Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim Yasası Hikâyelerimiz... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-03-2010, 02:17 AM   #111 (permalink)
Teğmen

doremifasolasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 525
131 Mesajinıza toplam 687 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doremifasolasi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-03-2010, 02:46 PM   #112 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Bu bir çekim mi ? Emin değilim;ama olabilir sanırım :)
Dün herkesle paylaşmak istediğim bir şeyi bugün sitede yazdım :) Sitede yazmak planım değildi;ama bilmeyenler varsa bilsin istiyordum :)
O konuyla ilgili "benzer benzeri çeker bu durumda" diyordum dün. Bugün günayss tanışmaya bu başlıkla katıldı :) Gitar konusunu da oraya yazdım zaten :)
Şükürler olsun her zamanki gibi :)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2010, 09:20 PM   #113 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 6
31 Mesajinıza toplam 179 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
beertouch is an unknown quantity at this point

selamlar
mesajlarınızı okudukca icim umutla doluyor ama bir yanımda acaba gercek mi die sorguluyor surekli. yine de basıma gelen bir olayı paylasmak istiyorum.
bundan 2 sene once erkek arkadasımdan ayrıldım ve secret la tanıstım. kitapta 'ilişkiniz ne kadar kotu giderse gitsin o kişide sevdiginiz ozelliklerin 30 gun boyunca listesini yapın , duzelicek' diyordu. bende liste yapmaya basladım. beni cok sevdigini, bana cicekler aldıgını, beni surekli aradıgını yazdım listeye. cicekleri hayal ettim , dokundum , kokladım. ama istediklerim bir turlu gerceklesmiyordu. sonra birgun listeyi okudugumda yazdıgım kişinin erkek arkadasımla alakası olmadıgını farkettim ve inanmayı bıraktım. listeyi yazdıgım defteri bi koseye attım.
aylar sonra hayatıma yeni birisi girdi. hayatımda yasadıgım en guzel ilişkiydi ama bazı problemler yuzunden bitti. ayrıldıktan sonra birgun listeyi buldugumda sok gecirdim cunku listede yazdıgım adam oydu. bana aldıgı cicekler bile imgelediklerimin aynısıydı.
hayallerimizin pesini bırakmayalım ve inanmaya devam edelim.
içimizdeki guce inanalım cunku gercekten var :)
Alt 03-04-2010, 12:06 PM   #114 (permalink)

carpediem27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 563
80 Mesajinıza toplam 337 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
carpediem27 is on a distinguished road

Bende geçen gün annemle erkek kız ilişkilerini konuşurken anneme :
x hocamız olsa kesin şöyle şöyle derdi dedim.
Ertesi gün hiç olmadık bir anda erkek kız ilişkilerini konuşmaya başladık ve o hoca benim bir akşam önce anneme dediğim cümleleri hiç ama hiç değiştirmeden söyledi.
Tabii bende baya bir şaşkınlık oluştu (:
Hadi gerçekten onları diyecek bir adam diyelim ama kelimesi kelimesine aynı şeyleri söylemesi bana ilginç geldi (:
carpediem27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2010, 12:49 PM   #115 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Gerçekten ilginçmiş:) Ben de çevremdeki insanları gözlemliyorum bu aralar. Olumlu düşünenlerin daha rahat olduklarını ve daha başarılı olduklarını görüyorum. İnanç gerçekten önemli. Benim de sınavlarım vardı misafir geleceğini öğrendim normalde misafiri çok severim ama ders çalışmam gereken zamanda onlarla yeterince ilgilenemem diye düşünüyordum. Acaba kalırlar mı diye düşündüm ama sonra nasılsa kalmazlar dedim kalmadılar ama zaten yarın bir yere gitme planları varmış yani benle alakalı değil sanırım ama nolursa olsun olumlu düşünmemiz gerektiğini anlıyorum...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2010, 05:00 PM   #116 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Son zamanlarda endişelerimi gerçekleştirme "yeteneğiyle" bezenmiş haldeyim. Özellikle çok mutlu olduğum anlarda bir anda adeta şimşek çakması gibi yoğun bir endişe atağı geliyor ve maalesef ben her ne kadar iptal desem, tövbe desem pozitif düşünmeye geçsem de o endişem gün içinde gerçekleşiyor. Bildiğim tüm yöntemleri denedim ama sonuç değişmiyor. Ciddi bir anksiyete sorunum var sanırım; beraberinde de obsesyon... Belki de kimyasal destek almalıyım... Siz ne önerirsiniz?
Alt 22-05-2010, 05:03 PM   #117 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Diğer taraftan, çekim yasasının kesinlikle istemekte şüpheye düşmediğimiz herşey için işlediğini farkettim. Bir şeyi çok istiyor ama içten içe ona sahip olmakla ilgili kırıntı kadar bile korku besliyorsanız o şeyin gelişini engelliyor ya da geciktiriyor. Ya da hiç düşünmediğiniz farklı formlarda gelmesini sağlıyor. En azından bu bende hep böyle oluyor. O endişeyi temizledikten sonra eğer hala içimde istek kalmışsa ( yani gelmemesi yüzünden şevkim kırılmamışsa) muhakkak elde ediyorum.
Alt 22-05-2010, 09:09 PM   #118 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
Melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Son zamanlarda endişelerimi gerçekleştirme "yeteneğiyle" bezenmiş haldeyim. Özellikle çok mutlu olduğum anlarda bir anda adeta şimşek çakması gibi yoğun bir endişe atağı geliyor ve maalesef ben her ne kadar iptal desem, tövbe desem pozitif düşünmeye geçsem de o endişem gün içinde gerçekleşiyor. Bildiğim tüm yöntemleri denedim ama sonuç değişmiyor. Ciddi bir anksiyete sorunum var sanırım; beraberinde de obsesyon... Belki de kimyasal destek almalıyım... Siz ne önerirsiniz?
kimyasal destek almayın lütfen endişe geldiginde onu itiyorsunuz onunla savasıyorsunuz sakinlikle kabul etmeyı deneyin.kabul etmek onu davet etmek degıldır onunla savasmamaktır.ne kadar güçlü iterseniz o kadar güçlü geri gelir.naçizane fikrim bu
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2010, 10:30 PM   #119 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 239
62 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tülsüm will become famous soon enoughtülsüm will become famous soon enough

Alıntı:
Melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar.geçmiş inancınızda mutlu olduğum zamanlarda birden herşey inat gibi tersine gitmeye başlıyor diye bi çekirdek inanç oluşturmuş olabilirsin.mesela benim babannem biz çok gülmeye başlayınca hemen kızar sizin başınıza bi gelecek varya hadi hayırlısı derdi ve çok geçmeden başımıza bişey gelirdi.insanların kafasındaki mutluluk anlayışı maalesef çok farklı.sanki bi insan mutlu olduğunda yada mutlu olmaya başladığında bunu geçici bir süreymiş gibi yada rüyaymış gibi algılanıyor.mutluluk la ilgili geçmişten günümüze baktığımızda okadar yanlış inançlar var ki...ve hepimiz bu inançlarla yetiştirilmiş durumdayız.sanki mutluluk kaf dağının arkasındaki zümrütü anka kuşunun dışkısında gizliymiş gibi hisettiriliyor bizlere. arayayıp bulabiliyorsun nede bulduğunda dokunabiliyorsun.kimyasal kullanmaya başlamadan önce size bir önerim olacak.çık bi dağın başına avazın çıktığı kadar bağır ama ne istersen söyle içinden geldiği gibi bağır.küçük bir tavsiye ne söylediğine çok dikkat et çünkü sesinin yankısıda sana ilettiğin şekilde geri dönecektir.şimdi bu örneğe biraz dikkat edelim.mesela senin yanında seni büyüten yetiştiren insanları hatırladığın kadarıyla girdiğin ortamlardakilerin tanıştıklarının velhasıl bi ordunun olduğunu düşün.hep bir ağızdan farklı farklı şeyler söyleyerek bağırdığınızı bi düşün.yankı sana nasıl gelecektir.onların arasından kendi sesinin yankısını bile ayırt edemezsin.işte hayat budur....doğduğumuz günden itibaren hatta anne karnına girdiğimiz andan itibaren hep bi ses kalabalığı vardır etrafımızda.ve biz hayat boyunca kendi yakarışlarımızın farkında bile olmadan hep o kalabalığın sesini duyarız yankı olarak.işte bu yüzden sessizlik,meditasyon,ibadet,artık insanın kendi adına yanlızken yaptığı ne varsa çok önemlidir.çünkü sadece kendi söylediklerini duyarsın.şimdi sen hala mutluyken birden yaşamaya başladığın endişelerden bahsetmeye devam ettikçe hep bunu yaşayacaksın.hep mutlu olmaya başladığın anlarda birden içini bi korku saracak acaba ben neden bu kadar mutluyum bunu haketmiyorum başıma bi iş açacağım mutluluk kiiiiim ben kiiiiiiiim diye düşünmeye başlayacaksın.çünkü evrene bu şekilde bağırmaktasın.onunda sana yok canıııııım sen mutlu olmayı hakediyorsun diye bi yanıt vereceğini beklemiyorsun herhalde.bu çekim yasasına ayrıkı olduğu kadar doğa yasasına da ayrıkı......bu dediklerimi iyi düşün bence.çünkü bende bikaçgündür düşünüyorum bunları.çıkacaksanda o dağın başına senin gibi düşünenlerle çık.ve hep bir ağızdan aynı şeyi bağırın.geri gelen ses çok daha güçlü olacaktır çünkü....sevgiyle kalın iyiki varsınız iyiki varız.........
tülsüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2010, 09:32 AM   #120 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 673
413 Mesajinıza toplam 1,740 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Houner will become famous soon enoughHouner will become famous soon enough

Alıntı:
tülsüm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar.geçmiş inancınızda mutlu olduğum zamanlarda birden herşey inat gibi tersine gitmeye başlıyor diye bi çekirdek inanç oluşturmuş olabilirsin.mesela benim babannem biz çok gülmeye başlayınca hemen kızar sizin başınıza bi gelecek varya hadi hayırlısı derdi ve çok geçmeden başımıza bişey gelirdi.insanların kafasındaki mutluluk anlayışı maalesef çok farklı.sanki bi insan mutlu olduğunda yada mutlu olmaya başladığında bunu geçici bir süreymiş gibi yada rüyaymış gibi algılanıyor.mutluluk la ilgili geçmişten günümüze baktığımızda okadar yanlış inançlar var ki...ve hepimiz bu inançlarla yetiştirilmiş durumdayız.sanki mutluluk kaf dağının arkasındaki zümrütü anka kuşunun dışkısında gizliymiş gibi hisettiriliyor bizlere. arayayıp bulabiliyorsun nede bulduğunda dokunabiliyorsun.kimyasal kullanmaya başlamadan önce size bir önerim olacak.çık bi dağın başına avazın çıktığı kadar bağır ama ne istersen söyle içinden geldiği gibi bağır.küçük bir tavsiye ne söylediğine çok dikkat et çünkü sesinin yankısıda sana ilettiğin şekilde geri dönecektir.şimdi bu örneğe biraz dikkat edelim.mesela senin yanında seni büyüten yetiştiren insanları hatırladığın kadarıyla girdiğin ortamlardakilerin tanıştıklarının velhasıl bi ordunun olduğunu düşün.hep bir ağızdan farklı farklı şeyler söyleyerek bağırdığınızı bi düşün.yankı sana nasıl gelecektir.onların arasından kendi sesinin yankısını bile ayırt edemezsin.işte hayat budur....doğduğumuz günden itibaren hatta anne karnına girdiğimiz andan itibaren hep bi ses kalabalığı vardır etrafımızda.ve biz hayat boyunca kendi yakarışlarımızın farkında bile olmadan hep o kalabalığın sesini duyarız yankı olarak.işte bu yüzden sessizlik,meditasyon,ibadet,artık insanın kendi adına yanlızken yaptığı ne varsa çok önemlidir.çünkü sadece kendi söylediklerini duyarsın.şimdi sen hala mutluyken birden yaşamaya başladığın endişelerden bahsetmeye devam ettikçe hep bunu yaşayacaksın.hep mutlu olmaya başladığın anlarda birden içini bi korku saracak acaba ben neden bu kadar mutluyum bunu haketmiyorum başıma bi iş açacağım mutluluk kiiiiim ben kiiiiiiiim diye düşünmeye başlayacaksın.çünkü evrene bu şekilde bağırmaktasın.onunda sana yok canıııııım sen mutlu olmayı hakediyorsun diye bi yanıt vereceğini beklemiyorsun herhalde.bu çekim yasasına ayrıkı olduğu kadar doğa yasasına da ayrıkı......bu dediklerimi iyi düşün bence.çünkü bende bikaçgündür düşünüyorum bunları.çıkacaksanda o dağın başına senin gibi düşünenlerle çık.ve hep bir ağızdan aynı şeyi bağırın.geri gelen ses çok daha güçlü olacaktır çünkü....sevgiyle kalın iyiki varsınız iyiki varız.........
çok doğru şeyler söylemişsiniz bende katılıyorum bunların hepsi cezalandırılacağımızı zannettiğimiz için oluyor benim görüşüm..aslında olay şurdan başlıyor küçükken bize bir çok şeyler söylendi,öğretildi; mesela ''Yapma oğlum/kızım Allah taş eder, aman öyle deme oğlum/kızım çarpılırsın'' gibi bize Allah'ın (güya) cezalandırıcı olduğuna dair çok yanlış şeyler söylendi ve bizde dolayısıyla ondan korktuk ve onu yanlış tanıdık ve sanki her yaptığımız eylemden sonra ''Acaba cezalandırılırmıyım'' diye sorduk (daha doğrusu bilinçaltı böyle soruyor) sonrası işte malum güldükten eğlendikten sonra bile bilinçaltı soruyor ''acaba cezalandırılırmıyım'' iştee bütün bunların hepsi O'nu yanlış tanımaktan geliyor yada aile ceza vermiştir çocukken onun suçluluk duygusu yaşanıyorda olabilir
iyileşmeniz dileğiyle..

Bookmarks