Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: teresa Nickli Üyeden Alıntı arkadaşlar umudunuzu mu kaybettınız noldu ya:((( Teresa burdayım (: Araştırmalar araştırmalar koşturmacalar.. Burayada yazayım İstanbul Üsküdar'da bir spor salonu buldum. Boy uzatma programları varmış. Yazıyı gördüm kız arkadaşımla salona giriş yaptım. Adam karşıladı bizi. Sonra ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-12-2012, 12:24 PM   #81 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EfeDursunoğlu34 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Therapium ameliyatsız boy uzatma merkezi

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar umudunuzu mu kaybettınız noldu ya:(((

Teresa burdayım (: Araştırmalar araştırmalar koşturmacalar.. Burayada yazayım İstanbul Üsküdar'da bir spor salonu buldum. Boy uzatma programları varmış. Yazıyı gördüm kız arkadaşımla salona giriş yaptım. Adam karşıladı bizi. Sonra sordum ettim falan adam bizi Sağlık Bakanlığından geliyoruz zannetti galiba. Korkuyla gözlerime bakıp zoraki cevaplar verdi(: boy uzatma hakkında akademik makalelerden, Growht hormonundan bahsettim adam ne olduğunu şaşırdı(: Neyse biraz bilgi alabildik. Haftada 3 gün programları varmış 45 dk. baş aşağı falan asıyorlarmış. L-argine veriyorlarmış. Çok gerekliyse growht hormonuda.. Bir genç 5 cm uzamış. Bir daha gittiğimdedaha ayrıntılı bilgi alabilirim (:

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

EfeDursunoğlu34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2012, 02:16 PM   #82 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

"İğneyle kuyu kazabilir misiniz? Damlama suyla taşları delebilir misiniz? İmkansız değil! Sabırlı ve ısrarlı odaklanmak, en zoru başarmanın yolunu açar. Başarının en büyük sırrı sabırlı ısrarla amacına odaklanmaktır. Televizyonun, interneti...n, disiplinsiz arkadaş ilişkilerinin karışımında dikkatiniz devamlı dağılmasın yeter.

Üretemeyenlerin üretenlerden farkı enerjileri ve yetenekleri değil, işlerini yarım bırakma alışkanlıklarıdır. Eserinizin sonuna kadar sapmadan gidebilmelisiniz. Yoksa bir gün yapmazsanız o bir hafta ertelemenize, bir ay, bir yıl ve sonunda bir ömür unutmanıza sebep olur. Üretimsiz insanların geçmişi yarım kalmış işlerin enkazlarıyla doludur.

Başladığı eseri bitirmek isteyen, onu düşünerek uyanmalı ve onu hissederek uyumalıdır. Üretkenlik isteyen, eserinin işleri uğrunda gerektiğinde açlığını da uykusunu da unutabilmelidir."
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2013, 11:02 PM   #83 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

konuyu baştan sona kadar okudum.. gerçektende burada boy uzatma konusunda kararlı büyüklerimi gördüm ve bunun için her türlü fedakarlığı yapabileceklerini ayrıca gördüğüm baska birşey ise minnettar'ın devamlılığını getiremediği çalışmalar olsun üşenmeler, ertelemeler vs.

eğer amacınıza ulaşmak istiyorsanız önce önünüzdeki engelleri kaldırmanız gerektiğinin de farkındasınızdır.. Kimi zaman maddi sorun kimi zaman üşengeçlik kimi zaman irade eksikliği vs vs işte birşeyi ne kadar isterseniz isteyin ilk adım kadar çalısmanın devamlılığıda önemli en çok sıkıntı çektiğim konulardan birisiydi birşeye baslamaktı ve o sorundan kurtulmak içinde sedona serbest bırakma yöntemi ile isteksizliğimden o an için kurtulmustum..

daha sonra önüme çıkan baska bir engel ise bir çalısmaya basladığım zaman o çalısma bir süre sonra son buluyordu daha sonra düşündüm ve birşeyin farkına vardım, o da bir hedef belirleyip bir plan çıkarmam gerektiğiydi.. Yapmak istediğim çok şey vardı o konuyla ilgili arastırmalar yapıp birsürü değerli bilgiler ediniyordum ve bu bilgileri not alıp kullanmadığım için zamanla unutuyordum ve hiçbirşey bilmeyenle aynı seviyeye düşüyordum. O konuda yapmak istediğim birçok şey olsada bir düzen ve plan olmadığı için baslamakta oldukça güçlük çekiyordum. Çalışmalarımı detaylandırdıkça herşey daha düzenli oldu ve kolayca çalısmalara başlayabildim.. bunuda yaptıktan sonra bir karar verdim ve çalışmalara basladım sonuç %100 başarı olmuştu kendimle gurur duymuştum ve farkettiğim bir sürü değişimler yaşamıştım en somut değişim ise depresyondan kurtulmus olmamdı.. geceleri uyuyamazdım şimdi çok rahatımm.. kendimden verdiğim örnekte önce bir hedef belirlemeden önce sıkıntı çektiğim konulardan kurtulmaya çalıstım ki başarılıda oldum zaten engellerden kurtulduktan sonra da bir bir çalısmalara basladım.. Burdan çıkarılması gereken dersler var örneğin bir hedef olsun plan ve planın detayları bugüne kadar kazandığım en değerli deneyimlerim olma özelliğini taşıyor. Ama burada pekde iyi anlatabildiğimi düşünmüyorum.. Neyse..

Etkili bir formül: ''İmgele, Gerçekleştiğini gör ve Şükret'' etkili olup olmadığını denemeden bilemezsiniz şahsen bir kaç olayda denedim ve faydasını gördüm.. Bu bilgi Olumlu düşüncenin gücü kitabında geçiyor.. birde örneği var karı koca ayrılma kararı alıyor. Daha doğrusu koca kadından ayrılmak istiyor. kadın kocasından ayrılmak istemiyor ve kocasından ayrılmadan önce 90 gün izin istiyor kocasıda izin veriyor. Kadın rahibe gidiyor, durumu anlatıyor ve rahip kadına bir formül veriyor ve bunu hergün uygulamasını istiyor. Kadın eve gider gitmez büyük bir heyecanla bu formülü uygulamaya başlıyor ve 3 ay sonrada boşanma davası var.. Adam çoğu zaman evine gelmiyor kadının 3 ay süresi var ve hergün o sihirli formülü uygulamaya baslıyor zaman geçiyor adam aralıklarla eve gelip gidiyor zaman geçiyor adam eve sık sık gelmeye baslıyor ve kadının hayal ettiği baska birşey ise evine gelip sallanan sandalyesinde eskisi gibi gazete okumasıydı zaman geçiyor ve adam eve gelip kadının tamda hayal ettiği gibi adam sandalyesine oturup gazetesine okuyor ve nihayet 3.cü ay doluyor ve adam karısına çıkma teklifi ediyor golfe yani :D kadın hatırlatıyor bugün bizim boşanma duruşma günümüz diyor adam boşversene diyor :D ne güzel dimi uyguladığı formül ise; Hayal et, gerçekleştiğini gör (duygularını kat) ve şükret. buna benzer bir olayda benim başıma gelmişti..

aynı formulü neden boy uzamak için kullanmayalım ki + bu formülü uyguladıktan hemen sonra olumlalamar çok etkili olucağına inanıyorum. Eğer yapabiliyorsanız egzersizler, besin takviyesi de çok önemli boy uzamak için..

minnettar'ında dediği gibi imgeleme yoluyla 1 yılda yanlıs hatırlamıyorsam 12 inç boyunu uzatanlar olmus. Eğer imgeleme konusunda zorluk çekipte yardıma ihtiyacı olanlar için ücretsiz e- kitap sunabilirim bu konuda ve imgeleme yapmakta üşeniyorsanız bile en azından saatlerce bilgisayarda zaman harcayanlar için bir program var o da imgeleme programı da diyebiliriz. Telkinlerden daha etkili bir yöntem varsa o da imgeleme çalısmasıdır.

O yüzden gerçekleşmesini istediğiniz boyunuzun uzun olması ise hayalinzdeki boyun fotoğrafını (kendi boyunuzu fotoşopla uzatmak en akıllıcası) o programa koyuyorsunuz birsürü fotoğraf olabilir program hızla bütün resimleri geçiyor ben fotoğrafların altına olumlu cümleler yazar öyle yapardım ki yapıcamda zaten günde 15 dakikalık yapılması gerekn bir çalısma yada yatmadan önce imgeleme yoluylada kendiniz yapıp güzel güzel olumlama cümleleri kurabilirsiniz. Örneğin boyum hızla uzuyor. Sağlıklı bir şekilde uzuyorum gibi.. daha sonra egzersizler ve uzamax almayı düşünüyorum.. ama inanıyorum ki boyum 1,71 ama 1,84 olmasını istiyorum.. Hem inanmak başarmanın yarısıdır dimi ;) Sevgiyle Kalın Hoşça Kalın
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2013, 11:02 AM   #84 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

şunu eklemek istiyorum.. boy uzatma telkini alan ya da diğer fisiksel değişimle telkin alan arkadaşlar...
ben çekirdek inanç çalıştırması yaptırdım.. ve telkinlerin etkisinin arttığını gördüm.. yani
bu şu demek oluyor çekirdek inancımızı değiştirdikten sonra bence boy uzatmaya uğraşın ve boy uzatma telkinini uzun süre dinleyin... sevgilerimle...
Alt 23-01-2013, 03:26 PM   #85 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
MCagdas35 is an unknown quantity at this point

Kliniğe başlayan arkadaşlarımız varmı ben başlıcam gibi şeyler söyleyenler vardı eger basladıysanız bıraz bılgı verırmısınız
İlk Hedef:Başlangıç__23.06.2014-23.01.2014 Hedef boy 1.77/1.78 m

Ve bu sefer başarıcam
MCagdas35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2013, 04:00 PM   #86 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Alıntı:
MCagdas35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kliniğe başlayan arkadaşlarımız varmı ben başlıcam gibi şeyler söyleyenler vardı eger basladıysanız bıraz bılgı verırmısınız
Merhabalar,
Ben fikrimi belirtmiştim ve aynı doğrultuda başlamadım ama senin başlamış olabileceğini düşünmüştüm ve açıkcası ne zaman yazacak ve paylaşacaksın diye de beklemedeydim...
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2013, 06:37 PM   #87 (permalink)
Teğmen

Ben su an üniversitede okudugum ıcın baslayamıyorum ınsallah devam ederse ancak universitem bıttıkten sonra baslayabılıcem aılemlede konustum yardımcı olucaklar baslayan varsa durumları nasıl dıye merak etmıstım anlayacagın benım 3.5 sene yada 4.5 senem daha var askerlıgıde katarsam

Ve bu sefer başarıcam
Alt 18-03-2013, 11:38 AM   #88 (permalink)
Teğmen

Tedaviye başlayan oldu mu hiç?

Ve bu sefer başarıcam
Alt 27-03-2013, 12:08 PM   #89 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keremmm is an unknown quantity at this point

ya arkadaşlar ne oldu bu işten bişey cıkmadımı ben baslamak istıyordum da istanbul dısındayım orda olmak gerekiyor baslayan faydasını gören biri yok mu ?
keremmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2013, 03:00 PM   #90 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point

aslında kutayhunun dediği doğr olaiblir bende bu telkni dinliyorum ancak hiçbir sonuç alailmiş deilim henüz önceçekirdek inanç çalışması yaptırıpmı dinlesek etkisini görürüz bu konudaki fikirleriniz nedir arkadaşlar?

Bookmarks