyorsun.. son olarak da ki bence en önemli sebebi bu, çekim yasasını içselleştirdiğimiz söylüyoruz ama misal ben 25 yaşındayım, 24 yıl boyunca çekim yasasından bihaber yaşadım, yani belki de aslında %0.1 lik bi ihtima bile olsa çekim yasasını içselleştirmemiş olabilirz.

tabiiki belki bunları söylemek haddime bile değil ama belki yardmcı olabilirim diye yazdım. çünkü çekim yasasının çalışmaya devam etmesi için evrene iyi bişeyler vermeye çalışıyorum da:)
sevgiler ışık.. dualarımla yanındayım..

gökçe y. 07-02-2009 01:26 AM

En Kısa Çekim Formülü (Kısa ve Öz) ;)

İste+İnan=Sahip ol
y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:18 PM.