Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bulusmalarimiz-ve-seminerlerimiz/)
-   -   UFUKTA BİR TOPLANTI GÖZÜKÜYORMU ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bulusmalarimiz-ve-seminerlerimiz/12928-ufukta-bir-toplanti-gozukuyormu.html)

cedrus48 25-08-2008 02:14 AM

UFUKTA BİR TOPLANTI GÖZÜKÜYORMU ?

Sevgili forum dostları eski konularda hep okuduk şu tadına doyum olmayan toplantılarınızı ama biz daha yeni olduğumuz için o toplantılara katılmak nasip olmadı.Ben inanın hepinizi çok merak ediyorum bu sanal ortamda hepiniz çok sıcak çok dostcanlısı insanlarsınız.Hepinize kanım kaynadı.Forumda böyleyseniz acaba gerçek hayatta nasılsınız düşünemiyorum.Hepinizle tanışmayı isterim.İşte bunun için acaba yakında bir toplantı yapılacakmı bunun bir altyapısı hazırlandımı? Şayet yakında böyle bir düşünce varsa nerede nasıl bir organizasyon düşünlüyor?Neyse ben sorularımı fazla uzun tutmayayım çünkü terlikler havada uçuşmaya başladı.Terliğe razıyım süpürge sapının tadına bakmaya niyetim yok ben en iyisi artık yatayım emir büyük yerden yoksa o toplantıya sedyede ancak katılabileceğim

Novos 25-08-2008 02:17 AM

Ynt: UFUKTA BİR TOPLANTI GÖZÜKÜYORMU ?

ufukta bir konya toplantısı var bildiğim kadarıyla, öyle düşünülüyordu yani. başka da olur mu bilmiyorum, sürprizler olabilir.

cedrus48 25-08-2008 02:24 AM

Tarih bellimi dostum? Hangi tarihte yapılacak gününe karar verildimi?

Novos 25-08-2008 02:33 AM

yakın değil ya yanılmıyorsam aralık falan olması lazım, tam şu şeb-i aruz törenlerinde falan

cedrus48 25-08-2008 02:37 AM

Konya uzak sayılmaz hem Mevlanayı da ziyaret etmiş oluruz.Aralığada fazla bişey kalmadı 3 ay sonra ama benim 3 ayı beklemeye pek niyetim yok Şayet kabul ederlerse bazı arkadaşlarımızı çok yakın zamanda ziyaret etmeyi düşünüyorum

Belgin ∞ 25-08-2008 08:27 AM

Tarih sormazsanız yakında İzmir'de olacağımı ve orada bir organizasyon yapacağımı söyleyebilirim.Ama sakın tarih sorulmasın.Baştan söylüyorum.

mücevher 26-08-2008 10:16 AM

canım inşallah geldiğinde ben de orada olmak isterim.
belki şu Adil Maviş seminerine denk gelir diyecektim ama sen ona katılmıştın sanırım.
olsun tarih sormuyorum sadece gelince haber vermen yeterli.... mlk34

Belgin ∞ 26-08-2008 10:24 AM

Canım benim haber vermem mi ilk sana haber vericem inan.Çok görmek istiyorum seni.Bayramın 3. günü kısmetse gidicem.Hem suzzy'ciğimin kardeşinin nişanı var onada katılmak istiyorum kısmetse.İnşallah gelirsin canım,bende bir kucaklarım seni,kuzucuklarını. kiss3

suzzy 26-08-2008 10:51 AM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Canım benim haber vermem mi ilk sana haber vericem inan.Çok görmek istiyorum seni.Bayramın 3. günü kısmetse gidicem.Hem suzzy'ciğimin kardeşinin nişanı var onada katılmak istiyorum kısmetse.İnşallah gelirsin canım,bende bir kucaklarım seni,kuzucuklarını. kiss3

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
demekki neymiiiiiş ben bu bayram çifte bayram yapacakmışım.. şimdiden hoşgelişler olsun redflowers'im...

ay çok güzel olur valla... wave

inşallah bir aksilik çıkmazsa karşılıklı bi güzel göbek atarız...forumcek... sevincli

cedrus48 26-08-2008 10:56 AM

suzyy bizde davetlimiyiz göbecikleri sadece hanımlarmı atacak uy897 ya biz erkekler ne olacak hpm1 derty skan67

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:38 PM.