Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç!

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: teresa Nickli Üyeden Alıntı bugun cumadua edıcem bırazdaqn once buraya yazmak ıstedım...1 yıllık programım hazır..yavastan ama kalıcı bı boya sahıp olmak ıstıorum..bıgun tepeden baktıgım ınsanlarla aynı boyda olmak ıstıorum..bazen bıyere eve oturmaya gıtmek bıle zor gelıo benım ıcın..kendımden kac ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-05-2012, 12:48 PM   #181 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road
Standart Cevap: Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç!

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugun cumadua edıcem bırazdaqn once buraya yazmak ıstedım...1 yıllık programım hazır..yavastan ama kalıcı bı boya sahıp olmak ıstıorum..bıgun tepeden baktıgım ınsanlarla aynı boyda olmak ıstıorum..bazen bıyere eve oturmaya gıtmek bıle zor gelıo benım ıcın..kendımden kac yas kucuk cocularla aynı boyda olmak canımı sıkıo..ben cok bısey ıstemıorum Allahtan sadece batmayayım ınsanların gozune tahat edeyım bende gırdıgım ortamlrada okadar..bunları yazarken cok doldu gozlerım...,:((((((((((((((
Canım arkadaşım;
İnşAllah duaların kabul tez zamanda olur ...ben de senin ve bizim için isteyeceğim Rabbimden....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2012, 01:12 PM   #182 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

canımsın mınnettar saolasın...dua ettım ıstedım rabbımden ıkı rekat dılek hacet namazı kıldım nasıl rahatladım anlatamam...Alemlerın RABBI herseye gucu yeten o..o ol derse hersey olur...duamın kabul olacagında kalpten ınandım...cunku dua ederken duramadın agladım ..ınsanları sıkayet ettım rabbıme..ona dert yandım ..ondan ıstedım...ve YANLIZCA ONA GUVENDIM...sabah 1 yumurta yedım peynır zeytın 1 bardakta sut ıctım...bol bol suda ıcmeye calısorum...spora 18 hazıranda baslıorum cunku sınavlar gelıo...su okuldan mezun olsam seneye boy uzatma senem zaten..18 hazıranda platese baslıorum...bı 3 ay yapıp barfıks alıcam..bıde yarım saat grow taller hareketlerını yapıcam ıns yatmadan...yazın bol bol vaktım olacak ıns...HAFTAYA 3 AYLAR BASLIO..KURANI HATMEDICEM SIRF BUNUN ICIN..gecelerı kalkıp dua edıorum boyum ıcın...tabı erken yatıorum..kola nescafe tuketmıorum...sık sık yemeye calısorum metobolızmanın hızlanması acısından...elımden gelenler bunlar..dahası Allaha sıgınıorum...
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2012, 01:41 PM   #183 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canımsın mınnettar saolasın...dua ettım ıstedım rabbımden ıkı rekat dılek hacet namazı kıldım nasıl rahatladım anlatamam...Alemlerın RABBI herseye gucu yeten o..o ol derse hersey olur...duamın kabul olacagında kalpten ınandım...cunku dua ederken duramadın agladım ..ınsanları sıkayet ettım rabbıme..ona dert yandım ..ondan ıstedım...ve YANLIZCA ONA GUVENDIM...sabah 1 yumurta yedım peynır zeytın 1 bardakta sut ıctım...bol bol suda ıcmeye calısorum...spora 18 hazıranda baslıorum cunku sınavlar gelıo...su okuldan mezun olsam seneye boy uzatma senem zaten..18 hazıranda platese baslıorum...bı 3 ay yapıp barfıks alıcam..bıde yarım saat grow taller hareketlerını yapıcam ıns yatmadan...yazın bol bol vaktım olacak ıns...HAFTAYA 3 AYLAR BASLIO..KURANI HATMEDICEM SIRF BUNUN ICIN..gecelerı kalkıp dua edıorum boyum ıcın...tabı erken yatıorum..kola nescafe tuketmıorum...sık sık yemeye calısorum metobolızmanın hızlanması acısından...elımden gelenler bunlar..dahası Allaha sıgınıorum...
Teresacığım;
Herşey Rabbimizden tabii kii... Allah'ın biz insanların kendi kaderlerini oluşturabilsinler ve varoluş düzeni de devam edebilsin diye v.s. yarattığı birde Sünnetullahı vardır yani evrensel düzen ama heranlamda. Duanı et ve ettiğin andan itibaren sen artık onu Allah dan istemiş durumdasın ve artık herşey farklı yani oluş öyle yada böyle başladı , bunu yüreğinden beyninden derinden istediğin an başladı ve ısrarınla ve çalışmalarınlada bu isteğini kuvvetlendireceksin. Kısacası kurulu sistem de senin samimiyetin ve yaratıcının biz kullarına verdiği özelliklerde de gelişmeler oluşacak ve sisitem seni bütün bunlardaki emeğin karşılığına ulaştıracak. O halde boyunla ilgili beklentilerini uzaklara atma yani öbür sene ,şunlarıda yaparsam öyle v.s. Sadece önemli olan olacağına heran olduğuna yani heran uzadığına veya her an oluşacağına düşüncelerini bu yönde besle ... Şimdi uzuyorum, buğün dünden daha da uzunum, heran hedef boyuma doğru ilerliyorum bir sabah kalktığımda çok uzamış olacağım, bu hafta bu kadar uzayabilirim gibi inançların olsun çünki bu böyle zaten ve sen böyle inanırsan böyle olur....Çünki uzama isteği Allaha diledin uzama zamanını da dilemiş olacaksın ...ama diğer sene şundan sonra bunu da yaparsam öyle senin zamanını alır ve yorar ve sen kendi oluşumunu geçiktirisin...
Canım İnşAllah anlatabilmişimdir.... anlaşılır değilse tekrar sorarsan yazarım ama bu çok önemli lütfen önemse...
Sevgiyle kal lütfen ve bu işte moralde çok önemli , moralini çok yüksek tut bir çocuk gibi ...Bunun içinde elinden geleni yap lütfen....Moralsiz mutsuz anlarını farket ve hemen düzelt o anları lütfen...

minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2012, 03:05 PM   #184 (permalink)
Üsteğmen

68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

mınettar canım supersın..okadar guzel ıfade etmıssınkı hemde suan beynımde sımsekler caktı ..hele su cumlene bayıldım...ve yaptıgım yanlısı farkettım... Duanı et ve ettiğin andan itibaren sen artık onu Allah dan istemiş durumdasın ve artık herşey farklı yani oluş öyle yada böyle başladı , bunu yüreğinden beyninden derinden istediğin an başladı ve ısrarınla ve çalışmalarınlada bu isteğini kuvvetlendireceksin...COK HAKLISIN arkadasın sanaaa okadar cok katılıorum kı....ıykı varsınız..
Alt 19-05-2012, 03:36 PM   #185 (permalink)
Üsteğmen

ezgiyamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 248
84 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ezgiyamur is an unknown quantity at this point

ArkadaşlarıMm..
Siteye,Herkez hafta içi az yada çok giriyor;fakat hafta sonu niye kimse birşey paylaşmıyor!?...
Tatil yaramıyo galiba...
ezgiyamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2012, 01:37 PM   #186 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point

arkadaşlar birde kişisel gelişim kitapları okumalıyız şuanda okuduğum r.şanal kuantum sıçrama kitabını öneririm çok güzel bilgiler örneklemeler var
Alt 21-05-2012, 12:13 AM   #187 (permalink)
Üsteğmen

84 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Merhaba arkadaşlar.Psi Ball yöntemi ile vücudumuza,bacaklarımıza enerji çekerek de uzayabileceğimizi düşünüyorum.Yoğun Güç,Aktif enerji,Kinetik enerji ile..Nasıl yapılacağı ile ilgili bir yazı buldum. .
Psi Ball
Psiball yani psişik enerji topu anlamına gelir. psikokinezi nin alt
dallarındandır.
Psiball la neler yapılabilinir?

Psiball ı öğrendiğiniz zaman onları atıp fırlatabilirsiniz cisimleri oynatabilirsiniz hatta renklendirebilirsinizde
Psiball ın kolaylığı kişiden kişiye değişebilir hatta bazıları bilmeden bile yapmaktadırlar bazı durumlarda telekineziden daha kolay olmaktadır.
Psiball alıştırmaları?

Alıştırma 1
Önce sağ işaret parmağınla sol avucuna spiral çizecek şekilde dokun
bu hissi aklında tut sonra aynı hissi parmağını kullanmadan(hiç bir dokunma olmadan) diğer elinde hisset(bence dokunmanızda bir sakınca yok nasıl istiyorsanız öyle yapın)
bu eğzersizi başka hareketlerle de deneyebilirsiniz (spiral yerine başka şeyler çizerek) ve başka vucut bölgelerinde de deneyebilirsiniz(diz,kol,ayak gibi)
Psi Top yapmak
yukardaki egsersizle ve diğer değişimlerle sanırım bunun nasıl bir şey olduğunu hissetmeye başlamışsınızdır. yakında bu hissi hissetmek için fiziksel bir dokunuşu istiyaç duymuyacaksın sadece düşüneceksin ve hissedeceksin
ne yapacaksın bu hisle? onu biraz daha farklı hissetmeye çalış. çok daha sıcak veya çok daha soguk hissetmeye çalış. eger yardıma ihtiyacın varsa elini bir sogutucuya veya ısıtıcıya koy. şimdide hiç bir etki yapmadan bu hisleri hissetmeye çalış. yaşa ve eğlen bu yaptıklarınla
bunları yapmaya alıştıktan sonra psi top yapmayı deneyebiliriz. bazı insanlar psi topu hemen yaparlar ama sen yapamıyorsan sorun değil pratikle sende başarabilirsin
psi top yapmak için o hissi avuçlarının arasında hisset sonra ellerini birbirine yaklaştır ve ellerinin arasında top oluştur. hisset
işte ister inan ister inanma bir psi top yaptın bunun kolay olacağını söylemiştim
--------------------
Alıştırma 2

Adım 1
Psi-Top’unuzu Nerde Oluşturacağınızı Belirleyin
Eğer kendinize göre olan stili seçtiyseniz ikinci adıma geçin..

Adım 2

Enerji Kaynağınızı Belirleyin
Genellikle insanlar herhangi bir nesneden enerji enerji çekmeyi düşünürler ama ben size Dünya/Güneş/Ay üçlüsünden birini seçmenizi öneririm.Çünki onlaran alacağınız enerji size daha fazla Psişik Güç kazandıracak ve Psi-Top’unuzu daha güçlü oluşturmanızı sağlayacaktır..
Sıcak bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Güneş..Soğuk bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Ay..Herhagi bir güçte Psi-Top oluşturmak için Dünya’yı seçin..Eğer size göre olanı seçtiyseniz üçüncü adıma geçin.

Adım 3
Kaynağınızdan Enerji Çekmeye Başlayın
Enerji çekmek işin en kolay ama en uzun kısmıdır..Yaklaşık 2 dakikayı bu işleme ayırmanız gerekir..Enerjiyi çekmek ise tek bir olaya bağlıdır..İmajinasyon..Sadece enerjiyi çektiğinizi imaje edin..Enerjinin vücudunuza aktığını düşünü..Bu kadar.(bilmeyenler vardır diye yazıyorum.İmaje etmek,hayal etmek demektir. burda enerjinin içinize dolduğunu hayal ediceksiniz yani)

Adım 4
Çektiğiniz Enerjiyi Ellerinize Yöneltin
Böyle birşey hayal edin..Ama tam bunu değil..Çektiğiniz enerjinin elleriniz arasında oluşacak bir top haline getirdiğinizi hayal edin..Ve topladığınız bütün enerjiyi topa aktarın.
eğer gerekli konsantrasyonu sağladıysanız enerji topunuz oluşacaktır.

Psi Ball

Aklının enerjisinin topa aktığını ve elindeki topa aktığını düşün.Bu işlemi ne kadar uzun yaparsan o kadar kuvvetli olur.
Psibalda ilerledikçe psiballınızı pyrokinesis , aerokinesis , electrokinesis le birleştirebilirsiniz

PSİ BALL SIKIŞTIRMA TEKNİK 1

Psi ballı kuvvetlendirmek için sıkıştırılır.Ellerini açtıkça boyutta büyüyor olan psi topunu gözünde canlandır. Şimdi ellerini kapatıkça boyuttu küçültüyor olan ve daha yoğun oluyor olan topu gözünde canlandırır. Bir dakika civarı bunu yap.
PSİ BALL SIKIŞTIRMA TEKNİK 2

Öncelikle psi topu yapın.Şimdi onu daha da yoğunlaşırken gözünde canlandırır. Bir dakika civarı bunu yap.

PROGRAMLAMA TEKNİĞİ 1
Psi ball ı programlamak doğal bir yetenektir . İlk olarak, iyi katı bir psi ball yap, ve senin niyetini açık bir şekilde belirt. Şimdi psi ball ın senin için yapmasını istediğin olayı gözünde canlandırır.

PROGLAMLAMA TEKNİĞİ 2
Öncelikle iyi katı bir Psi ball yap ve metnin özdeyişindeki gibi ne yapmasını istediğini gözünde canlandır. Sonra gitmesi için ona izin ver.

PROGRAMLAMA TEKNİĞİ 3
İyi bir psi topunu yap, katı ve iyi, ve psi topunda merkez noktasını gözünde canlandırır . Şimdi, psi topunun gidip yapmasını istediğini yaptığını gözünde canlandırır.

PROGRAMLAMA TEKNİĞİ 4
Bir psi ball yap (Sen, şimdiye kadar bunu yapmayı bilmeliydin) Sonra gözünü kapat ve gözünün önüne bir menü geldiğini o menüde istediğini seçtiğini gözünde
canlandır.

Hava Topu ve Hortum

Hava Topu çok kolaydır. önde bir psi-top oluşturulur ve sonra da 4.çakradan bu topa hava uyumlu chi aktarılırve top serbest bırakılır.Top serbest kalınca dairesel rüzgarlara neden olur.
Hortum için bir bulut lâzım.Daha snra hava topuna çok yüksek miktarda enerji yüklemek lâzım.En son olarak iki teknik var:

1.Teknik:
Hava topu buluta fırlatılır ve bulutun ucunu yere doğru çeker.Bulutun ucu yere değer.

2.Teknik:
Hava topuna ince uzun bir silindir şekli verilir ve bir ucu buluta diğer ucu yere değdirilir.Bulut vakumlanır ve yere değer.
Eeeen son olarak bulutun yere değen kısmından 1,5-2 m. yukarıda bir hava topu daha oluşturulup hortum sağlanır.

Psikometri

Dokunduğumuz her şey üzerinde vücudumuzdan çıkan gözle görülmeyen radyasyonlar,psikospik yeteneklerimizle algılayıp değerlendirebildiğimiz çok daha derin ve etkili izler bırakırlar.Bunlara ‘ruhun izleri’ diyebiliriz.Bu radyasyonlar canlı madde ile sınırlıda değildir.Donmuş maddeler bile kendi enerji formlarını yayarlar.Örneğin kol saatiniz sizin hakkınızda hatıra defterinizdekinden çok daha fazla bilgilerle yüklü bulunmaktadır. Cansız objelere dokunduğumuzda bir şey hissetmemize sebep olan şey nedir? Örneğin sahibini bildiğimiz yada bilmediğimiz bir yüzük,bir tokadan sevinç yada üzüntü duymamız gibi. Psikometrik fenomenin etüdüyle ilgili araştırmalar göstermiştir ki,elle dokunulan objeler üzerinde normal duyumlarımızla algılayamadığımız izler çıkmaktadır.Yani,insanlar ellerine aldıkları eşyalar üzerinde bildiğimiz fiziksel parmak izlerinden daha etkili izler de bırakırlar.Ruhsal enerjinin en önemli niteliklerinden biri etki etmek,buna karşı madde enerjisinin en önemli özelliklerinden birisi de etki almaktır.Bu temel prensip çevremizdeki tüm nesnelerin kendilerine canlılardan gelen enerjileri emmesine ve saklamasına neden olur. Eğer bu ele alış ve etkileyiş daha da şuurlu olarak yapılmışsa,o takdirde söz konusu izlerin daha etkili bir şekilde eşyaya işlendiği ortaya çıkarılmıştır.Vuku bulan her şey evrenin eterine siner, kaydedilir. Sesler ve hareketler ebediyen kalmak üzere film, kaset, fotoğraflar, vb. aletlere kaydediliyor. Her şeyin devamlı olarak kaydedildiği bir hafıza bulunmaktadır. Buna Doğu mistizminde ‘Akashic Record’ denilir ve herşeyin hafızası olarak kabul edilir. Akashic Record görüşü, Carl Jung tarafından geliştirilmiş ‘Kollektif Şuur’ görüşüne çok benzemektedir. Kollektif şuur görüşüne göre,tüm tabiatın ve onun içinde bulunan her şeyin gayri şuurları ‘evrensel psişe’ ile birlik halinde bulunur.Bu evrensel psişe tüm acıları,sızıları ve sevinçleri duyar ve hatırlar.Bu yüzden psikoskopi,bir kişinin yada objenin psişeyle ölçümü olmaktadır. Burada, zaman ve uzay bakımından sınırsız durumda bulunan evrenle her şey bağlantı halindedir.İşte bu hafıza kayıt ve kalıpları psikospist tarafından yakalanır.Psikospistler böyle bir vibrasyonel enerjiye duyarlı ve tepki gösterebilecek niteliktedirler.Psikometri geçmiş ve gelecekle ilgilidir ancak bu yetenek geliştikçe geçmiş, şu anki, gelecek arasındaki sınırlar kalkar ve zamanla süje hepsini uzay ve zamanın olmadığı bir planda görür yada algılar hale gelir.Tanınmış durugörür Gerard Croiset psikospist olarak Güney Afrika’da bulunduğu sırada kendisine hiç bir bilgi verilmeden,tarihi asırlarca öncelere kadar giden bir fosil verilir.Eline alır almaz tahmin ettiği tek şey bunun laboratuarın bahçesinden alınmış bir taş olduğu idi.Croiset küçük fosili avucunun içine alarak gözlerinin kapadı ve çok geçmeden ağzından şu tanımlama ve tasvirler dökülmeye başladı:Gözleri kapalı ve elinde fosil olduğu halde subtropikal bir iklimin hüküm sürdüğü bir yöredeki palmiye ağaçlarından,büyük meyve ağaçları ile bunların arasında dolaşan dev yapılı hayvanlardan söz etti.Yani küçücük bir taş parçasından algıladığı tesirlerle altı asır öncesinden eskilere doğru gidivermiş ve oraları anlatmıştır.Bir süre sonra Croiset’in söyledikleri Güney Afrikalı arkeologlara kontrol ettirildi ve medyumun söylediklerinin hepsinin doğru olduğu kanıtlandı.Yurtdışında polislerle çalışan psikometri medyumları suçluların dokundukları eşyalar aracılığıyla onların yakalanmasında önemli bilgiler verebilmektedirler.

Psikometri Deneyi 1

Deneye başlamadan önce fiziksel ve zihinsel olarak gevşeyin.Gevşedikten sonra,bir miktar küçük eşya ve objeleri bir araya getirip bir tepsinin içine koyun.Başlangıçta sadece bir kimsenin malı olan (örneğin kol saati,yüzük gibi)eşyalardan başlamanız tavsiye edilir.Önce,eşyanın geçmişini mi yoksa eşyanın sahibinin özgeçmişini mi öğrenmek istiyorsunuz,buna karar veriniz.Ondan sonra zihninizi ona göre konsantre ediniz.Tepsinin üzerini örtün ve eşyaları hangi sıraya göre ele alacaksanız,bir kenara yazınız.Birkaç celseden sonra artık onları yazmadan da hatırlayabileceksiniz.Yapmakta olduğunuz işe tamamen konsantre olun.Tepsinin üzerinde bulunan eşyalardan biriyle ilgili olarak kuvvetli etkiler almakta mısınız?Bu şekilde güçlü tesiri haiz bulunan eşyayı ötekilerden ayırın.Dikkatli bir şekilde parmak uçlarınızla ona dokunun ve iyice ayrıntılarına kadar onu hissetmeye çalışın.Avucunuzun içine alın ve eşya hakkında ilk genel algılamayı yakalamaya çalışın: Hoş, abes, korku, ürperti, suçluluk, objenin yaşı gibi. Unutmayınız ki,ilk algılamalarınız çok genel mahiyette olacaktır ve bu,zamanla daha belirgin ve ayrıntılı duyumlara dönüşecektir. Korku, sevinç, gerilim, acı-sızı, hastalık, mutluluk, yalnızlık duyumlarına kapılabileceksiniz. Ana duygu esaslı olarak algılandıktan sonra,oradan derinlemesine gitmek suretiyle sahibinin özgeçmişine de inebileceksiniz.

Psikometri Deneyi 2

Deneye başlamadan önce psikometri egzersizlerini uygulamanız gerekmektedir. Bu çalışma için bir arkadaşınızdan yardım isteyeceksiniz.Arkadaşınız sizin de tanıdığınız ama kim olduklarını bilmediğiniz 5-6 kişiden kredi kartlarını toplayarak size getirmeli.Arkadaşınıza kredi kartlarına asla dokunmaması gerektiğini hatırlatın.Örneğin kartlara dokunmaması için kredi kartlarını kağıt bir mendile sararak getirebilir. Kredi kartlarını alın ve sessiz,kimsenin olmadığı bir odaya giderek onları mendilden çıkartın.Üzerlerindeki isimleri görmemeye özen göstererek onları ters çevirin ve temiz bir bezin üzerine serin.Zihninizi boşaltın, oturduğunuz yerde gevşeyin ve çalışmaya konsantre olun.İyice gevşedikten sonra,kartlardan birini avucunuzun içine alın.Alnınıza dokundurun.Göğsünüzün üstüne koyun.Daha sonra avucunuzun içinde ya da masanızın üzerine bırakıp elinizi üstüne koyarak, derin gevşeme haline geçin.Kesinlikle mantık yürütmeyin.Sadece içinize doğacaklara konsantre olun.Neler hissettiğinize dikkat edin.Karttan elinize sıcaklık duygusu mu geliyor yoksa soğukluk duygusu mu geliyor? Önce buna dikkat edin.Bu kartın sahibinin genel karakteristik halleri size duygu olarak yansımaya başlayacaktır.İçinizde nasıl bir duygu hali canlanıyor? Sinirli, heyecanlı ve egoist bir hal mi içinizde hakim oluyor; yoksa sessiz sakin, sükunet içinde huzurlu bir hale mi bürünüyorsunuz?Bunlara hep dikkat ediniz.Daha sonra bir adım daha atın ve bu kartın bir bayana mı yoksa erkeğe mi ait olabileceğini hissetmeye çalışın.En sonunda bu kartın kime ait olduğunu bulacaksınız.Bunu yaparken de mantık yürütmeyin.İçinize doğacak sezgiye kendinizi teslim edin.Eğer durugörü yeteneğiniz işler durumda ise kartın sahibini imajinatif olarak gözlerinizin önünde canlanmasını bekleyin.Zihinsel ekranınızda onun görüntüsünü görün ve o kişi ile ilgili özel bazı bilgilerin sezgisel olarak ya da görüntüsel olarak size gelmesini bekleyin.Bu egzersizi tüm kredi kartları için uygulayın ve elde ettiğiniz izlenimleri not edin.Daha sonra kredi kartlarının üzerindeki isimlerle notlarınızı karşılaştırın.Bu çalışmalarınızın süresi 30 dakikayı geçmemelidir.Bu süre içinde kartların tamamını bitiremezseniz,ara verip bir sonraki çalışmanızda devam edebilirsiniz.
Alt 21-05-2012, 01:01 AM   #188 (permalink)
Üsteğmen

Arkadaşlarım işte sizlere inanmanın ne kadar önemli olduğu ile ilgili bir hikaye..
Beyini inandırarak neleri başarabiliriz bir düşünün!Tek yapmamız gereken İNANMAK!

Friedreich Ataksi hastalığı ve beynin inanma gücü..
Amerika brileşik devletlerinde müebbet hapis cezasına çarptırılmış suçlulardan birisini almışlar devlet kontrolünde.demişler sana bir deney yapacağız sonunda hemen öleceksin;ama karşılığında ailene ömür boyu yetecek külfetli bimiktar para vereceğiz demişler.adam kabul etmiş.ailesine yeteri kadar para verilmiş vs herşey için ön protokol hazırlanmış.
Adama demişler sana yapacağımız deneyi açıklıyalım: gözlerini bağlayacağız, bileklerini keseceğiz ve vücudundaki bütün kanlar bileklerinden boşalacak ve öleceksin demişler.
Adamın gözleri bağlanmış,masaya yatırmışlar,bileklerine bir jilet keskinliği kadar plastik bir cisim sürmüşler ama sonuçta kesilmemiş ve hemen peşinden adamın vücudundançıkacak kanın ısısında ve kanın katılığınca sıvı bir madde dökmüşler bileklerine.adam kolllarım kesildi sanıp ve doğal olarak kan aktı sanıp can çekişerek ölmüş.
yapılan otopsi sonucunda,adamın vücudunda bir dirhem bile kan kalmadığı görülmüş,yani kesilmeden beyin vücuttaki bütün kanları toplamış.
bu durumu hastalığımız yani friedreich ataksisi ile özdeştirdiğimiz zaman geriye pek birşey kalmıyor galiba.
Her hastalıkta,özellikle ve özellikle hastalığımız friedreich ataksisinde ilk önce beynin inanma gücünü kullansak kullanabilsek bence hastalığı bitirmiş oluruz..
Alt 22-05-2012, 01:37 AM   #189 (permalink)
Üsteğmen

_jenny_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 377
168 Mesajinıza toplam 452 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_jenny_ is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ezgiyamur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlarım işte sizlere inanmanın ne kadar önemli olduğu ile ilgili bir hikaye..
Beyini inandırarak neleri başarabiliriz bir düşünün!Tek yapmamız gereken İNANMAK!

Friedreich Ataksi hastalığı ve beynin inanma gücü..
Amerika brileşik devletlerinde müebbet hapis cezasına çarptırılmış suçlulardan birisini almışlar devlet kontrolünde.demişler sana bir deney yapacağız sonunda hemen öleceksin;ama karşılığında ailene ömür boyu yetecek külfetli bimiktar para vereceğiz demişler.adam kabul etmiş.ailesine yeteri kadar para verilmiş vs herşey için ön protokol hazırlanmış.
Adama demişler sana yapacağımız deneyi açıklıyalım: gözlerini bağlayacağız, bileklerini keseceğiz ve vücudundaki bütün kanlar bileklerinden boşalacak ve öleceksin demişler.
Adamın gözleri bağlanmış,masaya yatırmışlar,bileklerine bir jilet keskinliği kadar plastik bir cisim sürmüşler ama sonuçta kesilmemiş ve hemen peşinden adamın vücudundançıkacak kanın ısısında ve kanın katılığınca sıvı bir madde dökmüşler bileklerine.adam kolllarım kesildi sanıp ve doğal olarak kan aktı sanıp can çekişerek ölmüş.
yapılan otopsi sonucunda,adamın vücudunda bir dirhem bile kan kalmadığı görülmüş,yani kesilmeden beyin vücuttaki bütün kanları toplamış.
bu durumu hastalığımız yani friedreich ataksisi ile özdeştirdiğimiz zaman geriye pek birşey kalmıyor galiba.
Her hastalıkta,özellikle ve özellikle hastalığımız friedreich ataksisinde ilk önce beynin inanma gücünü kullansak kullanabilsek bence hastalığı bitirmiş oluruz..
harika bir paylaşım olmuş ezgiyağmurcum sadece inanmamız bile yeter arkadaşlar bu noktada.
bu aralar şöyle birşey düşünüyorum şimdi asıl olan bizim boyumuzu uzunmuş gibi zannedip öyle yaşamak ,olumsuz düşünmeden sade ve sadece inanmak değilmi?
ancak eminimki biçoğunuzada bu oluyordur, bende genelde bu konuda hep olumluyum pilates yapıyorum inanıyorum elimden geldiğince meditasyon,olumlamalar yapıyorum.Ancak gün boyu bunu yaparken ufacık bir olumsuzluk,ufacık bir çekirdek inanç bile tüm yaptığımız emekleri malesef silip atıyor.
vee bence olay burda kopuyor yani bizim amacımız bu çekirdek inançları yok etmek olmalı ve sizinde fikrinizi almak istiyorum bu konuda arkadaşlar hipnozla beynimize bu konuda komut vererek yani bu konuda hiç bir negatif düşünce beynimize girmemesini sağlıyamazmıyız?bu yönde araştırmalar yapmaya ne dersiniz? umarım anlatabilmişimdir ne söylemek istediğimi ve forumu aktifleştirelim artık canlanalım arkadaşlar
Alt 22-05-2012, 09:24 AM   #190 (permalink)
Üsteğmen

evet ınanmanın gucune bende ınanıyorum...ama ben herseyı yapıorum ama bu ınanma evresını hıc yapamıorum sanıorum...en fazla bıgun..yasadıgım olumsuzluklardan dolayı herseyı bırakasım gelıo..belkı sımdı sınavlarım var ondandır...gecmısın olumsuzluklarının unutamıorum...bıde onları dusununce tum enerjım bıtıo...bugun arkadaslar uc aylar baslangcı...ve bu uc aylar boyunca cok dua etmek lazım ama ınanarak tabı..bı yazı vardı evımde onu paylasıcam sızle sımdı yanımda yok..bıde sınavlar basladı...ALlah yardımcımız olsun

Bookmarks