Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   -Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/12427-cekim-yasasi-kendini-gostermeye-basladi-cok-ilginc-bir-olay-yasadim.html)

yaprakk 08-08-2008 07:15 PM

-Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!!

Az önce çok ilginç bir olay başıma geldi.

2 saat kadar önce suçluluk,ego güçlendirici ve kendine güven telkinlerini dinliyordum.Kendimi telkinlere çok fazla kaptırmıştım.Derken telefon çaldı.

Noter'den aradılar(geçtiğimiz kış cv'mi bırakmıştım.) Neyse...arayan kişi benimle telofonda mülakat yaptı.Ve pazartesi 15 günlük bir deneme süreci için beni işe çağırdı.15 günün sonunda da performansıma göre sözleşme yapacakmış!!! Arkadaşlar!!! hala şoktayım...Hiç telefonda mülakat başıma gelmemişti en sonunda bu da oldu ya wave

Ve mesai saatleri uygun olan,hafta sonu tatil olan tam istediğim gibi bir iş...

Bakalım uyguladığım çekim yasası inşallah işe yarar 44

işin ilginç tarafıda 2,5 saat öncesine kadar telefonumuz arızalıydı.Ve bugün yaptırdık s456

Pazartesi başlayacağım bakalım.Lütfen pozitif enerjilerinizi bana yollayın ve dualarınızı eksik etmeyin...

Bakın görüyor musunuz şimdiden heyecan başladı bende terli345

Su_Duru 08-08-2008 07:25 PM

Ynt: -Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!!

Sevgili yaprak hayirli olsun..seni tebrik ederim..mutlulugun daim etsin...suanda sevincinden olsa heyecanlanman gayet normal, fakat pazartesi hic heyecanlanmadan, gayet kendinden emin olarak ise baslayacaksin..dualarim seninle..
Hayirli olsun... bu mutlulugun tadini cikar wave

monange 08-08-2008 07:34 PM

Ynt: -Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!!

alk78 Yaprak cim senin adina cok sevindik... Umarim hersey senin istedigin sekilde gider... Umudunu sakin kaybetme , cekim yasasindan kendini cekme... Sadece inan.... partysmiley

güllerinperisi 08-08-2008 09:51 PM

kiss3 hayırlı olsun yaprak.. thumbsanim

melodiss 09-08-2008 11:14 AM

f678h f678h süperrrr alk78

umelihad 09-08-2008 12:52 PM

Kutlarım, çok sevindim. hayırlı uğurlu olsun. Herşey istediğinden daha güzel olsun. Sözleşmeden sonra yine kutlarız.

Sevgiyle kalın

reversi 09-08-2008 10:38 PM

alk78 kutlarım ,iş hayatında mutluluk ve başarılar seninle olsun... alk78
reversi...

Novos 09-08-2008 11:45 PM

hayırlı olsun kutlarım, benden bir pozitif sana hadi bakalım işin rast gitsin, clapping

maximumfelix 11-08-2008 04:26 AM

yaprak tebrik ederim, dualarımız ve kalbimiz seninle umarım herşey mükemmel olur kiss3

pakguc 11-08-2008 09:05 AM

tebrik ederim 25889 , başarılar

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:51 PM.