Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-04-2013, 05:05 PM   #9 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

Bu başarıda senin de payın var! Teşekkür ederim, harikasın..

Mart ayında yine harika bir eğitim gerçekleştirdik..

27 Mart: Elixir Reiki / İksir Reikisi - Hediyeli Eğitim
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...li-egitim.html

Bu eğitimde neler başardık?

Elde edilen gelir: 100 x 22 = 2200 TL

Bu çalışmamızın sonucunda 150 liradan 7 çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık..

150 x 7 = 1050 TL

Geçtiğimiz ay bildiğiniz gibi 14 Mart’ta Dünya Böbrek Günü’ydü. Ülkemizde de bu amaçla çeşitli etkinlikler düzenlenmişti. Biz de gerçekleştirdiğimiz eğitimle katkıda bulunmayı seçtik.

Türk Böbrek Vakfı için; 250 TL

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı için; 250 TL

Tohum Otizm Vakfı için; 250 TL

Haçiko ( Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Vakfı) için; 286 TL bağışlanmıştır.

Aşağıda dekontları da bulunmaktadır.

TEMA Vakfı aracılığıyla her bir katılımcı için 1 adet olmak üzere toplam 22 tane Meşe fidanı bağışı yapılmıştır. 22 fidan 110 TL + sertifikanın ulaştırılması için 4 TL kargo ücreti toplamda 114 TL ödeme yapılmıştır. Sertifikayı da aşağıda sizlerle paylaşıyorum.

Bu eğitimin gerçekleşmesinde büyük payı olan sevgili ortağım Atakan Sönmez’e, Abdullah Canıtez'e, Erkan ve Hazal’a destekleri için teşekkür ederim..

ve elbette bu eğitime katılan güzel dostlara,

1- Begüm
2- Solmaz
3- Bengü
4- Ebru
5- Çiğdem
6- Semiha
7- Sibel
8- Nilgün
9- Özgül
10- İ. Ethem
11- Aslı
12- Emine
13- Nilgün
14- Derya
15- Zeynep
16- A. Nilüfer
17- Özlem
18- Havva
19- Özlem
20- H. Özlem
21- Feza
22- Nilay

her birinize sonsuz sevgilerimle.. Her birinizin hayatlarında arzuladığınız yönde değişimlerin kolaylıkla gerçekleşmesini seçiyorum..

Eğitime, insanlığa, doğaya ve hayvanlara verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Bereketiniz bol, zenginliğiniz çok olsun.

Sevgiyle

Shamanic Özlem Şahin