Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Çekim formülü rica ediyorum:) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/227067-cekim-formulu-rica-ediyorum.html)

mustafa8111 07-02-2009 02:49 AM

evet diyeceksin kazandım diyeceksin herşey peşinden gelecek göreceksin

aprilrose 07-02-2009 11:26 AM

Formül istemişsiniz veriyorum...

En çok düşündüğünü (odaklandığını)

Tekrarladığın taktirde (ısrar)

Aynı frekansta olarak (benzer benzeri çeker)

Zihninde boşluk yaratırsan (huzur)

Mutlaka gerçekleştirirsin.

Zihinde huzur yaratmak için:

Günlük 3-10 dakikalık meditasyonla başla. Örneğin başlangıçta “düşüncelerimin efendisiyim” cümlesiyle niyet çalışması yaparsan, düşüncelerin üzerinde farkındalık kazanırsın. Zihninde huzur yaratırsan, ona hakim olabilirsin.

Uyumadan önce pozitif ve olmasını istediğiniz şeyleri düşünün.. Çekim Yasası kuvvetleri, biz uykudayken, en son düşündüklerimiz üzerinde çalışır. Uykuya dalmadan önce o gün yaşadıklarınızı düşünün. İstediğiniz gibi gitmeyen bir olay ya da an olduysa, bunu da zihninizin içinde sizi mutlu edecek biçimde gelişmiş gibi yeniden düşünün. Bu olayları beyninizde tam istediğiniz gibi yeniden yarattığınızda, o günün frekansını temizleyerek ertesi gün için yeni bir frekans yaymaya başlarsınız. Böylece, geleceğiniz için kendi isteğiniz doğrultusunda yeni görüntüler oluşturmuş olursunuz.

Saygılarımla,

ışıkk 07-02-2009 12:43 PM

Alıntı:

yasal06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308723)
merhaba ışık.. öncelikle bu isim ve avatar resmin çok güzel.. ben çekim yasasını daha yeni içime sindirmeye başladım ama anladığım kadarıyla sen çok daha önceden biliyorsun bunu.. iş için doğru zaman değildir denilebilir. yani doğru şartlar ve doğru zaman gerçekleşmemiş olabilir, bu en görünen nedenlerimizden biri.. bir diğeri mesajının sonunu ama ile bitirmişsin:( aslında güvenmediğini gösteriyorsun.. son olarak da ki bence en önemli sebebi bu, çekim yasasını içselleştirdiğimiz söylüyoruz ama misal ben 25 yaşındayım, 24 yıl boyunca çekim yasasından bihaber yaşadım, yani belki de aslında %0.1 lik bi ihtima bile olsa çekim yasasını içselleştirmemiş olabilirz.

tabiiki belki bunları söylemek haddime bile değil ama belki yardmcı olabilirim diye yazdım. çünkü çekim yasasının çalışmaya devam etmesi için evrene iyi bişeyler vermeye çalışıyorum da:)
sevgiler ışık.. dualarımla yanındayım..

canımın içi çok sağol...benim yaşadığım o kadar çok örnek varki burda konusu olan forumlarda paylaşmaya çalışıyorum.şok olduğum şeyler gerçekleşti inan.evet ben çekim yasasını tanıyalı çok oldu,gerek kendi belirlediğim sezgilerimin beni götürdüğü yöntemlerle,meditasyonlarla ve hani şu kağıda maddeler halinde sıralama tekniğimle birçok şey gerçekleşti:) sezgilerimiz zaten çekim yasasıyla birleşip bizi yönlendiriyor.
Evet farkındayım tatlım cümlemin sonunu ama diye bitirdim ilk defa bu forumda iki mesajım böyle oldu.çünkü artık derdimi dışarı atmak istedim ve kimlere anlatayım dedim tabii ki sizler aklıma geldiniz. bazen duyuyorum çekim yasasını yeni uygulamaya başlamış kişiler hemen istediği işe sahip olabiliyor.belki ben serbest bırakamıyorum bu konuyu heran aklımda olan birşey çünkü ben evde oturduğum sırada çoğu kişi çalıştığı için kafam orda.

güzel yüreğin için teşekkürler canım.kiss3

ışıkk 07-02-2009 12:44 PM

Alıntı:

aprilrose Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308751)
Formül istemişsiniz veriyorum...

En çok düşündüğünü (odaklandığını)

Tekrarladığın taktirde (ısrar)

Aynı frekansta olarak (benzer benzeri çeker)

Zihninde boşluk yaratırsan (huzur)

Mutlaka gerçekleştirirsin.

Zihinde huzur yaratmak için:

Günlük 3-10 dakikalık meditasyonla başla. Örneğin başlangıçta “düşüncelerimin efendisiyim” cümlesiyle niyet çalışması yaparsan, düşüncelerin üzerinde farkındalık kazanırsın. Zihninde huzur yaratırsan, ona hakim olabilirsin.

Uyumadan önce pozitif ve olmasını istediğiniz şeyleri düşünün.. Çekim Yasası kuvvetleri, biz uykudayken, en son düşündüklerimiz üzerinde çalışır. Uykuya dalmadan önce o gün yaşadıklarınızı düşünün. İstediğiniz gibi gitmeyen bir olay ya da an olduysa, bunu da zihninizin içinde sizi mutlu edecek biçimde gelişmiş gibi yeniden düşünün. Bu olayları beyninizde tam istediğiniz gibi yeniden yarattığınızda, o günün frekansını temizleyerek ertesi gün için yeni bir frekans yaymaya başlarsınız. Böylece, geleceğiniz için kendi isteğiniz doğrultusunda yeni görüntüler oluşturmuş olursunuz.

Saygılarımla,

işte budur...y789 güzel özetlemişsin arkadaşım..

yasal06 07-02-2009 01:33 PM

Alıntı:

ışıkk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 308760)
canımın içi çok sağol...benim yaşadığım o kadar çok örnek varki burda konusu olan forumlarda paylaşmaya çalışıyorum.şok olduğum şeyler gerçekleşti inan.evet ben çekim yasasını tanıyalı çok oldu,gerek kendi belirlediğim sezgilerimin beni götürdüğü yöntemlerle,meditasyonlarla ve hani şu kağıda maddeler halinde sıralama tekniğimle birçok şey gerçekleşti:) sezgilerimiz zaten çekim yasasıyla birleşip bizi yönlendiriyor.
Evet farkındayım tatlım cümlemin sonunu ama diye bitirdim ilk defa bu forumda iki mesajım böyle oldu.çünkü artık derdimi dışarı atmak istedim ve kimlere anlatayım dedim tabii ki sizler aklıma geldiniz. bazen duyuyorum çekim yasasını yeni uygulamaya başlamış kişiler hemen istediği işe sahip olabiliyor.belki ben serbest bırakamıyorum bu konuyu heran aklımda olan birşey çünkü ben evde oturduğum sırada çoğu kişi çalıştığı için kafam orda.

güzel yüreğin için teşekkürler canım.kiss3

ışıkcım canım ne güzel şeyler yazmışssın, gerçekten bu sitedekilerle birlikte büyüdüğümü ve çoğaldığımı hissediyorum:) canım benim ne zaman ne paylaşmak istersen ben ve biz hep buradayız, sevgilerle..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:06 AM.