Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   -Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/12427-cekim-yasasi-kendini-gostermeye-basladi-cok-ilginc-bir-olay-yasadim.html)

ikizruh 11-08-2008 10:14 AM

Ynt: -Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!!

süper bir haber bu yaprak inşallah devamı gelir wave

çitlembix 11-08-2008 03:15 PM

Ynt: -Çekim Yasası- kendini göstermeye başladı!!! çok ilginç bir olay yaşadım!!!

Hayırlı olsun...Tebrikler... alk78

sanemce 13-08-2008 01:54 PM

muhtemelen şu an çalışıyorsun ttli3
tebrik ediyorum ve mutluluklarının daim olmasını diliyorum ark5

yaprakk 24-08-2008 08:51 PM

Geçen hafta işten ayrıldım.

Aslında çekim yasası egzersizlerime uygun bir işti (08.00-17.30 mesai ,hafta sonu tatil...yemek iş yerine ait)

Ama tam anlamıyla değil.

Neden ayrıldğıma gelince,işe başladığımdan beri fazla mesai yaptık.çıkışım 20.00'ı buluyordu...sadece 15 dk yemek arası oluyordu...(hiç dinlenme diye bir şey yok!) Akşam eve bi geliyırdum gözlerim mosmor!

Bir de işlre çok ağırdı...Noter olduğu için sürekli hukuk terimleri falan...(sanki mahkeme...)

İş yerindeki insanları hiç sevmedim...kıskanç,fesat...insanlar vardı.Alışmaya çalıştım ama olmadı.İşe bi şekilde alışmaya kalksam,çalışma arkadaşlarımdan nefret ettim...

Öyle bir olay oldu ki acayip sinirlerim bozuldu.Kız vezneden açık vermiş sanırım,hesap tutmamıştı bir akşam.Ve benim hazırladığım postalardan bildi.Sonra gerçekler ortaya çıktı.kız yanlışlık yapmış.Ama beni azarladığıyla kaldı.

İşten ayrılınca resmen kandimi ceza evinden çıkmış gibi hissettim...

Siz nedersiniz iyi yapmış mıyım ayrılmakla?

Şunu farkettim,çekim yasasında hala eksik uyguladığım bir şeyler var dusun

MuminOKAN 24-08-2008 09:34 PM

öncelikle hayırlı olsun... sapkal89
sizin ve sağlığınız açısından güzel bir karar diye düşünüyorum.
o zaman bu negatiflikleri çevirip, pozitif bişekilde listene eklemeye ne dersin?
bi dene istersen...
sağlıcakla ve ışıkla...

yaprakk 24-08-2008 10:35 PM

Alıntı:

SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
öncelikle hayırlı olsun... sapkal89
sizin ve sağlığınız açısından güzel bir karar diye düşünüyorum.
o zaman bu negatiflikleri çevirip, pozitif bişekilde listene eklemeye ne dersin?
bi dene istersen...
sağlıcakla ve ışıkla...

Mesela nasıl bir şey yapabilirim?

üç_gömlek 24-08-2008 11:00 PM

Alıntı:

yaprakk Nickli Üyeden Alıntı
Geçen hafta işten ayrıldım.

Aslında çekim yasası egzersizlerime uygun bir işti (08.00-17.30 mesai ,hafta sonu tatil...yemek iş yerine ait)

Ama tam anlamıyla değil.

Neden ayrıldğıma gelince,işe başladığımdan beri fazla mesai yaptık.çıkışım 20.00'ı buluyordu...sadece 15 dk yemek arası oluyordu...(hiç dinlenme diye bir şey yok!) Akşam eve bi geliyırdum gözlerim mosmor!

Bir de işlre çok ağırdı...Noter olduğu için sürekli hukuk terimleri falan...(sanki mahkeme...)

İş yerindeki insanları hiç sevmedim...kıskanç,fesat...insanlar vardı.Alışmaya çalıştım ama olmadı.İşe bi şekilde alışmaya kalksam,çalışma arkadaşlarımdan nefret ettim...

Öyle bir olay oldu ki acayip sinirlerim bozuldu.Kız vezneden açık vermiş sanırım,hesap tutmamıştı bir akşam.Ve benim hazırladığım postalardan bildi.Sonra gerçekler ortaya çıktı.kız yanlışlık yapmış.Ama beni azarladığıyla kaldı.

İşten ayrılınca resmen kandimi ceza evinden çıkmış gibi hissettim...

Siz nedersiniz iyi yapmış mıyım ayrılmakla?

Şunu farkettim,çekim yasasında hala eksik uyguladığım bir şeyler var dusun

biz de ne kadar sevinmiştik iş bulmana.sadece fikrimi paylaşmak istiyorum.aslında sen iş bulmak için egzersiz yapmışın gibi geldi bana.yani güzel sevdiğin sürekli bi işinin olması yerine işsiz kalıp iş bulmak ve iş bulma sevincini yaşamak üzerine odaklanıyor olabilirsin.bu nedenle hemen bırakabileceğin iş arkadaş ve olaylar zinciri de sürüyor.yani sürekli bi işte çalışmaya değil iş bulmaya odaklanıyor olabilirsin.

ozel 24-08-2008 11:30 PM

Sevgili Yaprakk, isten ayrilman eminim hayirli olmustur, kendimiz icin en iyisini yine kendi hislerimizi dinleyerek buluruz. Ayrica cekim yasasini ya uygularsin yada uygulayamazsin, eksik uygulama diye bir durum sozkonusu olamaz cunku evren ne istersen sana onu verir eksik yada fazla vermez, o andaki ihtiyacin olan derslerini ogrenmeni en iyi saglayacak deneyimleri yasatir, sen isinden ayrilmakla, orada ogrenmen gerekeni ogrendin veya ogrenecegin derslerini baska bir sekilde ve yerde ogrenmeyi sectin . Onemli olan kendini iyi hissetmen.
Sevgi ve isikla kal

elba 22-09-2008 01:32 PM

umarım yeni deneyimlerinle herşeyi kafanda daha net oturtur ve evrene daha net mesajlar verirsin... herşey gönlünce olsun b456

yurdahal 22-09-2008 02:59 PM

Sevgili Yaprak,

Yaşadığımız olaylar, atacağımız bir sonraki adım için bize bilgi ve deneyim yüklerler. Sende bu deneyiminden muhakkak bir artı ile çıktın, oturup bunun üzerinde düşünürsen, bir sonraki uygulamanda nelere dikkat etmen gerektiğini buluacaksın.

Yazında dikkatimi çeken bir şey oldu. Son derece neşeli bir ruh hali ile yazmışsın ancak, yazıda bir kelime var ki, onun çekim yasasında yeri yok.

"Bakalım uyguladığım çekim yasası inşallah işe yarar " demişsin. Çekim yasası ile "inşallah" kelimesi birbiri ile bağdaşmaz. Bir şeyi ya isteriz ya da istemeyiz. Kesin ve net tavır önemlidir.

Tekrar denemekten asla vazgeçme.

Sevgiler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:41 AM.