Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bursa Seminerlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bursa-seminerlerimiz/)
-   -   7 Haziran Bursa Hayatım Değişti Semineri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bursa-seminerlerimiz/371551-7-haziran-bursa-hayatim-degisti-semineri.html)

Belgin ∞ 04-05-2009 06:47 PM

7 Haziran Bursa Hayatım Değişti Semineri

Seminerimiz ücret iade garantilidir.Eğer memnun kalmazsanız seminer sonunda ücret iadesi alabilirisiniz.

Hayatım Değişti Bursa Seminerimizin tarihi 7 Haziran.
Özet videolar konuklar için sayfa sonunda!!!

Üyelik girişi yaptıysanız bu linkten video izleyiniz.
Hayatım Değişti Seminerleri Özetler on Yahoo! Video

3 Seminer 5 konu aynı gün bir arada ayrıca 2 konuda hediye cd ve katılım sertifikası
Seminer Tarihi ve Yeri:

Seminerimizin gerçekleşeceği Osmangazi'de ki Gold Otel: HOTEL GOLD 3 - EVINIZE HOSGELDINIZ

Seminer Süresi:Saat 11:00 ile 18.30 arası…
11:30 / 12:00 arası kayıt işlemleri gerçekleştirilecektir..

Seminer Konuları:1-Subliminal Teknikler 2-Eft 3-Deep Peat 4-Sedona 5-Bolluk Bereket-Zenginlik

Seminerlerimiz'de amaç hayatımdegisti.com ismine yakışır şekilde gerçekten değişim sağlayan uygulamaları öğrenmenizi sağlamaktır.

Eğitimi Kimler Verecek?

Atakan Sönmez:Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Bölümünü Bitirdi.Nlp Eğtimi Aldı.Ses frekans bilgisini de kullanarak Dünyada ilk kez ritmli okuma tekniği ile telkinler kaydetti ve büyük başarı sağlandı.Dünyada ki en geniş kapsamlı 2006 yılından beri aktif olan 45.000 üyeli hayatimdegisti.com sitesinin kurucusudur..Subliminal tekniklerin kullanımı ile ilgili bilgi verecek.Tüm yaşamınız boyunca kullanabileceğiniz somut değişimlere yol açan bilgiler.

Abdulah Canıtez:Halen Aksiyon Danışmanlık Bünyesinde eğitmen ve öğrenci koçu olarak çalışan Abdullah Canıtez eft,deep peat sedona,precision (hedef belirleme) eğitimleri dahil bir çok eğitim aldı.Bir çok seminerler verdi.Haftalık olarak uydu yayını yapan bir tv programına katılmaktadır.
Özellikle akıcı anlatımı ile dikkat çeken Abdullah Canıtez eft deep peat sedona tekniklerinin uygulamalarını anlatacak. Ayrıca öğrenci koçluğu yaptığı için öğrencilere nasıl yaklaşılması gerektiği ders çalışma için çıkan engeller konusunda başarı tüyoları verecek.

Özlem Şahin:Reiki & Spritual Healing Master ve Kuantum Yaşam Koçu:Bolluk bereket dahil bir çok eğitimlere katılmıştır.Son derece titiz ve özenli bir şekilde hazırladığı sunumu ile bolluk bereket zenginlik konusunda ki dirençlerinizden kurtulmanızı sağlayacak hem de kişisel gelişim konusunda ki püf noktaları öğrenmenize destek olacaktır.

*Seminer de çok konu var tanıtım semineri mi olacak eft yi subliminal'i bolluk bereketi öğrenebilecek miyim?

Seminer de çok konu olmasına rağmen konuların uygulamaları anlatılacak bu sayede öğrendiklerinizi uygulayabileceksiniz.

*Seminer'de hediye dökümanlar verilecek mi?
Seminer'de normalde değeri 50 tl olan subliminal telkin cd si özel kutu içerisinde ücretsiz verilecektir .Bu cd Atakan Sönmez tarafından hazırlanacak.Ayrıca 20 tl değerinde reiki master Özlem hn'in hazirladiği bolluk bereket meditasyon cd'si verilecektir.Eft ile ilgili bir adet video ve seminer sunum notları cd'ye eklenecektir.http://tbn2.google.com/images?q=tbn:...img/RBL204.jpg

Katılımcılar yanlarında sürekli olarak taşıdıkları bir objeyi getirirlerse (özellikle yeşim, akik, kuarz v.b. gibi taşlar) özel bolluk bereket enerjisi ile programlanacaktır.)

Seminer Ücreti Hakkında ve katılım için yapmanız gerekenler.

Seminer Ücreti 80 tl dir...
Bu ücreti banka havalesi ile yatirabilirsiniz.Bunun için;
seminer@hayatimdegisti.com
adresine mail atıp hesap no istemelisiniz.
Dilerseniz bu formu gönderip bilgi alınız.
Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri - Bize Yazin

Ek Bilgiler:
Seminerin tekrarı olacak mı?
Her hafta seminer yapmamaktayız.Bu seminerin tekrarı Bursa'da uzun süre olmayacak.Değişim tekniklerinin anlatıldığı sonuca odaklı bir seminer olacak.

Katılım Sayısı Sınırlı mı?
Salonun alabileceği maksimum bir sayı vardır.Bu nedenle rezervasyonlarınızı son güne bırakmayınız.

Seminerlere Katılanlar Memnun Kalıyor mu?
Şimdiye kadar yaptığımız seminerlerden memnun ayrılmayan olmadı.Bir çok konu içerdiği için mutlaka biri yada bir kaç tanesi size hitap edecektir.
Katılımcılara Bilinçaltı Teknikleri Katılım Belgesi verilecektir.

İrtibat Telefon: Atakan Bey: 0539 559 64 22
Kredi kartı ile odeme için bu linki kullanınız taksitle alabilirsiniz

7 haziran bursa semineri, #18077761 Gittigidiyor.com

gelen talepler üzerine gerekli katılımcı sayısına ulaşılırsa 06. haziran. 2009 cumartesi günü reiki 1 eğitimi verilecektir..

eğitim içeriği ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki linkte görebilirsiniz;

http://www.hayatimdegisti.com/forum/egitim-seminerlerimiz/371933-6-haziran-bursa-reiki-1-egitimi.html#post464856

lale85 05-05-2009 12:25 AM

Cevap: 7 Haziran Bursa Hayatım Değişti Semineri

redflowers seminerin bursada olmasına sevindim ama bi konu eksik neden iki nokta tekniği yok seminer konuları arasında sevinclidiğer seminerlerde vardı doğrusu benim önceliğim iki noktadan yana yani en çok seminere bu yüzden gelmek istiodum gerçi o olmasa da seminerin güzel geçicenden eminimO0

Belgin ∞ 05-05-2009 12:56 AM

Merhaba Lale85.

2 nokta tekniği kitabı okuyanlar için bilinen bir yöntem, fakat seminerlerimizde kitabı okumayan katılımcılarımızda çoğunlukta. Bu yüzden kafalarda soru işaretleri kalıyordu.

Mümin Bey' de bu konuda varolan bilgilerini pekiştirmek için Kuantum ile ilgili eğitimlere katılmaya karar verdi. Alacağı eğitimlerden sonra tekrar aramıza dönecektir.

Sevgiler.

lale85 05-05-2009 02:41 PM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 461519)
Merhaba Lale85.

2 nokta tekniği kitabı okuyanlar için bilinen bir yöntem, fakat seminerlerimizde kitabı okumayan katılımcılarımızda çoğunlukta. Bu yüzden kafalarda soru işaretleri kalıyordu.

Mümin Bey' de bu konuda varolan bilgilerini pekiştirmek için Kuantum ile ilgili eğitimlere katılmaya karar verdi. Alacağı eğitimlerden sonra tekrar aramıza dönecektir.

Sevgiler.

tamam cnm anladım ben kitabı okuduğu halde anlamayan bi insanımda ondan dert etmiştimdunk56

sigortaci 06-05-2009 07:38 AM

Diğer şehirlerde de seminerleriniz olacak mı ? Mesla Eskişehir de...

asi_mavi2 06-05-2009 01:30 PM

mersin diyorum hep zamanı var demekki sizlerle tanışmamın aşmam gereken şeyler var daha görüşmek ümidiyle sevgi ve ışıkla kalın bir gün yolumuz birleşecek bunusabırsızlıkla bekliyorum.tdeşekkürler

Y@K@MQZ 06-05-2009 05:40 PM

inş.bir dahaki sefere mersin'de olursunuz bekliyoruzzzzzzz

KemaLl 07-05-2009 12:41 AM

off harika olmus ben geliyorum :)

Belgin ∞ 07-05-2009 12:50 AM

Alıntı:

sigortaci Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 461624)
Diğer şehirlerde de seminerleriniz olacak mı ? Mesla Eskişehir de...

Şimdilik Eskişehir ile ilgili bir programımız yok, fakat gerekli katılım sağlanırsa gelebiliriz, neden olmasın :)

Alıntı:

asi_mavi2 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 461644)
mersin diyorum hep zamanı var demekki sizlerle tanışmamın aşmam gereken şeyler var daha görüşmek ümidiyle sevgi ve ışıkla kalın bir gün yolumuz birleşecek bunusabırsızlıkla bekliyorum.tdeşekkürler

Asi_mavi'cim Mersin için de bir şey söyleyemiyorum ama Mersin le Antalya yakın sanıyorum birbirine. Bursa'dan sonra Antalya seminerimiz olacak büyük ihtimalle. Belki orası kısmetindir seninde. Ne dersin?

Alıntı:

Y@K@MQZ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 461671)
inş.bir dahaki sefere mersin'de olursunuz bekliyoruzzzzzzz

:)

mg45 13-05-2009 11:08 PM

Evet antalya yakın ama çok yakın değil umarım mersinde de olur.Sabırsızlıkla bekliyorum!!!

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:08 PM.