Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim Yasası Hikâyelerimiz... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız :) zamanla deneye deneye oluyor bu serbest bırakma durumu sanırım. Pratik yapa yapa :) bengusunun dediği gibi " dilediğini beklemeye değil, yaşamaya devam et" esprili;ama yerinde bir söz kesinlikle. Kendime kabul ettiriyorum yavaş yavaş :) çok ısrarcı olduğum dileklerim yok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2010, 05:01 PM   #101 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

:) zamanla deneye deneye oluyor bu serbest bırakma durumu sanırım. Pratik yapa yapa :) bengusunun dediği gibi " dilediğini beklemeye değil, yaşamaya devam et" esprili;ama yerinde bir söz kesinlikle. Kendime kabul ettiriyorum yavaş yavaş :)
çok ısrarcı olduğum dileklerim yok değil. Bu gerçekleşenler "nooolur olsunnn" demediklerim. Yani sıkı sıkıya yapışmadıklarım;ama olsa iyi olurdu dediklerimdi. Kendim için büyük gördüğüm, dediğin gibi "kaygılandığım" dileklerimi de sanırım bu pratiklerle oldurmaya başlayacağım Allah'ın izniyle. Yavaş yavaş;ama kesin :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2010, 07:53 PM   #102 (permalink)
Teğmen

inanç1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 33
2 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inanç1 is an unknown quantity at this point

inanmak yada inanmamak işte bütün mesele bu
teşekkür ederim
inanç1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2010, 08:26 PM   #103 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Serbest bırak serbest bütün olay burda:) Bırakabilirsen bana da söyle nasıl yapıldığını :))
:))))))
Alt 09-03-2010, 08:28 PM   #104 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

yavaş yavaş öğrenmişim farkında olmadan. Şükürler olsun

Alıntı:
Melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:))))))
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2010, 08:33 PM   #105 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of

Alıntı:
Melinda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
valla alakası var mıdır yok mudur bilmiyorum ama photoshopla kendi yüzümü ince bir bedene yapıştırdığımdan beri azıcık bir şey yesem hemen şişiyorum sanki dünyaları yemişim gibi ik başlarda tesadüf sandım ama normalde yediğimin yarısı bile bitmeden doymamın devamı gelince şüphelenmeye başladım alakası var mı yok mu diye. hayırlısı, izleyip görelim bakalım. :)

Hımmm, işe yaramış Üstelik ben bunu yaptığımı unutmuştum :)

Şu anda o bedene inmiş durumdayım. İnsanlar bana kurudun iyice, fazla zayıfladın filan demeye başladılar... Hımmm... Çalışmalara geri dönmek ve devam etmek lazım...
Alt 09-03-2010, 11:01 PM   #106 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point

ya arkadaşlar ayıptır sölemesi ben çekim yasasını en iyi kendime tatlı çekmede kullanmayı başarıyorum. daha önce çok olmuştu. bikaç gündür yine canım acayip tatlı istedi . sonra işyerime öğle yemeğine gelicem diyen kayınbiladerim tatlı getiirdi ama yetmedi tatmin olmadım sanki ddim kendi kendime daha çok canımın istediğini hissettim. bugünde taaa diyarbakırın en meşhur tatlıcısından tatlım geldi harika bişeyyyy

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2010, 11:45 PM   #107 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

çok doğru çünkü o mesajı biz değil vücudumuz veriyor..ben de kan vermeye gittim döndüm en sevdiğim tatlı beni klınikte bekliyormuş.kimsenin kan verdiğimden haberi yoktu..çünkü vücut ihtiyaçlarını karşılmak için programlı biz engellemezsek tüm ihtiyaçlarını karşılar ya....ahh biz..
bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 12:35 PM   #108 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road
Standart Cevap: Ynt: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Alıntı:
ziyaretcixy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında bilmediğimiz bile çok güzel hikayelerimiz vardır... ama hayatımın son dönemleri gözlerimi biraz açıp çevreme baktığımda beklediğim gelişmeler içinde olmak çok keyifli. Bazen hala şaşırabiliyorum... nasıl olacağını bilmeden sürekli aynı şeyi hissetmek ve bunun yanında kendini iyi hissetmek gerekli... Yani görecelidir. Nasıl hissettiğiniz çok önemli. Objeler deil... Misal masada duran bir bardağa bakıp kötü şeyler hissettiğimizde o bardakla ilgili kötü olaylarla ve onun benzerlerini çekeriz... Yada o bardağa bakıp iyi şeyler hissettiğimizde onunla ilgili bizi sevindiren şeyler yaşarız. Bakış açısı çok önemli. onun için iyi hissedin diyoruz. şükrederken mutlu olun diyoruz
Bu yazıyı sanki şuan yaşamayaN biri yazmış gibi. Tuhaf oldum.
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 12:59 PM   #109 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Alıntı:
Water_Nymph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benimde bugun basıma ilginç bişey geldi iki arada kaldım yaa lütfen yorum yapın :S

bugun hava çok sıcakdı ve çoook yorgundum metrobüse binicektim ama hep dolu gelir oturma sansım olmaz evimde karsıda bide o saatte akşam trafigi var yani metrobüsten indikten sonra bende bunlar için olumsuz düşünmeyi bırakıp bu 2 kçk şey için denemeye karar verdim...
öncelikle bomboş bir otobüs hayal ettim ki o durakta bos gelmesi imkansızdır genelde aynen akşam 6 da trafigin olmamasının imkansız olması gibi ... hayal ettim bindigimi rahatca oturdugumu falan rengini bile hayal ettim yesildi :D ve 2 dkkaya kalmadı yesil ve bombos bir metrobüs geldi şok oldummm :S aynısını trafik içinde yaptım bombos yollardan geçtimi hayal ettim falan ama malesef trafik için işe yaramadı :( ilki tesadüfmydü yoksa trafigi imgelerken bişey mi kaçırdım secret varmı yok mu ehehehe :D
Secret yani çekim yasasını yaşamışsın ama trafik konusunda bilinçaltına yerleştirdiğin olumsuz bir düşüncen var o yüzden olmamış. İstanbulun trafiği her zaman yoğun ve berbat gibi bir düşünce yerleşmiş olabilir.
Bununla ilgili birazcık olumlama yap gör bakalım İstanbulun trafiği varmıymış yokmuymuş. Ben bir Ankaralı olarak İstanbulun o trafiğini yaşamamak için önden imgeleme yaptım. İstanbulu iyi bilmeme rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım hemde kaldığım 2 ay boyunca ve daha sonra gittiğim 3 gün boyunca hep rahat gittim ve yollar açıktı
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 01:51 AM   #110 (permalink)
Teğmen

Water_Nymph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
50 Mesajinıza toplam 326 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Water_Nymph is an unknown quantity at this point

yorum için tesekkürler :) farkettimde bu anlattıklarımı yasayalı 1 yıl olmak üzere.. aradan gecen bunca zaman sonunda yine anlatacaklarım var :)
gecen yıl bu zamanlar secret kitabı ve bu site ile tanısmıstım, gercekten mutsuz ve umutsuz oldugum zamanlardı, bir arkadasımın kitabı bana önermesi ve arastırma yaparken bu sitenin karsıma cıkması, o günlerde buradaki telkinler,şifalı taşlar ve meditasyonlada cekim yasası na katkıda bulunmaya calısıyordum irili ufaklı bircok seyde bu yasayı denedim, istediklerimin hepsi oldumu? elbette hayır cunku farkettimki istek ne kdr büyürse endişe de o denli arttıgı için beynimdeki blokajlar beni dileklerimden fersah fersah uzaga itiyordu,zamanla unuttum, önce telkinleri, sonra secretı son olarakda uguruna cok inandıgım taslarımı bir köşeye attım.. şimdi yine zor zamanlar yasıyorum... ama kesinlikle bildigim bişey var arkadaslar o da bu dediklerimi bırakmadan önce, yani telkinler ve cekim yasası hayatımdayken yaklasık 6 ay boyunca muhtesem seyler yasadım, birçok güzel sey hep arka arkaya oldu ve kesinlikle son yıllarda encok mutlu oldugum dönemlerden biriydi diyebilirim... sanırım bu bir tesadüf olamaz, hayatımla ilgili olumlu düşünmeyi bıraktıgımdan beri genel hatlarıyla olumsuz bir hayat yasamaya basladım şimdi masal gibi gecen o 6 ayı hatırlıyorum ve tekrar söylüyorum tesadüf olamaz :)
bugunden itibaren telkinlere ve olumlu düşünmeye tekrar baslıyorum, yeni yeni basarı hikayeleriyle bulusabilmek dilegiyle...

Bookmarks