Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz

Uyarılar

Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

Hayatım Değişti Klubü ve Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın.. Bu ay Sen; Kazan ve Kazandır adlı çalışmamızı gerçekleştirdik.. http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post783250 Bu çalışmamızın zonucunda 150 liradan 6 çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık.. Yanı sıra İzmit Çocuk Esirgeme Kurumuna ihtiyaçları doğrultusunda s evgili Dr. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz nerededir kimdir Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz hipnoz Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2011, 12:03 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

Bu ay Sen; Kazan ve Kazandır adlı çalışmamızı gerçekleştirdik..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post783250

Bu çalışmamızın zonucunda 150 liradan 6 çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık..

Yanı sıra İzmit Çocuk Esirgeme Kurumuna ihtiyaçları doğrultusunda sevgili Dr. Ayşe Tuzlacı vasıtası ile çamaşır makinesi aldık.. :)

Ve sevgili Ayşe çok güzel bir şey söyledi; bunu sizlerle de paylaşmak istiyorum:

- Ruhsal dünyamızda temizlik için katıldığımız bu çalışmanın fiziksel dünyada temsilcisi olarak minik bebeklere çamaşır makinesi almak kısmet oldu; ne kadar anlamlı değil mi?

Bu yolculukta; kendiniz, çocuklar ve evrenimiz için yaptığınız değerli katkılarınızdan ötürü her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim..

>Amacım bir de orman oluşturmak, yakıp yıkanlara inat harikulade bir ormanımız olsun stiyorum..

Aranızda Tema’da olan ya da yakınen tanıdığı olan varsa her ay yapacağımız bu çalışmalarla bir hayatimdegisti ormanı oluşturmak için neler yamamız gerektiği konusunda bizlere bilgi ve yardımda bulunursa minnettar olurum..

Yaptığımız bu çalışmaya katılımcı sayısının her ay yüzlerce kişiye ulaşacağına dair büyük bir inanca ve mutluluğa sahibim, içimizdeki bu harika gücü çocuklarla ve ağaçlarla ve 4 ayaklı hayvan dostlarımızla ölümsüzleştirmek ve miras olarakbırakacağımız mutlu yürekler olsun istiyorum hepimizin ardında

Her daim hep birlikte nice mutlulukları kucaklamak, nice mutlulukları yaşamak dileklerimle..

Işığımız daim olsun,
Sevgi ile..
Shamanic Ozlem Şahin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-02-2012, 02:21 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Thumbs up Cevap: Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

Bu Başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim harikasın.

Merhabalar canlarım

Bu eğitimde neler başardık..
Şubat Ayı:Hediyeli Eğitim/Karma Temizliği Uyumlaması /Karmic Auric Empowerment
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...powerment.html

harikulade bir eğitimdi.. yorulduk, telaşlandık, katılım yoğun olduğu için gece yarısı 2 de bile insiyasyon yaptık

çok şükür alnımızın akı ile harika bir eğitim tamamladık..
katılan arkadaşlarımızdan geriye muhteşem geri bildirimler almam ekstra kazançlarım oldu..
aldığınız her nefesle yaşamlarınızda ki değişimlerin hızlı ve kolay bir şekilde güzelliklerle olmasını seçiyorum..

Bu eğitimin gerçekleşmesinde sevgili ortağım Atakan'a destekleri için teşekkür ederim..

ve elbette sevgi ile bu eğitime katılan;
Değerli dostlar:
1. Hüsniye
2. Ebru
3. Mustafa
4. Nilgün
5. Nevalsu
6. Funda
7. Naime
8. Ecesu
9. Nedret
10. Fatma
11. Handan
12. Şehnaz
13. Nur
14. Gözde
15. Serpil
16. Okan
17. İlknur
18. Aydan
19. Nesrin
20. Yeşim
21. Semanur
22. Nigar
23. Yurdagül
24. Yasemin
25. Aksu
26. Gizem
27. Tülin
28. Seval
29. Işılay

her birinize sonsuz sevgilerimle..

eğitim bedeli: 80 Tl
kişi başı 5 tl yi yollanacak kargo ücreti olarak düştüm.

topladığımız para: 2175 tl

Atakan ve benim okumalarına destek olduğumuz 7 çocuğumuza için kişi başı 200 Tl katkı sağladık;
200 tl x 7 = 1400 tl sini gönderdik

kalan: 775 tl

bu paranın:
300 Tl si

Genç Kız Sığınma Evi ne
http://www.genckizsiginmaevi.org/Default.asp

475 Tl ise
Omurilik Felçlileri Derneğine
TOFD - Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

bağışlanmıştır

dekontlarını aşağıda görebilirsiniz..

bereketinizin bol, zenginliğinizin çok olmasını seçiyorum
sevgiyle

Alt 19-04-2012, 10:44 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Standart Cevap: Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

merhabalar canlarr..

26-27 martta yaptığımız bolluk bereket reiki eğitimimiz dolu dolu geçti maşaallah bizlere diyorum... ve bir o kadar da kişiyi üzülerek eğitime alamadım sınırlı sayımızdan dolayı

katılanlardan aldığım harika bildirimle ise yine benim kazançlarım

baharın yorumunu sizlerle de paylaşmak sitiyorum,
" Selam Özlemciğim,
Bolluk bereket reikisi insiaaldıktan sonra nakit akışımda (belkide benim düşünce sistemimde) belirgin bir rahatlama oldu.
Yaşadığım bir olayı paylaşman için sana yazmak istedim.Şükranlarımla birlikte;
Bolluk bereket reikisi çalışmasını aldıktan bir kaç gün sonraydı uzuuunca bir zamandır msni kullanmıyordum ve bir vesile
ile o gün online oldum.Bir süre sonra kuzenimden bir mesaj geldi.Bilmediğim bir hesapta zaman aşımına uğramak üzere olan bir miktar
param olduğunun bilgisini veriyordu.Bilginin verildiği linki açtım ve siteden defalarca denedim.İsim tutuyordu ama doğum tarihi doğru değildi.
Kuzenime bunu öylediğimde yanlış yazılmış olabilir giitmelisin dedi.Üzerinden bir hafta geçti ve ben bugün bankaya gidip paramı aldım !!!
Evet burada hikaye sona eriyor.
Miktar ne mi? Çok kısıtlı param olduğu bir zamanda vermeden alamayacağıma dair inancımı değiştirdiğim için bolluk bereket reikisi aldım.
Ödediğim miktara çok yakın desem..... :)))

Kucak dolusu sevgiler

BT"

eğitime katılan diğer arkadaşlarınızdan buna benzer büyük küçük benim için çok değerli haberler aldım..

bu eğitimin başarısı bence en başta niyet ettiğimiz güzellikten dolayı hızla gerçekleşiyor..

her birinizin hayatlarında arzuladığınız yönde kolaylıkla değişimler olmasını seçiyorum ..

Bu eğitimin gerçekleşmesinde büyük payı olan
sevgili ortağım Atakan Sönmez'e ve katkısından dolayı Abdullah Canıtez'e teşekkür ederim..

ve elbette bu eğitime katılan güzel dostlara,

1. Neslihan
2. Azize
3. Banu
4. Işılay
5. İlknur
6. Bahar
7. Canan
8. Sevgi
9. Mustafa
10.Özlem
11.Senem
12.Şaziye
13.Özge
14.Ülkü
15.Zehra
16.Kadriye
17.Gülcan
18.Sibel
19.Buse
20.Aynur
21.Yasemin
22.Nilgün
23.Aysun
24.Zekiye
25.Ferah
26.Sebahat
27.Şule
28.Ebru
29.Kezban
30.Berrin

gelelim hesap kitap işlerimize

eğitim bedeli: 80 tl

bunun 10 tl si kişi başı kargo ve gönderilen koku bedelleri için düşüldü

kişi 70 tl X 30 kişi = 2100 tl para topladık

Atakanın ve benim okuttuğumuz toplam 7 çocuğumuza
kişi başı 200 Tl den yardımda bulunduk = 1400 tl

2100 - 1400 = 700 tl kalan

bu kalan paramızın 350 tl sini
6nokta körler deneğine,
http://www.6nokta.org.tr/vakif_dernekler.html

350 Tl sini de Lösev e bağışladık
https://www.losev.org.tr/v2/tr/default.asp

bağışlanmıştır

dekontlarını aşağıda görebilirsiniz..

bereketinizin bol zenginliğinizin çok olmasını seçiyorum

sevgiyle,
Shamanic Ozlem Şahin

Alt 20-04-2012, 10:51 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Çok güzel çalışmalar ve yapılan hayırlı işler, tebrik ederim. Bolluk Bereket Reiki eğitimi bir daha tekrarlanacak mı acaba, katılmayı isteyipte katılamayanlar için bir fırsat daha olacak mı acaba?
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-04-2012, 06:45 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Arrow Cevap: Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

teşekürler berilcecim.. hepimizin güzel enerjileri ile oluyor bu,
katılan katılmayan herkesin iyi niyetleri ile..

bu nedenle tüm foruma sonsuz sevgilerimle..

tekrarını haziran ayında yapmayı seçiyorum..

sevgiler
Alt 07-12-2012, 02:47 PM   #6 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz ay harika bir eğitim yaptık.

17-18 Kasım Ayı: Hediyeli Eğitim: ZEN Reiki eğitimimizde neler başardık!

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...zen-reiki.html

5 lira kargo ücretlerini kesince;

Toplam: 825 TL topladık

Özlem Şahin'in okuttuğu 4 öğrenciye: 550 TL

Atakan Sönmez'in okuttuğu 2 öğrenciye: 275 TL

Toplam 825 TL ödeme yapıldı.

Bu eğitime sevgi le katılan tüm dostlarımıza,

1-Damla
2- Bengü
3- Zeliha
4- Okan
5- Tülin
6- Özlem Ü.
7- Ufuk
8- Hüsniye
9- Özlem D.
10- M. Evren

sonsuz teşekkürler...

Işığınız daimi olsun.

Sevgiyle kalın, sağlıkla nefes alın.

Alt 16-02-2013, 01:13 PM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhabalar canlarım

Ocak Ayı: Hediyeli Eğitim/Karma Temizliği Uyumlaması /Karmic Auric Empowerment
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...powerment.html

harikulade bir eğitimdi.. yorulduk, telaşlandık, katılım yoğun olduğu için farklı günlerde bile insiyasyon yaptık.

katılan arkadaşlarımızdan geriye muhteşem geri bildirimler almam ekstra kazançlarım oldu..
aldığınız her nefesle yaşamlarınızda ki değişimlerin hızlı ve kolay bir şekilde güzelliklerle olmasını seçiyorum..

Bu eğitimin gerçekleşmesinde sevgili ortağım Atakan'a, Hazal' ve Erkan'a destekleri için teşekkür ederim..

Değerli dostlar:
1. A. Tuğba
2. Arife
3. Nuran
4. Nilgün
5. Arzu
6. Ayşe
7. Aysun
8. Banu
9. Birgül
10. Çiler
11. Derya
12. Duygu
13. Feza
14. Fikret
15. Gamze
16. Gülçin
17. Güzide
18. Havva
19. Nesrin
20. Hazal
21. Nuray
22. Nurhan
23. Okan
24. Özge
25. Özlem
26. Ümran
27. Yasemin

eğitim bedeli: 80 TL
kişi başı 10 TL yi yollanacak kargo ücreti olarak düştüm.

Eğitime katılmadığı halde destek olan A. Galip beye çocuklarımıza yaptığı katkı ve doğaya verdiği destek için ayrıca teşekkür ederim.

Topladığımız para: 2050 TL

Atakan ve benim okumalarına destek olduğumuz 7 çocuğumuza için kişi başı 150 TL katkı sağladık;
150 TL x 7 = 1050 TL gönderdik.

Kalan: 1000 TL

Bu paranın:
280 TL si

Down Sendromu Derneği'ne

280 TL si

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne

280 TL si ise

Fiziksel Engelliler Vakfı'na

bağışlanmıştır.

Dekontları aşağıda yer almaktadır.

Kalan 160 TL ile WWF Evlat Edinme projesi kapsamında Panda ve Yunus evlat edindik.

Bereketinizin bol, zenginliğinizin çok olmasını seçiyorum.

Sevgiyle

Shamanic Özlem Şahin

Alt 01-03-2013, 01:26 PM   #8 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Merhabalar canlarım

Şubat Ayı: Hediyeli Eğitim / Bolluk Bereket Reikisi / Abundance Prosperity Reiki
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ity-reiki.html

harikulade bir eğitimdi... yorulduk, telaşlandık, katılım yoğun olduğu için gece yarısı bile insiyasyon yaptık.

Bu eğitimin gerçekleşmesinde sevgili ortağım Atakan'a, Hazal'a ve Erkan'a destekleri için teşekkür ederim..

Değerli dostlar:
1. A. Tuğba
2. Ümran
3. Tuğrul
4. Feza
5. Gülden
6. Ayfer
7. Sevcan
8. F. İrem
9. Tuğba
10. Serap
11. Özlem
12. Ebru
13. Betül
14. Damla
15. Ender
16. Demet
17. Öznur
18. Tezcan
19. Emine
20. Hazal
21. Emre
22. Zeliha
23. Nilüfer
24. Sunay
25. Mustafa
26. Ayşe
27. Belkıs
28. Nazlı
29. Tamer
30. Gönül
31. Kıvanç
32. Aslıhan
33. Tolga
34. Güner

eğitim bedeli: 80 TL
kişi başı 10 TL yi yollanacak kargo ücreti olarak düştüm.

Topladığımız para: 2.380 TL

Atakan ve benim okumalarına destek olduğumuz 7 çocuğumuz için kişi başı 150 TL katkı sağladık;
150 TL x 7 = 1050 TL gönderdik.

Kalan: 1330 TL

Bu paranın:
250 TL si ile
ÇEKÜL tarafından 35 fidan dikildi. Hepimizin 1 fidanı oldu.

270 TL si
AKUT – Arama Kurtarma Derneği için

270 TL si
Yedikule Hayvan Dostları Derneği için

270 TL si
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği – Baba Beni Okula Gönder (Köy Okulları) projesi için

270 TL si
Darülaceze Vakfı için

bağışlanmıştır.

Dekontları aşağıda yer almaktadır.

Bereketinizin bol, zenginliğinizin çok olmasını seçiyorum.

Sevgiyle

Shamanic Özlem Şahin

Alt 09-04-2013, 05:05 PM   #9 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Mart ayında yine harika bir eğitim gerçekleştirdik..

27 Mart: Elixir Reiki / İksir Reikisi - Hediyeli Eğitim
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...li-egitim.html

Bu eğitimde neler başardık?

Elde edilen gelir: 100 x 22 = 2200 TL

Bu çalışmamızın sonucunda 150 liradan 7 çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık..

150 x 7 = 1050 TL

Geçtiğimiz ay bildiğiniz gibi 14 Mart’ta Dünya Böbrek Günü’ydü. Ülkemizde de bu amaçla çeşitli etkinlikler düzenlenmişti. Biz de gerçekleştirdiğimiz eğitimle katkıda bulunmayı seçtik.

Türk Böbrek Vakfı için; 250 TL

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı için; 250 TL

Tohum Otizm Vakfı için; 250 TL

Haçiko ( Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Vakfı) için; 286 TL bağışlanmıştır.

Aşağıda dekontları da bulunmaktadır.

TEMA Vakfı aracılığıyla her bir katılımcı için 1 adet olmak üzere toplam 22 tane Meşe fidanı bağışı yapılmıştır. 22 fidan 110 TL + sertifikanın ulaştırılması için 4 TL kargo ücreti toplamda 114 TL ödeme yapılmıştır. Sertifikayı da aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

Bu eğitimin gerçekleşmesinde büyük payı olan sevgili ortağım Atakan Sönmez’e, Abdullah Canıtez'e, Erkan ve Hazal’a destekleri için teşekkür ederim..

ve elbette bu eğitime katılan güzel dostlara,

1- Begüm
2- Solmaz
3- Bengü
4- Ebru
5- Çiğdem
6- Semiha
7- Sibel
8- Nilgün
9- Özgül
10- İ. Ethem
11- Aslı
12- Emine
13- Nilgün
14- Derya
15- Zeynep
16- A. Nilüfer
17- Özlem
18- Havva
19- Özlem
20- H. Özlem
21- Feza
22- Nilay

her birinize sonsuz sevgilerimle.. Her birinizin hayatlarında arzuladığınız yönde değişimlerin kolaylıkla gerçekleşmesini seçiyorum..

Eğitime, insanlığa, doğaya ve hayvanlara verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Bereketiniz bol, zenginliğiniz çok olsun.

Sevgiyle

Shamanic Özlem Şahin

Alt 03-06-2013, 05:45 PM   #10 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Nisan ve Mayıs ayında yine harika eğitimler gerçekleştirdik. Bu 2 eğitimin gelirini birleştirdik.

10 Nisan Hediyeli Eğitim: ZEN Reiki

22 Mayıs Hediyeli Eğitim: Bolluk Bereket Reikisi / Abundance Prosperity Reiki

Bu eğitimlerde neler başardık?

Zen Reiki eğitiminden;
Elde edilen gelir: 9 kişi * 80 TL = 720 TL

Bu çalışmamızın sonucunda 120 liradan 6 çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık.

120*6 = 720 TL

Bolluk Bereket Reikisi eğitimden;
10 TL kargo ve sertifika için kesildi.
Elde edilen gelir: 23 kişi * 70 TL = 1610 TL

Bu çalışmamızın sonucunda 150 liradan 7 çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık.

150 * 7 = 1050 TL
1610 – 1050 = 560 TL
160 TL ben ekledim üzerine 560 + 160 = 720 TL
Zen Reiki eğitimine katılanlar adına Çekül’e 14 ağaç diktirdik.
14 ağaç = 105 TL
Bolluk Bereket Reikisi eğitimine katılanlar adına Çekül’e 28 ağaç diktirdik.
28 ağaç = 205 TL
Zen Reiki grubumuz için WWF’nin Kutup ayıları türünü koruma çalışmalarına destek amacıyla 85 TL bağışlandı.
Bolluk Bereket Reikisi eğitimine katılan grubumuz için Yunus türünü koruma çalışmalarına destek amacıyla 75 TL bağışlandı.
250 TL Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışlandı.

Aşağıda sertifikalarını paylaşıyorum.

Bu eğitimin gerçekleşmesinde büyük payı olan sevgili ortağım Atakan Sönmez’e, Abdullah Canıtez'e, Erkan ve Hazal’a destekleri için teşekkür ederim.

Ve elbette bu eğitimlere katılan güzel dostlara,
Zen Reiki’de;
1- Mesut
2- Havva
3- Nilgün
4- Fulya
5- Hazal
6- Mehmet Ali
7- Şükran
8- Sevcan
9- Şehnaz

Bolluk Bereket Reikisi’nde;
1- Serap
2- Özlem Ü.
3- Ebru I.
4- Ebru Y.
5- Ayşe
6- Nilgün
7- Aysun
8- Aysin
9- Özgül
10- Şehnaz
11- L. Ufuk
12- Neşe
13- Evren
14- Aysun S.
15- Sara
16- Saadet
17- Özlem C.
18- Serkan
19- Ayşegül
20- Gözen
21- Canan
22- Hatice
23- Gökçe

Her birinize sonsuz sevgilerimle.. Her birinizin hayatlarında arzuladığınız yönde değişimlerin kolaylıkla gerçekleşmesini seçiyorum..

Eğitime, insanlığa, doğaya ve hayvanlara verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Bereketiniz bol, zenginliğiniz çok olsun.

Sevgiyle

Shamanic Özlem Şahin

Bookmarks

Seçenekler
Stil