Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim Yasası Hikâyelerimiz... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: asi akrep Nickli Üyeden Alıntı Kusura bakmayın saçmalık dediğim için çok sinirliydim. Burda birbirimizi yargılamadan dinleyip destek olmak için varız.Mutluluklarımızı,neşemizi paylaştığımız kadar sinirli öfkeli zamanlarımızdada hislerimizi yazacağız ki öfkemizi,kırgınlığımızı içimizde tutup büyütmeyelim...İyi ki bizlerle paylaştın hislerini...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-08-2009, 04:03 PM   #41 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Alıntı:
asi akrep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kusura bakmayın saçmalık dediğim için çok sinirliydim.
Burda birbirimizi yargılamadan dinleyip destek olmak için varız.Mutluluklarımızı,neşemizi paylaştığımız kadar sinirli öfkeli zamanlarımızdada hislerimizi yazacağız ki öfkemizi,kırgınlığımızı içimizde tutup büyütmeyelim...İyi ki bizlerle paylaştın hislerini

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2009, 10:44 PM   #42 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

Alıntı:
asi akrep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayrıca; hayata karşı olumlu şeyler istedim ama nedense hep olumsuzluklar beni buluyo...
çekim yasası tek başına hareket etmiyor.....
''hak yasası''......''tekamül yasası''
arzu ettiğin hedeflerin kimseye zarar vermiyor olmalı ''hak yasası''
kendi gelişim yolculuğuna uyması gerekiyor,mesela kendi özel bir yeteneğin vardır ve sen onu görmezden keliyorsundur,yada bu yeteneğine önem vermiyorsun ama o senin gelişimin için bir yapı taşı,ne zamanki kendi yeteneğini keşf eder ve bu yönde çalışmalara başlarsın öncelikle kendi içinde bir rahatlama hissedersin...''tekamül yasası''........
ama önce inançlarını,hislerini keşfetmen gerekir,hayattan beklentilerini keşfetmen gerekir
yukardaki sözünle aslında tam olarak istediklerine odaklanmadığın aşikar,ne istediğini netleştirmediğin zaman istemediklerine odaklanıyor olursun ve ilkel beyin düzeyinde eski inanç ve beklentiler döngüsel olarak hayatına akmaya devam eder..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ak-rsanal.html
sevgiyle kal
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2009, 11:35 PM   #43 (permalink)
Teğmen

anceline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
58 Mesajinıza toplam 408 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anceline is on a distinguished road

herkese merhaba ..ben de bir çekim hikayemi paylaşayım.
Yaklaşık 4 aydır kiralık ev aramaktaydık. Oturduğumuz ev metrekare olarak bize yetmiyordu. Acilen fazladan bir çocuk odasına bir de calışma odasına ihtiyacımız vardı fakat oturduğumuz muhitte 4- 5 odalı bir eve geçmek hayli yüklü bir kira demek olduğundan biz de daha mütevazi bir mahallede daha geniş bir ev bakar olduk. Fakat her sabah koştuğum spor alanının karşısında şahane bir villa vardı. Koşarken her oradan geçtiğimde -ki 10 tur atıyorum ve 10 kez o villanın önünden geçiyorum- gözüm o bahçeli 3 katlı villaya takılır hayallere dalıp giderdim. Kendimi o villanın balkonun da oturmuş çevreyi seyrederken ya da veranda da kahvemi yudumlarken hayal ederdim. Ve inanmayacaksınız 3 gün önce eşim bana sürpriz yaptı o villayı kiraladı. Şimdi oraya taşınıyorum. Evet kirası oldukça fazla ama rızkı veren Allah'ım ödemeyi de nasib edecek hiö kuşkum yok.
Alt 06-09-2009, 07:58 AM   #44 (permalink)

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about

Bilinçaltını tanımak lazım; ama çekim yasasıyla islami öğretileri mukayese etmek lazım. Sürekli dua eden ve allah'ın sevgili kulu olduğunu düşünen kişi dualarının kabul edileceğine inanır ve çekim yasasına göre duaların gerçekleşmeli muhtemeldir. Bu açıdan bakınca Dini öğretileri görmezden gelmek oluyor çekim yasası.
Çok düşündüğünüz ve karşılaşmak istediğiniz bir arkadaşınızla sokakta karşılaşıyorsunuz. Aslında insanla daha önce de geçiştiniz; ama algıda seçiçilik durumunuz düşük olduğu için onu farkemediniz, tanıyamadınız. Bu da olabilir. Gerçekten manevi bir yasayı var kabul ediyorsak -ki bilimsel yönü nesnel temellere de dayandırılamayacaktır- bunda ilahi bir kudret aramak gerekmez mi? Şayet ilahi kudret aramadan dünyada manevi kanunların var olduğuna inanırsak bu insanı bir boşluğa sürmez mi?
Meraktan ötürü soruyorum bunları; beyin fırtınası yapmak istiyorum bu konuda. Belki de benim göremediğim noktaları gördüğünüz için aklınıza bu soru hiç takılmadı bile...

İşin psikolojik boyutu var birde. Bilinçaltındaki düşüncelerin davranışı etkilediğini ve değiştiğini telkinleri dinlediğimde gördüm. İnsan bilinç altına gerekli mesajları istediği şekilde gönderebilirse o şekilde davranabilir.
durum1: Hoşlandığınız bir insan var ve ona açılacak, konuşacak cesarete, bir senaryo yazıp kızla çaktırmadan oynayıp kişisel, özel bilgilerini öğrenebilecek kadar pratik zekaya sahip değilsiniz. (Aslında sahipsiniz; ama bilinç altınızda başaramama, yetersiz olma duyguları hakim)
Onun sizden hoşlanacağına inancınız tam ise çekilin bir köşeye ve çekim yasasınn gerçekleşmesini bekleyin.
Aslında çekim yasası inancı gerçekten olmaktan ziyade sizin davranışlarınızı etkiliyor. Daha iradeli, inançlı oluyorsunuz. Böyle baskın karakterlerin de çevresinde prim yapması, istediğini kişiyle kontakt kurabilmesi de muhtemeldir. Çekim yasası adı altında bilinçaltınızda "yapabilirlik, başarılabilirlik" mesajları gönderdiğinizin ve bunu davranışa dökdüğünüzün de farkında olamadığınız için bunun adı çekim yasası oluyor olabilir. Yani aslında çekim yasası devreye girmiyor, siz gereği gibi davranmaya başlıyorsunuz. Çıkış noktası nedir: Çekim yasası'na olan inanç.
Ben gerçekliğini kabul etmekte zorlansam da çekim yasası'nın insanları amacına ulaştırdığına inanıyorum. O yüzden var olduğuna inanmasam da böyle inanç biçimleriyle bilinçaltına daha rahat hitap edebildiği de bir gerçek. O yüzden "üzümünü ye bağını sorma" mı diyoruz bu konuda.

Bu soruları kendine soran ve farklı cevaplar bulabilen arkadaşlar haklı gerekçelerini bana da anlatırlarsa minnettar olurum; şayet bunları hiç düşünmemişlerse düşünmelerini ve daha da ileri boyutta düşünmenin insanı boşluğa, dini inançlarının sorgulanmasına sebebiyet verdiğini de farketmelerini, bu konuda yine görüş bildirmelerini rica ederim.
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2009, 02:10 PM   #45 (permalink)

salvadore_xp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 162
182 Mesajinıza toplam 846 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura aboutsalvadore_xp has a spectacular aura about

Arkadaşlar, kimse bu konuda düşünmemiş mi? Ya da düşünmüşler de mesaj yazmaya mı eriniyorlar?
salvadore_xp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2009, 11:24 PM   #46 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point

arakadaslar bişi ögrenmek istiyorum..geçen gün sinirliydim kendimi çok mutsuz çaresiz hisseetim ve kagıda dkmek istedim düşüncelerimi ama o an öle bişi oluverdi düşündüklerimin tam tersini yazdım çekim yasasını düşünürek ... örnk çok mutluyum çok sakinim herşey çok güzel falan die kötü ne düşünüyosam tersine çevirdim .. bu çekim yasasını harekete geçirir mi ??
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2009, 07:17 PM   #47 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point

aynı mekanda oturdugum birinden çok hoşlnmıştım ve bdaha göremicektim muhtemelen kalkıp gittigmde. ama ben 2 gün sonra çarsıya indigimde hep kendme onu grcem onu görcem dedim buna kendimi inandırdım ve yine biyerde krşılaştık ve her çarsıya inişimde onu görceğimi imgeliyorum ve hep farklı yerlrde herseferinde gördüm..aynı mekanda görsem neyse dicem o orda takılıodr bende orda taklıodurum ozmn çok noramldir görmem ama hersferinde farklı yerlerde. 5,6 kez oldu suana kadar..ve simdilerde ise onla tanıstıgımı imgeliyorum ve heralde buseferde tanısıcam die gezerim bitün gün inşllah mutlu haberleri buraya yazmak nasip olur :)
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2009, 09:47 PM   #48 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 25
32 Mesajinıza toplam 239 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pembe mutluluk is an unknown quantity at this point

Ben de bir olayımı anlatmak istiyorum sizlere.Reiki de insiliye olmak çok istiyordum.Ramazan bayramı tatilinde ailemin yanına gittim ve çok istediğim reiki 1 den insiliye oldum.Reiki ile ilgili daha çok bilgi sahibi olmak istiyordum bu merakımı ancak bir kitap dindirebilirdi.Ama tatilde hiç fırsatım olmadı.Ama aklım hep kitapta kalmıştı.Neyse dönüş vakti geldi ve ben eşimle görev yaptığımız yere dönüyorduk.1saat sonra otobüs mola verdi.Molalarda hep adetimdir hep o küçük kitap raflarına gider kitapları incelerim.Sonra kitapları incelerken bir de ne göreyim en üst rafta reiki 1 yazan sadece bir tanae kalmış bir kitap.Gözlerim ışıldadı hiç bir şey tesadüf değil diye düşündüm ve şükür ettim.
pembe mutluluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2009, 03:59 PM   #49 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Alıntı:
salvadore_xp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilinçaltını tanımak lazım; ama çekim yasasıyla islami öğretileri mukayese etmek lazım. Sürekli dua eden ve allah'ın sevgili kulu olduğunu düşünen kişi dualarının kabul edileceğine inanır ve çekim yasasına göre duaların gerçekleşmeli muhtemeldir. Bu açıdan bakınca Dini öğretileri görmezden gelmek oluyor çekim yasası.
Çok düşündüğünüz ve karşılaşmak istediğiniz bir arkadaşınızla sokakta karşılaşıyorsunuz. Aslında insanla daha önce de geçiştiniz; ama algıda seçiçilik durumunuz düşük olduğu için onu farkemediniz, tanıyamadınız. Bu da olabilir. Gerçekten manevi bir yasayı var kabul ediyorsak -ki bilimsel yönü nesnel temellere de dayandırılamayacaktır- bunda ilahi bir kudret aramak gerekmez mi? Şayet ilahi kudret aramadan dünyada manevi kanunların var olduğuna inanırsak bu insanı bir boşluğa sürmez mi?
Meraktan ötürü soruyorum bunları; beyin fırtınası yapmak istiyorum bu konuda. Belki de benim göremediğim noktaları gördüğünüz için aklınıza bu soru hiç takılmadı bile...

İşin psikolojik boyutu var birde. Bilinçaltındaki düşüncelerin davranışı etkilediğini ve değiştiğini telkinleri dinlediğimde gördüm. İnsan bilinç altına gerekli mesajları istediği şekilde gönderebilirse o şekilde davranabilir.
durum1: Hoşlandığınız bir insan var ve ona açılacak, konuşacak cesarete, bir senaryo yazıp kızla çaktırmadan oynayıp kişisel, özel bilgilerini öğrenebilecek kadar pratik zekaya sahip değilsiniz. (Aslında sahipsiniz; ama bilinç altınızda başaramama, yetersiz olma duyguları hakim)
Onun sizden hoşlanacağına inancınız tam ise çekilin bir köşeye ve çekim yasasınn gerçekleşmesini bekleyin.
Aslında çekim yasası inancı gerçekten olmaktan ziyade sizin davranışlarınızı etkiliyor. Daha iradeli, inançlı oluyorsunuz. Böyle baskın karakterlerin de çevresinde prim yapması, istediğini kişiyle kontakt kurabilmesi de muhtemeldir. Çekim yasası adı altında bilinçaltınızda "yapabilirlik, başarılabilirlik" mesajları gönderdiğinizin ve bunu davranışa dökdüğünüzün de farkında olamadığınız için bunun adı çekim yasası oluyor olabilir. Yani aslında çekim yasası devreye girmiyor, siz gereği gibi davranmaya başlıyorsunuz. Çıkış noktası nedir: Çekim yasası'na olan inanç.
Ben gerçekliğini kabul etmekte zorlansam da çekim yasası'nın insanları amacına ulaştırdığına inanıyorum. O yüzden var olduğuna inanmasam da böyle inanç biçimleriyle bilinçaltına daha rahat hitap edebildiği de bir gerçek. O yüzden "üzümünü ye bağını sorma" mı diyoruz bu konuda.

Bu soruları kendine soran ve farklı cevaplar bulabilen arkadaşlar haklı gerekçelerini bana da anlatırlarsa minnettar olurum; şayet bunları hiç düşünmemişlerse düşünmelerini ve daha da ileri boyutta düşünmenin insanı boşluğa, dini inançlarının sorgulanmasına sebebiyet verdiğini de farketmelerini, bu konuda yine görüş bildirmelerini rica ederim.
Salvadorcum merhaba
Sürekli dua eden ve allah'ın sevgili kulu olduğunu düşünen kişi dualarının kabul edileceğine inanır ve çekim yasasına göre duaların gerçekleşmeli muhtemeldir. Bu açıdan bakınca Dini öğretileri görmezden gelmek oluyor çekim yasası.
Öncelikle ben çekim yasasının dini öğretileri görmezden gelmek olduğunu düşünmüyorum,tam tersine okuduğum pek çok kitapta Kur'an-ı Kerimde çekim yasasının temellerini oluşturan pek çok konuya açıklık getirildiğini ve anlatıldığını gördüm. Bu yüzden bunu şu şekilde yorumlamanın daha doğru olacağını düşünüyorum; Çekim yasası Tüm dinlerin kitaplarında yazan pek çok öğretinin toplamından ve harmanlanmasından oluşturulmuştur diyebiliriz....Belki çok İddialı bir yorum oldu....

Şayet ilahi kudret aramadan dünyada manevi kanunların var olduğuna inanırsak bu insanı bir boşluğa sürmez mi?

Şöyle bir dönüp etrafımıza baktığımızda duygusal boşluğa düşmüş ya da büyük çıkmazlarda savaşan pek çok insan görebiliriz...olayı derinlemesine incelediğimizde rahatlıkla bu durumun içinde olmalarının sebebinin tamamen manevi bir boşlukta olmalarından kaynaklandığını görebiliriz.Malesef günümüzde insanlar herşeyi maddiyata dökmüş ve her sorunu maddiyatla halledebileceklerini sanıyorlar.Evet belki sayılı bir kaç zaman bu dedikleride oluyor ama öyle bir an geliyor ki tıkanıp kalıyor işte...Ne yaparlarsa yapsınlar ne kadar maddiyata sahip olurlarsa olsunlar içlerinde kocaman bir boşluğun gün geçtikçe büyüdüğünü fark etmeye başlıyorlar işte bu noktada da herşeyin üstünde bir İlahi Kudretin olduğunun ve o olmadan ona sığınmadan içlerindeki boşluğun geçmeyeceğini fark etmiyorlar mı?

Çekim yasası hiç bir şey yapmadan bir kenara çekilip o olayın yada isteğimizin olmasını beklemek değil ki canım.Tam tersine ne istediğimizi çok iyi bilip onu oldurabilmek için gerekli yolları açmaya başlamak değil mi?
Biz bugün bir adım atmalıyız ki dileğimize bugün dünden bir adım daha yaklaşmış olabilelim değil mi?

O yüzden "üzümünü ye bağını sorma" mı diyoruz bu konuda.

Çekim yasasında bence tam tersine attığımız her adımın sorumluluğunu alıyor ve ona göre hareket ediyoruz.Yani ben bugün bu adımı atarsam yarın başıma şu şu olay gelir deyip harekete geçiyoruz.Durum böyle olunca da pekte üzümünü ye bağını sorma olayı olmuyor.Üzümü yemek istiyorsan önce bir bağ al, sonra o bağı işle ki üzüm versin ve sende keyfini çıkarta çıkarta üzümleri yiyebilesin diyoruz.

Düşünmemi sağlayıp,Düşündüklerimi paylaşabilme imkanı verdiğin için sana kucak dolusu sevgi yolluyorum sevgili salvadorcum.İYİKi VARSIN .....
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2009, 11:33 PM   #50 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Benim hikayem ise çocukluğumda gerçekleşen birkaç olayla alakalı.Ben o yıllarda aslında çekim yasasını kullanmayı öğrenmişim.
Neden mi?Anlatayım:
ilkokul 3.ve 4.sınıfta karnem istediğim gibi gelmemişti.5.sınıfta sınıfın en çalışkanı olmaya karar vermiş,
bunun içinse daha çok çalışmaya başlamıştım.Hergece dua ettiğim gibi amacımın hayalini de kuruyordum.
o yıl iki kez öğretmen değiştirmeme rağmen her iki öğretmeninde sevgisini ve takdirini kazanarak amacıma ulaştım.
Yine o yıllarda gönülden istediğim başka dileklerimde vardı.Hepsi için aynı yöntemi uyguluyordum.Ve artık bende gelişmeye başlayan düşünce ise şuydu:Çok istediğim herşeye dua ile kavuşuyorum.Bu tabiki doğru fakat hayal etmenin önemi de tartışılmazdı.
Peki yıllar sonra ne oldu?Dileklerim için yine dua ediyorum.Ama dileğimin gerçekleştiği hayalini kurmadığımı, bugün bu yazıyı yazarken bir kez daha farkettim.Bugünden itibaren dua ve hayal adlı ayrılmaz ikiliyi uygulamaya çalışacağım yeniden.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks